Netiesa.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...

2019 metais Jungtinės Tautos paskelbė Deimantės Stankūnaitės (Kedytės) paiešką. Kadangi metus laiko Lietuva nebendradarbiavo su tarptautiniu teismu, JTPDK pareikalavo iš Lietuvos vyriausybės iki 2020-07-02 pateikti įrodymus, kad mergaitė gyva ir sveiką.


Viačeslavas Titovas apskundė Jungtinių Tautų Žmogaus teisių komitetui savo baudžiamąją bylą, kurioje jis nubaustas 10 000 € bauda ir du kartus nušalintas iš Klaipėdos miesto tarybos už tai, kad pasisakė prieš atminimo lentą nacių nusikaltėliui Adolfui Ramanauskui (pravardė: Vanagas).


Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka pareiškė, kad protestai koordinuojami iš Čekijos, Lenkijos ir Didžiosios Britanijos. Ir nors jis paskutiniu metu prikalbėjo visokių nesamonių, tačiau šiuo atveju aš juo tikiu.Pirmiausia todėl, kad visi puikiai žino, kas ir iš kur redaguoja labiausiai išpopuliarintą „Telegram“ kanalą.


Argi lietuviai būtų pasidavę ekonominiams žudikams, jei būtų žinoję, kad taip bus? Būtų kilęs karas, ir, galbūt būtume apgynę savo šalies ekonomiką.


LUCIFERIN Bill Gates Foundation’s COVID-19 Vaccine is a Satanic Plot


Taip, Linukas su Gitanuku ją paglostys, pagirs, pasakys kokia ji šaunuolė. O kur paskui dės?


Bendras gimstamumo rodiklis per šį beveik 30-ies metų laikotarpį sumažėjo net dvigubai!


Svetlanos Tichanovskajos pasirodymas Lietuvoje nieko nenustebino. Būtent Lietuvos sostinėje Baltarusijos opozicionieriai tradiciškai rado prieglobstį nuo pirmųjų protestų 2010 metų gruodžio mėnesį. Nuo to laiko Lietuvos valdžia save laiko pagrindine.


Kada pagrindinis žmonių žudymo įrankis - dirbtinio kvėpavimo aparato masinis naudojimas buvo paviešintas, pasaulinės aferos įpūtėjams nebeliko nieko kito, kaip pradėti lengvinti karantiną. Nes numatyto mirusiųjų skaičiaus, be šio aparato pasiekti neįmanoma. Tiesiog atkreipkite dėmesį į tai jog mirusieji nuo koronoviruso gydymo aparatu (bent jau Italijoje ir Ispanijoje) yra kremuojami, tokiu būdu paslepiant nusikaltimo pėdsakus.


Potsdamo konferencijos 75 metų sukakties proga. Potsdamo konferencija – visai Europai žinoma sąvoka. Panašiai, kaip – Versalio sutartis ar Miuncheno suokalbis, o mums – Liublino unija ar Ribentropo-Molotovo paktas. Ją gaubia ir viena didelė mįslė.


Nepavyko vakar surengti Miske Maidano. O stengėsi! Ir Briuselis su Maskva buvo išvien. Baltarusiai nepanoro lipti ant ukrainietiško grėblio. Nepanoro iškeisti Batkos į kokį nors žydą komiką, kaip įvyko Ukrainoje, net Vakarų parengtos „namų šeimininkės“ atsisakė!


Berliner Zeitung (BZ) vakar informavo, kad protestuoti prieš melagingą koronabangą šeštadienį Berlyne iš visos Vokietijos ir kaimyninių šalių susirinko milijoninė protestuotojų banga.


Lietuvą ir Žemaitiją stoja gelbėti moteris, dviejų vaikų mama, visuomenininkė Vitolda iš Kretingos


Labai naudinga instrukcija kaip lėktuve apsisaugoti nuo mirtino viruso ir išlikti gyviems. Lietuva mus pasitinka koronašyzikų grimasomis. Tėvyne, ar mes tavęs pasiilgome?


Kai ką koronapsichija jau pavertė idiotais. Teko matyti Vilniaus užmiestyje pamiške einančius piliečius su kaukėmis. Kiti bijo drakoniškų baudų ir priversti dėvėti jas uždarose patalpose. Ne visi gi yra iš „Laisvės partijos“, kurios nariams LR įstatymai negalioja. Ką įrodė karantino metu jų surengta tūkstantinė BLM eisena, beprotiška antisanitarinė ir antihigieninė smėlio dėžė Lukiškių aikštėje.


Italijos premjeras Džiuzepe Konte koronaviruso pandemijos pradinėje stadijoje ignoravo „Mokslinio komiteto“ (Cts) medicinos ekspertų rekomendacijas. Kai kurias jų nuslėpė. Dėl premjero veiksmų opozicijai reikalaujant prokurorai jau keli mėnesiai vykdo tyrimą.


Vyriausybė klastoja covid-19 statistiką, kad įvestų karantiną ir uždarytų šalį ir jos žmones


Prieš keletą dienų „Drąsos kelias“ politinei partijai pristačius Vyriausiajai rinkimų komisijai kandidatų į Seimą sąrašą, kuriame pirmuoju numeriu įrašyta Neringa Venckienė, VRK pirmininkė Laura Matjošaitytė viešai pareiškė, kad Vyriausioji rinkimų komisija tokio kandidato turėtų neregistruoti.


Būkime radikalūs, žiūrėkime į dalykus iš esmės. Ir tada, galbūt, pribręs toji tikroji kova – ne prieš vėjo malūnus, ne prieš pasekmes ar jų regimybes, bet prieš tikrąsias esamo blogio priežastis.


Deimantele has undergone 4 official psychological investigations. Although none of them has been made public yet, the word from the press as well as from independent psychologists indicate that the child has been sexually molested and is not inclined to vivid imagination and lies.


Recently I was contacted by someone who knew an intimate of Bill Gates from the early 1990’s, when Gates was in his late 30’s. I was given the name of this intimate, and he checked out. This intimate “was scary, like the kind of scary you talk about. He was very secretive. He was an originator at many tech companies. But basically he told me Gates did nothing but watch porn all day–and have relations with very deviant women. They found Melinda for him as a cover.


Jie kontroliavo mūsų, atsiprašau, avinus, o šie nesuprato, ką daro, ir kad jie buvo kontroliuojami“, - paaiškino A. Lukašenka


Lietuvos vyriausybė Jungtinėms Tautoms pasiaiškino, kad šiuo metu Deimantei Kedytei dėl 2012 m. Venckienės padarytos traumos yra teikiama psichologinė pagalba.


Tolerantiškasis Mykolo Romerio universiteto Tarptautinės ir Europos Sąjungos teisės instituto profesorius, bardas ir rašytojas Justinas Žilinskas, reklamuodamas naujausią profesionalios Holokausto industrijos darbininkės Rūtos Vanagaitės knygą, štai ėmė ir parašė: Neretai savęs paklausiu – kur aš būčiau buvęs 1941 m.


Svetlanos Tichanovskajos pasirodymas Lietuvoje niekuo nenustebino. Būtent Lietuvos sostinėje Baltarusijos opozicionieriai tradiciškai rado prieglobstį nuo pirmųjų protestų 2010 metų gruodžio mėnesį.


1945 m. rugpjūčio 6 d. „Enola Gay“, specialiai modifikuotas JAV strateginis bombonešis B-29, numetė ant Hirosimos atominį ginklą „Mažylis“ (Little Boy). Bomba sprogo 600 m aukštyje 8:15 vietos laiku ir sunaikino apie 80 proc. iki tol nuo karo nenukentėjusio miesto.


"Diena po rinkimų ir yra pati esminė. Pačių rinkimų dieną neprognozuočiau, kad vyktų kažkas tokio ypatingo. (...) Svarbu pirmoji diena po rinkimų, kai bus paskelbti rezultatai vienokie ar kitokie. Tada labai svarbu valdžios ir opozicijos reakcija į tuos rezultatus. Čia ir matysis, kiek visuomenė subrendusi tam posūkiui, pokyčiams, kiek didesnė baimė ar negalėjimas toliau gyventi tose sąlygose, kokios yra dabar.


JAV Valstybės departamentas pristatė ataskaitą apie Rusijos dezinformacijos ir propagandos "ekosistemą". Galima analizuoti dokumento detales, bet jis yra tik bendros Amerikos strategijos šioje srityje atspindys, ir šiandien jau pakanka duomenų jos esmės atskleidimui.


2012 m. gegužės 17 d. rytą Garliavoje, Klonio gatvėje iš savo senelių namų Lietuvos valstybės vardu buvo pagrobta mažametė mergaitė Deimantė Kedytė. Iki šiol buvo galima susipažinti tik su audio įrašu, kaip vyko pati pagrobimo kulminacija. O dabar su šias akimirkas jau galima pamatyti ir stebint vaizdo įrašą.


Eduardas Hodos vakar paskelbė video, kuriame jis polemizuoja su Izraelio Habad Liubavič rabinu Finkeliu apie Habado šventraštyje „Tanija“ parašytą teiginį, kad „gojų sielos yra gyvuliškos klmės“. Finkelis teigia, kad prieš 200 metų parašytame tekste kalbama apie „stabmeldžius“, ne apie krikščionis.


Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pranešė apie registraciją pirmos pasaulyje vakcinos nuo koronaviruso infekcijos Rusijoje.


Vien per paskutinę liepos savaitę į Italiją atplaukė 11 000 nelegalių imigrantų. Pusė iš jų atvyko iš Tuniso ir yra šios šalies piliečiai. Italija į ES kreipėsi pagalbos ir pranešė apie koronaviruso plitimą.


Mes gyvename sparčių permainų laikais. Manau, tai jaučia daugelis. Senoji sankloda griūva, naujoji dar neatsirado. Byra visuomenės austuva (sistema), fizikų sąvokomis tariant, vyksta visuotinė entropija (irimas).


Madonos Lučkaitės, iš nacionalinio ėLėRTė Haš Dė finansuojamo iš biudžeto, straipsnį "INCIDENTAS RUSIJOS ATOMINĖJE ELEKTRINĖJE" pakartoja delfis patvirtina ir 15min. Paimam ir pasigūglinam kas tas MAJAK ir kokia jo veikla. Tai ne atominė elektrinė. Ten nėra atominės elektrinės. Rašiau į LRT laišką dėl Lučkaitės melavimo. Jokios reakcijos. Rašiau naujajai delfio vyrredei į facebūką ant sienos - reakcijos jokios.


Ne, ne apie politikus ir kitus aukščiau stovinčius klausiu... Kas mus iš tiesų valdo? Kam pasiduodame? Sėjamai panikai ir baimei (o kaip pavadinti karštą vasaros dieną lauke veidus kaukėmis prisidengusių jausmus???)?


Jolanta Miškinytė E.Jakilaitis: „Kai kas, kas klausė tas vaikų apklausas, sako, kad jų buvo klausiama, su kuo vaikai buvo mušami namuose, tarsi sufleruojant, kad jie tikrai buvo. Vaikas atsako „neatsimenu“, tada specialistai klausia: „tai su rykštele, o per kur gaudavai?“ Atsiradus Kauno šeimos istorijoje tai rykštelei, iškart parašiau čia pat, feisbuke, kaip tai išgaunama iš mažiukų vaikų – kai „specialistas“ įkyriai kiša raktinį žodį, reikalingą „smurtui“ įrodyti ir kai vaikas pakartoja jį, net nesuprasdamas reikšmės.


Per atstumą Baltarusijos prezidento rinkimus stebėjusi Europarlamentarė, landsbergistė Rasa Juknevičienė paskelbė, kad rinkimai Baltarusijoje yra suklastoti


Lietuvoje ir toliau sukasi represijų ratas. Profašistinis režimas tikrai ,,veikia“, jau toks lietuviškas ,,demokratijos rojus“, kad iš jo į Vakarus pabėgo apie du milijonai žmonių. Kaip taikliai teigia docentas E. Satkevičius-,,Vyksta Lietuvos gyventojų išvarymas į Vakarus“. Tačiau dėl to niekas bylų nekelia, kaip nekeliama bylų ir korupcijos pelkėje atsidūrusiai prezidentei, ir jos korupciniams globotiniams L. Kasčiūnui, A. Anušauskui bei kitiems profašistiniams veikėjams.


Į LDienos komentatorių gretas buvo mestas debilų-komentatorosų “desantas”  galimai iš “Delfio”, iš tokių mistinių “savukininių-joršyrinių žiurkių”, “ožio tvarto” ir panašių sorosinių ir ne šaraškių-organizacijų ar šiaip šutvių-gaujų. Visą šitą super-patriotinę kariauną galima charakterizuoti vienu terminu - mažamečiai debilai.


Į Lietuvą atvykusi Baltarusijos prezidento rinkimų nugalėtoja Svetlana Tichanovskaja, pagal galiojančią tvarką šiuo metu privalo būti saviizoliacijoje.


Pastaruoju metu itin aktyviai vyksta ginčai dėl kaukių naudojimo efektyvumo. Atrodo viskas turėtų būti lyg ir elementariai aišku ir suprantama, bet pasirodo ne


Kaip dėl kaukių? Ar reikia jas dėvėti visiems Žemės žmonėms? Pripažinkite, kad dėvite tą pačią kaukę kasdien, nekeičiate jos į naują, sako šios video laidos vedėjas.


Pagal iš anksto suderintą planą 1997 metų Gruodžio 21-osios vakarą Daškinių torpedos iš granatsvaidžių būtų apšaudę prezidentūrą ir parlamentą ir keli šimtai puikiai parengtų vyrukų būtų užėmę vyriausybės ir parlamento rūmus ir valstybės galva paskelbę Česlovą Jezerską.


21:01 – Су-34. 20:46 – Солдат Сирийской Арабской Армии в Алеппо. 19:46 – Посадка российских самолетов в Сирии после выполнения боевой задачи. 18:41 – В небе Сирии Су-30 перехватили израильские F-15. 18:31 – Генштаб: Россия будет наращивать удары по ИГ в Сирии. Российские самолеты в Сирии будут наращивать удары по группировке ИГ. Об этом сообщил начальник главного оперативного управления Генштаба ВС РФ генерал-полковник Андрей Картаполов.


Dominykas Rinkevičius kalbina politologą, Nacionalinio susivienijimo vicepirmininką, Vytautą Sinicą. Pirma dalis. Pokalbio vaizdo įrašą galite peržiūrėti šioje nuorodoje.  – Šiandienos pokalbyje aptarsime pačias įvairiausias politines temas, bandydami suprasti Nacionalinio susivienijimo partijos ir paties Vytauto pasaulėžiūrą. Taigi nieko nelaukęs užduodu pirmąjį klausimą. „Pakelk galvą, lietuvi!“ – taip skamba Nacionalinio susivienijimo šūkis.


Kuo toliau, tuo sunkiau galima suprasti, ką tarybinis profesorius Vytautas Landsbergis mums dar nori pasakyti.


Sakau tai šiandien, sausio 13-ąją, jums, daugybę metų smirdintys Seime, ir jums, „profesionalai“, šviežiai nutūpę, ir tamstai, ponas Skverneli, su visa vyriausybe, ir tamstai, ponia Jurgita Petrauskiene, ir mums, visiems, taip taip, mums visiems rinkėjams. Lietuvos pertekliniame biudžete nebėra pinigų lituanistikai – ne tik universitetams, bet ir vienintelėms vien mokslu užsiimančioms įstaigoms – Lietuvių literatūros ir tautosakos bei Lietuvių kalbos institutui. Berods trečiojo pasaulio šalyse surandama pinigų nacionalinėms mokslo šakoms.


JAV aktyviai veikia „už gyvybę“ (angl. „pro-life“) ir „už pasirinkimą“ (angl. „pro-choice“) judėjimai. Pasirinkimo šalininkai pralaimi: valstijoms įteisinant verslui nepalankius įstatymus, saugančius negimusius vaikus ir jų motinas, aborto klinikos uždaromos.


Daug žmonių geria kavą norėdami gauti daugiau energijos ar prabusti net neįtardami, kad jie taip nuodija save. Dauguma yra priklausomi nuo kavos arba, kitaip tariant, legalūs narkomanai. Mokslininkas S. Cherniske 10 metų tyrė kavos ir kofeino poveikį žmogaus organizmui ir gavo šokiruojančius rezultatus, kuriuos plačiai išdėstė knygoje "Kofeino depresija" ("Caffeine Blues").


Į Klaipėdą atplaukė antroji JAV naftos partija Baltarusijai


Tai vienas didžiausių nebranduolinių sprogimų. Sprogimo Beirute metu, pagal paskutinius duomenis žuvo daugiau nei 70 žmonių ir daugiau nei 3700 buvo sužeista.


Iš anksto atsiprašau aplinkinių, kurie gali netyčia papulti į šį kvapų srautą, apsilankę viename ar kitame renginyje. Iki susitikimų...


Užsienio reikalų ministerijos Komunikacijos departamento atstovė atskleidė, kad informacija, esą Lietuvos ambasada buvo vienas finansavimo šaltinių smurtinio perversmo Ukrainoje metu, tėra pramanai.


Avarija įvyko liepos 31 d., kada grupė iš 15-os jūrų pėstininkų ir vieno jūreivio su vikšrine amfibija grįžinėjo iš San-Klemente salos į desantinį laivą  „Somerset“.


Neseniai Visuotinio įsitraukimo centras prie JAV valstybės departamento paskelbė pranešimą "Rusijos propagandos ir dezinformacijos ekosistemos pagrindai"


Lauko baseine daug maloniau maudytis, jeigu vanduo pašildytas. Valdas Sičiūnas šią vasarą įsitikino, kad tai galima padaryti be didelių kaštų, nenaudojant elektros ar kuro. Jo baseiną puikiausiai įšildo saulės kolektoriai. Trys saulės kolektoriai, kurių bendras plotas 1,9 kvadratinio metro, 6 kubinių metrų vandens baseiną saulėtą dieną įšildydavo iki iki 30 - 33 laipsnių.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


| 1970-01-01 | Lietuva | |


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Liūdna žinia leftistų troliukams - V.Sinica ir vėl buvo teisus! Nanto katedrą padegė "pabėgėlis" iš Ruandos, keršydamas Prancūzijos valdžiai už nepratęstą leidimą gyventi


Anūkas rado naują draugą, buvusi komunistą Gediminą Kirkilą, su kuriuo bandys įvesti "demokratiją" į Baltarusiją


Šią poziciją ministras išsakė Konstituciniam Teismui (KT) nagrinėjant bylą dėl užsienyje susituokusių tos pačios lyties asmenų teisių Lietuvoje.


Kol geltonosios spaudos 15min fake fact checkeris ir toliau platina savo sąmokslo teorijas, kitų nuomones vadindamas sąmokslo teorijomis, bei bando jas blokuoti, kaip dalinai TEISINGAS, pasaulyje ir toliau skelbiama apie corona virusu užkrėstus testus. Arstechnica žurnalistė Beth Mole balandžio 20 dienos straipsnyje rašo: <..


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Surinkau oficialiai skelbiamą medžiagą apie Klaipėdos suskystintų dujų terminalą. Kadangi Vyriausybė sugalvojo tokią statybos schemą — Vyriausybė užsakė „Klaipėdos naftai“, „Klaipėdos nafta“ norvegų įmonei „Hoegh LNG“, o pastaroji Korėjos laivų statybos įmonei. Va tokia keista grandinė; lyg tai Vyriausybė negalėtų užsakyti tiesiai pas laivų statytojus korėjiečius. Todėl pirmiausia apie norvegų kompaniją „Hoegh LNG“


Who is ‘patient zero’ of COVID-19 pandemic? Here’s what we know-Bill And Melinda Gates Foundation


Rašau ką pastebėjau – labai gali būti, kad internete pastaruoju metu plintantis Ukrainos Maidano 2013 m. plakatas bei šiemet Londone pasirodęs BLACK LIVES MATTER plakatas, būdami itin panašūs, turi tą patį autorių ir užsakovą. Internautai spėja, kad tai gali būti filantropas-spekuliantas Džordžas Sorošas (George Soros), neoficialiai dar vadinamas spalvotųjų revoliucijų seneliu. Jei šia versija suabejosite, į pagalbą ateis Dž. Sorošo įsteigto Atviros visuomenės fondo (Lietuvoje veikiančio kaip Atviros Lietuvos fondas) siūlomas išsamus įvadas į Maidano įvykius Ukrainoje. Jei suabejosite net tuo, kad Dž.


kolonija, jos valstybinės įmonės „Gasprom“ ir „Rosneft, kurios įneša didžiausią indėlį į šalies biudžetą, yra faktiškai Vakarų nuosavybė, ir nors Rusija kalba apie postsovietinių valstybių integraciją, pati vykdo priešingą politiką.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Galiu atversti dešimtis ar net  šimtus bylų, kur teismų nutartys sveiku protu nesuvokiamos. Beveik visos sukurptos  pagal vieną ir tą patį kurpalį. Teisieji neranda TIESOS, o nusikaltėliai bujoja.


Nors Bžezinskio straipsnis „Pirmyn į globalinį pertvarkymą“ ir buvo ignoruojamas žiniasklaidoje, jis demonstruoja, kad įtakingi politinio isteblišmento nariai daugiau nebetiki, kad Vašingtonui pasiseks atlikti savo hegemonijos plėtimo Azijoje uždavinį.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


The first thing to take note of is the scandalous event in 2018, when the Vatican Secretary of State attended the Bilderberg meeting that year. To understand how this could happen you have to understand first of all the coup d’etat which took place in 2013, when Pope Benedict XVI read a statement about his desire to resign, but did not resign. And how the Cardinals interpreted it as a resignation to get him out of the way and open the path to Jorge Mario Bergoglio, Cardinal Archbishop of Buenas Aires, and notorious adherent of international socialism and globalism.


Главный вопрос, который затрагивает концепция новой военно-воздушной стратегии НАТО – глобальные интересы США, отметил эксперт РИСИ Григорий Тищенко. «Это первый документ такого рода со дня основания альянса в 1949 году. В нём декларировано, что ВВС должны иметь потенциал для проецирования силы практически в любой точке мира и возможность преодолевать системы ПВО, достигая превосходства в воздухе, – подчеркнул политолог. Он обратил внимание, что впервые в этом документе есть призыв к тому, чтобы ВВС НАТО действовали в совокупности с силами всех союзных государств, а также сотрудничали с гражданской авиацией.


99 proc. medicinoje nedirbančių žmonių, net neįsivaizduoja koks rimtas ir rizikingas yra dirbtinis plaučių ventiliavimas.


V. Kasiulevičius ragina ruoštis rudeniui: temperatūrai nukritus žemiau 8 laipsnių, virusas plis greitai - mirs milijonai zmonių


Naujausiais Tarptautinės darbo organizacijos skaičiavimais, pasaulyje verčiami dirbti ir seksualiai išnaudojami 20,9 milijono žmonių, iš jų 5,5 milijono prekybos žmonėmis aukų – vaikai.


Palaikyk mus Feisbuke

Наш интернет-магазин http://www.tebe-diplom.com предлагает купить диплом в Москве выгодно.

Paveiksliukai

Video

Orai

Draugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA
Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis