Konservatorius A. Anušauskas demaskavo apsimelavusią R. Vanagaitę

Autorius: Ekspertai.eu Šaltinis: http://www.ekspertai.eu/konser... 2017-10-31 16:28:27, skaitė 1027, komentavo 1

Konservatorius A. Anušauskas demaskavo apsimelavusią R. Vanagaitę

screen-shot-2017-10-31-at-10-57-18.png
Konservatorių istorikas A. Anušauskas. Nuotr. facebook.com

Konservatorius Arvydas Anušauskas, dalyvaudamas spalio 30 d. „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje, demaskavo rašytojos Rūtos Vanagaitės paskleistą melą apie partizanų vadą Adolfą Ramanauską-Vanagą.

„Aš kalbu apie tai, ką teigia R. Vanagaitė: 40-ais metais atėjus rusams į Lietuvą, per pirmą sovietinę okupaciją Vanagas pasirašė bendradarbiavimo sutartį su NKVD, toliau nedirbo, bet yra užfiksuota, kad jį įtikino ir jis pasirašė su KGB sutartį. Tai ar yra tos sutartys pasirašytos ar ne?“, - paklausė konservatoriaus žurnalistė.

„Galiu pasakyti, kaip aš ir minėjau tuo metu, ne 40-ais metais, o 45-ais metais ir Vanagas neslėpė ir kiti, tiesą sakant, partizanų vadai, kuriuos mėgino verbuoti, kartais net jie pasirašydavo ir išeidavo į mišką<...> Ne apie 40-us kalba, apie 45-uosius metus, prieš pat jo išėjimą į mišką“, - atskleidė konservatorių istorikas.

Dėl kokių priežasčių R. Vanagaitė pateikia melagingus faktus ir manipuliuoja datomis apie A. Ramanauską-Vanagą, kol kas nėra tiksliai žinoma.

Pranešama, kad šiuo metu partizanų vado duktė tariasi su teisininkais. Laukiama, kol bus kreiptasi į teisėsaugą dėl paskleisto šmeižto.

Susiję:

Rūta Vanagaitė: ar aš, kaip pilietė, turiu teisę klausti?   

Politikos mokslininkai, konservatorių žurnalistai bei politikai analizavo R. Vanagaitės poelgį    

R. Vanagaitė pasiskundė žydų internetinei televizijai, kad jos naujausia knyga Lietuvoje bus utilizuota    

Apčiuoptas Rusijos pėdsakas partizano A. Ramanausko-Vanago niekinimo kampanijoje