Netiesa.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...

Izraelis patvirtino sudavęs smūgių kariniams objektams Sirijoje


LDiena.lt mano kukliame asmenyje sudalyvavo protesto mitinge prie Lietuvos Radijo ir Televizijos centro, kuriame visuomenės atstovai protestavo prieš homoseksualizmo lobistų ir pederastijos propagandstų užvaldytą valstybinį transliuotoją bei jų antivisuomeninę veiklą.


„Swedbank“ turi virš 100 mln. pelno per metus, SEB ką tik paskelbė apie 80 mln. pelną per pusmetį.


2015 metai buvo Europai lemtingi. Kontinentas įžengė į viduramžius, o gal ir į akmens amžių. Norma tapo žmones kapoti kirviais, kalavijais. Baisiausia tai, kad imta pjauti gydytojus, kunigus, savo žmonas. Ką jau kalbėti apie išprievartavimų epidemiją, iš Afrikos atėjusį kanibalizmą. Baisiausia tai, kad kartu su „pabėgėliais“ iš Afrikos ir Azijos atėjus akmens amžiaus papročiams, įstatymai liko tokie, kokie buvo iki šio laukinio vandalizmo tvano.


Pabaltijo, Bulgarijos, Rumunijos ir Vengrijos vyrai Europos sąjungoje yra patys darbščiausi...


Kuo dar gali pasigirti S. Skvernelis? Dar nebent tuo, kad organizavo 300 gerai ginkluotų milicininkų išpuoliui Garliavoje, kai buvo pagrobta Drąsiaus Kedžio dukra, o milicininkai daužė ant žemės suguldytiems pensininkams lyties organus. Kitų S.Skvernelio nuopelnų neprisimenu.


Antitarybiniai elementai pirmaisiais pokario metais Lietuvoje užsiėmė politiniu banditizmu, buržuaziniai nacionalistai puldinėjo partinio-politinio aktyvo atstovus. Taip rašoma buvusios Lietuvos Konstitucinio teismo teisėjos, buvusios Žmogaus teisių centro direktorės, buvusios prezidento Valdo Adamkaus patarėjos, teisės dėstytojos, dabartinės vaikų teisių žinovės Tomos Tamaros Birmontienės mokslinėje disertacijoje. Pasak T. T Birmontienės, „įnirtinga klasių kova pirmaisiais pokario metais pareikalavo didelių pastangų“.


Eduardas Chodos, buvęs Charkovo liberalios žydų bendruomenės vadovas, garsus kolekcininkas, už savo pinigus atstatęs šio miesto choralinę sinagogą. Šiandien jis garsus Ukrainos publicistas, plačiai žinomas rusakalbei auditorijai. Michailui Gorbačiovui ir jo bendraminčiams pradėjus griauti TSRS imperiją, į ją vėl sugrįžo dar 1924 metais Stalino išvyta ultra ortodoksų sekta Chabad Liubavič.


Laisvės premijos laureatės sesers Nijolės Sadūnaitės viešas klausimas Sausio 13-osios minėjime, ar gyva Garliavos mergaitė, šalies valdžią kaip reikiant išmušė iš vėžių. Daugiau nei po mėnesio Vyriausybė šį klausimą peradresavo Kriminalinės policijos biurui. Atsakymo į jį vis dar nėra, tačiau, kaip „Vakaro žinioms“ sakė pati sesuo N.Sadūnaitė, teisėsaugos represinis aparatas įjungtas su nauju pagreičiu.


Vėlyvas 2018-ųjų ruduo ir žiema Europoje. Įvairiose ES šalyse kyla vis didesnis nepasitenkinimas chaosu, kurį kelia gaivališkos migracijos politika. Europoje jau viešai pradėta stumti idėja islamofobiją prilyginti nusikaltimui. Dėl šių ir kitų priežasčių auga euroskeptikų gretos. Tuo tarpu Briuselio elitas, diriguojamas Berlyno ir Paryžiaus, matydamas vis didesnį pasipriešinimą, tarsi apsėstas neigė realybę ir griežtino toną. Angela Merkel Vokietijos Bundestage: „Šiandien šalys narės turi būti pasirengusios atsisakyti savo suvereniteto“.


Iš kur tas dvasinis fašizmas? Jūs neišlaikote diskusijos su manimi? Vengdami jos, jūs rodote jūsų pozicijos silpnumą ir norą kažką nuslėpti nuo žmonių. Aš ir mano komandos nariai esame Lietuvos patriotai, o ne tie, kas ją nevykusiai stato ant melo ir pykčio pamatų. Mes mylime Lietuvą - ir kviečiame ją statyti ant meilės ir tiesos pamatų!


Krabų lazdelės iš žuvų atliekų, nuodingi silkių produktai, kelis kartus šaldyta žuvis, ledai iš pieno ir genetiškai modifikuotų sojų miltelių bei sintetinių priedų, chemikalais perdozuoti konditerijos gaminiai, sintetiniais priedais „išpūsta“ duona ir batonai, nors ir šventvagiškai vadinama močiučių, diedukų, o dar šlykščiau, net šventųjų vardais, - štai mūsų mitybos, o gal totalinio genocido nūdienos realijos...


Austrų dienraštis Krone vakar pranešė apie dvigubą žmogžudystę Wullowitz mieste, esančiame netoli sienos su Čekija. Šio miesto migrantų priėmimo centre spalio 14 dieną, 14: 30 val., atbėgėlis iš Afganistano Džamalis R. (33) nevykdė Raudonojo kryžiaus sanitarijos darbuotojo nurodymų, ėmė su juo konfliktuoti ir, daugelio liudininkų akivaizdoje, smogė jam peiliu į krūtinę.


Po TSRS griuvimo į šį Europos regioną sugrįžo dar Josifo Stalino 1933 metais išvaryta fašistinė žydų sekta Chabad Liubavič. Ši sekta dominuoja Rusijos, JAV, Ukrainos prezidentų aplinkoje, su jos atstovu Vilniaus meras Remigijus Šimašius kiekvienais metais uždega Hanukos žvakę Vinco Kudirkos aikštėje.


Šefildo (Didžioji Britanija) universiteto Studentų sąjunga uždraudė baltiesiems studentams dalyvauti savo organizuojamuose antirasistiniuose susitikimuose. Sąjunga aiškina, esą draudimas baltiesiems studentams atsirado stengiantis kreipti organizaciją iš „ne rasistinės link aktyviai antirasistinės“.


Išklausęs naujametinę Lietuvos prezidentės Dalios Grybauskaitės kalbą, aš pagalvojau: - Juk turi degeneratyvi Lietuvos prezidentės kalba atspindėti jos degenaratyvią veiklą šiame poste? Todėl palyginau Latvijos, Estijos ir Lietuvos prezidentų naujametines kalbas. Mes esame labiausia atsilikę iš trijų Baltijos valstybių. Mūsų mažiausi atlyginimai ir pensijos, mūsų prezidentė labiausiai rūpinasi Ukrainos reikalais ir labiausiai kolioja Rusiją.


Anot JT specialisto Nils Melzer, prieš „WikiLeaks“ įkūrėją, Julian Assange, buvo naudojamas psichologinis smurtas ir sistemiškai pažeidinėjamos jo teisės visų jo įkalinime dalyvavusių valstijų. N. Melzer kartu su dviem medicinos ekspertais nuvyko susitikti su Assange Belmarsh kalėjime JK 2019 m. spalio 15 d., trijulė nustatė, kad Assange ilgą laiką buvo kankinamas.


Alina Jakavonienė turi 2 vaikus. Ji yra ta pati Alina Masel, atstovavusi Deimantei Cinino teisme, dar kaip Vilniaus VTAS atstovė. 2015 metais, netikėtai išėjus VVTĮV direktorei Odetai Tarvydienei, pasikeitusiai pavardę į "Intė", tapo jos vadove.


Lietuvoje veikia daug žmogaus teisių gynimo organizacijų. Dalis jų yra butaforinės, o viena iš tikrai veikiančių-tai Lietuvos žmogaus teisių stebėtojų sąjunga.


konstitucijos, o jo įstatymai skelbia, kad Izraelis yra žydų tautos valstybė. Tai vienintelė pasaulyje rasistinė valstybė, kurioje žydas ar žydė negali susituokti su kitataučiu. Jie savo žydiškumą turi įrodyti rabinų teismui. Pastaruoju metu tam jau nebepakanka laikytis judaizmo tradicijų, žmonių liudijimų ir rašytinių dokumentų. Izraelio rabinams prireikė besituokiančiųjų genetinės analizės, kad įrodyti besituokiančių kraujo „grynumą“.


Europos sąjungoje esame tik dešimtmetį, todėl vakaruose išplitusios smegenis paralyžiuojančios globalizmo dujos dar nespėjo nunuodyti visų lietuvių smegenis, o tam dedamos didelės pastangos. Geriausias pavyzdys – LRT laida „Gyvenimo spalvos“. Vakar čia ir vėl buvo išlieta smegenis paralyžiuojančių nuodų dozė. Pasakota apie aktorių Eimutį Kvoščauską, globojantį sirų „pabėgėlių“ šeimą. „Pabėgėlių“ sveikinimo vajus globalistų buvo išplatintas Vokietijoje 2015 metais ir čia įgavo šizofrenijos formą.


Tikras anekdotas yra tai, kas vyks Lietuvos Seime nuo šio pirmadienio, o čia nuo spalio 9 d. vyks Žmogaus teisių komiteto organizuojama konferencija „Pabėgėliai Šiaurės Europos ir Baltijos šalyse: pabėgėlių integracija savivaldybėse“, kurioje bus aptarta pabėgėlių integracijos savivaldybėse geroji patirtis ir pristatyti naujausi prieglobsčio ir pabėgėlių integracijos politikos srities pakeitimai Šiaurės ir Baltijos šalyse.


Vaikų tėvas ėmė naudoti prieš vaikų mamą fizinį ir psichologinį smurtą, grąsinti, kad šiai bus užkijuota psichinės ligonės etiketė, ji bus uždaryta, prišerta vaistais, iš jos bus atimti vaikai, jos vaikai kentės, juos augins svetimi žmonės, ji verks per visus vaikų gimtadienius ir motinos dienas, iš jos bus atimtas butas, medikės licenzija, žodžiu - bus pervažiuota tanku. Vaikus padės atimti vaikų teisės, mat jis daug metų draugauja su vaikų teisių kontolierės šeima.


Kas atsitiko su europiečiais, kurie nustojo rūpintis savo vaikais, bet lieja ašaras dėl svetimųjų vaikų gerovės? Kas įvyko su jų smegenimis? Kodėl jie tapo „gegutės sindromo“ aukomis? Gegutė sugeba apgauti paukštelius giesmininkus, suryja jų vieną vados kiaušinį, o į jo vietą sudeda savo. Taip paukštelis maitina ir prižiūri kelis kartus už jį didesnį paukštį-parazitą, net neįtardamas, kad tai ne jo vaikas. Man šis zoologinio parazitizmo pavyzdys priminė tai, kas dabar vyksta Vakarų Europoje su svetimomis tautomis, kurios apsigyveno Europos tautų teritorijoje.


2016 metų kovo 24 dieną portalas „15 min.“ informavo, kad „į Lietuvą ateinantis prekybos gigantas „Lidl“ mokės kasininkams didesnį už minimalų atlyginimą“: „kasininkai uždirbs mažiausiai 3,33 Eur/val., neatskaičius mokesčių.“ Kiek uždirba „Lidl“ kasininkai šiandien yra „karinė paslaptis“, kaip ir kitų prekybos tinklų darbuotojų darbo užmokesčiai. Nemanau, kad jie ženkliai pasikeitė.


Džiaugiuosi, kad galų gale, po 11 metų, elektroninės sveikatos sistemos afera bent Seime atrodo išpainiota. Ši istorija pradėta tirti dar tada, kai aš buvau Antikorupcijos komisijos pirmininku. Gaila, kad tuomet prokuroras E. Vaitiekūnas (vėliau pagautas imantis kyšį) nesustabdė jos pradžioje, nors teisėsaugos pareigūnai komisijai buvo pažadėję tai padaryti. To taip pat nesustabdė ir nei vienas po to dirbęs Sveikatos apsaugos ministras.


Putino vertybinių popierių rinka geresnė, negu Si, geresnė, negu Trampo... Rusijos obligacijos tapo vertybiniais popieriais, kuriuos privaloma turėti. Ir ne tik Europoje, kur pelningumas [Vakarų vert. pop.] artimas nuliui, bet ir amerikiečių kompanijoms, valdančioms globalius obligacijų fondus...


Raudonas siūlas, žydų tradicijoje nešiojamas ant kairės rankos riešo, labai paplito Lietuvoje prieš gerus metus. Fake news - „Delfi“ pernai apie jį rašė: „Raudonas siūlas užrištas ant riešo, manoma, apsaugo nuo ligų, nesėkmių, nužiūrėjimų ir kitokių blogybių. Šis paprastas būdas apsisaugoti yra atėjęs į šiuolaikinį pasaulį iš tolimos praeities. Jau nuo neatmenamų laikų žmonės naudojo šią apsaugą, kad nuginti nuo savęs ir artimųjų įvairias negandas. Iš kur tai atėjo? Apsaugos istorija prasideda senovės Izraelyje.


Vokietijos policija bejėgė, pabėgėliai nesilaiko Vokietijos įstatymų, jie čia galioja tik etniniams vokiečiams, bet ne Merkel svečiams-pabėgėliams. Apie tai pasakoja vokiečių portalas Pi-news. Vokiečių tauta reto tvarkingumo, ypač tai krisdavo į akis nuvykus į Vokietiją, kitas vokiškai kalbančias šalis, prieš tris dešimtmečius. Čia ir dabar yra griežtos baudos gamtos niokotojams. Pavyzdžiui už laužo kūrenimą ne vietoje galima gauti 2500 eurų baudą. Tačiau...


Amerikosai lazerinių ir hipergarsinių ginklų kūrimą pavertė tikra piar-kompanija, bandydami įrodyti, kad jie vėl yra visos planetos priekyje. O priekyje pasirodė esanti Rusija. Dabar Jungtinėms Valstijoms, kaip ir Alisai iš Stebuklų šalies, reikia iš visų jėgų, kad galėtų likti vietoje.


NATO ir „laisvoji rinka“: Makro-ekonominių ir prekybos reformų įvedimo tikslai prižiūrint TVF, Pasaulio Bankui ir Pasaulinei Prekybos Organizacijai (PPO) – „taikiai“ kolonizuoti šalis per sąmoningą rinkos poveikio manipuliaciją. Nors negailestingos priverstinės ekonomikos reformos nereikalauja atviro jėgos naudojimo, nepaisant to‚ „laisvosios rinkos“ reformų padariniai prilygsta karo formai. Toms šalims, kurios atsisako „laisvosios rinkos“ ekonomikos, kurios atsisako įsileisti užsienio bankus ir užsienio kapitalo bendroves, kaip to reikalauja PPO, padidėja realaus karo grėsmė.


Maža kad man nesuprantama kodėl Lithujanyne visi autobuso stoties tualetai yra mokami, o autobusuose (laisvos, demokratinės bei išsvysčiusios "šalies" turinčios stiprią kariuomenę (lezb. citata)) šikanai užrakinti? Kai aš bandžiau fotografuoti šitą jūsų "turizmo infrastruktūrą", iš autobuso stoties išbėgo valytoja su šluota ir pradėjo mane nuo šio slapto objekto vyti, aiškindama, kad slaptumo sumetimais autobuso stotyje fotografuoti draudžiama.


„Europa išmiršta, reikia gyventojų Europos ekonomikai“ - skelbia globalistai. Jeigu globalistams Europoje būtų reikalingi gyventojai, jeigu jie rūpintųsi tautų gerove, tai jie neužsiimtų sodomijos ir kitų lytinių iškrypimų propagavimu, kurie kaip tik ir yra skirti gyventojų skaičiaus mažinimui, jie neardytų normalios šeimos juvenalinės justicijos pagalba, nedarytų iš moters vergo ir darbinio gyvulio.


„Norėjau nužudyti baltą jauną italą“ Il Giornale rašoma, kad 27 metų Marokietis migrantas Said Machauat vasario 23 dieną Turine, Po upės krantinėje, papjovė 33 metų italą su virtuviniu peiliu vien todėl, kad šis buvo „baltas, jaunas ir atrodė laimingas.“ Smogta buvo į kaklą, o virtuvinį peilį, patį didžiausią, žmogžudys nusipirko parduotuvėje, specialiai tam, kad papjauti baltą žmogų. Čia tik vienas iš daugelio Afrikos imigrantų padarytų nusikaltimų, o jų šimtai ir tūkstančiai.


Visi tikriausiai pastebėjo, kad paskutiniu metu vyko masinė, gerai koordinuota, valdoma iš vieningo centro informacinio karo nusikaltėlių ataka prieš kitaminčius, pacifistus, realius opozicionierius,Štai socialiniame tinkle „Facebook“ veikiančios grupės homoaktyvistai „Jorkšyro elfai“ nariai, aktyviai ieškantys ir skundžiantys homofobus , teigia, kad į prašymus blokuoti neteisėtą turinį socialinis tinklas sureaguoja jau per kelias valandas ar dienas, nors kartais nutinka taip, kad atsakymo tenka laukti ir pusmetį.


Jį vadinama „Heartland“ - didžiulės šalies širdimi. Būtent čia, šiaurės rytų JAV nuo Niujorko iki Čikagos, besitęsiančio regiono kalvėje ir  buvo kalama Amerikos supervalstybė. Dešimtys ir dešimtys metalurgijos gamyklų, anglies šachtų, geležies rūdos kasyklų, automobilių ir padangų gamyklos kūrė amerikietišką svajonę, persismelkė dūmais ir prakaitu.  Ir po to viskas žlugo.


Президент Казахстана Н. Назарбаев довольно неожиданно для многих обозревателей объявил о своей отставке. Он сказал, что уже практически 30 лет стоит во главе государства и что после отставки останется на посту председателя Совбеза страны. «Западные аналитики давно ожидали это событие. Они связывали это с преклонным возрастом президента государства – ему уже 79 лет. В это время уже тяжело выполнять функции лидера такой крупной и достаточно сложной страны», – отметил эксперт РИСИ Вячеслав Холодков.


Euroatlantinėje erdvėje vykstantys politiniai reiškiniai akivaizdžiai įrodo: liberalizmo ir kraštutinio kairuoliškumo (vadinamojo leftizmo) iškreipta demokratija jau serga radikalumo liga – tiek iš dešinės, tiek ir iš kairės pusės. Iš vienos pusės, matome kylančius net fašizmo daigus, iš kitos – atsinaujinusį ir jaunimo mases užvaldantį naivų tikėjimą socializmo „idealais“, kurių veikimą esame patyrę. Abiejuose kraštutinumuose būdingas flirtas su Kremliaus imperializmu. Ar toks destruktyvus Europoje įsivyravęs politinių pažiūrų chaosas gali kurti teisingą ir harmoningą ateitį Europoje?


Naujausias PEW agentūros tyrimas rodo, kad šiuo metu Europoje gyvena nuo 3,9 iki 4,8 nelegalų. Agentūra pažymi, kad nors didžiausias nelegalų skaičius buvo 2016 metais, tačiau „Europa iki šiol nesugebėjo sukurti efektyvios sistemos repatriacijos tų migrantų, kurių prašymai dėl prieglobsčio suteikimo buvo atmesti“. Jų skaičius sumažėjo todėl, kad dauguma gavo „leidimą likti Europoje“.


JAV portale Gatestone autorius Soeren Kern pateikia siaubingą Vokietijos statistiką. 2018 metais policija užregistravo virš 4100 nusikaltimus, kuriuose buvo panaudoti peiliai, 2017 metais – 3800, o 2008 metais – 400. Per dešimtmetį užpuolimų su peiliais skaičius išaugo 900% ir tai koreliuoja su musulmonų invazija į Vokietiją.


Austrų dienraštis Krone nurodo, kad didelė dalis imigrantų falsifikuoja asmens duomenis. Jiems naudinga būti nepilnamečiais, nes nepilnamečiai švelniau baudžiami už nusikaltimus, jiems suteikiama didesnė socialinė parama, jie gali atsivežti gausius gimines. Keturi iš dešimties prieglobsčio prašytojų Austrijoje melavo apie savo tikrą amžių. Austrams kėlė nuostabą tai, kad vienoje klasėje su nepilnametėmis austrų mergaitėmis mokosi barzdoti vyrai, kurių amžius 30 ir daugiau metų. Azijos ir Afrikos aferistai naudojosi Austrijos migracijos sistemos kvailumu.


"Nuo 2017 m. sausio 18 d. supaprastinta tvarka, leidžianti išieškoti skolas iš asmenų, gyvenančių ar turinčių lėšų kitose Europos Sajungos valstybėse. Įsigaliojusi europinio sąskaitos blokavimo įsakymo procedūra leis kreditoriams areštuoti skolininkų kitose šalyse turimas banko sąskaitas nesikreipiant į užsienio teismus."


Tiek virtuali erdvė, tiek laikraščiai mirgėte mirga prakeiksmais šių politikų atžvilgiu dėl masinio vaikų grobimo. Būtent šie politikai LR Seimui įpiršo vaikų atėmimą įteisinantį naują įstatymą, kurį seimas vieningai priėmė. Vienok numerologija sako priešingai: tiek D. Šakalienės, tiek M.Majausko laukia puikūs ateinantys metai. D.Šakalienė klestės ir tarps tiek asmeniniame gyvenime, tiek politikoje. M.Majausko gi gyvenimas ateinančiais metais bus labiau vingiuotas ir prieštaringas, bet labai sėkmingas.


Krašto apsaugos ministerija informavo, kad kitąmet gynybai planuojama skirti 1 mlrd. 27 mln. 400 tūkst. eurų.


Евросоюз признал новое правительство Молдавии. Его возглавила Майя Санду, а кресло спикера парламента заняла Зинаида Гречаный. Это значительный успех социалистов и платформа, на которую они смогут опираться в дальнейшем, отметил эксперт РИСИ Александр Шевченко. При этом он считает, что на этом острый политический кризис в стране не закончился. «Нет гарантии, что демократы не пойдут на новый майдан или более радикальные действия», – предостерёг аналитик. Он рассказал, что политический кризис в Молдавии, предшествовавший формированию нового правительства, развивался с калейдоскопической быстротой. Обострение ситуации началось ещё 24 февраля.


Su nekantrumu laukiu, kada ponia prezidentė paskelbs mums, kiek gi iš tiesų Lietuvai kainuoja į šalį vežami pabėgėliai: jų būtų nuoma, sveikatos priežiūra, mokslas, teisinės paslaugos ir t.t. Aš laukiu, kada prezidentė mums paaiškins, kiek lietuvių turi dirbti ir mokėti mokesčius, kad išlaikyti iš Afrikos ir Azijos vežamą pabėgėlius?


2010-tais metais Highland Park aukštosios mokyklos studentai sugalvojo nuotaikingą žaidimą naujųjų metų šventimo vakarėliui. Žaidimo esmė buvo į vieno žaidėjo užduotą klausimą atsakyti kiek įmanoma labiau absurdišku, visus prajuokinančiu atsakymu. Iš esmės, tai žaidimo Apples to Apples variacija, praturtinta nekorektišku, juodu humoru. Žaidimas tą vakarą nusisekė puikiai,


Palaikyk mus Feisbuke


Paveiksliukai

Video

Orai

Draugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA
Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis