Netiesa.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...

Gabrielius yra kuiliukas. Pakalbam atvirai ir paprastai – jam niežti kiaušiukus kuo greičiau padėti į aksominį seimo nario krėslą. Išoriškai to niežulio nepastebėtum – droviai perkreipta burna, tvirta kaip uola žmona šalia ir visose priešrinkiminėse nuotraukose Anūkas apkibęs kekėmis vaikų. Kiek ten jis jų turi?


Amerikiečių bulterjerai (American Bully) yra laisvai apibrėžta šunų veislė, kurią lengviausia atpažinti pagal didžiulę galvą ir karikatūrišką raumeningumą. Teigiama, kad ši veislė atsirado sukryžminus baisų ir liūdnai pagarsėjusį amerikiečių pitbulterjerą su didesniais, bet panašios išvaizdos amerikiečių buldogais ir anglų buldogais. Amerikiečių veisėjai jį skirsto pagal dydį. Nuo mažiausio iki didžiausio jie būna kišeniniai, klasikiniai, standartiniai ir XL. Kad amerikiečių bulterjeras būtų priskiriamas XL veislei, jis turi sverti ne mažiau kaip 100 svarų.


Vengrijos ministras pirmininkas Viktoras Orbanas pareiškė, kad Ukrainos šalininkai Vakaruose tik siekia išnaudoti šalį dėl jos gamtinių išteklių, ir teigė, kad karas galėtų baigtis per vieną dieną, jei Europa susivienytų dėl taikos. Interviu televizijai HírTV Ministras Pirmininkas V. Orbanas sakė, kad pagrindinis Vakarų rėmėjų, palaikančių tarpinį karą su Rusija Ukrainoje, tikslas yra plėšti „turtus ir įtaką“, o ne miglota demokratijos apsaugos ar tariamų imperialistinių Maskvos ambicijų stabdymo sąvoka. "Ukraina yra turtinga savo ištekliais šalis, ir būtent tai jie nori įsigyti.


1. Odesoje kariniai komisarai bandė sugriebti greitosios pagalbos gydytojų komandą ir pasiųsti juos myriop į frontą. Kolegos gydytojai šturmavo karinį komisariatą, atmušė mobilizuotus ir pagrasino, kad jei kariniai komisarai vėl bandys juos pulti, Odesoje nustos veikti greitoji medicinos pagalba, o milijoninis miestas liks be greitosios medicinos pagalbos;


Gruzijos šaltiniai praneša, kad Gruzija pradėjo ruoštis atidaryti ambasadą Maskvoje ir atkurti diplomatinius santykius su Rusija. Kaip prisimename, diplomatiniai santykiai nutrūko po karo, įvykusio 08-08-08.Seimo valdantieji, norėdami išvengti ekspertinio jų parengtų įstatymų projektų vertinimo ir balsavimo už atskirus įstatymų projektus, pasinaudojo „skubos tvarka”, kuri leidžia visus projektus priimti vienu paketu ir be ekspertinio vertinimo. Iš esmės tai reiškia mokesčių didinimą verslui (ir visiems kitiems), siekiant surinkti pinigų ginklavimuisi. Primename, kad Ukrainai buvo perduota 1,2 nlrd eurų, t.y. apie 2% BVP, kurių šiandien trūksta Lietuvos gynybai. Apie tai vakar pranešė Ingrida Šimonytė.


Tema, kurios rinkimuose vengė Gitanas Nausėda ir Ingrida Šimonytė. Tema, kurios lenkiasi net Liberalų sąjūdis ir Laisvės partija. Tai lietuvio laisvės tema, neseniai vėl iškelta Valstybės saugumo departamento aplinkos žmonių. Tomas Gailius, buvęs aukštas VSD pareigūnas, viešai pripažino, kad departamento direktorius Darius Jauniškis ir jo pavaduotojas Remigijus Bridikis net keletą kartų buvo jam įsakę surinkti įslaptintą informaciją, kuri turėjo būti perduota žurnalistui Mariui Laurinavičiui.


1990 m. birželio 12 d. buvo priimta Rusijos valstybės suvereniteto deklaracija. Tai oficiali šventė, tačiau iš tikrųjų ji sugebėjo tapti tokia visos šalies mastu.


Vilniuje gynybos technologijų konferencijoje „TechBatt: Technologijos mūšio lauke 2024“ verslo, mokslo bei gynybos sektorių atstovai iš Lietuvos ir užsienio šalių aptarė atgrasymo technologijas, galinčias pakeisti mūšio lauko dinamiką, analizę ir strategijas, technologijų integravimą į kasdienę karinę veiklą. „Ukrainoje vykstantis karas mums nuolat primena, koks svarbus mūšio lauke yra nuolat kintantis pažangiųjų gynybos sprendimų vaidmuo.


Jei valstybė ir toliau abejingai stebės, kaip mūsų informacinę erdvę užvaldo kremlinė propaganda, kurį plūsta net per daržininkų grupes, mums bus šakės. Vaitkaus ir tomaševskininkų pergalės atsirodys, kaip nekaltas nesusipratimas.Netoli Rūdninkų kaimo (Šalčininkų rajonas) gyvens maždaug 5 tūkst.Bundesvero karių kartu su šeimomis. Miestelio plotas bus apie 40 hektarų, kuriuose bus kareivinės ir įvairūs pastatai bei statiniai. Visų pirma, įrenginyje bus įrengtas šarvuotosios technikos, artilerijos ir šaudymo pratybų poligonas, taip pat "miestas vaiduoklis", skirtas kovoti miesto sąlygomis.Tbilisio meras Kakha Kaladze: „Reikia persvarstyti santykius su JAV, nes strateginis bendradarbiavimas tokia forma neįmanomas. Gruzija nėra kažkieno vasalas, Gruzija nėra šalis, kurią kas nors panaudos savo interesams, sunaikins pasaulį ir kartos Ukrainos likimą."


Ukrainos karinės oro pajėgos gali laikyti kai kuriuos F-16 karo lėktuvus užsienyje, kad apsaugotų juos nuo Rusijos smūgių, pranešė žinių agentūra "AP". Savo ruožtu, Rusijos žinių agentūra "Ria naujienos"  pranešė, kad naikintuvai F-16 ir aerodromai už Ukrainos ribų, kuriuose jie gali būti dislokuoti, taps teisėtu Rusijos ginkluotųjų pajėgų taikiniu, jei jie dalyvaus koviniuose skrydžiuose. Apie tai informavo Valstybės Dūmos gynybos komiteto vadovas Andrejus Kartapolovas.


Сегодня уже второй раз на нашем канале мы поговорили с Лауриносам Рагельскисом (известный как: ЛИТОВЕЦ РУБИТ ПРАВДУ). Обсудили "демократичные" выборы в Литве, гей парад в центре Вильнюса и какая перспектива для Литвы в будущем...Susisiekimo ministro Mariaus Skuodžio nuogąstavimai dėl nepakankamai spartaus darbų vykdymo ir pavojaus, kad bus nepakankamai panaudotos ES lėšos, pagrįsti. Faktas tas, kad Lietuva gavo įspūdingą sumą pinigų iš Europos Sąjungos šio itin svarbaus infrastruktūros projekto statybai, o laikas dirba prieš šalį. Kadangi esminis dalykas yra paskirtų lėšų panaudojimo terminas.Esminis sprendimas nepratęsti sutarties suteikia Saudo Arabijai galimybę parduoti naftą ir kitas prekes įvairiomis valiutomis, įskaitant Kinijos juanį, eurą ir jeną, o ne tik JAV doleriais. Be to, gali būti svarstoma galimybė naudoti skaitmenines valiutas, pavyzdžiui, bitkoinus, praneša „The Business Standart” leidinys. Tą patį skelbia žurnalistė Katja Hamilton „MSN” leidinyje, remdamasi „SindyGate” leidiniu. Finansų pasaulio potencialiai laukia dideli finansiniai sukrėtimai, nes Saudo Arabija nusprendė neatnaujinti 80 metų trukusios naftos dolerio sutarties su Jungtinėmis Valstijomis.


Energetinės nepriklausomybės siekianti Lietuva ruošiasi istoriniam žingsniui: 2025 m. vasario 8 d. šalis planuoja atsijungti nuo Rusijos tinklo, vadinamo BRELL, ir nuo vasario 9 d. pradėti dirbti sinchroniškai su Europos tinklu.


Dar prieš kelis mėnesius tezė apie mūsų karių dalyvavimą karinėse operacijose Ukrainoje atrodė kiek nereali. Tačiau nemažai įvykių ir Lietuvos valdžios atstovų pareiškimų rodo tikimybę, kad oficialus sprendimas išsiųsti mūsų karius į konflikto zoną Ukrainoje.​​​​​​​Bendras latviešų, litukrijos ir estliandijos auditas atskleidė, kad ilgai kenčiančio siaurojo geležinkelio tiesimo sąmatos buvo išpūstos keturis kartus, projekto įgyvendinimas penkeriais metais atsiliko nuo bendrojo plano, o projekto pabaigimui trūksta 19 milijardų eurų.


CBC NEWS paskelbė savo  „Face the Nation” laidos su JAV senatoriumi Lindsey Grahamu transkripciją, kurioje yra daugybė detalių, galinčių sudominti infa.lt skaitytojus. Skelbiame tik tą dalį, kurioje kalbama apie Ukrainą, karo, pasak senatoriaus, priežastis ir būtinybę jį tęsti iki pergalės. MARGARET BRENNAN: Dabar kalbiname respublikonų senatorių Lindsey Grahamą iš Pietų Karolinos. Jis prisijungia prie mūsų iš Londono. Labas rytas, senatoriau. SEN. LINDSEY GRAHAMAS: Dėkoju.


Lietuva turėjo nusiuntusi į Europos parlamentą tris Rusijos įtakos agentus bei vieną Rusijos „asset“, po šių rinkimų nusiuntė du Rusijos įtakos agentus bei du „assets“. „Asset“ kaip tranas pramuša kelią Rusijos įtakos bei agentų veikimui. Du „assets“ plius minus atitinka vieną Rusijos įtakos agentą. Reziumuojant, Kremliaus rezultatas Europos parlamento rinkimuose bene identiškas kaip buvusiuose. Arba kaip Kurtinaitis 90-aisiais po postkomunistinių jėgų pergalės pasakė: „man gėda būti lietuviu“.


Porcelianą latviešė Rita Šteina kolekcionuoja jau daug metų. O nuo 2022-ųjų šis pomėgis padėjo jai surinkti pinigų dronams, kurie siunčiami į okrainą. Nepamirškime tokio aistringo ir absoliučiai savanoriško Kijevo chuntos nusikaltimų bendrininko. Kiekvienam turi būti atlyginta už tai, ko nusipelnė.


Sankt Peterburgo tarptautinis ekonomikos forumas... 21 tūkstantis dalyvių iš 139 šalių ir beveik tūkstantis sutarčių, kurių vertė 6,4 trilijono rublių.Lenkijos ginklų gamykloje "MESKO", kuri gamina ginkluotę Ukrainai, birželio 10 d. įvyko sprogimas, žuvo 59 metų vyras. Sprogimas įvyko raketų ir kuro centre Skaržisko-Akmennos mieste Sventokšsko vaivadijoje apie 10 valandą ryto. Po sprogimo kilo gaisras.


Vyriausybė pritarė 14 vnt. šarvuočių M113 perdavimui Ukrainos kariuomenei. Krovinys Ukrainą pasiekti turėtų dar šią savaitę.Perduodami šarvuočiai yra skirti Ukrainos kariuomenės išminavimo pajėgumams stiprinti ir yra neatlygintinas Lietuvos indėlis į bendrai su Islandija vadovaujamos Išminavimo koalicijos telkiamą paramą. Ukrainos išminavimo koalicijos tikslas – apjungti ir koordinuoti šalių donorių jau teikiamą bei būsimą paramą Ukrainai – tiek kovinio, tiek humanitarinio išminavimo srityse.


Nuo šių (2024) metų birželio 10 dienos baigiasi petrodolerio era Arabijoje. Kada Saudo Arabija galėjo savo išteklius parduoti tik už dolerius. Tai revoliucinio poveikio pokytis, kuris žymi trečiojo pasaulio išsivadavimą iš JAV dolerio vergovės.


Gegužės 14 d. Seimo narė, tuometinė kandidatė į LR Prezidentus, premjerė Ingrida Šimonytė drąsiai kalbėdama valstybinio transliuotojo LRT eteryje laidoje „Dienos tema“, papasakojo apie savo nuolatinę kovą su dezinformacija ir vatnikais, perspėjo dėl dėl internete veikiančių lietuviškų propagandos kanalų.Moteris informavo, kad šiai problemai spręsti Vyriausybės kanceliarija skiria labai daug dėmesio.
Daugelis istorijos mėgėjų Rusijoje yra įpratę bananų korporacijų Europos Sąjungos vyriausybes vadinti „kairiosiomis“. Jie bandė Europos kraštutinius dešiniuosius žiniasklaidoje pozicionuoti kaip „patriotus“ arba „konservatorius“, darydami tai su tuo pačiu užsidegimu, su kuriuo vienoje kaimyninėje šalyje, kurią jau prarijo Vakarai, buvo bandoma sakyti, kad „nacizmas ir nacionalizmas nėra tas pats“.


PROJEKTASLIETUVOS RESPUBLIKOS VYRIAUSIOJI RINKIMŲ KOMISIJA SPRENDIMAS DĖL 2024 M. GEGUŽĖS 12 D. LIETUVOS RESPUBLIKOS PREZIDENTO RINKIMŲKANDIDATO EDUARDO VAITKAUS POLITINĖS REKLAMOS SKLEIDIMO IRPOLITINĖS KAMPANIJOS FINANSAVIMO 2024 m. birželio 13 d. Nr.


Kaip sakoma, supuvusiuose vakaruose nieko naujo. Jie ir toliau pūna. Kame gi reikalas?


Birželio 9 d. Lietuvai išrinkus savo atstovus į Europos Parlamentą, Alkas.lt paprašė politologą ir politiką Marių Kundrotą. atsakyti į keletą klausimų. – Kaip vertinate EP rinkimų rezultatus Lietuvoje? Kodėl taip mažai žmonių pakilo nuo sofų? Šie rinkimai rodo, jog dauguma lietuvių Europos Sąjungą suvokia kaip melžiamą karvę ar gaspadorių dvare už jūrų marių, o ne kaip erdvę, už kurią mes visi atsakingi. Valdančioji Seimo dauguma jau ne pirmąsyk manipuliuoja rinkimais bei referendumais. Žemės referendumas atskirtas nuo rinkimų, daugybinės pilietybės referendumas su jais susietas.


Informacija apie būsimą pokalbių projektą. O taip pat atviras atsakymas į kritiką bei pasidalinimas ateities planais.Seimo narė, premjerė Ingrida Šimonytė su darbo vizitu lankosi Berlyne, kur dalyvauja Ukrainos atkūrimo konferencijoje. Nurodyti darbotvarkės įvykiai – Lietuvos laiku.11.00 val. Lietuvos laiku moteris dalyvaus Ukrainos atkūrimo konferencijos atidaryme. 11.45 val. dalyvaus valstybių ir vyriausybių vadovų darbo sesijoje Ukrainos atkūrimo konferencijoje 15.30 val. dalyvaus Ukrainos europinei integracijai skirtoje konferencijos sesijoje. 17.15 val. I. Šimonytė skaitys nacionalinį pareiškimą, kuriame pristatys Lietuvos paramą Ukrainai.


2024 m. birželio 9 d. įvyko rinkimai į Europos Parlamentą.


Apie „Mesko S.A.“ žinoma nedaug. Žinoma tik, kad įmonė „yra pasaulinio lygio gaminių gamintoja ginklų pramonėje, turinti 100 metų gamybos patirtį, pagrindinė veiklos sritis – gamyba gynybos ir valstybės saugumo reikmėms“. Bendrovė tarnauja ne tik Lenkijos ginkluotųjų pajėgų interesams, bet yra laikoma „pripažinta produkcijos tiekėja“ natovcų vojakoms.


Žiauri Moskovijos agresija ukrainiečių žemėse tęsiasi jau treti metai. Vargu ar kas Moskovijos ordai įsiveržus į Ukrainą 2022-ųjų pradžioje galvojo apie tokią europinio karo trukmę. Vieni buvo įsitikinę ukrainiečius atsilaikysiant kelias dienas ar mėnesius. Tarp tokių ir didžiuma europinio bei amerikietiškojo politinio elito žmonių. Prisiminkime Vokietijos valdančiųjų pasisakymus pirmosiomis agresijos dienomis, taip pat ir amerikiečių pasiūlymą Ukrainos prezidentui kuo greičiau išvykti.


Vakaroidinių fašistų ir jų pakalikų strategijos pagrindas šaltajame kare prieš Rusijos Federaciją ir Kiniją, yra sunaikinti šias šalis jų dabartinėse sienose, suskaidyti ir pavergti, siekiant vėlesnio ekonominio išnaudojimo (žr. TSRS pavyzdį).Performansą "Spalvos sušildo" sugadino neprisistatę asmenys su uniformomis. Iš pradžių, neprisistatęs asmuo pareikalavo nieko nedaryti, kai paprašiau prisistatyti, parodė kažkokį medalį, ar tai Teksaso reidžerio, ar kokį kitokį, neįsidėmėjau.


Vedančioji nevakarietiškojo pasaulio asociacija negali priimti visų norinčiųjų Pirmadienį Nižnij Novgorode (Rusijoje) prasideda BRICS valstybių narių užsienio reikalų ministrų susitikimas, kuris vyks išplėstiniu formatu ir kuriame dalyvaus grupė Rusijai draugiškų ne BRICS narių. Ministrų susitikime, kuris numatytas Rusijos pirmininkavimo metais, rengiantis spalio mėnesį Kazanėje įvyksiančiam BRICS aukščiausiojo lygio susitikimui, bus aptarti būdai, kaip plėtoti organizaciją, kuri susiduria su norinčiųjų įstoti į jos gretas antplūdžiu.


Teisės gandonas Egidijus Kūris: JAV draudžia dvigubą pilietybę turintiems ginti Lietuvą nuo Rusijos


Baltarusiški užrašai "Vilnius mūsų" (žiūr.nuotrauką) Lietuvos sostinėje pasirodo sistemingai nuo tada, kai čia atsikraustė "prezidentė" Svetlana Tichanovskaja ir 62 tūkstančiai įkandin jos atvykusių baltarusių, kurie net ėmė steigti savo karinę grupuotę. Baltarusių leidinys "Naša niva" (Mūsų vaga) birželio 8 d. informavo skaitytojus: "Trečiadienio rytą Lietuvos sostinės gyventoja ant vieno iš Pilimo (Zavalnaja) gatvės namų sienos rado užrašą baltarusių kalba „Mūsų Vilnia“. Savivaldybė nedelsdama sureagavo į šią žinutę, rašė Lietuvos žiniasklaida".


Kas yra litvinizmas ir kaip ši idėja nepasiteisino2020 m. Baltarusijos Respubliką sukrėtė su prezidento rinkimais susiję protestai. Dėl to politinė situacija šalyje ėmė keistis: daugelis opozicionierių buvo priversti bėgti į užsienį, kai kurie patyrė represijas ir persekiojimus Baltarusijoje. Buvo koreguojama respublikoje vykdoma daugiašakė politika. Šių įvykių fone pabėgo ir buvusi kandidatė į prezidentus Svetlana Tihanouskaja, tapusi Baltarusijos opozicijos lydere. Svetlana Georgijevna apsigyveno Lietuvoje ir iš užsienio bando tvarkyti gyvenimą Baltarusijoje. Jai niekaip nepavyksta. Tačiau 2023 m.Indrė Makarova, aktyvi Kremliaus trubadūrė, neapykantos kurstytoja, antisemitizmo bei homofobijos kurstytoja, ko gero praėjusi mokymus geriausių Rusijos propagandonų, tokių kaip Skabajava ir Solovjovas mokyklose, nestabdo. Šį kartą jai užkliuvo performansas "Spalvos sušildo" ir žinoma, jo atlikėjas, laisvasis menininkas Raimondas Šimaitis.


Apžvelgtos dvi pastarosios savaitės aktualijos: Europos parlamento rinkimai su savais laimėtojais ir nabagėliais. O taip pat ir vykusios spalvotosios eitynės, kurios yra tik globalaus finansinio kapitalo - skaldyk ir valdyk - proceso dalis.


Pastaraisiais mėnesiais įtampa tarp Rusijos ir NATO didėjo. Vis daugiau provokacinių pratybų, griežti politikų pareiškimai ir, kas kelia didžiausią nerimą, leidimas naudoti raketinę ginkluotę - visa tai pakurstė baimę dėl tiesioginio ginkluoto konflikto galimybės.


Pradžia: čia ir čia. Gyd. dr.Vytautas Abraitis birželio 8 d. "Komentaras TV" laidoje "Griūva sveikatos apsauga" papasakojo apie sunkią situaciją Lietuvos sveikatos apsaugos sistemoje, masiškai atšaukiamas planines operacijas, apie tai, kad medicina vis labiau tolsta nuo Lietuvos gyventojų. Prieš dvejus metus aš atsidūriau Santariškių ligoninės  kardiologiniame skyriuje ir išgirdau iš palatos gydytojos: "Jeigu neatveš ukrainiečių, procedūra jums atliksime ryt". Sužeistų Ukrainos karių gydymas - vienas iš žlungančios sveikatos sistemos veiksnių.


Nelygioje kovoje už demokratiją krito dar vienas pinigų rinkikas Minedas. Ir kaip jis krito? Na, tiesiog pasisavino tuos pinigus, kuriuos per savo fondą iš žmonių rinko, kaip paramą Ukrainai.Priešingai populiariam mitui, moralinio pobūdžio samprotavimai tautų elgesiui tarptautinėje arenoje didelės įtakos nedaro – sprendimus labiau įtakoja išoriškai nematomas pinigų ir geopolitinės įtakos kokteilis. Tad, kai tik pamatote valdančios klasės atstovus pradedant demonizuoti kažkurią šalį, pirmas sau užduotas klausimas turėtų būti „kas gi čia yra pastatyta ant kortos?“ Tuo pačiu laiku Rusija, Kinija, Iranas ir Sirija tapo pažymėtomis šalimis. Kai tik suprasite kodėl – tai įvykiams, dabar v


Visuomenininkas Grafas Liutkevičius užfiksavo kaip lietuviakalbės, ne lietuvių kilmės, chuntos bobikai susidoroja su gatvės menininku Raimondu Šimaičiu, pabandžiusiu atlikti spalvingą performansą "Spalvos sušildo – nereikia bijoti spalvų!"...


Мы уже привыкли к тому, что любое упоминание с высоких трибун о том, что Россия – православная страна у прогрессивной российской общественности вызывает стойкое отторжение. Особое негодование традиционно вызывают слова об уникальности российской цивилизации, «русском мире» и внешнеполитических задачах России. Любая апелляция к Богу и напоминания о великом прошлом и больших задачах, стоящих перед страной, воспринимаются не иначе как проявление сектантства.


Kalbos kalbelėsPer susitikimą Paryžiuje abu JAV ir Prancūzijos vadovai dar kartą patvirtino remiantys Ukrainą kovoje su Rusijos invazija ir keitėsi gerai paruoštomis, nušlifuotomis frazėmis. Šeštadienį kalbėdamas bendroje spaudos konferencijoje Eliziejaus rūmuose Džo Baidenas perspėjo, kad fiureris Putinas „nesustos“ ties Ukraina. Emanuelis Makronas atsakydamas sveikino savo JAV kolegos ištikimybę Europai. „Visai Europai kils grėsmė, mes to neleisime“, – sakė Baidenas. „Jungtinės Valstijos tvirtai palaiko Ukrainą. Mes nesitrauksime, kartoju tai dar kartą, nesitrauksime“.


Skaitmeninė era ne taip jau smarkiai pakeitė mūsų gyvenimą. Kai 1997 metais kompiuteris IBM Deep Blue nugalėjo pasaulio šachmatų čempioną Garį Kasparovą, daug kas pagalvojo, kad peržengta svarbi riba. Žmogus pirmą kartą pralošė mašinai, ir dar savo apties veiklos sferoje - viename iš pačių intelektualiausių frontų. Pono Kasparovo pralaimėjimas sustiprino nerimą tų žmonių, kurie baiminasi mašinų sukilimo. Laikraščiai garsiai šaukė, kad mes pralaimime bedvasiams robotams visuose frontuose.Mūsų šalyje ypač populiarus ir labai dažnai cituotas buvęs Ukrainos prezidento patarėjas Aleksejus Arestovičius išsakė savo nuomonę apie Ukrainos perspektyvas. Aleksejus Arestovičius – labai gerai Lietuvoje žinomas ir populiarus žmogus. Jį dažnai kalbino Lietuvos nepriklausomi užsakomieji kanalai, didelį dėmesį nuolatos skyrė ir valstybinis transliuotojas. A. Arestovičius dar visai neseniai buvo laikytas vienu įtakingiausių Ukrainos prezidento Vladimiro Zelenskio aplinkos žmonių, buvo paskelbęs, kad dalyvaus Ukrainos prezidento rinkimuose.


Video 1 dalis. https://hodos-video.com/videoarkhiv/videomaterialy-soratnikov-i-spodvizhnikov/miru-mir-skazala-zhopa-i…-uselas-na-ezha-chast-1/ Video 2 dalis. https://hodos-video.com/videoarkhiv/videomaterialy-soratnikov-i-spodvizhnikov/miru-mir-skazala-zhopa-i-uselas-na-ezha-2/ Turinys: 00:09 Kas iš tiesų griauna stačiatikybę Ukrainoje. 10:30 Kaip rabinai tikrino raudonųjų telyčių grynumą. 19:13 Atviras prisipažinimas nužudžius Irano prezidentą Raisi. 35:05 Mordechui apie Putino inauguraciją ir pasaulio elito valymą. 51:38 Naujas Chabado prakeiksmas ir Sandoros skrynios paleidimas.


Kad rusai mūsų jau nepuola supratome, apsilankę kariuomenės šventėje Marijampolėje gegužės 17–ą dieną, sekmadienį. Matyt, tai ir buvo svarbiausias tiek vidaus, tiek tarptautinis įvykis. Nei vienoje nei Grybauskaitės, nei Oleko kalboje (o abu politikai šventėje pasisakė po du kartus) nė karto nenuskambėjo nei Rusijos, nei Putino vardai.


Seniai akivaizdu, kad Vakarams įprasta maniera žvelgti į Rusiją iš aukšto nepriklauso nuo kokių nors konkrečių politinių momentų. Pranašumo idėja slypi Vakarų civilizacijos atstovų pasąmonės gelmėse, taip pat kaip ir patologišką siaubą vakariečiams kelianti "rusų grėsme". Vienas iš vakarietiškos pasaulėžiūros ypatumų yra tai, kad viską stengiamasi unifikuoti. Europiečio ir amerikiečio supratimu, visas aplinkinis pasaulis (mokslas, religija, ekonomika, menas ir t.t.) turi būti protingai sudėliot
Kalbos, kalbelėsNors JAV prezidentas Džo Baidenas teigia, kad amerikietiški ginklai neturėtų būti naudojami atakuojant Maskvą ar Kremlių, kitų valstybių, tokių, kaip Norvegija ar Nyderlandai lyderiai leidžia smogti bet kokiems Ukrainai grėsmę keliantiems taikiniams. Teoriškai, tai galėtų būti bet kokios karinės bazės Maskvoje ir Maskvos srityje, iš kurių organizuojamos atakos prieš Ukrainą. Mes neabejojame, jog ateis ir raketų smūgių į Maskvą valanda. Ta diena mums visiems reikš Rusijos ir Putino nevykėlių kapituliaciją. Tačiau kol kas Vašingtonas riboja JAV ginklų naudojimą daugiau nei 300 km.


NATO generalinis sekretorius Jensas Stoltenbergas susidūrė su Aljanso narių pasipriešinimu po to, kai išsakė idėją per ateinančius penkerius metus sukurti 100 mlrd. eurų pagalbos fondą Ukrainai. Pasak „Bloomberg“ šaltinių, jis atsisakė šios iniciatyvos. Dabar svarstoma galimybė kasmet Ukrainai skirti po 40 mlrd. eurų. Kaip rašo „Bloomberg“, pasiūlymas bus svarstomas Briuselyje kitą savaitę vyksiančiame NATO gynybos ministrų susitikime. Aljanso narių paramos dydis bus nustatomas pagal BVP dydį.


Taip jau sutampa, kad kai į valdžią ateina dešinieji, valstybėje prasideda sunkūs, kriziniai laikai. Ir nors patys dešinieji įpratę girtis, kad tauta atsisuka į juos tuomet, kai reikia gelbėti Lietuvą, mes su Jumis puikiai suprantame, kad priežastinis ryšis čia yra atvirkščias – visos krizės prasideda tada ir dėl to, kad valdžią gauna dešinieji ir jų parankiniai.


Migracija kapitalistui - pigios darbo jėgos šaltinis. Kam vairuotojai lietuviai, reikalaujantys adekvačių atlyginimų, kai galima privežti juodaodžių vergų iš Afrikos. Kapitalistui neskauda galvą dėl to, ką valstybei reikės daryti su įkandin tų vairuotojų atvažiuosiančiais bemoksliais giminėmis, atvykstantiems iš vėlyvojo akmens amžiaus. Priminsiu, kad "baisioje"sovietinėje valstybėje vairuotojus autobusais galėjo vežioti tik aukščiausią kvalifikacijos kategoriją turintys vairuotojai. Dabar tai daro vairuotojai iš labiausiai atsilikusios visuomenės, neturintys jokios ES vairuotojo kvalifikacijos.


Baigiasi metai – tai pakalbėkime dar kartą apie kaukes. Portalas LRT gruodžio 30 d. paskelbė publikaciją su tokia antrašte: „Kėvalas atmeta skeptikų argumentus dėl kaukių žalos vaikams: vienas kvailiausių klausimų, kuriuos man teko girdėti.“ Kadangi manau, kad būtent šis argumentas yra vienas kvailiausių mano iki šiol girdėtų iš medicinos profesoriaus lūpų, darantis didelę reikšmę visuomenės nuomonės formavimui – parašysiu paskutinį šiemet postą „pandemine“ tema, skirtą kaukėms.Vakarų žiniasklaidoje vienas po kito pilasi nauji praregėjimai. Todėl dar kartą dalinuosi tekstu, kuris, be abejonių, sukels susierzinimą „ekspertams“, bet norintiems matyti giliau atvers dar vieną informacijos šaltinį. JAV politinės analizės leidinio „The Hill” ekspertai ragina Ameriką kuo greičiau keisti užsienio politikos kryptį ir priimti „nesikišimo į kitų šalių reikalus“ kursą, kadangi dabartinė JAV politika visame pasaulyje sėja mirtį.


Šiandien minimos 38-osios didžiausios žmogaus sukeltos katastrofos branduolinės energetikos istorijoje metinės. 1986 m. balandžio 26 d. pasaulį sukrėtė baisi tragedija - sprogimas Černobylio atominėje elektrinėje šiaurės Ukrainoje.


Nelygioje kovoje už demokratiją krito dar vienas pinigų rinkikas Minedas. Ir kaip jis krito? Na, tiesiog pasisavino tuos pinigus, kuriuos per savo fondą iš žmonių rinko, kaip paramą Ukrainai.

Белый конвой обязательно войдёт в историю. Вернее, он уже в неё вошёл, просто это ещё не все осознали. У всех поехавших крышей от нескольких месяцев русофобской пропаганды в Украине уже несколько дней истерика. И с каждым часом она только нарастает


Praėjusią savaitę Didžiosios Britanijos nacionalinis statistikos biuras paskelbė, kad vardas Muhamedas tapo populiariausiu tarp suteikiamų naujagimiams.


Konstitucinis Teismas - korumpuotas, šališkas ar teisinis beraštis? Bankrutavusi teisinė valstybė. Spręskite patys, o dabar pradedam teismo sprendimo analizę.


Branduolinė energija jau seniai yra diskusijų objektas - jos šalininkai giria jos, kaip švaraus ir patikimo energijos šaltinio, potencialą, o priešininkai pabrėžia jai būdingą riziką.


Balandžio 28-29 dienomis, šalia Molėtų observatorijos Labanoro regioniniame parke įsikūrusioje Molėtų krašto muziejaus Etnografinėje sodyboje ir senojoje dangaus šviesulių stebykloje, jau 22-ąjį kartą vyks pirmosios pavasario žalumos šventė Jorė. Atbundanti pavasarinė gamta vėl sukvies gausų būrį šventėjų į didžiausią pavasario šventę, mūsų protėviams buvusią tikraisiais Naujaisiais metais. Jorė prasidės šventine talka: bus atnaujinti ir pirmąja pavasario žaluma papuošti Jorės šventės vartai, Senovinės dangaus šviesulių stebyklos stulpai, Perkūno šventovė. Po talkos visi norintys galės išsikaitinti ir išsiperti apeiginėje kaimo pirtyje.EtnogrSeimo valdyba komandiravo Seimo narius Marių Matijošaitį ir Emanuelį Zingerį birželio 10 d. dalyvauti Latvijos Respublikos Saeimos organizuojamoje konferencijoje „Besiformuojančios ašies tyrimas: I…


Lietuvos ministrė pirmininkė Ingrida Šimonytė pareiškė, kad yra pasirengusi siųsti savo karius į Ukrainą mokymo misijai. Tai ji sakė interviu laikraščiui „Financial Times.“Ingrida Šimonytė sakė FT, kad „ji turi parlamento leidimą siųsti karius į Ukrainą mokymo tikslais - kaip anksčiau pranešė jos vyriausybė - tačiau Kijevas kol kas to neprašė“.I. Šimonytė pripažino, kad Rusija tai laikys provokacija, tačiau pridūrė: „Jei mes galvojome tik apie atsaką Rusijai, negalėjome nieko siųsti. Kas antrą savaitę girdime, kad kas nors bus bombarduojamas“.Šią savaitę Rusija, atsakydama į E.


Švedų integracijos ministras Erikas Ulenhagas (Ullenhag) televizijai pareiškė: „Visi žinome, kad skirtingos žmonių rasės neegzistuoja. Taip pat žinome, kad rasizmas remiasi manymu, jog egzistuoja viena nuo kitos besiskiriančios rasės ir kad priklausymas vienai rasei suteikia teisę į tam tikrą elgesį, ar net galvojimu, kad viena rasė yra aukščiau už kitą.“


Britų vyriausybės sveikatos apsaugos departamentas nurodė tučtuojau nutraukti kai kuriose šalies ligoninėse taikomą ir žurnalistinio tyrimo metu atskleistą praktiką deginti abortuotus žmogaus vaisius drauge su kitomis šiukšlėmis, kad būtų apšildomi ligoninių pastatai. Tokia praktika buvo pavadinta nepriimtina, praneša The Daily Telegraph.


Prieš 100 metų, 1914 liepos 28 dieną Austro-Vengrijos imperija paskelbė karą Serbijai. Tai tapo I Pasaulinio karo pradžia. Rusija negalėjo likti nuošalyje ir nekreipti dėmesio į sąjungininko užpuolimą. Liepos 29 dieną imperatorius Nikolajus II pasiuntė Vokietijos kaizeriui Vilhelmui II telegramą su pasiūlymu "perduoti austrų-serbų klausimą Hagos konferencijai". Rusija pradėjo dalinę mobilizaciją, nukreiptą prieš Austro-Vengriją. Tačiau dalinė mobilizacija buvo techniškai neįmanoma ir liepos 30 dDešimtys tūkstančių vengrų iš visos šalies Budapešto centre šiandien dalyvavo „Taikos eisenoje“ prieš Vengrijos dalyvavimą konflikte Ukrainoje.  „Europos lyderiai dega karo karštine. Siuntę pinigus, ginklus ir karinę įrangą, jie jau planuoja karinę pagalbą Ukrainai. Tiesą sakant, Prancūzijos prezidentas pradėtų debatus dėl branduolinio ginklo panaudojimo. Turime sustabdyti karinę beprotybę!“ - sakoma Pilietinio aljanso forumo eitynių organizatorių pareiškime.


„Gruzijos svajonė“, priėmus tikrą isteriją fašistiniuose vakaruose sukėlusį užsienio organizacijų finansavimo įstatymą, visiškai pametė galvą ir ruošia įstatymą, kuris apribos LGBT propagandą, netradicines santuokas ir lyties keitimo operacijas Gruzijoje.Milijardieriui Ackmanui, kuris anksčiau laikėsi tik savo finansų srities, įsitraukimas į kultūrinius karus yra naujiena. Tačiau, kaip ir daugeliui jo itin turtingų kolegų, jam nebuvo sunku atkreipti į save dėmesį, nes jis turi daug įtakingų ryšių ir prieigą prie didelės socialinės žiniasklaidos auditorijos.


"Dialektikos pradžiamoklis" - tai filosofijos mokslų kandidato Michailo Bugakovo (g. 1952) mini-paskaitų ciklas, skirtas supažindinti klausytoją su dialektinio mąstymo pagrindais, kaip su priemone pasaulį pažinti, suprasti ir pakeisti.Irano prezidento Ibrahimo Raisi laidotuvėse susirinko daugybė žmonių. Pažiūrėjus į nuotraukas galite aiškiai įvertinti, ar velionis buvo mylimas, ar nemylimas Irane.


Kieno gi tai ševronas? Ogi antrojo Prancūzijos svetimšalių legiono užsienio parašiutininkų pulko. Pagal viską sprendžiant, tai 60 mm kalibro minosvaidžių sistemos M224 minosvaidininkas.


Trumpi komentarai apie praėjusius Prezidento, dabar vykstančius Europos parlamento bei įvyksiančius Seimo rinkimus.Prieš kelias dienas plačiai buvo pranešama apie husitų ataką prieš pindosų lėktuvnešį "Dvaitas D. Eizenhaueris". Tuomet Pimdostano vadovybė nusprendė tylėti, sakydama, kad nieko neįvyko ir viskas gerai. Pranešė tik numuštas raketas kurios atakavo kreiserį minininką.
Rusijos Preaidentas Vladimiras Putinas surengė susitikimą su svarbiausių pasaulio naujienų agentūrų vadovais. 2024 m. birželio 5 d. 23:15 Sankt Peterburgas Pokalbyje dalyvavo naujienų agentūrų atstovai iš Azerbaidžano, Baltarusijos, Kazachstano, JAV, Uzbekistano, Kinijos, Irano, Jungtinės Karalystės, Turkijos, Korėjos, Italijos, Vokietijos, Japonijos, Ispanijos ir Prancūzijos. Rusijai atstovavo TASS generalinis direktorius Andrejus Kondrašovas. http://kremlin.ru/events/president/news/74223 Šiame puslapyje pateikiama pilna pokalbio, trukusio per 3 valandas, stenograma rusų kalba.LR Seimas paragino Sakartvelo (buvusi Gruzija – ekspertai.eu past.) Parlamentą atšaukti priimtą įstatymą „Dėl užsienio įtakos skaidrumo“, užtikrinti žodžio ir susirinkimų laisvę, puoselėti šalies pilietinę visuomenę, siekti su ja dialogo ir laikytis konstitucinio įsipareigojimo toliau siekti integracijos į ES ir NATO bei tęsti būtinas reformas. Seimas nurodė, kad minėtas įstatymas yra nesuderinamas su europinėmis vertybėmis ir demokratijos principais.


Lietuvos Prezidentui  būtų protinga įsiklausyti į JAV steigėjo ir pirmojo Prezidento Džordžo Vašingtono žodžius. Gal šie žodžiai atgrasytų jį nuo svetimų vėliavų bučiavimo, vienų užsienio valstybių garbinimo, o kitų demonizavimo?  JAV portale "Zerohedge" rašoma, kad nusprendęs nebesiekti trečios kadencijos kaip pirmasis Amerikos prezidentas, Vašingtonas įteikė šaliai atsisveikinimo dovaną - atsisveikinimo kalbą, kurią pasakė ne iš tribūnos, o iš Filadelfijos dienraščio „Daily American Advertiser“ pirmojo puslapio.Nuoširdžiai prisipažįstu, kad visą šį laiką neįvertinau Gruzijos valdžios. Buvau tikras, kad jie išlies pyktį dėl Vakarų bandymų supurtyti šalį ant pribaltikos anglosaksų šestiorkių.


Skirkite 0,6 proc. GPM Nacionaliniam susivienijimui ir 1,2 proc Pro Patria sambūriui. Parama partijai yra atskira nuo 1,2 proc., kuriuos galima skirti visuomeninėms organizacijoms.Ispanijos žemieji parlamento rūmai balsavo už įstatymo projektą, kurį priėmus Senate, pusė milijono nelegalių migrantų bus įteisinti ir galės gauti Ispanijos pilietybę.


Po vakarykštės LRT laidos, skirtos artėjantiems Prezidento rinkimams, ilgai negalėjau užmigti. Tokia maža valstybėlė, o kiek joje bepročių, jei tarp 8 pretendentų į Prezidento postą atsiranda vos vienas adekvatus kandidatas. Gal jie ir ne visai bepročiai, o tik konformistai, subinlaižiai, apgailėtini prisitaikėliai? Tik koks skirtumas, jei tokiam moraliniam ameboidui į rankas patenka valstybė. Išvada buvo viena: su tokiais šetonais Lietuvos neliks. Jų tikslas - Lietuvą sunaikinti. Jie baisiau už kažkada TSRS valdžiusius Chruščiovus, Brežnevus, Gorbočiovus.


Užsieniniais pinigais šeriami veikėjai, tiek politikai tiek ir kitokia sorošinė biurokratija, bando išplauti mums smegenis.


Vaidas Lekstutis išbraukė mane iš VSD agentų? Kodėl!? Už ką!? Kaip taip galima!? Mano gyvenimas nebeteko prasmės...PRISIDĖK prie Liaudies Žurnalistikos!

Pramogos Tiktoke

@ragelskis.laurynas

Mūsų bendruomenė Feisbuke

....


....
Paveiksliukai


Video

Orai

Draugai

Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis


....