Paryžiaus CPK ataka susieta su Al Queda ir /ar ISIS: bylą tiria antiteroristinė valdyba (PNAT)

Autorius: Kristina Sulikienė Šaltinis: https://visuomenedotcom.wordpr... 2019-10-05 13:13:00, skaitė 126, komentavo 2

Paryžiaus CPK ataka susieta su Al Queda ir /ar ISIS: bylą tiria antiteroristinė valdyba (PNAT)

Paryžiaus centriniame komisariate įvykęs išpuolis, kai ilgametis IT darbuotojas, žvalgybos valdybos tarnautojas Michaël Harpon subadė 5 kolegas, kurių 4 mirė, o 1 sunkios buklės (ji yra moteris, taip pat viena iš žuvusiųjų yra moteris), susietas su terorizmu, nes atakuotojas turėjo specialiai paruoštą praeiti metalo detektoriaus patikras keramikinį peilį, o šis metodas naudotas eilėje atakų, kurios susijusios su islamiškuoju fundamentalizmu.

Taip pat susieta su islamistinio terorizmo grupuotėmis išpuolis dėl to, jog nors žudikas prancūzas, tačiau jis yra atsivertėlis į Islamą, jo žmona musulmonė, pats jis kilmės iš Karibų, buvusių Prancūzijos kolonijų.

Priminsiu, jog Al Queda yra dar kitaip vadinama GLADIO B, o GLADIO (tikrasis) buvo NATO teroristinė slaptoji armija, skirta kovai su komunizmu, o iš tikrųjų, visuomenių destabilizavimui per “false flag operations”.

Teroristas buvo kurčias nuo gimimo, todėl, akivaizdu, negirdėjo, kai kolega, nukreipęs į jį ginklą, liepė jam mesti turimus ginklus. Pavardė irgi turi prasmę – tai “arbaletas”. GLADIO reiškia trumpą kalaviją, ir labai mėgsta įvairias sąsajas su viduramžiais.

Taip pat europietiškas džihadizmas yra susijęs būtent su baltosios rasės atakavimu, beprasmiais išpuoliais miestų centruose, aikštėse, šį kartą – policijos komisariate. Panašūs išpuoliai buvo Paryžiuje 2015-2016 metais, po to laiko buvo manoma, jog išpuolių tikimybės nėra, arba ji menka.

Paryžiečiai ir prancūzai šokiruoti dėl to, jog teroristas – ilgametis policijos sistemos darbuotojas, žvalgybos padalinio IT specialistas, ir todėl jis turėjo būti ypatingai tikrinamas, tačiau visi susitarę tvirtina, jog “jo elgesys nekėlė įtarimų”. Niekas nekreipė dėmesio, jog 2014 metais jis susituokė su musulmone, o 2018 metais atsivertė į islamą.Prancūzijoje daug iš kolonijų atvykusių žmonių, kurių šaknys musulmoniškos, ir persekioti pagal kilmę laikoma negeru tonu, nes laikomasi draugiškumo buvusioms kolonijoms taisyklės.

Apklausta liudytoja (ar įtariamąja – nepranešama) teroristo žmona paliudijo, jog dieną prieš vyras matė vizijas, ir girdėjo balsus. Taip pat jis išsiuntė jai žinutę, apie savo planus, o ji atsakiusi: “Vienas dievas tave teis.” (« Seul Dieu te jugera.”)

Apie išpuolį pasisakė garsi Prancūzijos politikė Marine le Pen:

Marine Le Pen
@MLP_officiel
Le parquet antiterroriste se saisit de l’enquête sur le meurtre des 4 #policiers de la #Préfecture : si la dimension terroriste se confirme, cela signifie que l’un des hauts lieux du renseignement français accueillait, en son sein, un islamiste. Ce serait un scandale MAJEUR ! MLP
19:17 – 4 oct. 2019

https://www.lepoint.fr/faits-divers/prefecture-de-police-de-paris-qui-etait-l-auteur-de-l-attaque-04-10-2019-2339334_2627.php

http://www.leparisien.fr/faits-divers/tuerie-a-la-prefecture-de-police-la-piste-terroriste-privilegiee-04-10-2019-8166333.php