Netiesa.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...

Išskirtinė babos Vangos pranašystė Lietuvai 2021 metams


Vokietija: dar vienas vaikas tapo kaukių dėvėjimo auka. Autobuse, po užsiėmimų mokykloje, 6 metų mergaitė neteko sąmonės. Vairuotojas taip ir nenuėmė kaukės, iškvietė greitąją, kurios gydytojai vietoje nuėmė kaukę ir prijungė prie deguonies tiekimo. Vakarop, neatgaudama sąmonės, numirė.


Advokatas Arvydas Balčius perdavė generalinei prokuratūrai dar 1991 m. tuomečių VRM vadovų slaptus rašytinius įsakymas stumti žmones po atakuojančių sovietų tankų vikšrais.


Rusijos sankcijos Europos Parlamento (EP) pirmininkui reiškia Maskvos atsisakymą pripažinti ES įstatymų leidybos organą  legitimiu tarptautiniu partneriu. Lenkijos ir Pribaltikos deputatų dėka EP virto pagrindine antirusiška irštva Europoje, su kurią beprasmiška turėti reikalų dėl jos išankstinės sąmoningos beprotybės, neturint realios valdžios. Pribaltika pavertė EP moralinio degradavimo kanalu: šlovindama nacių pakalikus, ukrainietiškus neonacius ir čečėnų smogikus. Todėl Rusija nutraukia santykius ne tik su šalimis, kurios užsiima tokia veikla, bet ir su ES struktūromis, per kurias jos veikia.


Pirmiausia, migrantams turbūt nurodoma, kad jie pasiklydo. Kad atvyko į puikiąją šalį Baltarusiją, grožėjosi jos gamta ir pasiklydo vietovėje, ir kad jie gali turistinį maršrutą tęsti Baltarusijos …


Pirma, niekada neklauskite savęs (ar kitų!), kas labiau platina - "sveiki" skiepytieji ar "sveiki" neskiepytieji, nes jums neturėtų labai rūpėti, su kokiu virusiniu krūviu susiduriate, jei jis kyla iš sveiko žmogaus. Šiuo metu asmens sveikatos požiūriu svarbu tai, "kiek jūs esate imlūs užsikrėsti liga dėl labiau užkrečiamo varianto?".


Šeimų sąjūdžio vadovybė jau baigia susipykti su didžiąja Lietuvos visuomenininkų dalimi. Po maršo Vingio parke buvo atstumta didžioji dalis aktyvių narių, o vėliau pasirodė priešpriešos ir su Radžv…


Gal girtas, gal raudono musmirio užkrimto? Klausiau Artūro Orlausko video su nuostaba. Nejau išprotėjo, kad taip meluoja apie Astros Astrauskaitės organizuojamą mitingą, kurį jis net perkėlė iš Rotušės aikštės prie Seimo?


В субботу, 18-ого сентября на Ратушской площади в Вильнюсе прошёл митинг против АНТИлитовской хунты, уничтожающей Литовский народ.


Ekspertai.eu redakcija sulaukia skaitytojų ir žiūrovų laiškų, kuriuose klausiama, kokia redakcijos nuomonė, dėl „Didžiojo Šeimos Gynimo Maršo 2021“, kuris planuojamas surengti gegužės viduryje visoje Lietuvoje su kulminacija Vilniuje Vingio parke.


Nepriklausomas Žmonių partijos portalas birželio 19 d. pranešė, kaip kalėjime yra kankinamas Baltarusijos revoliucionierius, kanalo „Nexta“ įkūrėjas Romanas Protasevičius. Atskleidžiama, kad atvykęs į kalėjimas tariamas Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka pats papildomai sumušė jau nukankintą R. Protasevičių ir sulaužė jam nosį. Baltarusijos pareigūnus vienijantis judėjimas BYPOL patvirtino faktą, kad nosį revoliucinonieriui sulaužė asmeniškai A. Lukašenka. „Informacija, žinoma, šokiruojanti, bet jau niekas nebestebina.<...


Svarbiausia yra tai, kad visos trys Pribaltijos respublikos demonstratyviai nepripažįsta TSRS legitimumo, teisėtumo. O tai reiškia grįžimą į status quo iki 1917 metų. Estijos ir Latvijos atžvilgiu tai reiškia 1721 metų  Nyštado taikos sutarties galiojimo atstatymą ir 1795 metų Mitavos sutarties atkūrimą, o Lietuvos atžvilgiu - 1797 metų Sankt Peterburgo konvenciją.


Tai parazitų imigracija etimologine šio žodžio prasme: būtybių, kurios ne gamina, o pasisavina išteklius iš šeimininko, kuris dirba jų labui. Tai vyksta Italijoje. Naujausiais duomenimis, praėjusiais metais Italijoje buvo išduota 239 000 leidimų gyventi, beveik išimtinai šeimos susijungimo arba prieglobsčio prašytojams. Leidimą dirbti gavo tik 14 tūkst. asmenų, iš kurių 40,5 proc. buvo sezoniniai darbuotojai ir tik 10,6 proc. kvalifikuoti darbuotojai. Tai reiškia, kad iš vyriausybės pasiūlytų 30 000 darbo vietų buvo panaudota mažiau nei pusė, ir kad tik kiek daugiau nei 5 proc.


Kalbant trumpai ir aiškiai, ši programa skirta pavergti rytų valstybes ir jas atplėšti nuo Rusijos įtakos.


"Aristidas" - tai nauja rusiška medžiaga iš ateities


Supažindiname Jus su fašistinės Europos diktatūra ir priverstinio Jūsų vaikų skiepijimo pradžia. Pasirodo, kad mūsų vaikai yra ir farmamafijos, kuri kraunasi sau turtus, įrankiai.  Europos Žmogaus …


„Aš kalbu apie BALTOSIOS RASĖS MIRTĮ.


Klinikinė mokslininkė embriologė Aušra Blažėnienė išsamiai supažindino su planais, skirtais šviesesnės žmonijos ateities vardan.


Borelis - aukščiausias JevroSojūzo atstovas, anksčiau siūlęs kalbėtis su Rusija sankcijų, atsakomųjų veiksmų ir atgrasymo kalba, panašu, kad prisiatsigrasino. Rusija, ilgą laiką visą tai kentusi, atsakė. Ir atsakė su tokia jėga, kad Boreliui dar ilgai reikės atsiprašinėti ir atšaukinėti nesenas sankcijas. Kokį atsakymą Boreliui sugalvojo Kremliuje ?


Trumpai apie tai, kas nutiko, naudokime Rusijos prezidento Vladimiro Putino žodžius, kuris palygino šiuolaikinį politinių keistuolių šou su gyvūnų pasauliu. Lietuvos Tabakis dar kartą, sparčiai iššokęs iš Vašingtono Šerchano nugaros, bandė patampyti kinų drakono uodegą. Maniakiškai atkakliai oficialus Vilnius bando sunaikinti diplomatinius ir dėl to ekonominius santykius su galinga Kinija, viena didžiausių ekonomikų pasaulyje.


Jie nusivalė kojas į buvusį prezidentą. Jie iki šiol neduoda jam pasisakyti „Twitter“. Tada jie jį užblokavo. Kokia prieiga prie žiniasklaidos?


Šalies vadovo Gitano Nausėdos kalba Lenkijos Respublikos Seime minint Gegužės 3-iosios Konstitucijos 230-ąsias metines Jūsų Ekscelencija Lenkijos Respublikos Prezidente, Gerbiami Lenkijos ir Lietuvos parlamentų nariai, Mieli mūsų tautų žmonės, šią atmintiną dieną mes savo pavyzdžiu liudijame nepalaužiamą Lietuvos ir Lenkijos bendrystę. Nuo pat Vladislovo Jogailos ir Jadvygos sąjungos mūsų keliai ėjo viena kryptimi – kartais atsiskirdami, tačiau ilgainiui vis labiau priartėdami vienas prie kito.


Abiejų gyvačių galvos yra viename lygyje. Tai parodo, kad Informacija ir Materija visada vystosi kartu, viena nuo kitos negali atsilikti. Matrica apibrėžia ribas to informacijos kiekio, kuris gali būti duotas tame evoliucijos lygyje. Atsiradus žmogui, jis valdo nulinį kiekį informacijos, tačiau evoliucijos bėgyje jis abstraktaus mąstymo dėka pradeda kurti, o jo kūriniai didina jo turimos informacijos kiekį, kuri panaudojama tolesniam kūrimui, ir t.t.


Iš visų suneštų pinigų skaičiavimo išplaukia viena išvada - NAIKINAT LITĄ IR TAUTĄ - MINUS 21% GYVENTOJŲ ESANT ES -  ĮVEDANT EURĄ MES BUVOME APIPLĖŠTI 4 KARTUS PABRANGINANT VISKĄ. Vien šiemetinis biudžeto deficitas yra didesnis ar prilygsta ankstesniems metiniams biudžetams litais.


Sorošiniuose kanaluose dažnai tenka matyti „kalbančias galvas“, kurios yra pristatomos kaip vienų ar kitų galų ekspertai. Pabandėme jais pabūti ir mes: Gintaras Lunskis, Laurynas Ragelskis ir Vaidas Žemaitis.


vaikų psichiatras Linas Slušnys slėpė iškrypėlius


Seimo opozicijos nariai birželio 22 d. registravo nutarimą dėl Žmonių partijos atstovo Žygimanto Pavilionio atleidimo iš Seimo Užsienio reikalų komiteto pirmininko pareigų. Landsbergių bendruomenės narys pagarsėjo, kai viename pokalbyje gyrėsi ryšiais su mafijos atstovais, o Lietuvos lyderį Gitaną Nausėdą vadino tik bereikšmiu simboliu. „Daugiau nei 50 Seimo narių pasirašytame nutarime teigiama, kad Ž. Pavilionis savo, kaip komiteto pirmininko, neatsakingu elgesiu sistemingai kenkia Lietuvos Respublikos Seimo vykdomai parlamentinei diplomatijai“, - informuoja lrytas.lt. Pats Ž.


„Labiausiai korumpuotas žmogus pasaulio politikoje, Džordžas Sorošas, moka daugeliui politikų, jų skaičiuje tiems, kurie dabar nori šantažuoti Vengriją ir Lenkiją“, - pasakė Orbanas ir nurodė, kad „nėra nieko neįprato tame, kad galima be sąžinės platinti melą apie Vengriją, bet Sorošo pareiškimas apie tai, kad kai kuriose Vengrijos kaimo gyvenvietėse nėra slapto balsavimo, „išeina iš visų rėmų“.


I dalis ČIA. Kas sudaro Baltarusijos opoziciją ir kokie Baltarusijos opozicijos tikslai? Baltarusijos opozicijos jėgos nuo pat masinių protestų pradžios aktyviai kūrė struktūras, alternatyvias esamai šalies valdymo sistemai.


Baltarusijos žurnalistų sąjunga paskelbė respublikos Vidaus reikalų ministerijos pasiūlymą baltai-raudonai-baltą vėliavą ir šūkį "Žive belarus" įtraukti į nacistinių simbolių ir atributikos sąrašą. Baltai-raudonai-balta vėliava ir šūkis tapo pagrindiniais protestų simboliais po prezidento rinkimų 2020 metais  rugpjūčio mėnesį.


Pravirko nepriklausomas Žmonių partijos portalas pranešdamas, kad „pirmoji prekybos su galimybių pasais diena didiesiems tinklams buvo prasta – apyvartos kai kur krito net iki trečdalio“. Skelbiama, kad „pirkėjai dažniau ėjo į mažesnes parduotuves“. „Norfos“ akcininkas ir vadovas Dainius Dundulis pasakė, kad įsigaliojusi prievolė tikrinti galimybių pasus kirto didelių parduotuvių apyvartoms“, - informuojama publikacijoje „Prekybininkai: apyvartos didelėse parduotuvėse nusmuko, o mažose ima trūkti produktų – ar tikrai tokio rezultato norėta?“. Pasak D.


Lietuvos valdžia ir ją aptarnaujančios sorošinės MIP jau ėmė kalbėti apie Afrikos ir Azijos neteisėtų imigrantų, atvykusių liepos mėn. iš Baltarusijos, integraciją Lietuvoje. Vokietijos Schombergo miesto ( Badeno-Viurtembergo žemė) patirtis integruojant juodaodžius, manau, ypač naudinga Lietuvai.


Žemiau minimos pamokos lietuviai itin nemėgsta ir alergiškai atmetinėja, tačiau šių dienų kontekste ji kaip niekad aktuali. Neseniai surengėme šeimos šventę. Vyko kavinėje pažeidžiant susirinkimo ribojimus. Ne tik dalyvavo iš skirtingų šeimų, bet dalis net neskiepytų! Dar daugiau - šventės rengėjai neskiepyti, o svečių dauguma susiskiepyti!! Praktiškai žiūrint, ši padėtis susirinkusius skiepytuosius tenkino.


Carthaginem esse delendam – Kartagina turi būti sugriauta, Romos Senate kartodavo Kotonas, o mes privalome kartoti: Landsbergismus esse delendam - Landsbergizmas turi būti sugriautas. Tik sugriovę lansbergizmą - šitą nusikalstamą servistinę vagių ideologiją, ją išarę arklais, kaip Scipionas sugriautą Kartaginą, mes galėsime statyti Lietuvių valstybės ir Tautos ateities pastatą. Ant supuvusio lansbergizmo pamato nieko pastatyti mums nepavyks. Tuo įsitikinome per tris atkurtos Lietuvos nepriklausomybės dešimtmečius, per pirmą PIŠ-istų valdymo pusmetį.


Farmacijos kompanija „Moderna“ trečiadienį pristatė į Lietuvą dvidešimtąją vakcinų nuo koronaviruso (COVID-19) siuntą, kurią sudaro 15,6 tūkst. „Spikevax“ vakcinos dozių. Nauja siunta bus saugoma Ekstremalių sveikatai situacijų centro sandėlyje, kol savivaldybėms bus paskirstytos anksčiau pristatytos vakcinos. Vakcinos paskirstomos savivaldybėms, atsižvelgiant į jų gyventojų skaičių ir skiepijimo tempą. Savivaldybės yra iš anksto informuojamos apie joms planuojamus paskirti vakcinų kiekius, kad galėtų sklandžiai organizuoti skiepijimo procesą.


Pasibaigė maršai, mitingai, o mes šiandien toje pačioje vietoje. Tai ką veiksime toliau?


Lietuvos prezidentas, Žmonių partijos patriarchas Vytautas Landsbergis savo naujausioje esė „Ciniškas tautiečių pragmatizmas. Kai kurių“, paragino pateikti dryžuotus karstus. Ciniškas tautiečių pragmatizmas. Kai kurių Tegul sau mirštasi kurie to nori, kurių veiksmai prieš priemones nedori. Ką reiktų spręsti, tai pilkųjų pelenų gamybą ir tvarkybą. Maršinčiai jau pasiūlę uniformą. Teprisiūs. Pateikit ir dryžuotus karstelius.


Gabrielius yra kuiliukas. Pakalbam atvirai ir paprastai – jam niežti kiaušiukus kuo greičiau padėti į aksominį seimo nario krėslą. Išoriškai to niežulio nepastebėtum – droviai perkreipta burna, tvirta kaip uola žmona šalia ir visose priešrinkiminėse nuotraukose Anūkas apkibęs kekėmis vaikų. Kiek ten jis jų turi?


Kodėl kai vienoje šalyje protestuotojus pašventina lazdomis ar ašarinėmis dujomis nekyla jokio triukšmo, o kai kitoje - pasaulinio mąsto įvykis?


Jei kas sako: “Aš myliu Dievą”, o savo brolio nekenčia,-tas melagis. Kas nemyli savo brolio, kurį mato, kaip gali mylėti Dievą, kurio nemato? (1 Jn 4,20)


Lietuvos korumpuotas LRS dvaras samdo kriminalinio statuso profesorius


Šiandien Rusijos TASS pranešė, kad iš skiepytos Rusijos prezidento aplinkos susirgo kelios dešimtys žmonių.  Putinas pranešė, kad kovidu susirgo kelios dešimtys žmonių. Jis izoliuosis kelias dienas. Rusijos prezidentas pareiškė, kad jo aplinkoje susirgo „ne vienas, ne du“, o kelios dešimtys žmonių. Jis pasakė: „Jūs žinote, kad, tenka apgailestauti, aš buvau priverstas paskutiniu momentu atšaukti savo vizitą į Dušanbe.


Ir jie Lietuvoje vis dar vaikšto laisvi. Maža to, fašistinėje šaulių organizacijoje gausu "demokratų", taip vadinamų liberalų, a la šimašius, riebiai valgo, saldžiai miega ir vis dar galvoja, kad jie yra žmonės. Ką veikia Lietuvos prokuratūros bylų kurpėjai? Jie sugeba nuteisti nusenusią L.Kedienę už niekada nepadarytus nusikaltimus, o tikri nusikaltėliai - jasikevičius, daugirdas, visa šaulių organizacija vaikšto sau laisvėje ir net be antsnukio?... https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/karo-zona/sauli..


Tuomet nedarbas siekė 16 %. Tiems, kurie šiandien yra be darbo ir pragyvenimo šaltinių, nuo šių raminančių kalbų nė kiek nelengviau. — Sveikas, Artūrai. Kur eini? Į darbą? — Sveikas, Mindaugai. Į darbo biržą. Prieš karantiną dirbau stambioje įmonėje. Darbas buvo stabilus. Aš net paėmiau paskolą naujam automobiliui nusipirkti. Ir staiga valdžia pranešė, kad dėl žymiai sumažėjusių mūsų gaminių užsakymų buvo priimtas sprendimas sumažinti darbuotojų skaičių.


LGBT poros nusipelnė teisinės apsaugos dėl jų santykių, pareiškė popiežius Pranciškus naujame dokumentiniame filme. Filmo premjera įvyko spalio 21 dieną. Režisierius Jevgenijus Afinejevskis interviu metu paklausė popiežiaus, kokia LGBT bendruomenės vieta Katalikų Bažnyčioje. Popiežius Pranciškus patikino, jog jis tiki, kad homoseksualūs žmonės turėtų būti laukiami ir priimtini Bažnyčioje. "Homoseksualūs asmenys turi teisę būti šeimos dalimi, — kalbėjo popiežius.


Rugsėjo mėn 16 dieną Italijos parlamentarai 189 balsais prieš 32 (2 susilaikė) patvirtino privalomą skiepą nuo Covid-19 ligos, skelbia reuters.com. Visiems darbuotojams (privačiame ir valstybiniame sektoriuje) nuo spalio mėn. 15 dienos skiepas taps neišvengiamas. Jeigu darbuotojas pasirodys darbe neturėdamas „Žaliojo paso“, tai yra nesivakcinavęs, jis bus nubaustas nuo 600 iki 1500 eurų bauda. Humaniškumo sumetimais, nepasiskiepiję darbuotojai negali būti atleisti iš darbo, tačiau atlyginimas jiems nebus nemokamas iki tol, kol nebus suleista dozė vakcinos nuo koronaviruso.


Estijos gynybos ministras Juri Luikas sakė, kad šalis planuoja kartu su JAV pirkti radarus, ryšių įrangą ir minas "Rusijos veiklos Baltijos regione fone".


Izraelio sveikatos ministras Nitzan Horowitz, neįtariantis, kad jo pokalbis yra filmuojamas ir transliuojamas gyvai TV eteryje, pripažino, jog skiepų pasų paskirtis – prievartinis spaudimas skiepytis, o patys ribojimai neturi jokios epidemiologinės logikos, praneša Jewish News Syndicate.


Kas pavydi svetimos laimės – tegu ją pasiima. Kartu su visu kitu „bagažu“, savaime suprantama. Kartu su likimu. Nes vieno be kito nebūna. Pavydėjote karaliui Polikratui, kuris maudėsi prabangoje – o gyvenimą jis baigė ant iešmo. Jį gyvą iškepė priešai užkariautoje karalystėje. Tai pasiimkite Polikrato laimę, negaila! Komplekte su jo likimu. Pavydi šlovės sportininkui – tegu gauna šlovę. Ir plyšusius raiščius, sužalotą stuburą, ir nesibaigiančias treniruotes nuo ryto iki vakaro. Kelkis nuo išgulėtos sofos ir bėk! Tuojau pat. Nes pražiopsosi laimę ir publika nuo tavęs nusisuks.


Neseniai Lietuvoje lankėsi suomių žurnalistė Jessikaa Aro, kuri pasakojo, kaip jos gyvenimą aukštyn kojomis apvertė profesinė idėja pasitelkti auditorijos pagalbą ieškant Kremliaus trolių. J. Aro buvo persekiota virtualioje erdvėje, telefonu ir realiai, apie ją paskleistos būtos ir nebūtos istorijos, o „YouTube“ paskelbtame vaizdo įraše iš jos šaipomasi ir ji vaizduojama kaip išprotėjusi mergšė. Jos nepaprastą istoriją aprašė ir „New York Times“.


Lietuvos sergamumo koronavirusu skaičiai primena karantino laikus. Tiek naujų susirgimų nebuvo nuo gegužės pradžios. Ligoninėse ima stigti medikų rankų, tenka stabdyti nebūtinas medicinines paslaug…


Tarybinis kareivis maitina berniuką koše iš savo katiliuko. Lietuva, Vilniaus kraštas, 1944 metų birželio 1 d.


Pirmiausia reikėtų pradėti nuo to, kad visuotinai greitai socialiniuose tinkluose išplitusi akcija boikotuoti didžiuosius maisto prekybos centrus buvo gerai iš anksto planuota, organizuota, aiškiai turinti savo struktūrą, tikrai nevyko spontaniškai, kaip skelbia propagandinė žiniasklaida. Kad nekiltų bereikalingų kalbų, akcijos organizatoriai sąmoningai nebuvo skelbiami.


ŠITŲ KOSMOPOLITINIŲ IŠGAMŲ, UŽGROBUSIŲ VALDŽIĄ LIETUVOJE geruoju neiškrapštysime.


Друзья, уже скоро в ЖИВОМ ЭФИРЕ митинг в Вильнюсе от страха перед которым вся АНТИлитовская ХУНТА просто обкакалась!


Lietuvių tautininkų ir respublikonų sąjunga (LTRS) išplatino pareiškimą, kuriame pateikė savo požiūrį, kokio Prezidento reiktų Lietuvai 2019-taisiais metais vyksiančiuose prezidento rinkimuose. Pareiškime reiškiamas susirūpinimas, jog dėl nuosekliai ir kryptingai vykdomos ištautinimo bei išvalstybinimo politikos, didėja grėsmė, kad galime neišlikti kaip savarankišką politinę ir istorinę būtį turinti bendrija. Todėl, vis didėjančių geopolitinių ir saugumo grėsmių akivaizdoje LTRS Prezidento poste norima matyti asmenį, kuriam pirmaeiliu rūpesčiu būtų Tautos ir valstybės išlikimas.


Baigėsi agresyvios karinės pratybos „Zapad-2021“. Šį kartą Kremlius nesiryžo tiesioginei karinei invazijai į NATO ir Europos Sąjungos valstybę Lietuvą. Tačiau šių pratybų pasekmės yra neaiškios, jų dar reikės palaukti, išlieka ir didelis nerimas. „Veiksmai dar kartą parodė Rusijos ir Baltarusijos ambicijas pasėti nerimo Vakarams.


Ne per seniausiai paskelbtame straipsnyje „Demokratija Amerikoje“ buvo kalbama be viso kito apie tokį amerikietiškos sistemos aspektą kaip kalėjimai. Buvo paminėti ir taip vadinami komerciniai kalėjimai: „Amerikoje klesti „verslas“, eksploatuojantis kalinių darbą. Kas dešimtas kalinys šioje šalyje laikomas komerciniame kalėjime. 2010 metais dvi privačių kalėjimų bendrovės gavo maždaug 3 milijardų dolerių pelną“.


Seksualinio pobūdžio skandalai vis dažniau nugriaudėja amerikietiškose mokyklose. Naujausiu skandalu tapo istorija su vienu mokytoju iš Atlantos, kuris nuomojo savo kabinetą vyresnių klasių mokiniams, kuriems dėstė matematiką, ramiai užsiimti seksu. Kaip bonusus jis netgi dalino mokiniams prezervatyvus. Paslauga ilgą laiką buvo labai populiari, kol kažkas iš nepilnamečių „nuomininkų“ tėvų neaptiko savo vaiko susirašinėjimo su mokytoju, kur buvo tariamasi dėl laiko, kada galima bus „aplankyti“ kabinetą. Tačiau tai anaiptol ne vienintelė skandalinga istorija, susijusi su seksu. Dauguma jų, deja, susijusios jau nebe su seksualiniu švietimu, o su


Nuo rugsėjo 13 dienos Lietuvoje įsigaliojo draudimas be taip vadinamo galimybių paso lankytis didesnėse nei 1500 kvadratinių metrų parduotuvėse bei tose vietose, kurios, pasak esamos moteriausybės, yra ne pirmo būtinumo. Rūbai, avalynė, knygos, vaikų žaislai, pratybos moksleiviams, buitinė technika, statybos prekės ir daug kitų dalykų dabar tapo prieinamos tik privilegijuotiesiems.


— Mes čia galime ateiti dar kokį sykį,— pasakė Džulija.— Bet tokią slėptuvę panaudoti saugu tik du kartus. Tik, žinoma, ne šį mėnesį ir ne kitą. Pabudus jos elgesys iškart pasikeitė. Ji tapo guvi ir dalykiška, apsirengė, susijuosė raudonu diržu ir ėmėsi smulkiai planuoti kelionę namo. Atrodė visai normalu, kad tai daro ji. Ji, be abejo, turėjo tą įgimtą gudrumą, kurio


Birželio dienos metai po metų sukelia prisiminimus apie karą. Žydų tautai karas tapo baisia tragedija – žuvo trečdalis žydų, buvo sunaikintos pačios tvirčiausios, tradicinės bendruomenės. Kodėl tai įvyko, kodėl ši bendrai tai gana energinga tauta nepajėgė išsigelbėti? Be akivaizdžių kaltininkų – nacistų, buvo ir kiti kaltininkai, prisidėję prie tragedijos, kas – dėl nežinojimo, kas – dėl abejingumo kitų gyvenimui, kas – dėl ideologinių priežasčių.


Šiandien mes turime akivaizdų faktą – visuomenė ypač greitai ir sėkmingai buvo padalinta į dvi dalis. Dalis visuomenės, dar pavasarį, dėl priverstinio mokinių ir mokytojų testavimo ir kitokio terorizavimo, pradėjo burtis ir kurti alternatyvą valstybinei švietimo sistemai – vaikus mokė neoficialiose grupėse (klasėse) tėvų atskirai samdomi tie patys valstybinių mokyklų mokytojai.


Daug metų interneto dėka stebiu įvykius Rytuose. Pateiksiu ne savo nuomonę, o faktus, kuriuos turėtų žinoti ir mūsų skaitytojas. Pradėkim nuo to, kad dabartinė Sirija – tai Osmanų imperijos, subyrėjusios I-ojo Pasaulinio karo išdavoje, gabaliukas. Sirijos ribas nustatė anglai ir prancūzai, kurie braižė tas ribas, kaip norėjo, nekreipdami dėmesio, kas ten gyvena – sunitai, šiitai, alavitai… . Iš esmės jie ir užprogramavo konfliktus daugelyje Artimųjų Rytų valstybių.


Šį kartą pakalbėkime apie esmę. Ar Jūs pritariate išsakytoms mintims? „Mūsų -TV“ El. paštas: musutelevizija.lt@gmail.com Facebook puslapis:  Telegram grupė:  Jeigu manote, kad veikla yra naudinga, …


Moterų nužudymai Austrijoje: beveik kas antras nusikaltėlis - ne austras.Šiais metais Austrijoje buvo nužudyta 21 moteris. Beveik pusė (47%) įtariamų nusikaltėlių gimė užsienyje, šioje šalyje buvo tik svečiai ir neturėjo leidimo gyventi - tai patvirtina dabartiniai "Krone" turimi duomenys. Integracijos ministrė Susanne Raab (ÖVP) pasakė: "Negalime užmerkti akių prieš šiuos faktus. Negalime užglaistyti, kai neproporcingai didelė dalis nusikaltėlių čia atvyksta iš užsienio. Neteisingai suprasta tolerancija aukoms nieko neduoda. Turime imtis griežtų veiksmų prieš šiuos nusikaltėlius.


Ketvirtadienį Europos Parlamentas (EP) balsavo už A. Kubiliaus parengtą rezoliuciją dėl ES ir Rusijos santykių, kuriame ES raginama kovoti su agresyvia Kremliaus politika bei remti Rusijos pilietin…


Milijonai stačiatikių ir kitų krikščionių visame pasaulyje buvo šokiruoti, supykdyti ir/arba nuliūdinti sužinoję, kad Turkija ką tik patvirtino Hagia Sophia (Šventosios Išminties) muziejaus – šventovės, kuri buvo pastatyta 532‒537 m. ir beveik tūkstantį metų veikė kaip krikščionių bazilika – pavertimą mečete. Sakydamas ilgą šį sprendimą pagrindžiančią kalbą, pagrindinis jo iniciatorius Turkijos prezidentas R.


Mano pasisakymas 10:12.


D.Kedytės istorijoje liūdnai pagarsėjęs prof. D. Pūras mano, kad vaikai nustos žudytis, kai Lietuvoje bus įdiegta LGBT ir genderizmo ideologija, juvenalinė justicija.


Žmogus gali iki labai tolimos ribos susitaikyti su kūno nepatogumais, tačiau jam daug sunkiau pakelti dvasines kančias. Pavyzdžiui, nepakankamai privalgantis ar gero būsto neturintis žmogus apsipras, ypač jei manys kad kuria puikią ateitį. Daug sunkiau pakeliame dvasines kančias. Pavyzdžiui, kai tampi aferisto auka pagrindinį apmaudą kelia ne finansiniai nuostoliai, o tai kad tave apgavo. Sutuoktinis jaučiasi sugniuždytas jeigu jo antroji pusė jį išdavė.


Tai susiję su tokiais projektais kaip biologinė konvergencija, transhumanizmas, žmogaus tobulinimas, biologinės būtybės sujungimas su dirbtiniu intelektu. Viso to kuriamo gėrio bėda tik tame, kad mes nežinosime, kada ką šeimininkas nuspręs, pavyzdžiui, kada koks ne visai tinkamas individas turi pasitraukti iš šio pasaulio, kada kam galiojimo laikas baigėsi. Apie minimus dokumentus ir su tuo susijusias problemas rugsėjo 15 d. „PressJass TV“ laidoje „2K+“ papasakojo klinikinė mnokslininkė, embriologė Aušra Blažėnienė.


Lietuvos “galimybių paso“ analogas Vokietijoje yra 2G kontrolė, šiuo metu taikomas Badeno-Viurtembergo , Berlyno, Bavarijos, Reino krašto-Pfalco žemėse. Vokiškas 2G  neapima neskiepytų žmonių - net jei jų neigiamas koronos testas. Jis reiškia tik „paskiepytas arba pasveikęs“: tai reiškia, kad nevakcinuotiems žmonėms 2G taisyklė netaikoma. Net jei neigiamas „Corona“ testas , jie negali dalyvauti tam tikrose viešojo gyvenimo srityse pagal 2G reglamentą. Po Miunsteryje vykusio 2G vakarėlio "Corona" užsikrėtusių žmonių skaičius smarkiai išaugo ir pasiekė 10 263 C-19 atvejus.


- Andriau, kaip ten ekonominiai stebuklai Marijos žemėje? Nematoma A.Smito ranka patikimai perkrausto mužikų turtą į mūsų kišenes?


Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka pareiškė, kad Vilnius ir Balstogė yra baltarusiškos žemės, tačiau Minskas kaimynams apie tai tiesiog neprimena. Toks pareiškimas buvo padarytas penkta…


​​​​​​​Buvęs žaliųjų valstiečių premjeras, dabar save demokratu vadinantis Saulius Skvernelis sugalvojo ir parengė nutarimo projektą, kuriuo Seime būtų sudaroma laikinoji kontrolės komisija dėl COVID-19 pandemijos valdymo.


Minėdami žymios lietuvių liaudies poetės, S. Nėries (1904-1945) 113-ąsias gimimo metines, skaitytojų dėmesiui pateikiame kito mūsų tautos kultūrinio veikėjo, Eduardo Mieželaičio, knygos „Čia Lietuva“ ištrauką „Mūsų lakštingala“ – joje duodama bendra S. Nėries gyvenimo bei kūrybos apžvalga, su gilia pagarba nušviečiami pagrindiniai istoriniai bei socialiniai motyvai, parodant ne tiktai meninį, poetinį, bet ir idėjinį brendimą, josios brendmą, poetei atsisakius buržuazinių iliuzijų ir dar gana jauname amžiuje užėmus griežtai antikapitalistines ir antifašistines pozicijas, stojus į socializmo-komunizmo šalininkų gretas.


Graikija stiprina savo pietinės sienos apsaugą, nes laukia, kad Turkija vėl užsiims Europos šantažu ir mėgins perkelti į Graikiją naujas ordas nelegalių imigrantų. Apie tokį pavojų perspėjo Graikijos Migracijos ir prieglobsčio ministro pavaduotojas Georgos Kumutsakos.


Naujasis JAV karinio laivyno ginklas AHAD – nemirtinas ginklas, skirtas kontroliuoti žmonių miniai. Jis, pažeidžiant žmogaus teises, bus naudojamas elektroniniu būdu nutildyti žmones.  AHAD sukurtas ir patentuotas dar 2019 metais, tačiau apie jį viešai sužinota tik dabar. Elektroninis prietaisas efektyviai atkartoja kalbėtojo balsą ir siunčia jį atgal kalbėtojui, taip pasiekiant, kad niekas neišgirstų, kad žmogus nori pasakyti.


Lietuvos šeimų sąjūdžio pirmininkas Raimondas Grinevičius paviešino atvirą laišką Vytauto Radžvilo vadovaujamai politinei partijai Nacionalinis susivienijimas. „Esame nuoširdžiai dėkingi Nacionalinio susivienijimo partijos nariams, dalyvaujantiems Lietuvos šeimų sąjūdžio veikloje ir protesto mitinguose, kurie daug prisidėjo ir prisideda prie pradėto darbo siekiant apginti Konstituciją ir sugrąžinti valstybę jos piliečiams. Tačiau dėl partijos vadovybės veiksmų dabar jau nebegalime tylėti.


Manau, būtina viešai paaiškinti dabartinę situaciją „Tvarkos ir teisingumo“ partijoje, mano pozicijas ir motyvus. Aš esu įsitikinęs, – mus rinko kaip alternatyvą elito ir konservatorių sukurtai veidmainiškai ir neteisingai politinei sistemai. Aš esu įsitikinęs, – partija „Tvarka ir teisingumas“ be Rolando Pakso tėra medžiotojų būrelis, tolygus Valentino Mazuronio vadovautai Darbo partijai. Štai todėl aš niekada neremsiu bendro darbo su TS-LKD nei pozicijoje, nei opozicijoje. Aš jais netikiu. Aš rėmiau ir remsiu valstiečių reformas darančias mūsų valstybę teisingesnę ir atsakingesnę – juk iki dabar niekas nesiryždavo iškuopti Lietuvos politini


VILNIUS, rugpjūčio 25 — Sputnik. JAV valstybės sekretoriaus pavaduotojas Stephen'as Biegun'as Vilniuje susitiko su buvusia kandidate į prezidentus Svetlana Tichanovskaja aptarti situacijos jos šalyje, pranešė JAV Valstybės departamento spaudos tarnyba. Pažymima, kad Biegun'as su Tichanovskaja aptarė "kaip pilietinė visuomenė gali sustiprinti demokratiją ir žmogaus teises šalyje".


Lietuvoje per parą nustatytas 1 351 naujas koronavirusinės infekcijos atvejis, praneša Statistikos departamentas. Iš viso per visą pandemijos laikotarpį respublikoje buvo užregistruoti 315 066 COVI…


Esame nuoširdžiai dėkingi Nacionalinio susivienijimo partijos nariams, dalyvaujantiems Lietuvos šeimų sąjūdžio veikloje ir protesto mitinguose, kurie daug prisidėjo ir prisideda prie pradėto darbo siekiant apginti Konstituciją ir sugrąžinti valstybę jos piliečiams. Tačiau dėl partijos vadovybės veiksmų dabar jau nebegalime tylėti.


JAV žvalgyba, kuri kaltina Rusiją sąmokslu su Talibanu, yra susijusi su prekyba narkotikais, sakė televizijos kanalo "Rossija 1" eteryje Rusijos prezidento specialusis įgaliotinis Afganistane, Azijos Antrojo departamento užsienio reikalų ministerijos direktorius Zamiras Kabulovas. "Tai yra daugybė atpildų iš ten buvusių projektų, tų pačių nuostabių amerikiečių žvalgybos agentų, kurie kaltina mūsiškius, dalyvavimas narkotikų kontrabandoje.


Baltarusijos atominė elektrinė gali rimtai sukiršinti į Lietuvą ir Latviją — dvi artimiausias sąjungininkes ne tik Baltijos regione, bet ir Europos Sąjungoje bei NATO. Lietuvos Seimas sutiko, kad santykiuose su Ryga reikia pereiti nuo draugiškų raginimų prie tiesioginio "politinio spaudimo", kuris, matyt, reiškia beveik tiesioginius grasinimus ir šantažą, net jei Lietuvos ir Latvijos santykiai blogės.


Visa pasaulio istorija mus moko, kad tautos, valstybės, taip pat ir kiekvieno paskiro žmogaus galia yra ne turto gausoje, fizinėje (kiekybinėje) galioje, naujausiose technologijose, moksle, sistemose ar struktūrose o .... paprastame atsitiktinume.


2019 metais Graikijos pilietis Antonios Mavropulos, dviem minutėm pavėlavo į Etiopijos avialinijų lėktuvą Boeing 737 Max. Jis buvo labai piktas dėl nesėkmės, bet pakilęs lėktuvas po 6 minučių skrydžio sudužo. Žuvo visi juo skridę 149 keleiviai ir 8 ekipažo nariai. Nesėkmė, kuri pasirodė didžiausia jo gyvenimo sėkmė.


Palaikyk mus Feisbuke


Paveiksliukai

Video

Orai

Draugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA
Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis