Netiesa.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...

pripuolęs Lietuvos „narcizas“ pasakė, kad kviečia visus Lietuvos piliečius sugrįžti! Gal jis turėjo omenyje tuos naujuosius piliečius, kuriems jo pirmtakė „magnolija“ išdalino kelias dešimtis tūkstančių Lietuvos pasų? Nežinau, kas krebžda šio pablūdusio skandinavų banko finansisto galvoje, tik žinau, kad jei palieki atviras duris užkratui importuoti, o skelbi apie „karantiną“, tai ne karantinas, o šizofrenija. Nuolatos Lietuvos sveikatos ministras kartoja žodį „algoritmas“.


Nusikaltėlis Sorošas ir jo agentūra mums ilgą laiką teigė ir melavo, kad multikultūralizmas yra didelis gėris, tačiau tereikėjo kelių ES išbandymo COVID-19 epidemija savaičių, kad įsitikinti: imigrantai nepraturtino, jie sužalojo Europą, ją susilpnino. Net epidemijos akivaizdoje atėjūnai nesiliauja kenkti juos priėmusioms Europos tautoms, demonstruoja joms neapykantą. Žemiau aš pateikiu apžvalgą faktų, įrodančių imigrantų iš Afrikos ir Azijos destrukciją COVID-19 epidemijos metu. Vokietija.


Jie grįžta ir tampa bedarbiais ir žmonėmis, neturinčiais jokių perspektyvų savo tėvynėje. Ir tai, be abejo, yra žeminanti ir labai negraži.


LRT.lt 2020.04.02 11:18 ,,ar asmuo yra infekuotas šiuo metu ir ar gali užkrėsti kitus asmenis rezultatą gali parodyti molekuliniai PGR testai, kurie atliekami šalies laboratorijose ir kurių atlikimo apimtys yra ribotos. imunologiniai metodai arba serologiniai gali pasakyti priešingai – kad žmogus apskritai buvo susidūręs, bet nepasako, ar šiuo metu jis užkrečiamas yra ar ne. Jis gali pasakyti, ar susiformavo imunitetas ar ne“, – teigė S. Čaplinskas.


Microsoft įkūrėjas ir vienas turtingiausių pasaulio žmonių Bilas Geitsas, turintis filantropo įvaizdį, naudodamas savo milijardus per savo (neapdedamą mokesčiais) „Bilo ir Melindos Geitsų fondą“, užsiima susirgimų ir maisto trūkumo Afrikoje problemų sprendimu, o taip pat kovoja su skurdu.


Naujame poste Grybauskaitė kovos su finansiniais nusikaltimais. Korupcija, pinigų plovimas ir kiti finansiniai nusikaltimai labiau nei koronavirusas paplito po pasaulį. Tiek, kad JT to nesugebėjo iškentėti ir praėjusį mėnesį nusprendė sudaryti specialią komisiją kovai su šiais šlykščiais reiškiniais. Natūralu, kad iškilo klausimas — kas vadovaus šiam rimtam pagrindinės pasaulio politinės organizacijos padaliniui? Iš visų iškiliausių pasirinko Dalią Grybauskaitę.


Iki ko galima nusiristi, kai mūsų politikai, gąsdindami Kremliumi, bet ir lygiuodamiesi į Kremlių, virsta cenzūros šaukliais ir pradeda aiškinti, kokių valdžios veiksmų negalima kritikuoti ir kokių „klaidingų nuostatų” nevalia platinti.


Čekų babuinai, Tarybų Sąjungos Pergalės prieš vieningos Europos fašistus 75-mečio minėjimo iškilmes nukėlė Prahos išvaduotojo TSRS maršalo Ivano Konevo paminklą. Čekų liberastiniai fašistai dar ir pasityčiojo iš legendinio karvedžio, neva šis Čekijos sostinės centre “stovėjo be kaukės”.


Prisiartinus prie Lietuvos koronaviruso pandemijai opozicija ir žiniasklaida, suprasdamos padėties rimtumą ir būtinybę susiteklti, nes negalima žaistu su ugnimi, elgėsi santūriai. Galime pirmiausia prisiminti Seimo plenarinį posėdį kovo 17 d., kai opozicija ne trukdė, o balsavo už valdančiųjų pateiktus projektus, kaip reta. Istatymai buvo priiminėjami vienbalsiai. Apie 2 savaites buvo stebėtina opozicijos kritikos pauzė, prie jų prisiderino ir žiniasklaida. Tačiau po kovo 23 d.


Po Vytauto Pociūno eliminavimo iš Lietuvos VSD, o vėliau ir fizinio eliminavimo – Lietuvos saugumas (žvalgybos tarnybos) ekonominių, o tuo labiau pandemijų grėsmių nevertina. Užduotys kitos. Tai – ne įstatymų leidėjo, t.y. LR Seimo, bet nežinia kieno užduotys, kurių vykdymą apmoka Lietuvos mokesčių mokėtojai.


- Gitanai, ko nedirbi??? - Sienas uždarė, tai ir vaikštau iš kampo į kampą. - O tai Lietuva?! Lietuvos žmonės ką???!


Apie sektą Chabad-Liubavič mes sužinojome tik prieš pat TSRS sugriuvimą. Šią neapykantą visoms pasaulio tautoms propaguojanti sekta iš TSRS teritorijos buvo išvaryta XX amžiaus trečiame dešimtmetyje ir persikėlė į Niujorko Bruklino rajoną, kur iki šiol yra įsikūrusi jos būstinė (žiūr.nuotrauką). Sektos ekspansija į buvusią TSRS prasidėjo 1991 metais.


Virusas sutrikdė sveikatą, aukštyn kojomis apvertė situaciją šalies ūkyje ir parodė valdžios kompetencijas ir nekompetencijas. Tačiau ir tai dar ne pabaiga. Neišvengsime negrįžtamų politinių bei socialinių lūžių, kurių pasekmes pajusime žymiai vėliau. Pasikeis ir tai, kaip mes suvokiame save aplinkoje, bendraudami su kitais žmonėmis. Įskaitant ir politinius oponentus.


Rita Miliūtė - kruvinoji VSD marčia, turtingiausių Lietuvos žmonių ir verslo grupių advokatė, moteris pagal kurios dūdelę šoka VSD, STT, moteris su kuria per lovą karjerą padarė Jakilaitis, kruvinoji mirties našlė, žmogus iki šiol galintis pakreipti ištisus politinius procesus norima linkme. Rita Miliutė, žemaitė. Kretingiškė, buvusi pionierių vadovė. Komjaunuolė. Dar būdamas jauna žurnalistė sugebėjo apsukti galvą tuometiniam Valstybės saugumo departamento generaliniam direktoriui Arvydui Pociui.


Daug žadėjusi istorijaKuomet buvęs Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Vytautas Bakas išėjo į sceną su savo informacija apie galimai vienos iš šalies specialiųjų tarnybų vykdytą neteisėtą duomenų apie Lietuvos piliečius rinkimą, reakcija į jo iniciatyvą iš karto buvo skeptiška. Tada Seimo valdyba, remdamasi NSGK rekomendacija, nusprendė politinio tyrimo neinicijuoti.


VILNIUS, balandžio 2 — Sputnik. Europos Sąjungos kritika dėl užsienio piliečių ir kompanijų, turinčių žemės Kryme, draudimo yra beprasmė, sakė Aleksandras Molochovas, Krymo nuolatinės atstovybės Rusijos prezidentui darbo grupės, atsakingos už tarptautinius teisinius klausimus, vadovas. "Mūsų šaliai nereikia, kad Europos Sąjunga pripažintų Rusijos prezidento potvarkius", — sakė jis RIA Novosti.


Per pastarąsias dvi savaites COVID-19 atvejų skaičius ženkliai išaugo ir priartėjo prie septynių šimtų. Ir nors sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga sako, kad atvejų skaičiaus augimo laipsnis pamažu stabilizuojasi, epidemiologai sako, kad sergamumo pikas dar neatėjo. Jis prognozuojamas tik balandžio pabaigoje–gegužės pradžioje. Taigi, dar per anksti atsipalaiduoti, o karantino režimas po balandžio 13 dienos greičiausiai bus pratęstas.


Pasaulinės pandemijos sąlygomis atsiranda galimybės taikai ir bendradarbiavimui. Tas nėra tušti žodžiai. JAV ir Donaldas Trumpas tai suprato. Jis ieško galimybių telkti ir vienyti pasaulio galingiausias šalis, siekiant įveikti pasaulinę krizę. Jo pokalbis su V. Putinu baigėsi susitarimu dėl Rusijos medicininės priemonėmis lėktuvo atsiuntimo į JAV. Rusija iš savo pusės tikisi, kad gaus iš JAV taip reikalingų sunkiausiems koronavirusu sergantiesiems ventiliatorių.


Po raginimo sodinti miškus, susilaukiau akademinės visuomenės priekaištų. Neva sodinti miškus nėra gerai, todėl reikia laukti kol užaugs savaiminis miškas.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Vėliavų nuleidimas Italijoje tampa masiniu reginiu. Tokių vaizdo įrašų pilni socialiniai tinklai.


Negana to, minėtas autorius tiesiogiai meta kaltinimus, esą „Hoptrans“ priklauso Rusijos karinėms struktūroms.


Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas atmetė JAV gyvenančio Lietuvos piliečio Granto Artūro Gočino (Arthuro Gochino) skundą prieš Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centrą. Balandžio 1 dieną įvykusiame teismo posėdyje Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo teisėjų kolegija nutarė, kad pareiškėjo G. A. Gočino reikalavimas įpareigoti Centrą pakeisti Centro istorinę išvadą dėl Jono Noreikos veiklos yra netenkintinas. Ši teismo nutartis yra neskundžiama. Vyriausiasis administracinis teismas taip pat nutarė priteisti Centrui iš pareiškėjo G. A. Gočino bylinėjimosi išlaidas.


Last year a mysterious shipment was caught smuggling Coronavirus from Canada. It was traced to Chinese agents working at a Canadian lab. Subsequent investigation by linked the agents to Chinese Biological Warfare Program from where the virus is suspected to have leaked causing the Wuhan Coronavirus outbreak.


Štai viena tokia istorija — kaip viename kaime visi daugiabučio gyventojai prieš vieną žmogų "sukilo". Kas nutiko?Iš užsienio grįžęs vyras, prieš grįžimą namo pas žmoną, atitinkamų institucijų privalomos saviizoliacijos laikotarpiui buvo pasiųstas į Dotnuvos seniūnijos Vainotiškių kaime esantį daugiabutį. Vyriškiui paskirtame valdiškame bute gyvenanti neįgali pora bendru sutarimu laikinai išsikėlė. Nei COVID-19, nei kitokios diagnozės pas vyrą nebuvo.


Kam priklauso privati Ferderalinė Rezervų Sistema? Privatiems savininkams priklausanti FRS nėra valstybinė įstaiga. FRS priklauso grupei bankininkų. Daugiausia užsieniečiams. 1913 metais JAV Kongresas Ameriką atidavė į vergiją privačiai Federalinių Rezervų Sistemai suteikdamas jai teisę spausdinti pinigus ir valdyti Amerikos ekonomiką. Kas tokie jie yra, kas yra privačios FRS savininkai ir akcininkai? Iš pradžių skelbta apie 203053 FRS akcijas, kurių 65% priklausė užsieniečiams, o likusius 35%


Mokslininkai paskelbė elektroninio mikroskopo nuotraukas Sars-Cov-2, išskirto Milano ligoninės Sacco di Milano ligoninės laboratorijoje, rašoma Il Giornale. Milano infekcinėje ligoninėje Sacco di Milano mokslininkai italai Alessia Lai, Annalisa Bergna ir Arianna Gabrieli ir lenkas Maciej Tarkowski izoliavo ir nufotografavo Sars-Cov-2 Lombardijos viruso štamą.


Kadangi mokymas namuose ar būrelių nelankymas gali būti traktuojama kaip grėsmė vaikui, jau nekalbant apie kitas "grėsmes" kaip gimdymą namuose, vaikų vegetarizmą/veganizmą, vaikų grūdinimą, virusinių susirgimų gydymo antibiotikais ar kito paskirto gydymo atsisakymą ir pan., trumpai surašau elementarias žmogaus ir procesines teises.


VILNIUS, balandžio 3 — Sputnik. JAV atstovė NATO būstinėje teigė, kad Aljansas turėtų susivienyti su Rusija kovoje su koronavirusu. Kay Bailey Hutchinson pakomentavo Rusijos kariuomenės veiksmus Italijoje ir Rusijos humanitarinę pagalbą JAV. Po šių žodžių Baltijos šalys nusiminė, nes narystė NATO be bendro priešo — Rusijos — akivaizdu, kad neturi jokios naudos, rašo portalo "RuBaltic.


Viskas ir prie koronaviruso krizės yra politika. Tik sumažėjo partinių didikų kovų laukas, susiaurėjo reitingus lemianti problematika, vertinimo kriterijai tapo daug lengviau atpažįstami, o rezultatai - paprasčiau prognozuojami. Valstiečių likimas dabar tiesiogiai priklauso nuo vienintelio kriterijaus - koronaviruso krizės suvaldymo. Politinių žaidimėlių laikas, viešos gerumo pozos ir permainų imitavimai baigėsi.


Vis labiau agresyvėjanti Rusija nesibodi pasinaudoti kiekviena pasitaikiusia proga, tam kad skleistų savo propaganda. Nejaukiai atrodė Italijos gatvės, kuriose važinėja sukarinta rusų technika. Ekspertai.eu primena, kad Lietuva konkrečiai, o ne tuščiais lozungais padėjo Italijai ir Gitano Nausėdos iniacityva ant Prezidentūros Vilniuje suplevėsavo Italijos vėliavos instaliacija. Susiję: Lietuva remia Italiją: G.


Paskutinysis Europos diktatorius, Baltarusijos lyderis Aleksandras Lukašenka balandžio 2 d. žiauriai įgėlė Lietuvos vadovui Gitanui Nausėdai. Jis pareiškė, kad jo šalies patirtis kovojant su virusiniais susirgimais gali tapti pavyzdžiui daugeliui šalių, o Lietuvos prezidentui Gitanui Nausėdai, sukritikavusiam Minsko atsaką į naujojo koronaviruso protrūkį, pasiūlė „užsiimti savo virusu“. „Jeigu ateis momentas, kad mums reikės kažkur gesinti gaisrą – mes jį gesinsime. Ir, beje, daug veiksmingiau negu Lietuvos prezidentas. Jis susirūpino Baltarusijos virusu...


Pirma rašinio dalis ČIA. Neatsiejama pandemijos pusė – karantinas, sustabdęs ir įšaldęs šalių ekonomiką. Vartotojiška visuomenė labai pažeidžiama. Jos ekonimkos šerdis – kuo daugiau vartoti. O laisvosios rinkos rezultatas – gerai žinomas: ne daugiau, nei 10 proc. bendruomenės gyvena itin prabangiai, o likusi dalis visiškai priklausoma nuo atlyginimo, kurį arba gauna laiku, arba ne. Jei – ne, parsideda grandininė reakcija, žmonės nebegali mokėti palūkanų, gražinti kreditų, nes ne mažiau 2/3 gyventojų juos paėmę.


Государственное бюро расследований Украины открыло антикоррупционное дело о том, что бывшего генпрокурора В.Шокина сняли под давлением американского гражданина. «Сам Шокин, по заявлению которого дело было заведено, прямо обвиняет бывшего вице-президента США Дж.Байдена в давлении. В 2016 году Джо Байден действительно «давил» на украинское руководство, чтобы те сняли неудобного генпрокурора, а потом два года спустя ничтоже сумняшеся сам этим хвастался в прямом эфире», – рассказал эксперт РИСИ Сергей Михайлов.


Filmo siužeto pagrindas tikri 1959 m. pabaigos – 1960 m. pradžios įvykiai, kai supervalstybės Tarybų Sąjungos sostinė Maskva buvo per vieną žingsnį nuo raupų epidemijos. Mirtiną ligą iš Indijos atvežė garsus menininkas, du kartus Stalino premijos laureatas Aleksejus Kokorekinas. Tais metais mūsų TSRS ir Indija palaikė labai draugiškus santykius, ir menininkas į Indiją išvyko kūrybinėn komandiruotėn. Netrukus po grįžimo Kokorekinas mirė Botkino ligoninėje Maskvoje.


Protingas žmogus – atsargus. Jis nerizikuos be reikalo. Durnius – nesiorientuoja aplinkoje, paklūsta tik emocijoms. Epidemija atsirenka kvailiausius. O jeigu durniai valdžioje? Tuomet natūrali atranka iškreipiama? Tuomet nuo epidemijos gali nukentėti ir protingi žmonės. Tai blogai. Veryga – tipiškas durniaus valdžioje pavyzdys. Man visiškai nesvarbu, ar jis priklauso dešinei , ar kairei (kaip ir prezidentui G.


Štai Lietuvos deleguoti Europos Parlamento (EP) nariai Andrius Kubilius ir Rasa Juknevičienė laiške ragina ES ir jos šalių narių lyderius neplatinti klaidingos nuostatos, kad ES ir jos institucijos — Europos Komisija ir Europos Taryba — neva netinkamai bei nepakankamai solidariai reagavo į pandemiją ir artėjančią ekonominę krizę. Nes tokia nuostata paranki... Kremliui. "Nėra objektyvių priežasčių teigti, kad atsakas į pandemijos plitimą ES lygiu buvo neadekvatus.


Palyginkite, dezinfekcinio skysčio buteliukas 100 ml kainuodavo iki 1 eur, dabar 7 eur, respiratorius kainuodavo 0,30ct dabar 20 EUR.


Šis kovotojas, viso labo tėra naudingas idiotas, kuris už atlygį daro niekam neįdomias laidas.


Teroristiniai Lietuvos valstybės metodai – žudymas, kalinimas ir kitoks politinis persekiojimas. Algirdas Paleckis – pavyzdys likimo, laukiančio nesiklaupiančiųjų prieš teroristus lietuvių.


Įstatymą, leidžiantį parduoti žemės ūkio paskirties žemę nuo 2021 m. liepos 1 d., kovo 31 d. naktį priėmė Ukrainos Aukščiausioji Rada. Per tam tikrų įstatymų priėmimą pasaulinės užkulisės jėgos įsiskverbia į pelningas verslo šakas ir pavergia jas. Zelenskis pats apie tai kalba parlamente atviru tekstu. Kas Ukrainoje yra vertingo pasauliniams sąmokslininkams? Jos derlingas juodžemis.


Europoje siaučiant koronavirusui, Rusijos propagandistai nesnaudžia ir nusitaikė į Lietuvą – skelbia, esą mūsų valstybė yra likusi be maisto atsargų. Laidos pradžioje Kremliaus propagandistai bando įteigti, neva apie Rusijos grėsmę, apie kurią Lietuvoje kalbama ypač intensyviai nuo 2014 m. įvykusio demokratinio perversmo Ukrainoje, dabar kalbama mažiau, esą tos kalbos apie grėsmę subliuško.


Пандемия коронавируса нанесла серьёзный удар по рынку труда в мире, и особенно в США, отмечает эксперт РИСИ Вячеслав Холодков. Дело в том, что карантинные меры более всего оказывают влияние на сферу услуг. «А ведь в США 80% ВВП относят как раз к этой сфере. Поэтому сейчас в Соединённых Штатах преобладают очень пессимистические настроения», – пояснил экономист-международник.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


NATO ir Rusijos Federacija turėtų padėti viena kitai kovoje su koronavirusu, pranešė JAV nuolatinė atstovė prie NATO Kay Bailey Hutchison.


Beje, "amžinoji studente'', ar jau sugebėjai baigti bent pirminius pradžiamokslius žurnalistikos mokslus? Atžagari nevykėlė. Nevykėlė visur - tiek karjeroje, tiek ir nesusiklosčiusiame asmeniniame gyvenime. Fė.


Cybercriminals are targeting the World Health Organization (WHO), at time the world is fighting against Coronavirus, and Covid-19. WHO Chief Information Security officer Flavio Aggio said the identity of the hackers was unclear and the effort was unsuccessful. But he warned that hacking attempts against the agency and its partners have soared as they battle to contain the coronavirus, which has killed more than 15,000 worldwide.


Taip drauge. Atėjo laikas šiam nemaloniam pokalbiui. Taip drauge. Nemalonu, ypač - jei tu esi vatnikas. Praleisk. Rask paskaityti sau ką nors malonesnio. Tau savūkyno elfe bus smagu skaityti. Bet tu to nesuprasi. Tavo smegenys yra per silpni. Per mažai RAM-ų ir jie lėtai sukasi. Praleisk šį pokalbį ir tu... Skiriu adekvatams.


Seimo nario M. Puidoko atsakas į I. Makaraitytės publikaciją delfi portale: Indrei Makaraitytei esu tik veidmainis, o taisyti teisės aktų dėl vaikų teisių nereikia... Darbo grupėje taisome juos ir darysiu viską, kad jie būtų pataisyti kuo skubiau. Tuo metu dėl Kručinskų šeimos atvejo į mane kreipėsi Kauno gyventoja Jurgita Lukienė. Ši žurnalistė buvo rugsėjo 29 d. įvykio Kaune liudininkė ir pateikė Daivos Porutienės atsakymą į jos skundą Kauno miesto Vaiko teisių apsaugos skyriui.


Aleksandro Sacharuko viešai duoti parodymai, kaip buvo šokdintas premjeras A. Kubilius, ir niekieno nepaneigti – normalioje teisinėje valstybėje turėjo prilygti atominės bombos sprogimui. Bet mūsų valstybėje viskas yra supuvę ir likę po senovei. Apie jokį tyrimą nėra net ir kalbos. Prieš tai išviešintoje NSGK išvadoje ministro ir ministro pirmininko G. Kirkilo šokdinimas buvo paminėtas tik šiek tiek.


Išmaniųjų technologijų naudojimas lėtina vaikų smulkiosios motorikos vystymąsi, įspėja Didžiosios Britanijos medikai. Kad vis daugiau vaikų, pradėję lankyti mokyklą, netaisyklingai laiko rašymo priemones, pastebi ir Lietuvos pedagogai bei specialistai. Jie pataria lavinti ne tik mažų, bet ir vyresnių vaikų smulkiąją motoriką, mat išlavinti pirštų judesiai didina vaikų pasitikėjimą savimi ir savivertę. Specialistai taip pat dalinasi, kokia smulkiąją motoriką lavinančia veikla atitraukti alfa kartos vaikus nuo išmaniųjų ekranų.


Vaikų teisių apsaugos specialistai turi teisę rinkti informaciją apie vaikus, tėvus, šeimas, t.y. apie žmonių asmeninį ir šeimyninį gyvenimą. Lietuvos Respublikos konstitucijos 22 straipsnis teigia: „Žmogaus privatus gyvenimas neliečiamas… Informacija apie privatų asmens gyvenimą gali būti renkama tik motyvuotu teismo sprendimu ir tik pagal įstatymą. Įstatymas ir teismas saugo, kad niekas nepatirtų savavališko ar neteisėto kišimosi į jo asmeninį gyvenimą, kėsinimosi į jo garbę ir orumą.. Vadinasi vaikų teisių apsaugos įstatymas leidžia vaikų teisių apsaugos specialistams nesilaikyti konstitucijos; įstatymas iš anksto į vaikus ir jų tėvus žiūr


- Klimato kaita per pastaruosius 25 metus nekelia abejonių. – teigia ekonomikos mokslų daktaras M. Deliaginas. – Sniegas dykumose, neįprastai švelnios žiemos vidurinėje klimato juostoje, padažnėjusios sausros, pernelyg dideli karščiai vasarą ir pernelyg dažni taifūnai bei potvyniai, nekalbant jau apie Kamčiatkos krabus, kurie per Šiaurės jūsų kelią atkeliavo iki Norvegijos – visa tai daro didžiulį įspūdį.


Lietuva tapo tiesiog pavyzdine Norvegijos komuna vaiko teisių požiūriu! Darbuotojų mokymai praėjo puikiai, įstatymuose įgaliojimai įrašyti. Sistema veikia puikiai.


Birželio dienos metai po metų sukelia prisiminimus apie karą. Žydų tautai karas tapo baisia tragedija – žuvo trečdalis žydų, buvo sunaikintos pačios tvirčiausios, tradicinės bendruomenės. Kodėl tai įvyko, kodėl ši bendrai tai gana energinga tauta nepajėgė išsigelbėti? Be akivaizdžių kaltininkų – nacistų, buvo ir kiti kaltininkai, prisidėję prie tragedijos, kas – dėl nežinojimo, kas – dėl abejingumo kitų gyvenimui, kas – dėl ideologinių priežasčių.


Garsioji "verslininkė" Ieva Jurevičienė su vyru Airidu Jurevičiumi sugrįžo į "verslą" su trenksmu. Gudriai žaidžia per banko sąskaitas, mėto pėdas, prisidengia įvairiais kitais vardais (neretai išgalvotais), nemoka mokesčių ir toliau lobsta kitų žmonių sąskaitą ! Kuo ji tokia ypatinga, kad lieka nenubausta?!


Seimo valdyba NEPRITARĖ mano siūlymui leisti Seimo nariams už kanceliarines lėšas (beveik 1000 €/mėn.), vietoje gėlių, saldainių, atvirukų ir kitų daiktų...


Istorinis Lietuvos karalius Mindaugas yra garbinamas istorikų ir politikų. Tačiau istoriniai šaltiniai liudija, kad Lietuvos valstybės simboliu paskelbtas žmogus buvo bailys, klastingas žudikas ir išdavikas, išgama, karūną gavęs mainais į pusę Lietuvos.


COVID-19 pandemija Kinijoje prasidėjo 2019 m. lapkričio pabaigoje ir gruodžio pradžioje. Kinijos vyriausybė dabar susilaukia kaltinimų aplaidumu bei atitinkamų priemonių viruso plitimo akivaizdoje nesiėmimu, taip prisidedant prie visų pasaulio šalių gyventojų užkrėtimo. Vis dėlto, Kinijos komunistai tuo metu turėjo visiškai kitą uždavinį. Norint suprasti Kinijos valdytojų logiką, būtina suprasti, kas yra Kinija. Moderni Kinija nėra tradicinė nacionalinė valstybė.


Iki Lietuvos valstybės interesų išdavystės liko liko 20 dienų. Gruodžio 10-11 dienomis Maroke bus pasirašomas JTO Globalus migracijos paktas (Global Compact for Safe and Orderly Migration). Lietuvos Užsienio reikalų ministerija į tv3.lt užklausimą dėl šios sutarties pasirašymo atsakė: „Lietuva palaiko globalų kompaktą dėl migracijos, pritaria jo patvirtinimui tarpvyriausybinėje konferencijoje Marakeše. Globalus kompaktas dėl migracijos Marakeše bus patvirtintas kaip baigiamasis konferencijos dokumentas.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Palaikyk mus Feisbuke


Paveiksliukai

Video

Orai

Draugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA
Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis