Austrijoje pastebėti amerikiečių tankai: „Tai gabenama į Ukrainą“

Autorius: Ekspertai.eu Šaltinis: http://www.ekspertai.eu/austri... 2015-03-27 09:22:51, skaitė 4596, komentavo 1

Austrijoje pastebėti amerikiečių tankai: „Tai gabenama į Ukrainą“

LDiena.lt: per abu pirmuosius pasaulinius karus JAV valdytojai ir jų šeimininkai sprendė savo problemas ir didino savo įtaką pasaulyje kariaudami svetimomis rankomis svetimose teritorijose.

Reikia būti visišku idiotu, galvojant, kad jie to nepadarys ir trečią kartą. Štai ir dabar evroaborigenams JAV siunčia ginklus, kad tik jie nesiliautų skersti kitų evroaborigenų ir nesustabdytų jau vykstančio Trečiojo pasaulinio.
---

„Amerika jau ne tik kalba, bet ir daro: į Ukrainą siunčiami tankai“, - rašo Andrea Riva straipsnyje leidinyje Il Giornale.

„Amerika jau senai kelia klausimą apie galimą ginkluotės tiekimą Ukrainai ir dabar, atrodo, ji ne tik kalba, bet jau ir daro“, - rašoma straipsnyje.

Austrijos Laisvės partijos lyderis Haincas Kristianas Štrache (Heinz-Christian Strache) savo Facebook paskyroje įkėlė nuotrauką, kurioje keli tankai iš 50 tankų partijos, keliausiančios į Ukrainą. Nuotraukoje tankai Bradley, o tiksliau JAV pėstininkų kovos mašinos m2 Bradley. „Mažų mažiausiai“, tokia Štraches interpretacija. „Ir jei jis teisus, tai Amerika pažeidžia, bent jau formaliai, Ukrainos ir Rusijos  pasirašytus Minsko sutarimus“,- rašoma straipsnyje.

Šaltinis: ilgiornale.it