Netiesa.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...

Labas rytas, gerbiamas Algimantai,Klausėte, kaip gyvenu, kas pas mane naujo? Na, bent jau gero tai tikrai nieko. Nebent tiktai kad pavasaris gražus ir labai šiltas. Gi šiaip tai gyvenimas čia pas mus Amerikoje dabar jau tik blogyn ir blogyn. Ko, aišku, ir reikėjo tikėtis.Taip kad tiesiog jau net ne visada yra pakankamai dvasios jėgų dabar ne tik tam, kad knygas ar kokius didelius straipsnius rašyti, bet net ir tam, kad laišką jums parašyt, tarsi „maliavą“ iš vieno konclagerio (JAV) į kitą konclagerį (Lietuvą)...


Kaip žinoma iš Europos Komisijos pranešimų, krizei dėl koronaviruso pandemijos Lietuvoje įveikti iš ES biudžeto bus skirta beveik 2,2 mlrd. eurų. Suma įspūdinga. Kokiais tikslais vyriausybė ketina pinigus išleisti? "Europos Sąjungos Ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo fondas yra unikali galimybė pakelti Lietuvos ekonomiką į aukštesnį lygį, pagerinti Lietuvos žmonių gyvenimą.


Lietuvos užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis, sekdamas kolegų pėdomis, Rusiją pavadino "valstybe, remiančia terorizmą". Šį pareiškimą jis padarė per spaudos konferenciją po neformalaus ES Tarybos užsienio reikalų ministrų susitikimo Kaip žinia, istorija kartojasi du kartus: pirmą kartą tragedijos, antrą - farso pavidalu. Bet trečią kartą - lietuviškai - politinio cirko pavidalu.


Po mano konkrečių pasiūlymų apie išstojimą iš Europos sąjungos (LIT’exit), susilaukiau labai daug klausimų. Į juos atsakau viešai, nes tiesiog nespėju visiems atrašinėti.


Seimo narys Mindaugas Bastys buvo aštuntas Lietuvos politikas, kuris apkaltos būdu buvo bandomas eliminuoti iš Lietuvos politinio gyvenimo. Tada 2018 metų pavasarį Konstitucinio Teismo pirmininkas Dainius Žalimas teigė, kad pagal apkaltos bylų skaičių Lietuva yra rekordininkė pasaulyje. Ir tai ne pabaiga. "Nė vienoje šalyje nėra buvę tiek bylų.


A.Tapinas Turėjau ilgą laiką slėptis nuo visuomenės, bet šiandien atvirai pripažinau kas esu ir didžiuojuosi, kad galiu garsiai pasakyti:Taip, aš esu homoseksualus


Krašto apsaugos ministras, labiau žinomas kaip anušauskinių KGB sąrašų skelbėjas Arvydas Anušauskas pranešė, kad „kiekvienas ministras pasirenka tam tikrą šūkį ir simbolį, tam tikrą mintį, kuri jam yra artimesnė“.


Kinija jau seniai varžosi su JAV dėl pirmosios pasaulio ekonomikos titulo. Pagal BVP, apskaičiuotą pagal dabartinį juanio ir dolerio kursą (nominalųjį BVP), Kinija pernai nuo JAV atsiliko maždaug trečdaliu (14,40 trilijono JAV dolerių, palyginti su 21,43 trilijono JAV dolerių). O jei skaičiuotume BVP pagal juanio ir dolerio perkamosios galios paritetą (realųjį BVP), Kinija tais pačiais metais 8,8 proc. lenkė JAV (TVF duomenys).


Gaunu daug laiškų, kuriuose klausiama mano nuomonės apie planuojamą „Šeimų maršą“. Šiame video atsakau visiems, kuriems įdomi mano nuomonė apie patį maršą, daromas provokacijas ir maršo naudą.


VILNIUS, balandžio 22 — Sputnik. Baltarusijos užsienio reikalų ministerija sureagavo į Lietuvos pusės pareiškimą apie galimą Baltarusijos vizos neturinčios JAV ambasadorės Baltarusijoje Džuli Fišer akreditavimą Baltijos šalyje. Anksčiau Lietuvos užsienio reikalų viceministras Mantas Adomėnas pareiškė, kad Lietuvos vyriausybė gavo JAV kreipimąsi su prašymu akredituoti ambasadorę Lietuvoje. Rengiamas oficialus atsakymas.


VILNIUS, balandžio 21 — Sputnik. Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas perskaitė pranešimą Federalinei asamblėjai. Renginys vyko centrinėje parodų salėje "Manež". Tarp pakviestųjų buvo vyriausybės nariai, deputatai ir senatoriai, taip pat gubernatoriaus korpusas. Visų pirma, kaip pabrėžė Rusijos vadovas, visų Rusijos Federacijos valdžios lygių pagrindinis uždavinys turėtų būti pagerinti rusų gyvenimo kokybę.


Priešais Rusijos ambasadą Vilniuje balandžio 17 d. Boriso Nemcovo skvere įvyko Solidarumo, protesto ir palaikymo akcija Ukrainai, prie kurios sienų pastarosiomis savaitėmis itin suintensyvėjo Rusijos karinių pajėgų veiksmai.


Šį kartą apžvelgsiu panaudotus ir išmestus „politinius prezervatyvus“. Daugelis sakys, kad labai nekorektiška knaisiotis po tokius dalykus, bet aš manau, kad tai žinoti reikia. Žinoti reikia todėl, kad daugelis „prezervatyvų“ mano, jog jie visada išliks naudojami ir jais bus rūpinamasi…


VILNIUS, balandžio 20 — Sputnik. Europoje yra prieštaravimų dėl "Nord Stream-2", tačiau dujos per "Nord Stream-1" nėra blogesnės nei tranzitinės dujos iš Ukrainos, kalbėdama internetinio vaizdo ryšiu Europos Tarybos parlamentinėje asamblėjoje (ETPA) sakė Vokietijos kanclerė Angela Merkel. "Aš žinau apie prieštaravimus, susijusius su "Nord Stream-2", žinau daugelio (ETPA) valstybių-narių poziciją.


Diplomatinis konfliktas tarp USA ir Rusijos iškart paaštrino bendrą padėtį Rusijos ir NATO pasienio zonoje. „Naujosios Europos“ šalys momentaliai prisijungė prie antirusiškos kampanijos, NATO ginkluotosiose pajėgose buvo padidinta kovinė parengtis palei visą rytinės sienos perimetrą. Akivaizdžiausia vieta kariniam susirėmimui laikoma Ukraina, tačiau būtent dėl ​​šio akivaizdumo iškyla pavojus kitoms pafrontės valstybėms: Baltarusijai, Moldovai ir Pribaltikos valstybėms.


Portale Unser-mitteleuropa paskelbtas medicinos dr. Peer Eifler paskojimas iš Tanzanijos. Į šią Afrikos šalį daktaras pabėgo iš Austrijos, kur jis yra „uždraustas“. Tanzanijos beveik nepalietė koronavirusas, nes jos prezidentas Džonas Magufuli pasipriešino pasauliniam „COVID-19: Great reset“ suokalbiui ir buvo pašalintas iš valdžios, nanoma, nužudytas. Vakarų spauda Magufulį vaizdavo tamsuoliu, tikinčiu mokslu, populistu, kaltino, kad jam Tanzanijos žmonių sveikata ir gyvybės nėra prioritetas. Tačiau viskas buvo atvirkščiai. https://www.youtube.com/watch?v=OjYkgrE_7xA Dr.


Siaučiant Covid19 pandemijai, ypač pažeidžiamas tapo mažasis verslas. Vyriausybei nepaliaujamai žadant paramą verslui, vieni laukia pagalbos, kiti bando kabintis ir vis laukia žadėtos pagalbos kuriant bei vystant naują verslą kaimo vietovėse. Prieš 11 mėnesių, Nacionalinė mokėjimo agentūra (toliau - NMA) paskelbė kvietimą, kuriuo siekta finansuoti naujai besikuriantį verslą kaimo vietovėse.


Iš komentarų: "Jie uždeda žmonėms kaukes ir pirštines ir verčia mus skiepytis. Mes jiems esame tik bandomieji triušiai. Jie uždraudė mitingus. Štai ir viskas, vergai paruošti, galime įvesti vergovę. Gyvačių valdžia“.


Daugiau nei 10 valandų taręsi prisiekusieji Dereko Čovino (Derek Chauvin) byloje pripažino buvusį Mineapolio policijos pareigūną kaltu dėl Džordžo Floido (George Floyd) nužudymo. https://www.youtube.com/watch?v=gUP4gO2zHw4JAV portale Zero Hedge rašomas, kad pirmadienį prisiekusieji išklausė baigiamąsias kalbas - kaltintojai teigė, kad pagal įstatymą reikia neabejotinai įrodyti, jog A. Chauvino užspaudimas keliu (kelio suvaržymas) buvo "esminė priežastis" sukėlusi Floydo mirtį, o gynyba tvirtino, kad A. Chauvinas pasielgė taip, kaip būtų pasielgęs bet kuris protingas pareigūnas.


Pirmojoje rezoliucijoje Visatos valdovais pasijutę mūsų valdžiagyviai paskelbė rinkimus Baltarusijoje nelegitimiais, t.y., neįvykusiais, o antrąja ... tų "nelegitimių" rinkimų nugalėtoja pripažino vakarų kuratorių marionetę - Svetlaną Tichanovskają ir "nušalino" Blatarusijos prezidentą Aleksandrą Lukašenką nuo užimamų pareigų... Tai AUKŠČIAUSIOS PRABOS POLITINĖ PORNOGRAFIJA, todėl su jais reikia bendrauti reikia atitinkamai.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Nacionalinis susivienijimas kreipėsi į pagrindines valdžios institucijas ir politines partijas, reikalaudamas nutraukti piktnaudžiavimą valdžia, vykdomą prisidengiant karantino suvaržymais, taip pat atsisakyti idėjos įvesti vadinamąjį imuniteto ar koronos pasą, kuris įtvirtintų piliečių diskriminaciją.


Balandžio viduryje vykusiame nuotoliniame susitikime JAV nacionalinio saugumo patarėjo pavaduotoja kibernetinių ir besivystančių technologijų srityje Anne Neuberger ir Krašto apsaugos viceministras Margiris Abukevičius sutarė toliau stiprinti Lietuvos ir JAV bendradarbiavimą kibernetinio saugumo srityje. Apie tai skelbiama ministerijos pranešime visuomenei „Lietuva – maža, bet galinga JAV sąjungininkė kibernetinio saugumo srityje“. „Kova su egzistuojančiomis kibernetinėmis grėsmėmis yra bendras Lietuvos ir JAV prioritetas ir bendradarbiavimas su JAV šioje srityje kaip niekad – aktualus.


— Rimvydai, ar jau girdėjai apie skandalingą Konstitucinio Teismo nuosprendį, kuriuo uždrausti tiesioginiai merų rinkimai? Ir nors šis sprendimas įsigalioja tik po dvejų metų — 2023 metų gegužę, vis tiek paaiškėjo, kad dabartinių merų valdžia yra tarsi pusiau legali? — Na, jau seniai sakoma, kad dabartinė valdančioji liberalų konservatorių dauguma rengia visų rinkimų reformą.


Lukašenka agentūrai BELTA vakar pasakė, kad prieš jį ir jo sūnus buvo rengiamas pasikėsinimas. Pasikėsinimą, prezidento žodžiais, kuravo užsienio specialiosios tarnybos. Žurnalistai paklausė A.Lukašenkos apie galimą užsienio šalių dalyvavimą įvykiuose Baltarusijoje, ypač apie kelių asmenų sulaikymo Maskvoje detales.


Maldeikienė dėl visų skyrybų apkaltino vyrus ir jiems uždraudė kalbėti apie tradicines šeimas. Nuo kada tokie vyrai bus utilizuojami? Maldeikiene, pateik EP pataisas, tu moki, tu gali!


JAV „pagamintas“ perversmininkas A. Navalnas kovo 31 dieną paskelbia bado streiką, reikalaudamas tinkamos medicininės pagalbos. Balandžio 18 dieną JAV įspėja Maskvą, kad jos lauks „pasekmės“, jei K…


Pirmiausia, Baidenas vadina Putiną žudiku (atsakydamas į tai jis nori sveikatos ir atšaukti Rusijos ambasadorių iš Vašingtono), tada eskaluojama situacija dėl "Rusijos invazijos į Ukrainą grėsmės", po to JAV prezidentas išvadina Putiną "žudiku" ir siūlo susitikti artimiausiu metu, o kitą dieną jis pasirašo dekretą dėl naujų sankcijų Rusijai. Galiausiai, jis eina kreipiasi į žiniasklaidą ir kalba apie savo nenorą "pradėti dar vieną vakcinų ciklą ...


Autorius yra politologas, Nacionalinio susivienijimo vicepirmininkas Nors suprantu, kad norinčiųjų perkeisti normas ideologinis priešiškumas „tamsiai“ visuomenei yra beribis ir pats tą ne kartą bandžiau išaiškinti kitiems, vis tiek matydamas tokią reakciją šiek tiek stebiuosi. LGBT friendly Vilnius paskyra viešai džiaugiasi, kad su Gražuliu pagal dainušką „Kas nešokinės“ šokę treneriai buvo atleisti iš darbo už šį savo veiksmą.


Analitikai ir atsargos generolai skelbia savo prognozes apie tai, ar Maskva ketina užgrobti visą Ukrainą, ar tik dalį jos, tuo pat metu koziriuoja geografiniais pavadinimais, pirmą kartą matytais žemėlapiuose. Na, o tada eina jau beveik šiokadieniai samprotavimai apie tai, ar ryšium su tuo prasidės trečiasis pasaulinis karas, ar ne, rašo RIA Novosti autorius Vladimiras Kornilovas.


Vyriausybė balandžio 21 d. pritarė Ekonomikos ir inovacijų ministerijos inicijuotam įstatymų paketui, kuriuo sudaromos palankesnės sąlygos perkelti įmonės darbuotojus ir jų šeimos narius, perkeliant įmonės veiklą ar jos dalį iš trečiųjų šalių į Lietuvą. Apie tai skelbiama Vyriausybės pranešime visuomenei „Lietuvoje investuojančiam Baltarusijos verslui – lengvatos dėl darbuotojų perkėlimo“. „Norėdami sustiprinti savo konkurencingumą, pritraukti dar daugiau tarptautinių investicijų ir talentų, turime jiems pasiūlyti patrauklias sąlygas.


„Labiausiai korumpuotas žmogus pasaulio politikoje, Džordžas Sorošas, moka daugeliui politikų, jų skaičiuje tiems, kurie dabar nori šantažuoti Vengriją ir Lenkiją“, - pasakė Orbanas ir nurodė, kad „nėra nieko neįprato tame, kad galima be sąžinės platinti melą apie Vengriją, bet Sorošo pareiškimas apie tai, kad kai kuriose Vengrijos kaimo gyvenvietėse nėra slapto balsavimo, „išeina iš visų rėmų“.


Dar 2020 metų rugpjūčio 23 dieną Andriaus Tapino ir Laisvės TV organizuota akcija ,,Laisvės kelias", jei tikėti organizatorių skaičiavimais, sutraukė apie 50 tūkstančių žmonių. Gyva grandinė sujungė Vilnių su Medininkais, žmonės stovėjo susikibę rankomis.  Šių metų gegužės 15 dieną organizuojamas Didysis šeimų gynimo maršas. Leidimai protesto mitingui gauti, vyksta pasirengimo darbai. Ir čia (ne)tikėtai atsiranda A.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Mūsų akyse vykstantis gerai suplanuotas ir valdomas „migracijos chaosas“ Europoje yra ne nelauktas antplūdis, o svarbiausia taktinė operacija esminės Europos pertvarkos kelyje, dalis nacionalinių valstybių demontavimo plano ir sustiprinimo Europos Sąjungos, kurios vadovybė atstovauja ne piliečių interesus, o stambiojo europinio transnacionalinio verslo, inkorporuoto į viršnacionalines struktūras.


Izraelio publicistas Giland Arzmon pažymi, kad Izraelis stengiasi suprasti savo chaotišką COVID-19 padėtį. Šalis savo noru nusprendė masiškai pasiskiepyti. Izraelis vakcinacijos lyderis pasaulyje. Paskiepyta trečdalis šalies gyventojų (virš 3 milijonų, A.L.), tačiau​​​​​​​ infekcijų šalyje per dieną buvo 7000, o tai yra vienas didžiausių rodiklių tarp išsivysčiusių šalių. Mirė 5000 žmonių, daugiau nei ketvirtadalis jų - tik sausio mėnesį.


Europos Sąjungos vandenilio strategija buvo patvirtinta 2020 metų liepos mėnesį ir tapo tam tikru 2009 metų Atsinaujinančių energijos išteklių direktyvos (su pakeitimais, padarytais 2018 metais), priedu. Strateginis ES energetikos sektoriaus kursas dabar yra trumpas ir ryžtingas: iki 2050 metų ES turi visiškai atsisakyti iškastinio kuro importo, užtikrindama visą elektros energijos poreikį iš saulės ir vėjo jėgainių, kur netolygią gamybą išlygins "atsinaujinantis vandenilis".


Siaučianti pasaulinė koronaviruso pandemija neaplenkė nė vienos pasaulio valstybės.


Koks durnius parašė šitą kvailystę aš neįamžinau. Kam durnių pavardes atsiminti. Jų tiek daug ir vis daugėja.


Tačiau visiškai skirtingos politinės jėgos dviejose Europos Sąjungos šalyse be susitarimo pateikė šūkius, kaip pasitraukti iš šios formacijos. Ir tai yra iškilmingos Europos anglių ir plieno bendrijos, dabartinės ES prototipo, 70-mečio minėjimo išvakarės. Taigi žiniasklaida sunerimo dėl sugrįžusio euroskepticizmo.


Politikos mokslininkas, 2003–2004 m. prezidento Rolando Pakso patarėjas užsienio politikos klausimais Alvydas Medalinskas, balandžio 19 d. dalyvaudamas Ukrainos temai skirtoje valstybinio transliuotojo laidoje „LRT forumas“ atskleidė, kad Rusijoje ruošiami militarizuoti jaunimo būriai, panašūs į nacių Vokietijos Hitler-Jugend'ą.


Liubov Stepušova Pravda.ru vaizdo studijoje kalbėjosi su 2016 m. kandidatu į Bulgarijos prezidentus, Bulgarijos publicistu Plamenu Paskovu apie vakcinacijos padėtį Europoje.


USA prezidento padėjėjas nacionalinio saugumo klausimais Džeikas Sallivanas pranešė apie Fašingtono pasirengimą imtis veiksmų prieš Maskvą, jei Vladimiro rajono kolonijoje bausmę atliekantis Oliaksiejus Navalnas imtų ir staiga pakratytu kojas.


PAPILDYTA A. Lukašenkos komentaru: Baltarusijos opozicija pranešė, kad tokia informacija „turi Rusijos Federacijos ir Baltarusijos Respublikos specialiųjų tarnybų provokacijos požymių“. „Būtina susilaikyti nuo skubotų išvadų ir sprendimų, galinčių pakenkti Baltarusijos nacionaliniams interesams, suverenitetui ir nepriklausomybei“, – skelbiama Baltarusijos prezidentės Svetlanos Tichanovskajos spaudos tarnybos išplatintame pareiškime. Tariamas Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka (būtent taip jį įvardina nepriklausomas Žmonių partijos portalas delfi.


Pirmiausia, Baidenas vadina Putiną žudiku (atsakydamas į tai jis nori sveikatos ir atšaukti Rusijos ambasadorių iš Vašingtono), tada eskaluojama situacija dėl "Rusijos invazijos į Ukrainą grėsmės", po to JAV prezidentas išvadina Putiną "žudiku" ir siūlo susitikti artimiausiu metu, o kitą dieną jis pasirašo dekretą dėl naujų sankcijų Rusijai. Galiausiai, jis eina kreipiasi į žiniasklaidą ir kalba apie savo nenorą "pradėti dar vieną vakcinų ciklą ...


Dovilė Šakalienė (g. 1978 m. birželio 1 d. Kaune) – visuomenės veikėja, 2016–2020 m. Seimo narė išrinkta su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga.


Lietuvoje gyventojų 2015 metais mažėjo sparčiausiai visoje Europoje – 1,13%, skaičiuojant tūkstančiui gyventojų. Tokius duomenis paskelbė Eurostat. 2016 metų sausio mėnesį Lietuvoje gyveno du milijonai 886,6 tūkstančiai gyventojų, per metus gyventojų sumažėjo 32,7 tūkstančiais.


VILNIUS, spalio 12 — Sputnik. Seimo narė Agnė Širinskienė kreipėsi į Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybą, prašydama įvertinti žiniasklaidoje pasirodžiusią informaciją, kad  Landsbergių šeimos verslui priklausantis darželis informavo nutraukiantis sutartis dėl vaikų ugdymo su šeima, kuri išdrįso prabilti apie Landsbergių verslo etiką ir skaidrumą, rašo Seimo spaudos tarnyba. Kreipimesi Seimo narė Agnė Širinskienė nurodo, kad Lietuvos Respublikos Konstitucijos 29 straipsnis įtvirtina asmenų lygybę ir draudžia varžyti žmonių teises, juos diskriminuoti įsitikinimų ar pažiūrų pagrindu.


Visuomenėje kylantis maištas prieš VAIKŲ PREKYBOS MAFIJĄ ir jos suburtą ŠAKALIENĖS GAUJĄ privertė norvegiškų pinigų godžius "vaikų gynėjus" kontratakuoti. Tam yra pasitelkiamas melas, šmeižtas ir (vaje, koks netikėtumas!) - skandinavams priklausanti "lietuviška" žiniasklaida, vadintina Masiniais Durninimo Organais. Kaip kontratakos taikinys - pasirinktas paskutinis rezonansinis atvejis Kaune. Vakar savo riebesnį kąsnį gavo vietinė Kauno presstitutė iš Init TV - Edita Norkienė, ir iškart estafetę perėmė PAGRINDINIS SKANDINAVŲ RUPORAS ir INFORMACINĖS PRIESPAUDOS ĮRANKIS Lietuvoje - Delfis


„Mirusios“ koronaviruso dalelės duoda teigiamus testo rezultatus. Nauji Oksfordo universitete atlikti tyrimai parodė, kad ant pavyzdžių ėmimo tampono gali būti virusinės RNR kopijos iš „mirusių“ COVID-19 virusų. Todėl PGR teigiamas testas tampa „šiukšliniu“.


Matuko žudikas Gediminas Kontenis buvo policijos informatorius


Norint sužinoti, kas vyks Lietuvoje po metų, dviejų užtenka pasižiūrėti į tai kas šiuo metu vyksta JAV. O JAV atsitiko taip, kad verslo žmogus, televizijos žvaigždė ir vykdomasis prodiuseris Donald Trump tapo prezidentu. Žmonėms patiko, kad jis visą savo rinkiminę programą finansavo už savo babkes. Karbauskis irgi viską finansavo už savo babkes. O kas finansavo Konservatorius ir Liberalus?


Socialiniame tinkle „Facebook“ pasklido „Landsbergistų“ atstovės Europarlamentarės Rasos Juknevičienės vaizdo kreipimasis į visuomenę apie skiepus. Ji kaip pediatrė sako, kad reikia ir būtina skiep…


which underlies the New World Order was again exposed in the last few months by another brave whistleblower. Australian woman Fiona Barrett showed a ton of courage in going public at a Sydney press conference in October 2015 and naming names. Fiona, a former victim of Satanic ritual abuse and part of an international VIP pedophile ring, not only exposed the existence of the Satanic pedophilia network and its international child trafficking ring, but actually named 3 former Australian Prime Ministers and 1 former US President as perpetrators. She reveals that this network, composed of famous actors, celebrities, judges, politicians and other h


Kol visi ir sveiki ir galimai sergantys, ir jauni, ir seni, vadina save sąmoningais piliečiais ir klusniai sėdi namų areštuose, pavadintais gražiu pavadinimu "karantinas", Lietuvoje:


Palaikyk mus Feisbuke

Наш интернет-магазин http://www.tebe-diplom.com предлагает купить диплом в Москве выгодно.

Paveiksliukai

Video

Orai

Draugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA
Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis