Netiesa.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...

Pasitikėjimo jam suteikė JAV valstybės sekretoriaus Maiko Pompėjaus skambutis. RIA Novosti autorius Antonas Lisicinas aiškinosi, kas vyksta respublikoje. Nieko neįvykoTichanovskajos ultimatumo terminas baigėsi pirmadienio vakarą. Opozicionierė reikalavo Lukašenkos atsistatydinimo iš respublikos vadovo posto, smurto gatvėse nutraukimo ir visų dėl politinių priežasčių sulaikytų asmenų paleidimo. Ji grasino masiniais nepaklusnumo veiksmais.


Niekas neneigia - koronavirusas yra pavojinga liga. Tačiau lygiai tokia pat pavojinga liga yra valdžios siekis įbauginti žmones ir tuo pasinaudojus įvesti totalią visuomenės kontrolę. Isterija tęsiasi ir vis intensyvėja. Portalai, panoramos ir naujienų laidos klykte klykia, kad sveikatos apsaugos sistema artėja prie ribos ir nulūš. Na, nebepajėgs gydyti pacientų. Ir ką daro 99 iš 100 klausytojų ir skaitytojų? Teisingai, vaikučiai - jie išsigąsta.


Spalio 22 dieną Konstitucinio teismo patvirtintas „Abortų įstatymas“, leidžiantis juos daryti tik esant grėsmei gimdyvių sveikatai ir gyvybei, sukėlė protesto demonstracijas, spalio 23 d. šalyje jų įvyko 90. Varšuvos policija pažymėjo „didelę agresiją, dalies minios labai dideles emocijas, į policiją skrido akmenys, dažai ir pirotechnika“.


Spalio 27 d. pramoginės informacinės muzikinės propagandinės agitacinės šviečiamosios „PressJazz TV“ laidos „2K+“ fragmentai.


Ir šiandien ir vakar susilaukiau nemažai laiškų bei skambučių iš pažįstamų tautiečių, tiek pačioje Lietuvoje gyvenančių, tiek ir išeivijoje, visi klausia mano nuomonės apie tai kas įvyko. Turėta omenyje, suprantama, Aušrinės Armonaitės pergalė Pasaulio lietuvių apygardoje.


Kol visi užsiėmė Korona, buvo tyliai prastumtos ginklų įstatymo pataisos. Kaip visada, visuomenė apie tai informuota nebuvo. Tiesiog po spalio 20 d. keli tūkstančiai žmonių patys to nežinodami tapo nusikaltėliais.


Lenkijoje, Australijoje, Kanadoje statomi šimtai "Kovid izoliacijų" centrų. Koncentracijos stovyklos. Ruošiamasi finaliniam momentui. Ar tu rengiesi jam?


Kita vertus, jis neneigė, kad Porošenką galima apkaltinti dėl tam tikrų veiksmų. Tačiau, pasak ministro, net atsižvelgiant į šį veiksnį, buvusį Ukrainos prezidentą reikėtų palikti laisvėje.…


Kalba eina apie naują, homo sapiens pakeičiansią veislę, kuri pamažu išstumia ne taip jau seniai išvestą homo tolerastus veislę, kuri padėjo užimti tam tikrą nišą iš pogrindžio ištrauktai homo pederastus veislei , kitų dar vadinamai homo pedikus. (Egzistuoja dar ir kitokia nuomonė, kad tai nėra jokia nauja homo sapiens evoliucijos ar degradacijos pakopa, o tik nauji masinės psichozės simptomai, galimai pereisiantys į diagnozę, vėliau patologiją).


Taip, savaime aišku, kad ši grupė nieko bendro neturi su SAM. Taigi ir pačios grupės aprašyme nesunku pamatyti, kad ši grupė yra savanoriai, dirbantys su propagandos demaskavimu, o taip pat ir profesionalūs medikai.


Paradoksas: Seimo rinkimų rezultatai adekvačiai išreiškia rinkėjų valią, bet Lietuvos gyventojų pasitikėjimas Seimu yra žemiau kanalizacijos lygio. Gaisrininkais tauta pasitiki, seimūnais – ne. Kodėl? Dėl dviejų priežasčių. Pirma, klasikinio liberalizmo korifėjus Fridrichas Augustas fon Hajekas (Friedrich August von Hayek), uždavęs klausimą „Kodėl iškyla blogiausieji?“, atsakė tokia dvasia, kad nešvarių putų iškilimas į viršų yra nenumaldomas visuomeninio gyvenimo dėsnis. Antra, dalis žmonių seimūnais tampa dėl tos pačios priežasties, dėl kurios klesti įvairaus plauko  aferistai.


Išaušo leftistinė ateitis. Nors naujieji dar neperėmė valdžios, karas prieš tautą jau prasideda. O prasideda nuo privalomos registracijos užėjus išgerti kavos. Mums pakiš lapą, kur, kaip jie tikisi, teisingai surašysime savo vardą pavardę, telefono numerį ir el. pašto adresą.


Šalies vadovas Gitanas Nausėda antradienį su premjeru ir ministrais aptarė Lietuvos pasirengimą Baltarusijos atominės elektrinės (BAE) keliamoms grėsmėms. Apie tai skelbiama Prezidentūros pranešime visuomenei „Prezidentas: valstybės institucijos privalo visiškai užtikrinti piliečių saugumą po Astravo AE paleidimo“. Aptarimo metu valstybės lyderis dėvėjo madingos juodos spalvos veido kaukę, tačiau drąsiai buvo be pirštinių.


Aš nusprendžiau šiemet išvis nesiregistruot ir nebalsuoti, taigi pirmąkart per daugelį metų ir neprabalsavau. Ir niekad daugiau nebalsuosiu. Turiu omeny  rinkimus pas jus Lietuvoje. Tačiau rinkimų rezultatai vis tik šokiravo. Ką gi, į tą pusę ėjom ir nuėjom... Šunkeliais! Iškrypėliai ir narkomanai sėdės Seime, o Sąjūdžio pirmeiviai, tokie patriotai, tautinių idėjų puoselėtojai, kaip Vytautas Radžvilas su Arvydu Juozaičiu... tegul eina šunims šėko pjaut...


Buvęs ilgametis Algirdo Paleckio bendražygis, žmogaus teisių aktyvistas, žurnalistas ir dabartinis „Socialistinio fronto“ pirmininkas Giedrius Grabauskas dėl persekiojimų ir bandymų jį paguldyti į …


Spalio pradžioje Lenkijos konkurencijos ir vartotojų apsaugos tarnyba (UOKiK) paskyrė "Gazprom" rekordinę baudą — 7,6 mlrd. dolerių, o projekte dalyvaujančios įmonės — "Engie", "Uniper", "Wintershall" ir OMV — yra jai skolingos daugiau 61 mln. Taip pat UOKiK įpareigojo šias korporacijas nutraukti visas sutartis, numatančias "Nord Stream-2" finansavimą.


Užsienis mums padės! Buvusi kandidatė į Baltarusijos prezidentus Svetlana Tichanovskaja teigia, kad Europos šalys gali suteikti milijardų dolerių dydžio paramą būsimoms reformoms respublikoje palai…


Spalio 22 dieną Minske Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukošenka susitiko su Rusijos išorinės žvalgybos direktoriumi Sergejumi Naryškinu. Tai įvyko likus trims dienoms iki prezidentės-apsišaukėlės Svetlanos Tichanovskajos, gyvenančios Vilniuje, Lietuvos mokesčių mokėtojų sąskaita, ultimatumo realizacijos.


Sunki patioto dalia.


Ar tikrai kaltas Landsbergis, Karbauskis, Grybauskaitė, Skvernelis…?


Rita Miliūtė - kruvinoji VSD marčia, turtingiausių Lietuvos žmonių ir verslo grupių advokatė, moteris pagal kurios dūdelę šoka VSD, STT, moteris su kuria per lovą karjerą padarė Jakilaitis, kruvinoji mirties našlė, žmogus iki šiol galintis pakreipti ištisus politinius procesus norima linkme. Rita Miliutė, žemaitė. Kretingiškė, buvusi pionierių vadovė. Komjaunuolė. Dar būdamas jauna žurnalistė sugebėjo apsukti galvą tuometiniam Valstybės saugumo departamento generaliniam direktoriui Arvydui Pociui.


Pusė Lietuvos gyventojų balsavo ir išrinko naująjį Respublikos Seimą. Turėčiau džiaugtis be išlygų, kad išrinko daugelį tų, kuriais pasitikiu, jog jiems labiausiai rūpės ne asmeninė garbė ar privati nauda, o pirmiausia visų žmonių gerovė ir šalies pažanga bei nepriklausomybė. Bet iš tikrųjų ir iš visos širdies džiaugsiuosi tada, kai savojo Seimo rinkinuose dalyvaus kokie 80 procentų šalies gyventojų. Moksliškai būtų – jos populiacijos, liaudijos didžioji dalis.


Viena aštriausių praėjusios savaitės aktualijų – spalio 21 d. pasaulį apskriejusi žinia, kad tądien išėjusiame dokumentiniame filme „Pranciškus“, dabartinis Romos popiežius pasisakė už vienalyčių partnerysčių institutą. Natūraliai kilo priešingos reakcijos: vieniems tai patinka, kitiems – nepatinka.


Profesorius iš Freiburgo universiteto Prof. dr. Bernd Raffelhüschen su mokslininkų grupe suskaičiavo, kokią žalą vokiečių tautai padarė pavasarį vykęs COVID-19 karantinas ir šalies uždarymas (lockdown).


Laisvės (Džiaugsmo) partijos atstovas Garsusis Raskevičius pranešė, kad pasiruošęs didelį dėmesį skirti žmogaus teisėms. Atsakydamas į klausimą ar taikystųsi į teisingumo ministro postą ar Seimo Žmogaus teisių komiteto pirmininko pareigas, politikas atskleidė, kad jam prioritetas yra ne postų dalyba, o koalicijos, sugebėsiančios įgyvendinti Laisvės partijos idėjas, suformavimas.


Žinomas Ukrainos publicistas Eduardas Chodos savo naujoje apžvalgoje „"Белорусский набат : Привет , ХАБАД !" Брифинг и разбор полётов №63 от Эдуарда Ходоса“ pasakoja.


„Amnesty International“ ir dar septynios nevyriausybinės organizacijos pateikė skundą Vengrijos konstituciniam ombudsmenui prieš Viktorą Orbaną, kuriame kaltino premjerą LMBTQI bendruomenės izoliavimu visuomenėje, jų žeminimu ir konstitucijos garantuoto žmogaus orumo pažeidimu.


Bent taip patriotai pareiškė savo poziciją. Kiti lietuviai pareiškė savo poziciją balsuodami. Balsavimo rezultatai parodė, kad nukraujavusios ir sorošininkų nukvailintos Tautos likučiams nebereikia Lietuvos. Jei reikėtų, niekas nebalsuotų už narkotikų ir iškrypėlių „Laisvės“ partiją, degenerato anūko ir Magnolijos sugulovės „krikščionis“.


Pirmą kartą į Paryžių aš nuvykau 1993 metais. Per klaidą vairuotojas užsuko į Paryžiaus priemiestį. Vien juodi, apspito autobusą, išsinešdinom. Šiandien padėtis daug baisesnė. Afrika okupuoja vis naujus Paryžiaus ir kitų šalies miestų rajonus. Paryžius šiandien Ar nuoširdžios Makrono „krokodilo“ašaros? 2019 m. sausį Italijos valdančioji koalicija paaiškino, kodėl Imanuelis Makronas taip rūpinasi, kad kuo daugiau afrikiečių veltėdžių atvyktų į Europą.


Jei nors vienai tautai užginama teisė kurti savo valstybę savo istorinėse žemėse, šią teisę praranda visos tautos šiame pasaulyje. Negalima visuotinio principo skaidyti pagal savus interesus. Tautinis savanaudiškumas – toks pat niekingas, kaip ir asmeninis savanaudiškumas. Skirtumas gali būti tik tarp praktinių galimybių išties paremti vieną ar kitą tautą kovoje už jos teises.


Kažkokia keista situacija gaunasi su A. Lukašenkos statuso pripažinimu USA, o kadangi pokalbis įvyko, taip jau gaunasi, kad visi pribaltų ir lenkų tampymaisi šiuo klausimu yra kaip ir bergždi, o apie taip vadinamąją eks-kandidatę į prezidentus Tichanovskają jau galima ir pamiršti.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Kaip ir kitose valstybėse, taip ir Lietuvoje homoseksualių porų gyvenimo teisinis reguliavimas tapo svarbia politine tema. Nesvarbu, kaip pasibaigtų Seimo rinkimai, Lietuvai artimiausiu metu teks priimti sprendimą šiuo jautriu klausimu.


A.Tapinas Turėjau ilgą laiką slėptis nuo visuomenės, bet šiandien atvirai pripažinau kas esu ir didžiuojuosi, kad galiu garsiai pasakyti:Taip, aš esu homoseksualus


Darykite piketus prie Landsbergio namų, prie Grybauskaitės ir visų tų, kurie išvogė Lietuvą. Tada nors į didžiuosius ekranus papulsite ir tapsite žinomi.


Labai keistas Delfio pavadinimas. O jei aš važiuosiu į trasą tik už savaitės? Irgi pavėlavau? Gal ant kelio sniegas? Ledas? Kodėl šiandien negalima važiuoti su vasarinėmis? Žurnaliste ir policininke- įjunk smegenis! Policininko viršininke- perspėk instruktaže patrulius, kad dar nėra sniego ant kelių. Bausti už vasarines nėra pagrindo. Kad žiemines padangas dėti žemiau plius 7 laipsnių yra padangų gamintojų išsigalvojimas Suprantat kodėl gamintojai nori, kad kuo daugiau km nuvažiuotumėt su žieminėm?


„Praeis tam tikras laiko tarpas, įvyks sisteminė avarija, dalis Lietuvos liks be elektros. Ir tada iš tikrųjų reikės kreiptis į Baltarusiją ir atstatyti maistą “, - prognozavo jau minėtas ponas Stumbras. Bet štai kaip Baltarusija reaguos į šį galimą kreipimąsi? Ar jie norės atkurti energetinius ryšius su šalimi, kuri juos pati šiandien nutraukia? Šalimi , kuri kursto neapykanta jos vadovams, kursto ekstremistinius elementus kelti streikus, maištą, organizuoti perversmą ?


Sutartis dėl Baltarusijos, Rusijos, Estijos, Latvijos, Lietuvos energetikos sistemų sinchronizavimo buvo pasirašyta 2001 metų vasario 7 dieną, tad visai ne už kalnų sukaktuvės — 20 metų BRELL žiedui. Bet ne taip lengva nuspėti, ar bus galima švęsti jubiliejų, atsižvelgiant į viską, kas vyksta pačioje Baltarusijoje, ir į tai, kaip Estija, Latvija ir Lietuva elgiasi jos atžvilgiu.


Kada pagrindinis žmonių žudymo įrankis - dirbtinio kvėpavimo aparato masinis naudojimas buvo paviešintas, pasaulinės aferos įpūtėjams nebeliko nieko kito, kaip pradėti lengvinti karantiną. Nes numatyto mirusiųjų skaičiaus, be šio aparato pasiekti neįmanoma. Tiesiog atkreipkite dėmesį į tai jog mirusieji nuo koronoviruso gydymo aparatu (bent jau Italijoje ir Ispanijoje) yra kremuojami, tokiu būdu paslepiant nusikaltimo pėdsakus.


which underlies the New World Order was again exposed in the last few months by another brave whistleblower. Australian woman Fiona Barrett showed a ton of courage in going public at a Sydney press conference in October 2015 and naming names. Fiona, a former victim of Satanic ritual abuse and part of an international VIP pedophile ring, not only exposed the existence of the Satanic pedophilia network and its international child trafficking ring, but actually named 3 former Australian Prime Ministers and 1 former US President as perpetrators. She reveals that this network, composed of famous actors, celebrities, judges, politicians and other h


A police officer was on Thursday beheaded and burnt to ashes by suspected hoodlums during the #ENDSARS protest in Nnewi, Anambra State. The police spokesperson, Haruna Mohammed, who confirmed this in a statement, said three others sustained various degrees of injuries.


Be to, Lietuvos žurnalistų sąjunga, Lietuvos žurnalistų bendruomenė ir Seimo nario, konservatoriaus Kazio Starkevičiaus šeima įsteigė Vilties ir laisvės premiją, kuri bus įteikta Baltarusijos žurnalistams, nušviečiantiems įvykius šalyje.


Kaip ir buvo prognozuota, 2020 m. Seimo rinkimus po antrojo turo užtikrintai laimėjo Žmonių partija – Landsbergių bendruomenės atstovai iškovojo 50 mandatų. Žalieji valstiečiai laimėjo 32 mandatus, socialdemokratai 13, liberalai taip pat 13, Laisvės (Džiaugsmo) partija užsitikrino 11, Darbo partija 10 mandatų.


Prasideda vieno puslapio programinis pranešimas nuo darbų, kuriuos Baidenas (pirmiausia kaip JAV viceprezidentas Barako Obamos laikais) padarė Baltijos valstybių labui, išvardijimo. Jų esmė — indėlis į Lietuvos, Latvijos ir Estijos saugumą per Rusijos atgrasymo sistemos Europoje plėtojimą, stiprinant Šiaurės Atlanto Sutarties Organizaciją (NATO).


LGBT poros nusipelnė teisinės apsaugos dėl jų santykių, pareiškė popiežius Pranciškus naujame dokumentiniame filme. Filmo premjera įvyko spalio 21 dieną. Režisierius Jevgenijus Afinejevskis interviu metu paklausė popiežiaus, kokia LGBT bendruomenės vieta Katalikų Bažnyčioje. Popiežius Pranciškus patikino, jog jis tiki, kad homoseksualūs žmonės turėtų būti laukiami ir priimtini Bažnyčioje. "Homoseksualūs asmenys turi teisę būti šeimos dalimi, — kalbėjo popiežius.


Malaizijos „Boeingo“ žūties istorija oficialiajai Maskvai daug pavojingesnė už karą Ukrainos rytuose ir konfliktą dėl Krymo priklausomybės. Su tuo, su kuo pasirengę susitaikyti Vakarų politikai, Vakarų viešoji nuomonė nesusitaikys


Kodėl Japonija neskelbia nepaprastosios padėties ir neįveda karantino? Priešingai - Japonija nuėmė karantiną švietimo įstaigose, kuris buvo paskelbtas prieš tris savaites, ir nuo 1 balandžio - Japonijoje šią dieną prasideda Mokslo metai - visi vaikai eis mokytis įprastu režimu.


Kol geltonosios spaudos 15min fake fact checkeris ir toliau platina savo sąmokslo teorijas, kitų nuomones vadindamas sąmokslo teorijomis, bei bando jas blokuoti, kaip dalinai TEISINGAS, pasaulyje ir toliau skelbiama apie corona virusu užkrėstus testus. Arstechnica žurnalistė Beth Mole balandžio 20 dienos straipsnyje rašo: <..


Rugpjūčio 29-ą dieną, 14:00 valandą, ateikime į Vinco Kudirkos aikštę Vilniuje ir visi kartu pasakykime.


The Open Lithuania Foundation,George Soros Bill Gates Partner with China on Coronavirus Drug


Nuo spalio 26 d. privalomas klientų registravimas Laisvalaikio ir pramogų vietoseViešojo maitinimo įstaigose RestoranuoseKavinėse Baruose Naktiniuose klubuose Lošimo namų (kazino) ir lošimo automatų salonuoseBingo salonuoseLažybų ir totalizatorių punktuoseProjekto nutarime rašoma, kad siūlomas pakeitimas leis geriau užtikrinti pagrindinę infekcijos valdymo priemonę – kontaktinių asmenų atsekamumą ir jų izoliavimą.


6 faktai apie masinio vartojimo vaidmenį kultūroje ir ekonomikoje, produkto transformaciją į simbolį ir visuomenės patirtį. „Vartotojiškosios visuomenės“ samprata susijusi su socialiniu-ekonominiu ir kultūriniu reiškiniu, kuris stabilizavosi išsivysčiusiose šalyse XX a. antroje pusėje. Tai ne filosofinė kategorija, o veikiau socialinė-teorinė ir ekonominė.


Skaitytojas „Gedas“ atsiuntė komentarą spalio 25 d. “Šauksmo“ straipsniui „Vengrija reikalauja liautis kviesti migrantus“ ir supažindino mus su gydytojos iš Miuncheno „žinute siunčiama pasauliui“.Štai ši žinutė lietuviškai: „Moteris Gydytoja iš Miuncheno, Vokietijoje siunčia žinutę pasauliui. , , , , ,Įdomu, kodėl nėra naujienų pranešimuose apie tai, kas vyksta Vokietijoje ?? Kur yra CNN, CBS, NBC, ABC ir ttVakar pas mus ligoninėje buvo susitikimas apie tai, kokia yra nestabili situacija čia ir kitose Miuncheno ligoninėse.


Kodėl Japonija neskelbia nepaprastosios padėties ir neįveda karantino? Priešingai - Japonija nuėmė karantiną švietimo įstaigose, kuris buvo paskelbtas prieš tris savaites, ir nuo 1 balandžio - Japonijoje šią dieną prasideda Mokslo metai - visi vaikai eis mokytis įprastu režimu.


KAM ir Karo medicinos tarnyba vykdys priverstinę vakcinaciją ir žudynes


Pretendentė į Seimo narius Astra Astrauskaitė FB rašo: „O Corona tu Verygos „šventoji“! Ir už kokius „nuopelnus“ jis tave taip karūnuoja? Šalin rankas nuo Lietuvos žmonių: jų kasdienių gąsdinimų, nuo LIGONINIŲ, POLIKLINIKŲ neatidarymo 100%!! Šitą nusikaltimų, Lietuvos žmonių MIRČIŲ nuo infarktų, insultų, kitų ligų negydymo bendrininką - BŪTINA TEISTI!!


Orkestras vis dar groją, Donaldo Tusko sušauktos į Briuselį marionetės, ES valstybių vadovai, vis dar šoka, ypač Dalia, kuri vis dar tikisi užimti Tusko vietą. Ji mums vis dar bando įrodyti, kad turi kažkokį svorį politikoje. Nėra čia jokios politikos, čia surinktos marionetės, kurios šoks taip, kaip yra transnacionalinių bankų užprogramuotos. Bankai ir jų savininkai praktiškai perėmė valdžios funkciją, sukūrė elektroninių pinigų ir totalinę žmonių sekimo programą IT technologijų pagalba – įsteigė tobulą koncentracijos stovyklą.


Pasaulio Bankas pademonstravo, kad COVID-19 yra pasaulio banksterių projektas. Jis bus tęsiamas iki 2025 metų kovo! Taigi žinome, kad mus su banksterių padarytu COVID-19 prievartaus dar 4,5 metus, o po to Rotšildai ir Co. (R.Rotšiladas užpatentavo testą) pusvelčiui perims jiems praskolintą Lietuvą.


Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas (LVAT), išnagrinėjęs administracinę bylą dėl Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos (VTEK) sprendimo, kuriuo buvęs Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro vadovas Gintautas Kėvišas buvo pripažintas pažeidęs tarnybinę etiką, pareiškėjo Gintauto Kėvišo apeliacinį skundą patenkino ir panaikino ginčijamą VTEK sprendimą, kaip pažeidžiantį pareiškėjo teises į tinkamą teisinį procesą.


Rašau ką pastebėjau – labai gali būti, kad internete pastaruoju metu plintantis Ukrainos Maidano 2013 m. plakatas bei šiemet Londone pasirodęs BLACK LIVES MATTER plakatas, būdami itin panašūs, turi tą patį autorių ir užsakovą. Internautai spėja, kad tai gali būti filantropas-spekuliantas Džordžas Sorošas (George Soros), neoficialiai dar vadinamas spalvotųjų revoliucijų seneliu. Jei šia versija suabejosite, į pagalbą ateis Dž. Sorošo įsteigto Atviros visuomenės fondo (Lietuvoje veikiančio kaip Atviros Lietuvos fondas) siūlomas išsamus įvadas į Maidano įvykius Ukrainoje. Jei suabejosite net tuo, kad Dž.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Palaikyk mus Feisbuke


Paveiksliukai

Video

Orai

Draugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA
Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis