Netiesa.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...

Apie Tarybų Sąjungos ir JAV prezidentų Michailo Gorbačiovo ir Ronaldo Reigano, tarybinių kariškių ir Lietuvos senio lansbergio baltaraiščių vaidmenį apie įvykius pasakojo "Komsomolskaja pravda" žurnalistė, knygos "Kas ką išdavė" autorė Galina SAPOŽNIKOVA.
Kuo ilgiau tęsiasi karas okrainoje, tuo kruvinojo nacių klouno režimo armijos agonija vis labiau primena Hitlerio Vermachto agoniją. Žinoma, miniatiūroje.
Pirmoji valstybės ponia Diana Nausėdienė Lenkijoje dalyvavo Suvalkų lietuvių pagrindinės mokyklos atidarymo ceremonijoje.Sveikinimo kalboje pirmoji ponia pasidžiaugė galimybe susitikti su lietuvybės puoselėtojais krašte. „Lenkijos lietuvių bendruomenės iniciatyvos, susitelkimas ir Lietuvos institucijų skiriama parama leido šiandien atverti Suvalkų lietuvių mokyklos duris. Tai mūsų visų laimėjimas ir investicija į vaikų ateities galimybes“, - sakė D. Nausėdienė.


Strateginės aplinkybėsUkrainos kariams liejant kraują už savo šalies laisvę ir mūsų, vakariečių, saugumą, artilerijos raketų ir aviacinių bombų gausmas ištirpsta geopolitiniame turguje. Jėzus prekeivius turėjo išvyti iš maldos namų ir galiausiai (taip, ir dėl to) buvo minios nukryžiuotas. Šių dienų pasaulio galingieji trypia ant ukrainiečių vaikų ir jų motinų kaulų, ir nėra nei Jėzaus, nei Leonido, kurie galėtų jiems vienas žodžiu, kitas kardu vožtelt kakton, kad atsibustų.Gerovės valstybės kūrėjas Gitanas Nausėda, iki šiol neatsimenantis, ar išstojo iš TSRS komunistų partijos, ar neišstojo, Gitanas Nausėda telefonu kalbėjosi su Moldovos Prezidente Maia Sandu.Lietuvos ir Moldovos vadovai aptarė Moldovos eurointegracijos procesą. Per pokalbį valstybės lyderis akcentavo nuoseklią Lietuvos paramą Moldovos integracijai į Europos Sąjungą. „Šalis padarė didelę pažangą įgyvendinant reformas ir Europos Komisijos rekomendacijas, tačiau būtina ir toliau dėti visas pastangas siekiant progreso, nes nuo jo priklausys šalies eurointegracijos greitis ir sėkmė“, - pagyrė Moldovą G.


Matote neteisybę mūsų šalyje? Norite prisidėti prie geresnių sąlygų šalies gyventojams kūrimo, tačiau nežinote ką daryti? Dviejų laidų cikle papasakosiu, ka...
Palestinos olimpinis komitetas pranešė, kad nuo Izraelio kariuomenės ir palestiniečių judėjimo „Hamas” karo pradžios Gazos ruože žuvo 47 sportininkai ir 17 sporto organizacijų administracinio ir techninio personalo atstovų. Komiteto pranešimą pranešė WAFA naujienų agentūra. Komiteto teigimu, mažiausiai penki sporto veikėjai buvo suimti, daug jų sužeista. Be to, nuo smūgių anklavui pradžios buvo apšaudytas JT vystymo programos stadionas ir Beit Hanūno stadionas. Šalia ligoninės esantis stadionas „buvo paverstas masine kapaviete”, pridūrė komitetas.


Skirtingos naujienos apie t. v. demokratijos būklę: iš Rusijos, iš Ukrainos ir iš JAV.Kaip sakoma, skonį pajusi tik palyginęs...


Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda ketvirtadienį pasveikino Lietuvos ir viso pasaulio žydus pirmosios Chanukos žvakės uždegimo proga. „Chanukos žvakių įžiebimas simbolizuoja neišvengiamą šviesos pergalę prieš tamsą. Džiaugiuosi, kad ši žinia jau ne vieną šimtą metų sklinda ir Lietuvoje. Linkiu visiems, kad šviesa ir toliau palaikytų mūsų vienybę, tikėjimą ir viltį bei įkvėptų didiems darbams“, – rašoma Prezidento sveikinime. Chanukos pradžioje įžiebiant pirmąją žvakę prasideda aštuonias dienas trunkanti šviesos šventė, viena svarbiausių žydų religinių švenčių.


Raketų “Kalibras” surinkimo cechas. Toks, kokį piešia okrainos ir litukrijos fašistinė propaganda…..Kodėl ir kam reikalinga ta "dviguba" pilietybė, dėl kurios lietuviakalbė ne lietuvių kilmės chunta netgi stumia savo valdžiagyvių "referendūūūmą"?


Kodėl Lietuvos visuomenės santvarka yra nusikalstama bei tai, kodėl šioje, iš esmės parazitinėje, visuomenėje net pati geriausia vyriausybė nesulauktų reikiamo palaikymo dėl to, kad tiesiog nebelikę sveikos kritinės masės.


„Kiekvienam nužudytam „Hamas“ kovotojui žūva du civiliai, tai yra „itin teigiamas“ rezultatas, nes per NATO karines operacijas miestų teritorijose Afganistane ir Irake, vienam žuvusiam kovotojui žuvo nuo 9 iki 15 civilių.”


Prancūzija buvo išstumta iš Afrikos deimantų ir urano kasyklų, o jos vietą užėmė Rusija. Paryžius negalėjo su tuo susitaikyti ir nusitaikė į Vidurinę Aziją, rašo Yeni Şafak. Taigi Prancūzija nuspre…


Strateginės aplinkybės Tęsiasi mūšiai dėl JAV biudžeto paramos Ukrainai. Kremlius verčiasi per galvą, kad parama būtų sustabdyta. Putinas trina rankomis, matydamas nesutarimus Kijeve ir Vašingtone. Tačiau mūsų pareiga atskleisti ir apnuoginti lazdelę, kuria FSB pasakų kūrėjai mojuoja mulkindami Vakarus ir diriguodami savo klapčiukų chorui. Vakar Kremlius intensyviai platino pranešimą, jog FSB suėmė baltarusį, kuris, esą Ukrainos žvalgybos tarnybų nurodymu, padėjo sprogmenis dviejuose traukiniuose svarbioje Sibiro geležinkelio atkarpoje netoli Kinijos sienos.Sulig ta koncepcija „siūloma Lietuvos švietimo tarybą išformuoti ir funkcijas perduoti kitiems, panašią veiklą vykdantiems subjektams, o Valstybinę lietuvių kalbos ir Valstybinę kultūros paveldo komisijas, Etninės kultūros globos, Nacionalinę sveikatos ir Nacionalinę šeimos tarybas sujungti į Nacionalinę gerovės agentūrą“ (toliau – Agentūra).


Kaip dar labiau buvo galima labiau pažeminti chocholus už tą jų visa šizoidinę chochliatina, jei ne jų išsvajotais, bet taip ir negautais naikintuvais F-16 nupiešti Putino garbei Rusijos vėliavą danguje?


Įdomu, kokia bus Rusijos reakcija už mūsų, kaip valstybės, įsitraukimą į teroristinių išpuolių organizavimą ir vykdymą?


Pirmame straipsnyje „TSRS griūtis ir Vakarų persiorientavimas“ aptarėme Vakarų neapsiruošimą TSRS griūčiai ir skubų jos persiorientavimą, 1992 m. vasario 7 d. pasirašant Mastrichto sutartį dėl Europos Ekonominės Bendrijos pertvarkymo į politinę valstybių sąjungą -Europos Sąjungą (ES), kuriai perduota bendra užsienio ir saugumo politika ir net teisingumo bei vidaus reikalai.


Kanados parduotuvių lentynose pradėjo pasirodyti vabzdžių užkandžiai, saldainiai, su pridėtais sliekais ir dar daug ko įdomaus.Nusimato dar vienas kandidatas į LR prezidento postą – jis keliamas nuo tų pačių, kurie sakė, kad palaikys Vėgėlę. Ką palaikys Antanas Kandrotas, jeigu jam nepavyks sudalyvauti rinkimuose į prezidento postą?


Prezidentas Gitanas Nausėda ketvirtadienį paskelbė esąs nusiteikęs ir pasiryžęs tęsti pradėtus darbus ir sieksiantis antros kadencijos. „Aš dalyvausiu Lietuvos Respublikos prezidento rinkimuose 2024 metų gegužės mėnesį ir aš tikiuosi, kad Lietuvos žmonės man suteiks tvirtą pasitikėjimo mandatą, tokį, kokį suteikė 2019 metais“, – spaudos konferencijoje sakė Gitanas Nausėda. Paskelbęs sprendimą ateinančiaus metais dalyvauti rinkimuose G. Nausėda vardijo nuveiktus darbus kartu pabrėždamas, kad vis dar esama ir nebaigtų darbų. Savo galimybių rinkimuose Prezidentas sakė nevertinsiantis.


pasivadinoKas gi čia naujo? Dvi lezbietės (moterys) ar du homoseksualai (vyrai)  imituoja biologinę šeimą. Biologija nežino "tapalyčių" sąvokos. Raimondas Šimaitis FB taip komentavo šią anomaliją: "Ar tik nebus Petras Biručių sumaišęs...


Pas latviešus, Rėzeknėje, buvo denacifikuotas (nušautas) nacis, Ludzos apygardos dūmos deputatas, pareiškęs, kad „iš Pskovo reikia išvežti rusiškas skerdenas“, ir apgailestavęs, kad „naciai 1941 m. neišžudė visų žydų“.


Kas tokie yra Igno Vėgėlės piarintojai? Vienas iš jų visuomenėje gerai žinomas ,,vilkas" Gintaras Furmonavičius, teistas už korupciją. Kas toks Gintaras Furm...Lietuvos geopolitikos sunkumus lemia visiškas valdančiųjų abejingumas tautai. Jie jau universitetuose buvo išmokyti niekinti Lietuvą ir lietuvius.Štai ką apie valdančiuosius parašė poetė, žurnalo „Nemunas“ redaktorė Erika Drungytė: „Korumpuota ir kažkieno interesus ginanti teisėsauga, neįgali psichopatijos ir sociopatijos požymių turinti valdžia, totali žmonių gyvenimo kontrolė, jokio skatinimo, tik prievarta ir baime reguliuojamas „tvarkos“ palaikymas, <...


Apie tai žurnalistams pranešė Rusijos ginkluotųjų pajėgų, 110-ojo pulko šaulių bataliono 1-osios šaulių kuopos vado pavaduotojas su šaukiniu „Kupolas“.


Izoliuotas Vladimiras Vladimirovičius Putinas, ciniškai atskrido į JAE. Kitas vizitas bus toks pat ciniškai izoliuotas. Rijade.


Šioje paskaitoje aptartas kūrinys, kuris, nors ir rašytas prieš šimtą metų, puikiai aprašė dabartinės santvarkos pradžią. Didžiųjų korporacijų ir finansinės oligarchijos gimimą, jos susiliejimą bei užvaldymą gamybinio kapitalo.


2023.12.06, 18 val. vyks tiesioginė YouTube transliacija su Vaidu Žemaičiu.Jungtinės karalystės gyventojai raginami apsirūpinti žvakėmis ir belaidžiu radiju, skelbia eidinys anglija.lt.„Nepanikuokite, bet... Didžiosios Britanijos gyventojai buvo paraginti apsirūpinti žvakėmis ir akumuliatoriniais radijo imtuvais, jei dėl elektros energijos tiekimo sutrikimo sutriktų skaitmeninių prietaisų veikimas“, - skelbiama publikacijoje „JK gyventojai raginami apsirūpinti... žvakėmis ir belaidžiu radiju“. Pranešama, kad „tokį perspėjimą paskelbė ministro pirmininko pavaduotojas Oliveris Dowdenas, kurį cituoja „The Daily Mail“.


1988 m. liepos 26 d. grupė patriotinio judėjimo aktyvistų kreipėsi į Lietuvos gyventojus, kviesdama visus rugpjūčio 23 d. susirinkti Vilniuje Gedimino aikštėje ir gedulo mitingu paminėti Molotovo – Ribentropo pakto metines. Kai šis kvietimas buvo paskelbtas per užsienio radiją, iškilo klausimas, kokią poziciją ruošiamo mitingo atžvilgiu turėtų užimti Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdis. Rugpjūčio 9 d. Sąjūdžio posėdyje, dalyvaujant visuomenės atstovams, buvo svarstoma ar Sąjūdis parems mitingo organizavimą.


Kada pagrindinis žmonių žudymo įrankis - dirbtinio kvėpavimo aparato masinis naudojimas buvo paviešintas, pasaulinės aferos įpūtėjams nebeliko nieko kito, kaip pradėti lengvinti karantiną. Nes numatyto mirusiųjų skaičiaus, be šio aparato pasiekti neįmanoma. Tiesiog atkreipkite dėmesį į tai jog mirusieji nuo koronoviruso gydymo aparatu (bent jau Italijoje ir Ispanijoje) yra kremuojami, tokiu būdu paslepiant nusikaltimo pėdsakus.


Priešingai populiariam mitui, moralinio pobūdžio samprotavimai tautų elgesiui tarptautinėje arenoje didelės įtakos nedaro – sprendimus labiau įtakoja išoriškai nematomas pinigų ir geopolitinės įtakos kokteilis. Tad, kai tik pamatote valdančios klasės atstovus pradedant demonizuoti kažkurią šalį, pirmas sau užduotas klausimas turėtų būti „kas gi čia yra pastatyta ant kortos?“ Tuo pačiu laiku Rusija, Kinija, Iranas ir Sirija tapo pažymėtomis šalimis. Kai tik suprasite kodėl – tai įvykiams, dabar v


Bandantys pateisinti Izraelio veiksmų pasekmes ir daugybę žuvusiųjų Gazos ruože, Izraelio lobistai meta didelius pinigus socialinių tinklų reklamai. Kaip praneša „Politico” leidinys, remdamasis savo analize, Izraelį remiančios grupės išleidžia apie 100 kartų daugiau pinigų, nei propalestinietiįkos grupės, reklamai, kuria siekiama formuoti palankią Izraeliui nuomonę. Tiesa, kaip pažymi „Politico”, kai kurių dalykų už pinigus nusipirkti nepavyksta.Kuo skiriasi vergas nuo laisvo žmogaus? Čia suvokiant "vergystę" ir "laisvę" būtent kaip skirtingus žmogaus dvasios stovius.


Skaitmeninė era ne taip jau smarkiai pakeitė mūsų gyvenimą. Kai 1997 metais kompiuteris IBM Deep Blue nugalėjo pasaulio šachmatų čempioną Garį Kasparovą, daug kas pagalvojo, kad peržengta svarbi riba. Žmogus pirmą kartą pralošė mašinai, ir dar savo apties veiklos sferoje - viename iš pačių intelektualiausių frontų. Pono Kasparovo pralaimėjimas sustiprino nerimą tų žmonių, kurie baiminasi mašinų sukilimo. Laikraščiai garsiai šaukė, kad mes pralaimime bedvasiams robotams visuose frontuose.


Įžymiausia Lietuvos anarchofeministė ir naivistinio meno atstovė Vilma Fiokla Kiurė savo aistringu įrašu atskleidžia, nueitą dvasinės transformacijos kelią ir jos širdyje išbujojusį agrarinį nacionalizmą.


Donald Trump goes to church with bible and declares war on Bill & Melinda Gates Foundation, the Rockefeller Foundation and The Committee of 300.


Džiaugsminga naujiena! JAV MUMS PARDUOS DRONIUKŲ! O kas realybėje?Prieš 100 metų, 1914 liepos 28 dieną Austro-Vengrijos imperija paskelbė karą Serbijai. Tai tapo I Pasaulinio karo pradžia. Rusija negalėjo likti nuošalyje ir nekreipti dėmesio į sąjungininko užpuolimą. Liepos 29 dieną imperatorius Nikolajus II pasiuntė Vokietijos kaizeriui Vilhelmui II telegramą su pasiūlymu "perduoti austrų-serbų klausimą Hagos konferencijai". Rusija pradėjo dalinę mobilizaciją, nukreiptą prieš Austro-Vengriją. Tačiau dalinė mobilizacija buvo techniškai neįmanoma ir liepos 30 d


Мы уже привыкли к тому, что любое упоминание с высоких трибун о том, что Россия – православная страна у прогрессивной российской общественности вызывает стойкое отторжение. Особое негодование традиционно вызывают слова об уникальности российской цивилизации, «русском мире» и внешнеполитических задачах России. Любая апелляция к Богу и напоминания о великом прошлом и больших задачах, стоящих перед страной, воспринимаются не иначе как проявление сектантства.


LUCIFERIN Bill Gates Foundation’s COVID-19 Vaccine is a Satanic Plot


Jau praėjo pusė metų po A. Ramanausko-Vanago paminklo išniekinimo Merkinėje prieš Rusijoje švenčiamą gegužės 9 dieną – „pergalės“ dieną. Nusikaltimo vykdytojai nesurasti. Paminklas buvo apipiltas baltais dažais. Buvo išniekintas ir kitas atminties ženklas partizanų vadui – šalia buvusios šeimos sodybos Lazdijų rajone į medinę skulptūrą buvo įsmeigtas kirvis ir ji apipilta panašiais dažais. Paaukotos lėšos stebėjimo kameroms įrengti„Dėl vandalizmo akto išaiškinimo iš ikiteisminio tyrimo įstaigų kol kas jokių žinių nesulaukėme.


Ką Ukrainos teritorijoje veikia Lietuvos piliečiai.Seniai akivaizdu, kad Vakarams įprasta maniera žvelgti į Rusiją iš aukšto nepriklauso nuo kokių nors konkrečių politinių momentų. Pranašumo idėja slypi Vakarų civilizacijos atstovų pasąmonės gelmėse, taip pat kaip ir patologišką siaubą vakariečiams kelianti "rusų grėsme". Vienas iš vakarietiškos pasaulėžiūros ypatumų yra tai, kad viską stengiamasi unifikuoti. Europiečio ir amerikiečio supratimu, visas aplinkinis pasaulis (mokslas, religija, ekonomika, menas ir t.t.) turi būti protingai sudėliot


Kasdien suvokiame, kaip daugėja tų, kurie nori sunaikinti patį visuomenės pagrindą: natūralią šeimą, pagarbą žmogaus gyvenimui, meilę Tėvynei, švietimo ir verslo laisvę. Matome, kad valstybių vadovai ir religiniai lyderiai talkina šiai Vakarų kultūros ir jos krikščioniškos sielos savižudybei, tuo metu kai pagrindinės piliečių ir tikinčiųjų teisės yra paneigiamos vardan sveikatos apsaugos kritinės padėties, kuri vis labiau atsiskleidžia kaip priemonė įsitvirtinti nežmonišką beveidę tironiją.


Šios savaitės žinių temos: - Statistinis vilnietis uždirba 60 proc. mažiau negu toks pat Vokietijos sostinės Berlyno gyventojas; - Šiemet mokestis už žemę išaugo 43 procentais;


Lietuvos vyriausybė (KAM) praėjusių metų pabaigoje pasirašė sutartį dėl „AeroVironment“ gaminamų „Switchblade 600“ kovinių dronų pirkimo iš JAV Vyriausybės. Gamyklos „AeroVironment“ vadovas Wahidas Nawabi ministrą, Arvydą Anušauską, patikino, kad dronai bus pristatyti 2024 metais. „Esame pirmoji šalis pasaulyje po pačios JAV, perkanti naujuosius  kovinius dronus „Switchblade“. Tai bus itin reikšmingai mūsų kariuomenę sustiprinsiantis perdislokuojamas pajėgumas, įgalinsiantis naikinti šarvuotą priešo techniką iki 40 kilometrų atstumu.


Люди размышляют о глобальном экономическом кризисе, расширении НАТО, энергетической сверхдержаве встающей с колен, на полном серьёзе говорят о финансовых инструментах, рынке, войнах за ресурсы, геополитике. И оперируют при этом позавчерашними отжившими, а значит ложными категориями. Потому что происходящие сегодня в мире процессы более адекватно описывает не экономика и не геополитика, а скорее задвинутая прогрессом на задворки философии метафизика. Для большей части современного мира справедливPutino lažybos, kad Vakarai pavargs nuo konflikto Ukrainoje anksčiau nei Rusija, kasdien vis labiau pasiteisina, skelbia CNN. Atėjo kritinis momentas. JAV pritrūko pinigų, panašu, kad parama greita…


Švedų integracijos ministras Erikas Ulenhagas (Ullenhag) televizijai pareiškė: „Visi žinome, kad skirtingos žmonių rasės neegzistuoja. Taip pat žinome, kad rasizmas remiasi manymu, jog egzistuoja viena nuo kitos besiskiriančios rasės ir kad priklausymas vienai rasei suteikia teisę į tam tikrą elgesį, ar net galvojimu, kad viena rasė yra aukščiau už kitą.“


Š. m. rugsėjo 6–7 d. jau trečią kartą Medininkų pilyje (30 km į pietryčius nuo Vilniaus) vyks gyvosios istorijos festivalis. Šių metų renginio pavadinimas – „Medininkų pilies apgultis. 1402-ieji“ nusakojo turinį. XIV–XV a. karybos rekonstrukcija užsiimantys klubai susirinkskaip į karo žygį. Renginį organizuoja Senovės baltų kovų brolija „Vilkatlakai“ ir Trakų istorijos muziejus.


Did you know that Bill Gates' real name is William Henry Gates III? Nowadays, he is known as Bill Gates (III) where III means the order of third. So what's so eerie about this name?


Kadangi mokymas namuose ar būrelių nelankymas gali būti traktuojama kaip grėsmė vaikui, jau nekalbant apie kitas "grėsmes" kaip gimdymą namuose, vaikų vegetarizmą/veganizmą, vaikų grūdinimą, virusinių susirgimų gydymo antibiotikais ar kito paskirto gydymo atsisakymą ir pan., trumpai surašau elementarias žmogaus ir procesines teises.Tapalyčių problemų sprendimams, valdančioji dauguma vis dar nesutelkė pakankamai balsų, konstatavo Laisvės džiaugsmo partijos lyderė Aušrinė Armonaitė.„Kadangi, jos teigimu, tokiu būdu nėra laikomasi koalicinės sutarties, „laisviečiai“ turi teisę atitinkamai vertinti ir savo įsipareigojimus“, - skelbia valstybinis transliuotojas publikacijoje „Armonaitė: nesant palaikymo civilinei sąjungai, „laisviečiai“ spręs dėl įsipareigojimų“.Danijos "Saxo" bankas vakar paskelbė tradicinę prognozę 2024 metams, pavadintą "Kelio pabaiga", kurioje rašoma: Nuo Didžiosios finansų krizės laikų pasaulio nueitas sklandus kelias, kuriame vyravo stabili geopolitika, maža infliacija ir žemos palūkanų normos, buvo nutrauktas pandemijos metais, o politikos formuotojai ir investuotojai statė už grįžimą prie "senosios normos". 2024 m. tampa aišku, kad sklandus kelias baigiasi, ir pasaulis žengia į pavojingai neapibrėžtą ateitį. Mūsų 2024 m.


Britų vyriausybės sveikatos apsaugos departamentas nurodė tučtuojau nutraukti kai kuriose šalies ligoninėse taikomą ir žurnalistinio tyrimo metu atskleistą praktiką deginti abortuotus žmogaus vaisius drauge su kitomis šiukšlėmis, kad būtų apšildomi ligoninių pastatai. Tokia praktika buvo pavadinta nepriimtina, praneša The Daily Telegraph.


Lietuvą valdanti chuntelė rado naują auką. Pasirodo dar 2000 - aisiais metais Lietuvos pilitybę įgyjusi baleto šokėja Ilzė Liepa šneka ne taip kaip reikia. Atsirado priežastis vėl persekioti žmogų ir gąsdinti pilietybės atėmimu. Šiame vaizdo įraše išsakiau savo požiūrį dėl ko chuntistams reikalingos tokios akcijos.Bulgarijos prezidentas Rumenas Radevas grąžino parlamentui tolimesniam svarstymui įstatymą dėl šimto nebenaudojamų šarvuočių perdavimo Ukrainai ratifikavimo, rašoma Bulgarijos prezidento svetainėje…


Europoje aptarinėjama galima karo su Rusija tikimybė. Specialistai ir karo istorikai negailestingai įvertino realią situaciją pagrindinių ES šalių pasirengime karui, konstatavę, jog jeigu įvyktų pirmasis mūšis – Europa ir NATO būtų, švelniai tariant, nepajėgūs jį laimėti. Europa nepasirengusi karui su Rusija ir jai gresia pavojus, kad konflikto metu ji gali būti „nušluota”, panašiai kaip Napoleonas sugriovė Šventąją Romos imperiją, perspėjo žymus Vokietijos karo istorikas, apie ką rašo britų „The Times” leidinys.


Praėjusią savaitę Didžiosios Britanijos nacionalinis statistikos biuras paskelbė, kad vardas Muhamedas tapo populiariausiu tarp suteikiamų naujagimiams.


Amerikiečių žurnalas „Time” paskelbė trumpąjį pretendentų į „Metų žmogus” titulą sąrašą. Į jį pateko devyni žmonės, tarp jų – Didžiosios Britanijos karalius Karolis III, lėlė Barbė ir Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas. „Metų žmogumi” pagal „Time” kasmet išrenkamas asmuo, grupė ar sąvoka, kurie dažniausiai formavo naujienų antraštes, neatsižvelgiant į jų savybes”, – rašoma „Time” apžvalgoje.


Savanoriai iš Afrikos padeda kovoti su nacizmu okrainoje. Jie turi patirties išvarant baltuosius bvanas iš kolonijų.Белый конвой обязательно войдёт в историю. Вернее, он уже в неё вошёл, просто это ещё не все осознали. У всех поехавших крышей от нескольких месяцев русофобской пропаганды в Украине уже несколько дней истерика. И с каждым часом она только нарастает


O dabar pažiūrėsime, kuo baigsis štai tokia "profesionali globa", kurią aptiko į pasimatymą su savo atimtu vaiku atėjusi mama. Taipogi įdomu, kas įvyko, kad šeimoje buvęs nenustygstantis, emocionalus, viskuo besidomintis berniukas "profesionalioje globoje" tapo vangus ir į didžiąją dalį klausimų atsako tuo pačiu "nežinau". Vėl Kaunas, deja.


Iki XIX amžiaus Europoje karaliavo siaubingas požiūris į švarą.. Pamirškite tai, ką jums vaizdavo filmai ir magiškos fantastikos romanai. Tiesa – ji kvepia gerokai… hm… mažiau. Ir tai liečia ne tik gūdžius viduramžius. Apdainuotose atgimimo ir renesanso epochose iš principo niekas nepasikeitė. Beje, kaip nebūtų liūdna, dėl visų neigiamų gyvenimo dalykų Europoje kalta krikščioniškoji bažnyčia. Ir pirmiausiai – katalikų. Antikos pasaulis iškėlė higienos procedūras kaip vieną iš pagrindinių malonu


Pamenate, kaip alaus pilstytojas Vidmantas Čičelis įtūžo ant kalbininkų, pareikalavusių, kad ant jo aludžių greta angliškų užrašų atsirastų ir lietuviški! Bet Čičelis – laisvas ratuotas verslininkas, neleidžiantis jam „šikt ant galvos“ neleido to padaryti ir kalbininkams: pasitaręs su įtakingais savo gėrėjais – pyst (kalbininkės dr. Loretos Vaicekauskienės sąvoka) – įregistravo visus savo beerfoodus kaip PREKĖS ŽENKLĄ! O prekės ženklas kalbajo…, atsiprašau, – kalbininkų – neliečiamas.  Iš baro. Mėgstame prišikti kitiems #61: Tad, kalbininkai, nesišikit… nesikiškit į verslą.


Lietuva pagaliau turi “antisisteminį” kandidatą į prezidentus – Igną Vėgėlę. Kas už jo stovi, kas jo aplinka ir iš kur jis toks “išdygo”? Pabandykime kartu rasti antisistemiškumą pas Igną Vėgėlę.Antanas Kandrotas – partijos "Mes Lietuva" pirmininkas apie t. v. "Vaikų teisių" siautėjimą ir nebaudžiamumą.


Наш собеседник – ветеран войны в Афганистане, позже – милиционер, ныне – иеромонах. Это всё, что удалось у него выспросить, говорить о себе, как всякий инок, он не считает нужным. “Зачем? Господь всех знает, кого в сей мир призвал. Из земли я и в землю уйду”. Отец Виктор. “Наш боевой батюшка”, – с безграничным уважение величали его бойцы легендарного подразделения Моторолы. Он был с ополчением в Семеновке в период самых страшных боёв, выполнял свой священнический и воинский долг, нёс молитвенну


Yra tokia nauja piktnaudžiavimo rūšis: kai nenori kažką tirti, prisikabini, jog nežinai, kas čia rašo. Generalinė prokuratūra žino, kas čia rašo, perdavė mano skundą dėl Jono Ohmano siuntų tirti Vilniaus apygardos prokuratūrai, o jie vargšeliai, nebežino, kas čia rašo, nors man namų adresu išsiuntė, nes nežino, kas čia rašo. Cirkas be pinigų. Patys turbūt puikiai supranta, jog stabdyti karinį krovinį ir šalmų vagystę galima buvo tik internetu. Kadangi spartanas buvo iškrėstas, atrodė, jog ty


Dovilė Šakalienė neslepia, jog 1994-1995 metais mokėsi JAV. Linas Kukuraitis - slepia. 1994-1995 metais pagal Atviros Lietuvos fondo programą JAV BUVO PLAUNAMI SMEGENYS DOVILEI, o kitais metais šį fondo grantą perėmė ne kas kitas, o Linas Kukuraitis. Štai dėl ko jie šitaip gražiai susižaidė ir iš mūsų visų atiminėja vaikus.


Ar bent teoriškai galėtų egzistuoti kokia tai - nesisteminė žiniasklaida? Mano asmenine nuomone, deja bet nesisteminė žiniasklaida būtų per daug nepatogi, o tokius nepatogius iš karto ima lankyti FNTT ir VMI pareigūnai, prokurorai ir greitai probleminiai leidiniai išnyksta iš šio pasaulio eterio.Rusijoje sugautas teroristas, kurį užverbavo Ukrainos spectarnybos, o teroristinės veiklos metodų apmokė ... Latvijos specialiosios tarnybos.
Pšepanstvų prokuratūra atliko tyrimą dėl mįslingos zmagarų bėglio mirties.


Lietuva tapo tiesiog pavyzdine Norvegijos komuna vaiko teisių požiūriu! Darbuotojų mokymai praėjo puikiai, įstatymuose įgaliojimai įrašyti. Sistema veikia puikiai.Kokį pavojų Lietuvos "elitas" parsivežė iš Ukrainos į Lietuvą - skaitykite Rusijos dienraščio "KP.ru" publikacijoje: Профессор Игорь Гундаров, поставивший экс-президенту Украины Ющенко страшный диагноз, уверен: похожие симптомы начали появляться и у политиков других стран Имя доктора медицинских наук профессора Гундарова прогремело восемь лет назад, когда заведующий лабораторией государственного научно-исследовательского центра профилактической медицины Минздрава России поставил диагноз президен


Taip jau sutampa, kad kai į valdžią ateina dešinieji, valstybėje prasideda sunkūs, kriziniai laikai. Ir nors patys dešinieji įpratę girtis, kad tauta atsisuka į juos tuomet, kai reikia gelbėti Lietuvą, mes su Jumis puikiai suprantame, kad priežastinis ryšis čia yra atvirkščias – visos krizės prasideda tada ir dėl to, kad valdžią gauna dešinieji ir jų parankiniai.


Baigiasi metai – tai pakalbėkime dar kartą apie kaukes. Portalas LRT gruodžio 30 d. paskelbė publikaciją su tokia antrašte: „Kėvalas atmeta skeptikų argumentus dėl kaukių žalos vaikams: vienas kvailiausių klausimų, kuriuos man teko girdėti.“ Kadangi manau, kad būtent šis argumentas yra vienas kvailiausių mano iki šiol girdėtų iš medicinos profesoriaus lūpų, darantis didelę reikšmę visuomenės nuomonės formavimui – parašysiu paskutinį šiemet postą „pandemine“ tema, skirtą kaukėms.


Su latvių Liaudies žurnalistikos atstovu Romanu Samuliu pasikalbėjome apie situaciją Lietuvoje ir Pabaltyje.


Nepriklausomas Žmonių partijos portalas pranešė, kad pedofilijos ir žudymų istorija jau yra pamiršta. Taip pat informuojama, kad šioje istorijoje su daug lavonų, „daugiausia viską darė nematoma jėga, griaudama aukščiausių pareigūnų gyvenimus“. „Žurnalistas atliko savą garsios ir ne vienerius metus užtrukusios buvusių ir vis dar esamų bei aukštas pareigas Lietuvos teisėsaugoje, visuomenėje einančių asmenų bylos tyrimą.Apie spekuliacijas elektros kaina.


Rita Miliūtė - kruvinoji VSD marčia, turtingiausių Lietuvos žmonių ir verslo grupių advokatė, moteris pagal kurios dūdelę šoka VSD, STT, moteris su kuria per lovą karjerą padarė Jakilaitis, kruvinoji mirties našlė, žmogus iki šiol galintis pakreipti ištisus politinius procesus norima linkme. Rita Miliutė, žemaitė. Kretingiškė, buvusi pionierių vadovė. Komjaunuolė. Dar būdamas jauna žurnalistė sugebėjo apsukti galvą tuometiniam Valstybės saugumo departamento generaliniam direktoriui Arvydui Pociui.


Trumpas atsakymas tiems kurie vis verkšlena, jog Tarybiniame laikotarpyje buvo tik tamsa ir skurdas. Tačiau statistika rodo visai kitus skaičius. Apie visa tai šiame vaizdo įraše. KAIP MUS APIPLĖŠINĖJO.


Pastaruoju metu tiek čia, tiek mano FB sienoje atsirado labai daug susidomėjusių mano pozicija dėl Ukrainos. Suprantu, kodėl taip yra. Juk Lietuvoje iš esmės nebeliko nė vieno normalaus ir mąstančio apžvalgininko, sugebančio matyti toliau savo didelio pilvo ir apipešiotos barzdos ir suvokti, kas vyksta Ukrainoje, kodėl tai vyksta ir kaip viskas baigsis.


Cituoti svetimus žodžius - ne pats dėkingiausias užsiėmimas. Ir vis dėlto šiandien, kai informacinėje erdvėje griaudėja negailestingos kautynės, su dideliu malonumu skaitau Patriko Bjukineno straipsnius. Bjukinenas - Amerikos politikas, dešinysis konservatorius, apdovanotas motinos gamtos ne tik politiko, bet ir publicisto talentu. Jo mintimis norisi pasidalinti su tais, kas nemoka angliškai ir neturi galimybės skaityti originalių tekstų. Dėl to neužsirūstinkite dėl gausių citatų - toks žanras.Alkoholis yra galingas kancerogenas, su kurio vartojimu siejamos onkologinės ligos, virškinamojo kanalo, krūties vėžys, arterinė hipertenzija ir daugelis kitų ligų. Alkoholis yra medžiaga, kuri veikia psichiką ir prie kurios priprantama. Pradėjus vartoti, net ir labai saikingai, atsiranda priklausomybė, pradiniai kiekiai jau nesukuria norimo poveikio. Taip per kelerius ar keliolika metų atsiranda priklausomybė. Visi šiandien gydomi nuo alkoholinės priklausomybės žmonės galėtų patvirtinti – iš pr


Daugelis tų, katrie kalba, kad kažkiek supranta Kabalą, pasakytų, kad Pasaulis sukurtas netobulu ir kiekvieno užduotis yra jo tobulinimas. Būtent dėl to jie stengiasi patobulinti viską ir visus, priveisiant visokių laisvųjų mūrininkų ir kitokių markės „Babilonas“ Pasaulio „tobulintojų“. Ar apskritai teisinga yra tokia nuostata? Suprantu jų minčių eigą: „Tobulumui nėra ribų“. Pasaulis juda ir vystosi, ir šis judėjimas neva ir yra tobulėjimo procesas. Na ir būtent Pasaulio netobulumas ir sukuria


Nepriklausomo Žmonių partijos portalo gruodžio 1 d. linksmų analitinių analizių laidoje „Jūs rimtai?“ buvo kalbinamas analitikas, aktyvus Žmonių partijos atstovas, TV ir radijo laidų vedėjas Algis Ramanauskas-Greitai.„Savaitės antraščių, straipsnių, komentarų ir reakcijų socialiniuose tinkluose apžvalga kandžiai, ironiškai, linksmai ir visaip kitaip, tik ne oficialiai rimtai“, - apie laidos pobūdį skelbia laidos autoriai. Nors pagrindinis įvykis, kuris šiuo metu vyksta, yra karas Ukrainos teritorijoje, tačiau apie tai laidoje net nebuvo užsiminta.


Komentaras TV laidoje - vienas iš Žemės referendumo iniciatorių Romas Kaulinis. Jį kalbina žurnalistė Giedrė Gorienė.


Atmintinė Igno Vėgėlės elektoratui.Kur buvo Ignas Vėgėlė?1. Per Kiesų žudynes ir Mažeikių naftos pardavimą už 1 Lt.2. Per ES referendumą.Jutūbės kanalai

Pramogos Tiktoke

@ragelskis.laurynas

Mūsų bendruomenė Feisbuke

....


....
Paveiksliukai


Video

Orai

Draugai

Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis


....