Netiesa.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...

Д.Трамп официально объявил о том, что готов баллотироваться на второй срок в президенты США. Это будет одна из самых напряжённых президентских гонок за последнее время, считает эксперт РИСИ Илья Кравченко. По некоторым опросам, уже сейчас бывший вице-президент Дж.Байден опережает Трампа. У американского лидера много оппонентов, особенно в лице демократов (всего потенциальных кандидатов больше двадцати). Среди противников действующего президента – также представители демократических социалистов, например, Б.Сандерс, проигравший в прошлый раз Х.Клинтон. Политолог РИСИ уверен, что полемика в дальнейшем будет только нарастать.


Youtube žvaigždė iš Kanados Stefanas Molyneux (Molinjo) yra vienas įtakingiausių konservatyvios minties propaguotojų anoje Atlanto pusėje. Jei pažvelgsime kas yra kas konservatizmo pasaulyje būtent Kanadoje, tai ten išskirčiau tris vardus. Pats įtakingiausias, be abejonės, yra Toronto universiteto klinikinis psichoterapeutas Jordanas Petersonas, kurio knyga „12 taisyklių gyvenimui“ yra viena populiariausių mūsų amžiuje.


Rita Miliūtė - kruvinoji VSD marčia, turtingiausių Lietuvos žmonių ir verslo grupių advokatė, moteris pagal kurios dūdelę šoka VSD, STT, moteris su kuria per lovą karjerą padarė Jakilaitis, kruvinoji mirties našlė, žmogus iki šiol galintis pakreipti ištisus politinius procesus norima linkme. Rita Miliutė, žemaitė. Kretingiškė, buvusi pionierių vadovė. Komjaunuolė. Dar būdamas jauna žurnalistė sugebėjo apsukti galvą tuometiniam Valstybės saugumo departamento generaliniam direktoriui Arvydui Pociui.


Jame nuo 2008 iki 2012 metų valdžioje buvusiems konservatoriams primenama "Snoro" banko byla, jie kviečiami į Niujorko teismą papasakoti, kaip 2011 metais...


Šaltinis: http://www.us666.ru/intervencyiindex2.htm „Man tiesiog darosi baisu dėl mano šalies, kai pamanau, kad Dievas yra teisingas“. JAV prezidentas Tomas Džefersonas (Thomas Jefferson) „Manau, kad visus, kurie pelnosi iš karo bei prisideda prie jo kurstymo, pačią pirmą jo dieną turi sušaudyti jo šalies piliečiai“. Ernestas Hemingvėjus (Ernest Hemingway) Kad įtvirtintų ir išlaikytų savo „teisę“ eksploatuoti kitas tautas, Amerika reguliariai naudojo įvairias prievartos formas, ir pirmiausia – karinę. Štai žinomų ginkluotų intervencijų sąrašas.


Paskutinį 2019 metų ketvirtį naujienų portalų ir agentūrų puslapiuose mirgėjo naujienos apie tris didelius "Gazpromo" projektus, kurie beveik tuo pačiu metu išėjo į galutinį etapą. Pirmieji gamtinių dujų kubiniai metrai jau nukeliavo iš Jakutijos į Kiniją pagal "Sibiro galios" projektą, "Turkijos srauto" startas numatytas sausio 8 dieną, o "Nord Stream2 AG" flotilė dirba visą parą išskirtinėje Danijos ekonominėje zonoje, stengdamasi kompensuoti prarastą laiką.


Tauta, kuri žiūri į praeitį, bet nemato ateities, neišvengiamai ima regresuoti. Man regis, kad esame kaip tik tokia tauta – pompastiškai mininti, bet vargiai suprantanti, ką.


Lietuvai kas metai reikia vis naujų "dozių". Tai Trampas pareikalauja už gynybą susimokėti. Ir kas kartą, vis daugiau.


Irano karinės pajėgos Islamo revoliucijos sargybinių korpusas (IRSK) 2020-01-08 realizavo savo teisę į savigyną ir įvykdė savo pažadą atsakyti į JAV tarptautinių nusikaltėlių įvykdytą valstybinio terorizmo aktą, kurio metu Irake buvo nužudytas Irano įtakingas generolas Kasemas Suleimani, IRSK elitinio specialiųjų pajėgų Al Kuds vadas.


Nešaudėm nei mes, nei mūsų seneliai žydų ar kitų Lietuvos žmonių. Atvirkščiai – dažnai stengdavomės padėti labiausiai likimo nuskriaustiesiems ir beteisiams. Be abejo, nusikaltėlių, recidyvistų, kolaborantų, kaip ir visose šalyse, taip ir Lietuvoje, būta. Jų nustatyta per kelis tūkstančius, jie nuteisti arba laukia savo teismo dienos.


Vokietijoje artėjantis helovinas pažymėtas ne tik baisiais atbėgėlių nusikaltimais, kai afganas kirviu gatvėje sukapojo savo žmoną, afrikiečių narkodileriai Berlyne po traukiniu nustumė iranietį. Atėjūnai heloviną Europoje rengia kiekvieną dieną, aš čia surinkau tik keletą iš jų per pastarąją savaitę padarytų nusikaltimų.


Новогодние и рождественские праздники не принесли на Ближний Восток благостного настроения. Напротив, в эти дни напряжённость в регионе резко усилилась, отметил эксперт РИСИ Владимир Фитин. «Прежде всего, это связано с обострением американо-иранских отношений после убийства генерала К.Сулеймани, возглавлявшего элитную часть Корпуса стражей исламской революции «Аль-Кудс». Оно вызвало жёсткую реакцию со стороны Ирана», – отметил аналитик.


Fantastiška, iš pirmo žvilgsnio, pietų Baltijos šalių ekonominio klasterio sudėtis: Baltarusijos Respublika, Lietuvos Respublika ir Rusijos Federacijos Kaliningrado sritis, - yra gana reali. Kadangi būtent tokios dalyvaujančių šalių sudėties klasteris bus optimaliausias sėkmingam viso šio regiono vystymuisi.


„Berliner Zeitung“ pranešė, kad naktį į trečiadienį Berlyno metro stotyje Kottbusser Tor buvo nužudytas žmogus. Nuo platformos ant bėgių prieš atvykstantį traukinį buvo nustumtas 30 metų iranietis. Kiek prieš vidurnaktį du „pietiečiai“ apiplėšė invalidą vežimėlyje. Savo dėdę lydėjo 30 metų iranietis.


Vis labiau kalbant apie trečią pasaulinį karą, Putino vizitai tikrai nėra atsitiktiniai.


Globalios analizės portalas „Gefira“ atkreipė dėmesį į chirurgų ir kitų specialistų vogimo iš Rytų Europos valstybių problemą. Nuo 2006 iki 2019 metų Lenkijoje chirurgų skaičius sumažėjo dvidešimt penkiais procentais. Jų sumažėjo ne todėl, kad jaunimas liovėsi domėtis medicinos studijomis ir ne todėl, kad Lenkijos visuomenė tapo daug sveikesnė dėl priimtų Europos sąjungos reglamentų ir dekretų. Visai ne. Chirurgai emigravo į Vakarų šalis... „Gefira“ pažymi, kad Vakarų intelektualai dideliu blogiu laiko skurdesnių Trečiojo pasaulio šalių išnaudojimą.


Per masinę paniką, kuri kilo per Irano generolo Qassemo Soleimanio laidotuves, antradienį Kermano mieste žuvo mažiausiai 56 žmonės. Tai pranešė naujienų agentūra „Isna“, remdamasi vietos žinybomis.


После завершения похорон Сулеймани Иран перешел от угрозу к делу.Американские базы в Ираке были обстреляны баллистическими ракетами. Было запущено несколько десятков ракет.Пентагон заявил, что удары нанесены по американским базам Айн-аль-Асад и Эрбиль. Также сообщается об ударах по "Лагерю Таджи".


Paprastas uodas tampa mirtina grėsme, nes atėjūnai iš Afrikos Europoje sparčiai platina Vakarų Nilo kartštligę. Vykdami į gamtą artimu laiku susidursime su labai sudėtinga problema. Teks saugotis ne tik erkės, bet ir paprastojo uodo Culex pipiens


Po tarptautinių nusikaltėlių JAV-Izraelio-Didžiosios Britanijos įvykdyto tarptautinio nusikaltimo – Kasemo Suleimani nužudymo Irake – stiprėja pasipiktinimo banga pasaulyje ir didėja globalinio karinio konflikto tikimybė. Grėsmingai vystosi įvykiai Artimuosiuose Rytose.


Pasak mero Antano Černeckio, jis kalbėjosi su Audriumi Misiūnu telefonu ir, neva, apie jokį uždarymą Misiūnas su niekuo nekalbėjo.


US Government Agency Website Hacked By Iranian Hackers


Dvi vienuolės iš Sicilijos, kurios buvo misionieriškose kelionėse po Afriką, sugrįžo nėščios. Prieš jas pradėtas tyrimas. Apie tai šiandien pranešė die Welt su nuoroda į Italijos agentūrą Ansa. Abi vienuolės buvo nepriklausomose misionieriškos kelionėse Afrikoje. Tačiau abi sugrįžo į savo Sicilijoje esančius ordinus nėščios. Viena iš jų, 34-metė vienuolė, sužinojo apie savo nėštumą po to, kai kreipėsi į ligoninę dėl pilvo skausmų. Pasirodę vieši pranešimai buvo bažnyčios patvirtinti. Po to iš savo vienuolyno, esančio Nebrodi rajone, ji buvo perkelta į Palermo.


"Tu ką, juokauji? Vladimiras Putinas bandė man paskambinti, o tu man nepadavei telefono? Apie ką tu galvojai?"


Šitie asmenys vykdo Pidorasingo Projektą ir visomis išgalėmis bando pederastizuoti Lietuvą. Seime balsuojant už taip vadinamos "Vienalytės partnerystės" įteisinimą "už" balsavo:


Tik 20 kovinių sraigtasparnių yra kovinėje parengtyje, praneša "Bild": aštuoni puolamieji sraigtasparniai "Tiger" ir dvylika "NH90".


Vladimiras Putinas pareiškė, kad ne tik "urviniai rusofobai", bet ir agresyvūs nacionalistai skelbia karą rusų kalbai, o keliose šalyse tai netgi tapo...


Франция начала 2020 год с активизации африканского направления своей политики. Президент Э.Макрон провёл в городке По совещание с президентами пяти стран Западной и Центральной Африки: Мали, Нигера, Чад, Мавритании и Буркина-Фасо. Все эти государства входят в организацию «Группы пяти» (G5 Sahel) [Большая пятёрка Сахеля], отметил эксперт РИСИ Алексей Андреев. Эта организация была создана шесть лет назад для борьбы с экстремистскими группировками, расплодившимися в регионе после крушения режима М.Каддафи в Ливии.


Iran has leveraged wiper malware in destructive attacks on several occasions in recent years. Though, for the most part, these incidents did not affect the most sensitive industrial control systems, they did result in serious disruptions to operations. We are concerned that attempts by Iranian actors to gain access to industrial control system software providers could be leveraged to gain widespread access to critical infrastructure simultaneously. In the past, subverting the supply chain has been the means to prolific deployment of destructive malware by Russian and North Korean actors.


Vilius Petkauskas melagis, žmonių klaidintojas, skundikas ir presstitutas. 15min bendradarbiaujant su „Facebook“ programa, kuria siekiama stabdyti melagingų naujienų plitimą socialiniame tinkle. Kokia kilni misija – dirbti skundikais.


Artėja gražiausios metų šventės — Šv. Kalėdos, Naujieji metai. Šventinis šurmulys jau užvaldė miestų gatves, girliandų šviesomis pasipuošusias parduotuves ir daugelio namus. Tarsi magiška stebuklų lazdele Kalėdų dvasia paskleidė savo kerus Vilniuje. Tačiau Vilniaus meras Remigijus Šimašius negali atsipalaiduoti nei akimirkai. Ponas Šimašius nepraranda budrumo.


Demaskuota-pedofilinis portalas 15min.lt pedofilų ruporas ir remėjas.Pedophilia (alternatively spelt paedophilia) website and suporter www.15min.lt


Dėkui visiems.Kadangi STT iš karto išplatino pranešimą, kad tai ne jie mane seka, policija atsakymų dar nepateikė.


Baltijos valstybės visada labai įsižeidžia, kai kas nors sako, kad jos faktiškai yra JAV pavaldinės ir vykdo visus Amerikos nurodymus. Ir štai buvęs Latvijos užsienio reikalų ministras Janis Jurkanas pareiškė, kad Latvijos, kaip ir kitų Baltijos šalių, požiūris į Maskvą priklauso nuo JAV politikos Rusijos atžvilgiu. Pasak jo, jei Latvija suartės su Rusija, jos lauks sankcijos.


2020-01-03 penktadienį JAV, ir matomai Didžiosios Britanijos bei Izraelio tarptautiniai ir karo nusikaltėliai įvykdė dar vieną tarptautinį nusikaltimą. Minėta nusikaltėlių gauja bepiločiais lėktuvais atakavo Bagdado, Irako sostinės civilinį objektą oro uostą. JAV-NATO karo nusikaltėlių gaujos atakos objektu buvo Irano Islamo revoliucijos sargų korpuso elitinio specialių pajėgų padalinio “Al Kuds” vadas generolas Kasemas Suleimani, kuris viešėjo Irake su oficialiu vizitu ir šios atakos metu buvo nužudytas.


Seime vyks konferencija „Piliečio galimybės gintis ir ginti valstybę“.


Netoli Teherano sudužęs Ukrainos “Tarptautinių oro linijų” bendrovės keleivinis lėktuvas buvo per klaidą numuštas dėl žmogiškosios klaidos, pranešė Irano ginkluotųjų pajėgų Generalinis štabas. Iranas pripažino, kad Ukrainos laineris buvo numuštas per klaidą: „Dėl žmogaus klaidos šis lėktuvas buvo netyčia numuštas“, – cituoja Irano valstybinė televizijos ir radijo kompanija IRIB Generalinio štabo pranešimą.


То, что с этим всемирным заговором что-то не так, становится понятно, когда начинаешь изучать историю восшествия на пьедестал Гитлера и этническое происхождение его многочисленных спонсоров.


Резолюцию Палаты представителей Конгресса США, запрещающую Д.Трампу военные действия против Ирана, следует рассматривать исключительно через призму внутриполитической борьбы в самой Америке, считает эксперт РИСИ Илья Кравченко. Ведь в ноябре нынешнего 2020 года должны состояться президентские выборы. Что касается будущего конкретно этой резолюции, то с высокой долей вероятности она не будет принята в Сенате. «Причем даже если и будет одобрена – никаких юридических последствий для президента США она не несёт.


Donaldo Trampo įsakymu, JAV penktadienį paryčiais surengė aviacijos smūgį prieš 62 metų Qasemp Soleimani ir kitus karininkus kurie keliais automobiliais ...


JAV buvo numačiusi savo bazių steigimą Kryme, bet šiuos planus jiems sujaukė Putinas.


Lenkijoje sparčiai auga dirbti atvykusių ukrainiečių nusikaltimų skaičius, o jų aukomis dažnai tampa patys ukrainiečiai, rašo "Obozrevatel". Nuo 2011 metų iki 2015 metų ukrainiečių įvykdytų nusikaltimų skaičius Lenkijoje išaugo daugiau nei 2,5 karto — nuo 493 iki 1315, rodo Lenkijos vidaus reikalų ministerijos statistika. Taip pat ukrainiečiai pirmauja pagal užsieniečių padarytų nusikaltimų skaičių. Dažniausiai jie įvykdo žmogžudystes, apiplėšimus, vagystes ir chuliganizmą. Vienas iš tokių atvejų įvyko neseniai Lenkijos rytuose, Liublino vaivadijoje.


Ramūnas Karbauskis išsakė savo nuomonę apie "Grigeo" skandalą ir šios parazituojančios įmonės dangstytojus


Įtarimų, kad orlaivis galėjo būti numuštas, daugėjo visą ketvirtadienį. Privati žvalgybos kompanija „IHS Markit“ paskelbė, kad į lėktuvą greičiausiai pataikė


Diskutavimas lyčių klausimais vis dažniau gali sukelti nesutarimus ten, kur atrodo jų būti nebegali. Vis daugiau dėmesio sukelia ir translyčiai asmenys, kurie gana aršiai pasisako ir kovoja už savo poziciją. Diskusijos apie translyčių asmenų teisių užtikrinimą jau buvo iškeltos ir Lietuvoje. Tačiau diskusijose šiais klausimais tradicinių pažiūrų asmenims dažnai iš karto yra prikišinėjama diskriminacija bei tolerancijos stoka.


Ukraina - šalis, kuri turi 30 procentų viso pasaulio juodžemio. Šiais metais ukrainiečiai išsirinko (o gal jai išrinko) prezidentu žydą juokdarį, liaudyje pramintą „Zelcu“. Ukraina jau paversta tarptautiniu bordeliu, dabar ji ruošiasi legalizuoti prostituciją ir išparduoti didžiausią ukrainiečių tautos turtą – žemę.


Франция меняет свою экономическую стратегию в Западной Африке, считает эксперт РИСИ Алексей Андреев. Западноафриканский экономический и валютный союз договорился с Францией переименовать франк КФА в эко и ограничить финансовые связи с Парижем. Андреев напоминает, что франк КФА стал общей валютой региона вскоре после Второй мировой войны. Теперь африканским странам этого союза не придется держать 50% своих резервов во французском казначействе.


Lithuania ordered high military alert on Rukla bases and ready send troops to MiddleEast after Soleimani's death


Latvijos užsienio reikalų ministras Edgaras Rinkevičius Rusijos atlikėją Grigorijų Lepsą įtraukė į šalyje nepageidaujamų asmenų sąrašą. Apie tai jis parašė savo "Facebook" puslapyje. Užsienio reikalų ministras rašė, kad priėmė tokį sprendimą remdamasis Valstybės saugumo tarnybos vertinimu ir Imigracijos įstatymo 2 dalies 61 punktu.


Informacija iš NATO Karinio komiteto posėdžio štabo ir vokiečių žiniasklaidos publikacijų byloja, kad pratybos prasidės sausio mėnesį. "Defender Europe 2020" veiksmų pikas numatytas kovo mėnesį. Be to, NATO struktūros ne vadovauja, o padeda Amerikos pajėgoms. Vokietija per pastaruosius 25 metus tapo didžiausio kariuomenės judėjimo iš JAV į Europą logistikos centru.


Kitą kartą, seniai seniai, kai medžiai buvo dideli ir D. Grybauskaitė dar buvo neparskridus, toks A. Zuokas buvo tokį V. Drėmą pagrobęs ir išvežęs, kad nebalsuotų, kaip nereikia. Nūnai užėjo kiti laikai ir papročiai, bajorai seimuose, žinokit, balsuoja ir jų nebeišveža.


Jie sukūrė "socialinio pasipriešinimo judėjimą" ir pareikalavo... sukrauti Astravo atominės elektrinės reaktorius į vežimėlius ir pervežti juos šimtą kilometrų į šalies gilumą, kuo toliau nuo gyvenviečių.


In the wake of the US assassination of Iranian general Qasem Soleimani and the retaliatory missile strike that followed, Iran-watchers have warned that the country could deploy cyberattacks as well, perhaps even targeting US critical infrastructure like the electric grid. A new report lends some fresh details to the nature of that threat: By all appearances, Iranian hackers don't currently have the capability to start causing blackouts in the US. But they’ve been working to gain access to American electric utilities, long before tensions between the two countries came to a head.


Trečiadienį Sirijos užsienio reikalų ministras Faisalas Mikladas pranešė, kad užimtuose teroristų sandėliuose buvo aptikti cheminiai ginklai, pagaminti Didžiojoje Britanijoje ir JAV. Tai rankinės granatos ir rankinių granatasvaidžių sviediniai, kurie užtaisyti dirginančiomis ir nuodingomis medžiagomis CS ir CN. Perpublikuojama, kai CN, CS dujų tema tapo patogi pulti mūsų kaimyninę Rossiją:


Lietuvoje tipo gedulas… O vakar, per Euronews eurobiurokratė Mogerini planavo padaryti pareiškimą apie situaciją Belgijos sostinėje, tačiau pradėjusi kalbėti negalėjo sulaikyti ašarų ir apsibliovusi pasišalino iš spaudos konferencijos…


MG Baltic sukurta Liberalų partija po Masiulio skandalo žlugo.Nieko tokio.MG Baltic sugalvojo naują partiją ir ji vadinsis LAISVĖS PARTIJA.Šitas trumpalaikis projektas laisvai pereis 5% barjerą ir turės savo rėksnių Seime. Šie Europarlamento rinkimai išsiuntė visus rėksnius į Briuselį.Maldeikienę,moterį ,niekada nedirbusią privačiame kapitale,bet mokančią visus kaip reikia daryti biznį ir RUSAI PUOLA rėksnius Juknevičienę su Kubiliumi.Džiaugėsi visi.Ir vilkas sotus ir avys sveikos.todėl tos avys ir buvo išsiųstos į Europarlamentą.O Liudas Mažylis prie ko?


Simbolių kova vyko ir virtualiojoje erdvėje. Buvęs užsienio reikalų ministras, buvęs Seimo narys, profesorius Povilas Gylys: "Manau, kad Lietuvoje daugiau nei ketvirtį amžiaus.vyksta daugumos nesuvokta naujausių laikų istorijos privatizacija. Tą privatizaciją, nusavinimą vykdo grupė dvariškių — ponų ir jų liokajų. Sausio 13- a irgi privatizuota. Ji priklauso ne visai Lietuvai, bet tik dvarui. Na, tiems su neužmirštuolėmis atlapuose".


Gedimino pilies kalnas griūva, o griūvančio kalno papėdėje laksto du idiotai: pamišusi boba – su kardu rankoje, ir apsisnargliojęs nuo iš visų galų varvančio liberalizmo imbicilas. Jiems iš paskos bėga dar keli idiotai ir rėkia, kad „ekonomika auga, BVP auga, saugumas auga... Ir iš tiesų, pagrindiniai ekonomikos rodikliai "auga": emigracija auga, alkoholizmas auga, narkomanija auga, skurdas auga, susirgimai džiova auga, savižudybės auga...


Sionistų įtakos socialinis tinklas Facebook vogė savo vartotojų asmeninius duomenis, šnipinėjo FB vartotojus ir nusikalstamu būdu įgytą konfidencialią informaciją pardavinėjo suinteresuotoms šalims, JAV-UK šnipų organizacijoms.


Sausio 13-ąją Lietuvos Respublikos Generalinė Prokuratūra paskelbė svarbiausius 2019 m. Sausio 13-osios bylos įvykius: 2019 m. kovo 27 d. Vilniaus apygardos teismas paskelbė nuosprendį Sausio 13-osios byloje: visi 67 kaltinamieji pripažinti kaltais ir nuteisti dėl jiems inkriminuotų nusikaltimų žmoniškumui ir karo nusikaltimų.


Lietuvos propagandistų nesėkmės Pasaulio lietuvių jaunimo susitikime 2018. Diskusijoje „Ar Lietuvos žiniasklaidą puola tik troliai?“ II- dalis nuo 22 įrašo minutės ėLėRTė Mediatekoje. (atkreipkite dėmesį- 88 peržiūros per tris mėnesius)


Įspėjamas streikas vyks šių įstaigų sveikatos priežiūros skyriuose: Alytus pataisos namuose, Marijampolės pataisos namuose, Panevėžio pataisos namuose, Pravieniškių pataisos namuose- atviroje kolonijoje, Vilniaus pataisos namuose, Kauno nepilnamečių tardymo izoliatoriuje – pataisos namuose, Šiaulių tardymo izoliatoriuje, Kauno tardymo izoliatoriuje.


Labiau už viską per atostogas nenorėsiu susidurti su rusais. Nemira Pumprickaitė


Nejaugi politologai nuoširdžiai mano, kad Dalia Grybauskaitė yra tinkama užimti kokį nors aukštą postą Europoje?Tai būtų didžiausias išbandymas Europai, nes jos valdymo metodas yra visiškai kgbistinis ir gali būti pražūtingas pačiai Europai. Iš pirmo žvilgsnio kieta ir graži retorika yra visiškai apgaulinga, nes jos jaunystė ir didžioji gyvenimo dalis, praleista tarnaujant sovietinei, kgbistinei sistemai tiesiog įskiepyta jos kraujyje. Visas jos 10-ies metų vadovavimas Lietuvai buvo grįstas veidmainyste, intrigomis ir reitingų siekimu.


Lenkijos užsienio reikalų ministras Jacekas Čaputovičius (Jacek Czaputowicz) viešėdamas Vilniuje vėl trenkė antausį Lietuvai. Kalbėdamas apie lenkų švietimą Lietuvoje, kur jis suformuotas nuo lenkiškų lopšelių iki lenkiško universiteto, dvigubo lenkiškų gimnazijų skaičiaus, lyginant su lietuviškomis, susilpninto lietuvių kalbos mokymo, kad nesugadintų lenkiškos tarsenos, lenkų ministras vis tiek prisikabino, kad Lietuvos valdžia nepakankamai remia lenkų švietimą.


“Vargšai” ūkininkai… Dauguma jų susipirko pusvelčiui nusenusių kolūkiečių žemės sklypus, tų pačių kolūkiečių, kurių rankomis tie laukai buvo numelioruoti, sukultūrinti, tapo našūs, įgijo dabartinę rinkos vertę. Kaimas iš tiesų miršta dėl naujųjų buožių besaikio godumo, kai už darbą kumečiui “ūkininkas” moka grašius arba atpila pelais ir jokių socialinių garantijų.


which underlies the New World Order was again exposed in the last few months by another brave whistleblower. Australian woman Fiona Barrett showed a ton of courage in going public at a Sydney press conference in October 2015 and naming names. Fiona, a former victim of Satanic ritual abuse and part of an international VIP pedophile ring, not only exposed the existence of the Satanic pedophilia network and its international child trafficking ring, but actually named 3 former Australian Prime Ministers and 1 former US President as perpetrators. She reveals that this network, composed of famous actors, celebrities, judges, politicians and other h


šešiakampės Dovydo žvaigždės, žyminčios Lietuvos kariuomenės karinius laipsnius, dvylikos šešiakampių žvaigždžių ant ES vėliavos, simbolizuojančių ne ES valstybes, o 12 istorinių Izraelio žydų genčių ir pan. LRT darbuotojai jau kelios dienos „išpuošti“ masonų simboliu neužmirštuole. Sakoma, kad taip jie pažymi Sausio 13 aukas? Ne su trispalve, Vyčiu, Gedimino stulpais, bet su simboliu, galinčiu tiktai paniekinti Sausio 13 aukų prisiminimą.


Kadangi mokymas namuose ar būrelių nelankymas gali būti traktuojama kaip grėsmė vaikui, jau nekalbant apie kitas "grėsmes" kaip gimdymą namuose, vaikų vegetarizmą/veganizmą, vaikų grūdinimą, virusinių susirgimų gydymo antibiotikais ar kito paskirto gydymo atsisakymą ir pan., trumpai surašau elementarias žmogaus ir procesines teises.


Labai svarbi emigracijos iš Pabaltijo priežastis – baimė dėl ateities: daugelis Lietuvos ir Latvijos žmonių bijo netekti darbo, kadangi supranta, jog kito darbo savo šalyse jie neras, o iš vietinės bedarbio pašalpos neišgyvensi. Taigi, emigracija yra vienintelis išsigelbėjimas: tai, ką Baltijos šalių politikai bailiai vadina „išvykomis užsidirbti“ ar netgi „pažintinėmis kelionėmis“, iš tikro yra gyventojų evakuacija iš socialinės ir ekonominės nelaimės zonos.


Valstybė tegali reikalauti tautos lojalumo tiek, kiek ji yra tapati gyvybiniams tautos interesams. Tokia ištikimybė tuomet ir būna tapati ištikimybei savo rūšiai, o tokia valstybė būna organiška ta prasme, kad jos egzistencija kyla natūraliai, netgi galima sakyti, biologiškai, iš natūralios bendruomenės. Bet koks rasiškai sąmoningas pilietis susiduria su dvejais lojalumo aspektais: vienu, rišantį jį su sava rūšimi, o kita – rišantį jį su valdžia. Iš šių dvejų pirmenybė tenka pirmajam. Abu du sutinka tik organiškoje valstybėje.


Gali būti toks atvejis, kai tėvas nepaklusnų vaiką, o šiuo atveju mergaitę, tiesiog įsodino į automobilį.


Установившейся на Корейском полуострове разрядке грозит скорое прекращение, отмечает эксперт РИСИ Роман Лобов. «Как заявил главный переговорщик КНДР, будущее моратория на ракетно-ядерные испытания зависит от действий Вашингтона. Дипломат попросту высказал то, что было на уме у части северокорейской элиты после провала февральских переговоров в Ханое. Впрочем, сейчас эту точку зрения считают нужным не озвучивать», – пояснил он. Главной проигравшей стороной от ухудшения ситуации на Корейском полуострове станет Республика Корея (РК).


1966 m. rugpjūčio 29 d. Įvyko TSRS Ministrų Tarybos prezidiumo posėdis, kuriame buvo priimtas sprendimas statyti ...


Kelis kartus per mėnesį, o kartais ir kas savaitę valstybinis transliuotojas centrinį dėmesį skiria Žmonių partijos vadovo žmonai, Lietuvos socialinių mokslų daktarei, edukologei, kontekstinio ugdymo pradininkei, konsultantei švietimo klausimais Lietuvoje, tarptautinių mokyklų tarybos švietimo vertintojai ir didžiausio ikimokyklinio ugdymo įstaigų tinklo Baltijos šalyse „Vaikystės sodas“, Karalienės Mortos mokyklos bei „Six Senses“ International Preschool steigėji Austėjai Landsbergienei. Garsi moteris portalo lrt.


Neįmanoma būtų suskaičiuoti, kiek žmonių priešais sostinės Neries krantus yra prisipažinę mylį. Taip, kaip tai nuo 2004 m. daro „Meilės krantai“. Juos prieš gerą dešimtmetį miestui padovanojo dailininkas Gitenis Umbrasas, kaip meilės prisipažinimą savo miestui. Tiesa, šiandien ji virsta nelaimingos meilės istorija. Mat sostinės mero Remigijaus Šimašiaus Neries krantinės atnaujinimo planuose meilei vietos neliko.


Skirtingai nuo kitų šalių, Kinijoje skyrybos pasitaiko retai. Dauguma porų gyvena santuokoje iki savo dienų pabaigos, todėl, kad jos labai atsakingai...


Sausio 17-ąją sostinės Nepriklausomybės aikštėje prie Lietuvos Respublikos Seimo rūmų paminėtos Lietuvos kariuomenės Sausumos pajėgų Krašto apsaugos savanorių pajėgų (KASP) įkūrimo 29-osios metinės. Minėjimo metu aikštėje išsirikiavo visų šešių KASP rinktinių būriai su kovinėmis vėliavomis, taip pat mūsų kaimyninių šalių – Lenkijos, Estijos ir Latvijos – Savanorių pajėgų kovinių vėliavų grupės.


Pas afrikiečius yra įprasta valgyti žmogiena , nes suvalgydamas žmogaus mėsos valgytojas įgyja stiprybės ,aukos protas jėga ir ištvermė pereina į valgytojo kūną bei protą .Siera Leonėje vaikai-kareiviai ėda žmonių širdis. Tai yra pašventimo ritualas priduodantis vyriškumo. „Pas Nigerijos mafiją ritualinė žmogėdrystė, tai ne išimtis, o taisyklė. Aukų kūnų sukapojimas ten nuolatinė praktika, kai kuriais atvejais ir suvalgymas kai kurių dalių“.


Daug kas klausia: jei negražu save vadinti pagonimis, tai kaip tuomet vadintis tiems, kas linksta prie senosios protėvių pasaulėžiūros?


Польша встречает очередную годовщину освобождения Освенцима в большом смятении, считает эксперт РИСИ Оксана Петровская. Она напомнила, что это связано в том числе и с тем, что в ещё декабре прошлого года Москва впервые провела «упреждающий удар» в «исторической войне», которую Варшава ей объявила. Тогда президент В.Путин напомнил о сотрудничестве Варшавы с нацистской Германией и об антисемитской позиции посла Польши.


Aleksandras Lukašenka susitikime su Latvijos ministru pirmininku Krišjaniu Karinšuv pasiūlė rimtai išplėsti Baltarusijos ir Latvijos bendradarbiavimą.


В Испании происходит историческое событие – перезахоронение Франсиско Франко, испанского каудильо – единоличного диктатора с 1936 по 1975 год. Останки Франко будут изъяты из известного мемориального комплекса в «Долине павших» и перезахоронены на обычном мадридском кладбище. «Перезахоронение Франко – это акт посмертного возмездия со стороны потомков республиканцев и в целом всех левых сил, которые потерпели поражение в спровоцированной диктатором Франко кровопролитной гражданской войне в Испании в 1936-39 гг.


Naujo Sausio 13-osios „įbrendinimo“ akcija, prasidėjusi 2014-aisiais, nesibaigia. Jau teko rašyti, kad šios idėjos autorius – viešosios erdvės trolis Vaidas Saldžiūnas, įpiršęs tą ženklą su TS-LKD viršūnėlių parama bei pritarimu ir besididžiuojantis prieš visus, kad čia sprendžia jis, o ne kas nors kitas.


Pirmoji raudona linija tai, kad Rusija sugrąžinta į Europos Tarybos parlamentarų forumą. Dauguma Europos Tarybos parlamentarų už dialogą su Rusijos Federacija.


Vytautas Landsbergis iki šių dienų lieka vienu iš įtakingiausių šiuolaikinės Lietuvos žmonių. Pagyvenusio Lietuvos valstybingumo patriarcho įtaką priimta aiškinti Landsbergio moraliniu autoritetu ir jo dalyvavimu kovojant už Lietuvos nepriklausomybę, tačiau tikrosios „tautos tėvo“ galybės priežastys yra daug klaikesnės. Buvęs Sąjūdžio lyderis sukaupė medžiagą, kompromituojančią pirmojo Lietuvos ešelono politikus, ir gali juos visus šantažuoti. Didelę paspirtį kaupiant kompromatus kelių kartų Landsbergių klanas įgijo darbuodamasis TSRS specialiųjų tarnybų labui.


Sausio 11 d. popietę Vilniuje, prie Lietuvos išdaviko ir Lietuvių Tautos išgamos Mindaugo paminklo, įvyko mitingas „Lietuvos Vėliavos neuždrausit!“. Mitinge pasisakė žydkrikščių-okupantų vyskupas Jonas Kauneckas, politikai Naglis Puteikis ir Arvydas Juozaitis, skambėjo signataro-grafomano eilės, buvo mojuojama buržuaziniais trikoliorais.


Taip pat tenka apgailestauti, kad Prezidentas mato ministro Narkevičiaus suvalgytus kotletus ir įdarbintus žmones, bet nemato didelės korupcijos.


Daugelis laisvųjų masonų ir visi kiti masonai į paveldą žvelgia labai rimtai. Ir labiausiai patyręs meistras Masonas, ir naujai įstojęs mokinys vertina pamokas ir žinias, kurios yra prieinamos kiekvienam studijuojančiam. Pagarba laisvam menui ir mokslui suteikia masonams unikalų požiūrį į pasaulio architektūrinius paminklus bei sveiką pagarbą matematiniams skaičiams ir raidėms.


Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcijos seniūnas Ramūnas Karbauskis kreipėsi į Vyriausiąją rinkimų komisiją (VRK) dėl galimai neteisėtos paramos Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) veiklai. R. Karbauskis prašo VRK įvertinti kovo 28 d. dienraštyje „Lietuvos rytas“ ir naujienų portale www.lrytas.lt paviešintą informaciją apie konservatorių lyderio Gabrieliaus Landsbergio susitikimą su „MG Baltic“ vienu iš tuometinių vadovų Raimondu Kurlianskiu bei šio koncerno teiktą paramą su kitu konservatoriumi Laurynu Kasčiūnu susijusiai organizacijai.


Sausio 13 didvyrių atminimas vėl niekinamas su masonų simbolika. Kiek kabėta, kad šis visame pasaulyje žinomas masonų simbolis yra pats šlykščiausias pasityčiojimas iš mūsų tautos didvyrių, sudėjusių galvas už Lietuvos nepriklausomybę, bet šiais metais ir vėl masonai ir jų agentūra, televizijose dirbantys jų pastumdėliai, KGB-isto „dėdulės“ ir jo anūko klapčiukai, ar šiaip menko proto žmogeliai, vėl segi tą šetono tarnų simbolį.


Прошедшие на минувшей неделе в штате Флорида теледебаты потенциальных кандидатов от Демократической партии стали одним из знаковых событий в американской политической жизни. По мнению эксперта РИСИ Ильи Кравченко, наличие большого числа претендентов на пост президента США (более 20) приводит к тому, что единая партийная линия по формированию повестки против администрации Дональда Трампа размывается. Аналитик считает, что вдобавок ни одному демократу пока так и не удалось выработать привлекательную для избирателей предвыборную стратегию, которая не сводилась бы лишь к критике действующего главы Белого дома.


Šiandien 18,40 Lietuvos laiku nusileidus iš Londono į Vilniaus oro uostą buvau sulaikytas.Dėl ko,kokie kaltinimai-nežinia ?


Pirmoji nuotrauka niekur neskelbiama viešai, manau nerodant dvasininkų visuomeninę – patriotinę, tautinę veiklą, nuteikiant mintis, apie dvasininkų nesikišimą į politiką. Dvasininkai tikrai yra gobšūs tiesai, laisvei, oriam piliečių gyvenimui.


Dėl svao turinio, laidų, subjektyviai peršamos nuomonės visuomeninis transliuotojas LRT vis dažniau susilaukia visuomenės nepasitenkinimo. Ne kartą prie LRT pastato organizuoti mitingai, piketai, reikalauta keisti LRT valdymą, kad šio transliuotojo laidos iš tiesų atspindėtų visos Lietuvos, o ne vienos dalies nuomones ir pažiūras.  Nuo 2018 m.


Palaikyk mus Feisbuke


Paveiksliukai

Video

Orai

Draugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA
Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis