Netiesa.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...Pirmoji valstybės ponia Diana Nausėdienė Lenkijoje dalyvavo Suvalkų lietuvių pagrindinės mokyklos atidarymo ceremonijoje.Sveikinimo kalboje pirmoji ponia pasidžiaugė galimybe susitikti su lietuvybės puoselėtojais krašte. „Lenkijos lietuvių bendruomenės iniciatyvos, susitelkimas ir Lietuvos institucijų skiriama parama leido šiandien atverti Suvalkų lietuvių mokyklos duris. Tai mūsų visų laimėjimas ir investicija į vaikų ateities galimybes“, - sakė D. Nausėdienė.Gerovės valstybės kūrėjas Gitanas Nausėda, iki šiol neatsimenantis, ar išstojo iš TSRS komunistų partijos, ar neišstojo, Gitanas Nausėda telefonu kalbėjosi su Moldovos Prezidente Maia Sandu.Lietuvos ir Moldovos vadovai aptarė Moldovos eurointegracijos procesą. Per pokalbį valstybės lyderis akcentavo nuoseklią Lietuvos paramą Moldovos integracijai į Europos Sąjungą. „Šalis padarė didelę pažangą įgyvendinant reformas ir Europos Komisijos rekomendacijas, tačiau būtina ir toliau dėti visas pastangas siekiant progreso, nes nuo jo priklausys šalies eurointegracijos greitis ir sėkmė“, - pagyrė Moldovą G.

Kodėl ir kam reikalinga ta "dviguba" pilietybė, dėl kurios lietuviakalbė ne lietuvių kilmės chunta netgi stumia savo valdžiagyvių "referendūūūmą"?


Kuo ilgiau tęsiasi karas okrainoje, tuo kruvinojo nacių klouno režimo armijos agonija vis labiau primena Hitlerio Vermachto agoniją. Žinoma, miniatiūroje.


Strateginės aplinkybėsUkrainos kariams liejant kraują už savo šalies laisvę ir mūsų, vakariečių, saugumą, artilerijos raketų ir aviacinių bombų gausmas ištirpsta geopolitiniame turguje. Jėzus prekeivius turėjo išvyti iš maldos namų ir galiausiai (taip, ir dėl to) buvo minios nukryžiuotas. Šių dienų pasaulio galingieji trypia ant ukrainiečių vaikų ir jų motinų kaulų, ir nėra nei Jėzaus, nei Leonido, kurie galėtų jiems vienas žodžiu, kitas kardu vožtelt kakton, kad atsibustų.| 1970-01-01 | Lietuva | |


Prancūzija buvo išstumta iš Afrikos deimantų ir urano kasyklų, o jos vietą užėmė Rusija. Paryžius negalėjo su tuo susitaikyti ir nusitaikė į Vidurinę Aziją, rašo Yeni Şafak. Taigi Prancūzija nuspre…


Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda ketvirtadienį pasveikino Lietuvos ir viso pasaulio žydus pirmosios Chanukos žvakės uždegimo proga. „Chanukos žvakių įžiebimas simbolizuoja neišvengiamą šviesos pergalę prieš tamsą. Džiaugiuosi, kad ši žinia jau ne vieną šimtą metų sklinda ir Lietuvoje. Linkiu visiems, kad šviesa ir toliau palaikytų mūsų vienybę, tikėjimą ir viltį bei įkvėptų didiems darbams“, – rašoma Prezidento sveikinime. Chanukos pradžioje įžiebiant pirmąją žvakę prasideda aštuonias dienas trunkanti šviesos šventė, viena svarbiausių žydų religinių švenčių.


Matote neteisybę mūsų šalyje? Norite prisidėti prie geresnių sąlygų šalies gyventojams kūrimo, tačiau nežinote ką daryti? Dviejų laidų cikle papasakosiu, ka...


Palestinos olimpinis komitetas pranešė, kad nuo Izraelio kariuomenės ir palestiniečių judėjimo „Hamas” karo pradžios Gazos ruože žuvo 47 sportininkai ir 17 sporto organizacijų administracinio ir techninio personalo atstovų. Komiteto pranešimą pranešė WAFA naujienų agentūra. Komiteto teigimu, mažiausiai penki sporto veikėjai buvo suimti, daug jų sužeista. Be to, nuo smūgių anklavui pradžios buvo apšaudytas JT vystymo programos stadionas ir Beit Hanūno stadionas. Šalia ligoninės esantis stadionas „buvo paverstas masine kapaviete”, pridūrė komitetas.Kanados parduotuvių lentynose pradėjo pasirodyti vabzdžių užkandžiai, saldainiai, su pridėtais sliekais ir dar daug ko įdomaus.


Raketų “Kalibras” surinkimo cechas. Toks, kokį piešia okrainos ir litukrijos fašistinė propaganda…..


Sulig ta koncepcija „siūloma Lietuvos švietimo tarybą išformuoti ir funkcijas perduoti kitiems, panašią veiklą vykdantiems subjektams, o Valstybinę lietuvių kalbos ir Valstybinę kultūros paveldo komisijas, Etninės kultūros globos, Nacionalinę sveikatos ir Nacionalinę šeimos tarybas sujungti į Nacionalinę gerovės agentūrą“ (toliau – Agentūra).


Trečiąjį gegužės sekmadienį paprastai Lietuvoje minima kariuomenės ir visuomenės vienybės diena, minimi Lietuvos partizanai. Ne tie, kurie kovėsi su nacistinės Vokietijos okupantais, kiti, kurie kovėsi prieš tarybų valdžią, vokiečių okupacijos metais mielai kolaboravo su naciais, darbavosi vietinių policajų batalionuose ir šis jų tarnybos Vakarų okupantams faktas oficialios propagandos odėse nėra minimas.


| 1970-01-01 | Lietuva | |Мы уже привыкли к тому, что любое упоминание с высоких трибун о том, что Россия – православная страна у прогрессивной российской общественности вызывает стойкое отторжение. Особое негодование традиционно вызывают слова об уникальности российской цивилизации, «русском мире» и внешнеполитических задачах России. Любая апелляция к Богу и напоминания о великом прошлом и больших задачах, стоящих перед страной, воспринимаются не иначе как проявление сектантства.


Lietuvos geopolitikos sunkumus lemia visiškas valdančiųjų abejingumas tautai. Jie jau universitetuose buvo išmokyti niekinti Lietuvą ir lietuvius.Štai ką apie valdančiuosius parašė poetė, žurnalo „Nemunas“ redaktorė Erika Drungytė: „Korumpuota ir kažkieno interesus ginanti teisėsauga, neįgali psichopatijos ir sociopatijos požymių turinti valdžia, totali žmonių gyvenimo kontrolė, jokio skatinimo, tik prievarta ir baime reguliuojamas „tvarkos“ palaikymas, <...


Dovilė Šakalienė (g. 1978 m. birželio 1 d. Kaune) – visuomenės veikėja, 2016–2020 m. Seimo narė išrinkta su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga.


Pirmame straipsnyje „TSRS griūtis ir Vakarų persiorientavimas“ aptarėme Vakarų neapsiruošimą TSRS griūčiai ir skubų jos persiorientavimą, 1992 m. vasario 7 d. pasirašant Mastrichto sutartį dėl Europos Ekonominės Bendrijos pertvarkymo į politinę valstybių sąjungą -Europos Sąjungą (ES), kuriai perduota bendra užsienio ir saugumo politika ir net teisingumo bei vidaus reikalai.


Apie Tarybų Sąjungos ir JAV prezidentų Michailo Gorbačiovo ir Ronaldo Reigano, tarybinių kariškių ir Lietuvos senio lansbergio baltaraiščių vaidmenį apie įvykius pasakojo "Komsomolskaja pravda" žurnalistė, knygos "Kas ką išdavė" autorė Galina SAPOŽNIKOVA.Kasdien suvokiame, kaip daugėja tų, kurie nori sunaikinti patį visuomenės pagrindą: natūralią šeimą, pagarbą žmogaus gyvenimui, meilę Tėvynei, švietimo ir verslo laisvę. Matome, kad valstybių vadovai ir religiniai lyderiai talkina šiai Vakarų kultūros ir jos krikščioniškos sielos savižudybei, tuo metu kai pagrindinės piliečių ir tikinčiųjų teisės yra paneigiamos vardan sveikatos apsaugos kritinės padėties, kuri vis labiau atsiskleidžia kaip priemonė įsitvirtinti nežmonišką beveidę tironiją.


Kodėl Lietuvos visuomenės santvarka yra nusikalstama bei tai, kodėl šioje, iš esmės parazitinėje, visuomenėje net pati geriausia vyriausybė nesulauktų reikiamo palaikymo dėl to, kad tiesiog nebelikę sveikos kritinės masės.


Pabėgėliai iš Ukrainos Kaune primušė juos priglaudusius lietuvius


Skaitytojas „Gedas“ atsiuntė komentarą spalio 25 d. “Šauksmo“ straipsniui „Vengrija reikalauja liautis kviesti migrantus“ ir supažindino mus su gydytojos iš Miuncheno „žinute siunčiama pasauliui“.Štai ši žinutė lietuviškai: „Moteris Gydytoja iš Miuncheno, Vokietijoje siunčia žinutę pasauliui. , , , , ,Įdomu, kodėl nėra naujienų pranešimuose apie tai, kas vyksta Vokietijoje ?? Kur yra CNN, CBS, NBC, ABC ir ttVakar pas mus ligoninėje buvo susitikimas apie tai, kokia yra nestabili situacija čia ir kitose Miuncheno ligoninėse.


Dar 2003 metais, kai Artimuosiuose Rytuose buvo sąlyginai ramu, o ILIV organizacija nebuvo gimusi, savo pranašiškoje knygoje „Sūnūs ir pasaulinis viešpatavimas: teroro vaidmuo nacijų iškilime ir žlugime“ G. Heinzohas išpranašavo masinį pabėgėlių iš Afrikos ir Artimųjų Rytų įsiveržimą į Europą, mažai kuo besiskiriantį nuo karinio konflikto. Tai buvo daugiau nei pranašystė: mokslininkas savo viziją knygoje pagrindė daugybe statistinių duomenų ir istorinių faktų.Pas latviešus, Rėzeknėje, buvo denacifikuotas (nušautas) nacis, Ludzos apygardos dūmos deputatas, pareiškęs, kad „iš Pskovo reikia išvežti rusiškas skerdenas“, ir apgailestavęs, kad „naciai 1941 m. neišžudė visų žydų“.


Kaip dar labiau buvo galima labiau pažeminti chocholus už tą jų visa šizoidinę chochliatina, jei ne jų išsvajotais, bet taip ir negautais naikintuvais F-16 nupiešti Putino garbei Rusijos vėliavą danguje?


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Apie tai žurnalistams pranešė Rusijos ginkluotųjų pajėgų, 110-ojo pulko šaulių bataliono 1-osios šaulių kuopos vado pavaduotojas su šaukiniu „Kupolas“.


Did you know that Bill Gates' real name is William Henry Gates III? Nowadays, he is known as Bill Gates (III) where III means the order of third. So what's so eerie about this name?
Ar žinote, kodėl Suomija, lapkričio 30-osios naktį, uždarys sieną su Rusija? Nes prieš 84 metus prasidėjo Žiemos karas, karas tarp Suomijos ir Rusijos (TSRS).


pasivadinoKas gi čia naujo? Dvi lezbietės (moterys) ar du homoseksualai (vyrai)  imituoja biologinę šeimą. Biologija nežino "tapalyčių" sąvokos. Raimondas Šimaitis FB taip komentavo šią anomaliją: "Ar tik nebus Petras Biručių sumaišęs...


Nepriklausomas Žmonių partijos portalas pranešė, kad pedofilijos ir žudymų istorija jau yra pamiršta. Taip pat informuojama, kad šioje istorijoje su daug lavonų, „daugiausia viską darė nematoma jėga, griaudama aukščiausių pareigūnų gyvenimus“. „Žurnalistas atliko savą garsios ir ne vienerius metus užtrukusios buvusių ir vis dar esamų bei aukštas pareigas Lietuvos teisėsaugoje, visuomenėje einančių asmenų bylos tyrimą.


Kaip jau rašėme praeituose straipsniuose, kad Lietuvoje be smurto žymių randami žmonių lavonai. Daugiausia apie rastus lavonus praneša Šiaulių apskrities policijos komisariatas. Šiaulių AVPK 2022 1…
„Kiekvienam nužudytam „Hamas“ kovotojui žūva du civiliai, tai yra „itin teigiamas“ rezultatas, nes per NATO karines operacijas miestų teritorijose Afganistane ir Irake, vienam žuvusiam kovotojui žuvo nuo 9 iki 15 civilių.”


2023.12.06, 18 val. vyks tiesioginė YouTube transliacija su Vaidu Žemaičiu.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


https://www.youtube.com/watch?v=680Yf7fqCQo Vos per vieną savaitę neteisėtai išrinktas Baltarusijos Prezidentas Aleksandras Lukašenka du kartus bjauriai perbėgo kelią Baltarusijos Prezidentei Svetlanai Tichanovskajai, teisėtai patvirtintai į šias pareigas Lietuvos Seimo 2022 metais. Iš pradžių šitas apsišaukėlis Lukašenka nuvyko į Dubajuje vykstantį Jungtinių Tautų (JT) klimato kaitos susitikimą COP28, vietoj Prezidentės Tichanovskajos, ir neleido mūsų Prezidentui Gitanui Nausėdai, gerovės valstybės kūrėjui, nusifotografuoti grupinėje nuotraukoje, pasipuikuoti priešakyje 198 būrio pasaulio vadovų.Apeliacinis teismas trečiadienį paskelbė teismo sprendimą vadinamojoje „MG Baltic“ politinės korupcijos byloje. Anksčiau išteisinti buvęs koncerno „MG Baltic“ (dabar – „MG Grupė“ kuriai priklauso t…


Люди размышляют о глобальном экономическом кризисе, расширении НАТО, энергетической сверхдержаве встающей с колен, на полном серьёзе говорят о финансовых инструментах, рынке, войнах за ресурсы, геополитике. И оперируют при этом позавчерашними отжившими, а значит ложными категориями. Потому что происходящие сегодня в мире процессы более адекватно описывает не экономика и не геополитика, а скорее задвинутая прогрессом на задворки философии метафизика. Для большей части современного мира справедлив


Karo su vakaroidais tema, V.V. Putinas padarė keletą politinių pareiškimų.


Kas tokie yra Igno Vėgėlės piarintojai? Vienas iš jų visuomenėje gerai žinomas ,,vilkas" Gintaras Furmonavičius, teistas už korupciją. Kas toks Gintaras Furm...


Irano užsienio reikalų ministerijos pavaduotojas teisiniams ir tarptautiniams reikalams Reza Najafi, paragino Cheminio ginklo uždraudimo organizaciją ir tarptautines organizacijas ištirti Izraelio siono-fašistinės chuntos cheminio ginklo panaudojimą Gazos ruože.Kuo skiriasi vergas nuo laisvo žmogaus? Čia suvokiant "vergystę" ir "laisvę" būtent kaip skirtingus žmogaus dvasios stovius.


Skaitmeninė era ne taip jau smarkiai pakeitė mūsų gyvenimą. Kai 1997 metais kompiuteris IBM Deep Blue nugalėjo pasaulio šachmatų čempioną Garį Kasparovą, daug kas pagalvojo, kad peržengta svarbi riba. Žmogus pirmą kartą pralošė mašinai, ir dar savo apties veiklos sferoje - viename iš pačių intelektualiausių frontų. Pono Kasparovo pralaimėjimas sustiprino nerimą tų žmonių, kurie baiminasi mašinų sukilimo. Laikraščiai garsiai šaukė, kad mes pralaimime bedvasiams robotams visuose frontuose.


Nusimato dar vienas kandidatas į LR prezidento postą – jis keliamas nuo tų pačių, kurie sakė, kad palaikys Vėgėlę. Ką palaikys Antanas Kandrotas, jeigu jam nepavyks sudalyvauti rinkimuose į prezidento postą?


Vakar STI paviešino šokiruojančią informaciją: PIŠ "šaika" pavogė 3 milijardus 167 milijonų eurų iš 4 milijardų 714 milijonų 342 tūkstančių „kovidinių" eurų, išleistų per 2020-2022 m. "pandemiją".


Skirtingos naujienos apie t. v. demokratijos būklę: iš Rusijos, iš Ukrainos ir iš JAV.Kaip sakoma, skonį pajusi tik palyginęs...Įžymiausia Lietuvos anarchofeministė ir naivistinio meno atstovė Vilma Fiokla Kiurė savo aistringu įrašu atskleidžia, nueitą dvasinės transformacijos kelią ir jos širdyje išbujojusį agrarinį nacionalizmą.


Ką padarytų naujieji teisės aktai? Pacituokime tiksliai iš paties siūlomo įstatymo: Pažeidimas, rengiant ar turint medžiagą, tikėtinai galinčią išprovokuoti neapykantą ar smurtą prieš asmenis, jų saugomų savybių pagrindu. [...


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Izoliuotas Vladimiras Vladimirovičius Putinas, ciniškai atskrido į JAE. Kitas vizitas bus toks pat ciniškai izoliuotas. Rijade.
Juk medis, kaip ir žmogus, yra gyvas, vanduo taip pat, Žemė ir visa kita yra gyva. Kodėl mes nevertiname šios gyvybės ir dėl jos nekovojame?


Yra tokia nauja piktnaudžiavimo rūšis: kai nenori kažką tirti, prisikabini, jog nežinai, kas čia rašo. Generalinė prokuratūra žino, kas čia rašo, perdavė mano skundą dėl Jono Ohmano siuntų tirti Vilniaus apygardos prokuratūrai, o jie vargšeliai, nebežino, kas čia rašo, nors man namų adresu išsiuntė, nes nežino, kas čia rašo. Cirkas be pinigų. Patys turbūt puikiai supranta, jog stabdyti karinį krovinį ir šalmų vagystę galima buvo tik internetu. Kadangi spartanas buvo iškrėstas, atrodė, jog ty


Alkoholis yra galingas kancerogenas, su kurio vartojimu siejamos onkologinės ligos, virškinamojo kanalo, krūties vėžys, arterinė hipertenzija ir daugelis kitų ligų. Alkoholis yra medžiaga, kuri veikia psichiką ir prie kurios priprantama. Pradėjus vartoti, net ir labai saikingai, atsiranda priklausomybė, pradiniai kiekiai jau nesukuria norimo poveikio. Taip per kelerius ar keliolika metų atsiranda priklausomybė. Visi šiandien gydomi nuo alkoholinės priklausomybės žmonės galėtų patvirtinti – iš pr


Strateginės aplinkybės Tęsiasi mūšiai dėl JAV biudžeto paramos Ukrainai. Kremlius verčiasi per galvą, kad parama būtų sustabdyta. Putinas trina rankomis, matydamas nesutarimus Kijeve ir Vašingtone. Tačiau mūsų pareiga atskleisti ir apnuoginti lazdelę, kuria FSB pasakų kūrėjai mojuoja mulkindami Vakarus ir diriguodami savo klapčiukų chorui. Vakar Kremlius intensyviai platino pranešimą, jog FSB suėmė baltarusį, kuris, esą Ukrainos žvalgybos tarnybų nurodymu, padėjo sprogmenis dviejuose traukiniuose svarbioje Sibiro geležinkelio atkarpoje netoli Kinijos sienos.


JT balsavimo, dėl būtinybės sukurti Palestinos valstybę 1967 m. sienose, rezultatai.| 1970-01-01 | Lietuva | |1988 m. liepos 26 d. grupė patriotinio judėjimo aktyvistų kreipėsi į Lietuvos gyventojus, kviesdama visus rugpjūčio 23 d. susirinkti Vilniuje Gedimino aikštėje ir gedulo mitingu paminėti Molotovo – Ribentropo pakto metines. Kai šis kvietimas buvo paskelbtas per užsienio radiją, iškilo klausimas, kokią poziciją ruošiamo mitingo atžvilgiu turėtų užimti Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdis. Rugpjūčio 9 d. Sąjūdžio posėdyje, dalyvaujant visuomenės atstovams, buvo svarstoma ar Sąjūdis parems mitingo organizavimą.


Švedų integracijos ministras Erikas Ulenhagas (Ullenhag) televizijai pareiškė: „Visi žinome, kad skirtingos žmonių rasės neegzistuoja. Taip pat žinome, kad rasizmas remiasi manymu, jog egzistuoja viena nuo kitos besiskiriančios rasės ir kad priklausymas vienai rasei suteikia teisę į tam tikrą elgesį, ar net galvojimu, kad viena rasė yra aukščiau už kitą.“


Daugumas europiečių skaito migrantų integraciją „nepavykusia“, o Švedijoje taip manančių skaičius išaugo iki 73% Europos Komisijos apklausa parodė, kad dauguma žmonių Prancūzijoje, Vokietijoje ir Švedijoje skaito, kad migrantų integracija jose žlugo. Eurobarometro pranešimas liečia imigrantų integraciją Europos Sąjungoje. Visose 28 ES valstybėse-narėse buvo užduotas klausimas: vyksta ar nevyksta imigrantų integracija. Visoje ES 55% žmonių pasakė, kad integracija vyksta blogai, o 39% pasakė, kad integracija buvo sėkmingas.Absurdas. Šv. Tapinas priverstas rinkti pinigus, tam kad aprūpinti Lietuvos medikus būtiniausiomis apsaugos priemonėmis Pradėkime nuo to, kad Lietuvos politikai be vazelino ir kitų pagalbinių priem…


Joo, ir aš labai nusivyliau Kazimieru ir Erika... Kol gražiai pasakodavo apie darbus gamtoje ir t.t viskas gerai, bet kai teatrališkai vyko pas Vilmantą, kukuliai ant kaktos iššoko. Ale surado objektą - Vilmantą?


Vakarai turės pripažinti, kad nebegalės valdyti pasaulio dėl didėjančios BRICS įtakos, rašė britų ekonomistas ir „ Financial Times“ apžvalgininkas Martinas Wolfas. “Ir vienpoliškumo laikas JA…


„Šitas Vakarų triumfas, vakarietiškų idėjų triumfas pasireiškia visų pirma visišku kitados gyvybingų vakarietiško liberalizmo alternatyvų išsekimu. Tai ką dabar stebime – tai, galbūt, ne šiaip šaltojo karo pabaiga ar kažkokio pasaulinės istorijos periodo galas, tačiau pačios istorijos kaipo tokios pabaiga; kitaip sakant, tai finalinis ideologinės žmonijos istorijos taškas ir Vakarų liberaliosios demokratijos, kaip galutinės valdymo formos žmonių visuomenėje, universalizacija“ – F. Fukujama, „Istorijos pabaiga“, 1989 metai.


Lietuvos valstybės, o tiksliau – valstybingumo likučių naikinimas žengia į baigiamąją fazę, virsdamas beveik visuotiniu, nuolatiniu, o svarbiausia – jau net nesąmoningu ir todėl nesuvokiamu jos griovimu. Ir ją pirmiausia naikina ne tiek gero nelinkintys išorės priešai, bet LKP/TSKP „platformininkų“ – M. Burokevičiaus jedinstveninkų ir atonomininkų – ideologija besivadovaujantys šalies politikų ir politikos mokslininkų sluoksnio atstovai. V. Titovo išpuolį prieš partizanų vadą A.1. Šiuo metu yra pasiektas tik vienas iš užsibrėžtų Specialiosios karinės operacijos (SKO) tikslų – išlaisvinta Lugansko Liaudies Respublikos teritorija.


Keistai Erika Švenčionienė laikina patyčių postus ir bando komentaruose išsisukinėti, teigdama kad tai feljetonas.


Konservatoriai ir jų partneriai žalieji valstiečiai siekia finansavimą Krašto apsaugai dar labiau didinti. Artimiausiu metu bus pasiektas 2 proc. nuo bendrojo vidaus produkto (BVP), tačiau siūloma nesustoti ir eiti į priekį. Pasak Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirminko Vytauto Bako, finansavimas gynybai turi augti virš 2 proc. bendrojo vidaus produkto (BVP), jeigu Lietuva siekia, kad jos kariuomenė nestovėtų vietoje.


Kai kuriose Vokietijos žemėse daugiau nei 70 proc. socialinės paramos gavėjų yra migrantai arba jų kilmės asmenys, rodo nauji duomenys. Vokietijos socialinės rūpybos sistemą smukdo vis didėjantis imigrantų skaičius - šalies Federalinės užimtumo agentūros duomenys rodo, kad daugiau nei šeši iš dešimties galinčių dirbti socialinės rūpybos gavėjų yra migrantai. Šalies gerovės sistema, kadaise vadinta Hartz IV, o dabar pervadinta piliečių pinigais ("Bürgergeld"), dabar atitenka šalies migrantams, nors jie sudaro nedidelę visų Vokietijos gyventojų dalį.


1. Svarbu suprasti, kad ne viskas, ką paleidžia Rusijos aviacijos ir kosmoso pajėgos, yra raketos – kai kurie paleidimai ateina su „gudrybėmis“, leidžiančiomis atpažinti oro gynybos sistemas.| 1970-01-01 | Lietuva | |


Gintaras Furmonavičius kartu su Alviu Mozeriu lengvai papiarino Igną Vėgėlę. Igno Vėgėlės dalyvavimas Baltarusijos kelyje įvardintas kaip nereikšmingas įvykis.


Prieš 100 metų, 1914 liepos 28 dieną Austro-Vengrijos imperija paskelbė karą Serbijai. Tai tapo I Pasaulinio karo pradžia. Rusija negalėjo likti nuošalyje ir nekreipti dėmesio į sąjungininko užpuolimą. Liepos 29 dieną imperatorius Nikolajus II pasiuntė Vokietijos kaizeriui Vilhelmui II telegramą su pasiūlymu "perduoti austrų-serbų klausimą Hagos konferencijai". Rusija pradėjo dalinę mobilizaciją, nukreiptą prieš Austro-Vengriją. Tačiau dalinė mobilizacija buvo techniškai neįmanoma ir liepos 30 d


Jau atėjo tas laikas, kai Vytautas Landsbergis dangstosi nuo savo tautos ginkluotais pareigūnais, kurie net draudžia išreikšti plakatuose kritiškas mintis apie didybės manija sergantį senį. Jis tap…


Teisingumo deivė Temidė dažniausiai vaizduojama užrištomis akimis kaip objektyvumo ir nešališkumo simbolis. Tačiau Temidės ausys lieka neužkimštos – ji puikiai gali visų klausytis ir viską girdėti. Ir ji turi aštrią bei nuovokią klausą. Ypač politinių garsų atžvilgiu. Panašu, kad ši „besiklausanti Temidė“ yra Lietuvos justicijos, kurioje atsitinka tikri stebuklai, simbolis,Kai advokatas kalba apie Valdą Adamkų, kaip apie ,,gerą" prezidentą, nieko gero nelauk. Kas jau kas, Ignui Vėgėlei reikia žinoti, kokios ,,žmogaus teisės" buvo pažeistos slaptame amerikiečių kalėjime. Ar tai buvo pažeistos ,,žmogaus teisės" ar tai buvo tiesiog žiaurūs kankinimai?


Sekmadienį, tarptautinės dienos "Už taiką" Vilniuje buvo surengtos eilinės eitynės už Ukrainą. Kaip ir nieko įspūdingo. Eilinis Lietuvą užvaldžiusių JAV-ES-NATO okupantų, buržuazinių administratorių ir jos palaikytojų pasirodymas. Tačiau šios eitynės išsiskyrė savo „margumu“ ir „įvairove“. Mūsų redakcijos kuklia nuomone, pagal įvairovės kriterijus jos niekuom nenusileido 2013 metų liepos 27 d. žydrai-vaivorykštiniam žygiui Gedimino prospektu. Net visi Lietuvos žmogaus teisių gynimo institutai


Lengviausia visada yra kažką apkaltinti ir viską ant jų suversti. Atpirkimo ožiais dažniausiai paverčiame politikus, nes jie neva dėl visko kalti, jie priiminėja įstatymus ir taip mums sukuria sąly…


Pakalbėkime apie “vilkais” save pasivadinusius politinius veikėjus (Gintaras Jonas Furmanavičius, Robertas Vaišnoras), kurie bet kokia kaina bando prasibrauti prie lovio.


Šios savaitės žinių temos: - Statistinis vilnietis uždirba 60 proc. mažiau negu toks pat Vokietijos sostinės Berlyno gyventojas; - Šiemet mokestis už žemę išaugo 43 procentais;Apžvelkime Lietuvoje ir visame pasaulyje nuskambėjusio pedofilijos skandalo paskutinių dienų naujienas.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Ji skirta išauklėti pozityvų hedonistą – idealų vartotoją, kuris be sustojimo džiugina save pirkiniais, apsiryja ir tuo pat metu aktyviai meta svorį, nepastebėdamas savo elgesio idiotiškumo. Kad toks sutvėrimas būtų sukurtas, būtinas kasdieninis tikslingas darbas kvailinant mases. Svarbiausią vaidmenį šioje veikloje vaidina televizija, kaip labiausiai vartojama žiniasklaidos priemonė, tačiau tuo reikalas neapsiriboja.Baltarusijoje suteikta malonė buvusiam JAV perversmo Baltarusijoje organizatoriui, „Nexta“ vyriausiajam redaktoriui Ramanui Pratasevičiui, kuris buvo nuteistas kalėti aštuonerius metus. Apie tai pr…Vyriausybės tarnautojas klausia: „Premjeras per televiziją gyrėsi, kad žino valdžios sėkmės formulę. Ar taip gali būti?“Generolas atsakė: „Štai ji: Jaunų ir darbingų piliečių skaičius valstybėje yra atvirkščiai proporcingas vagių ir idiotų skaičiui jos valdžioje!“Universiteto studentas klausia: „Ar teisybė, kad homoseksualistai turi homoseksualizmo geną?“Gamtininkas atsakė: „Dar daugiau, jų DNR vietoj nukleotido Timino, atrastas nukleotidas Uracilas, kuris yra būdingas bakterijų ir virusų DNR struktūroms, o šie, žinia, kaip ir homoseksualistai, yra vienalyčiai.


Š. m. rugsėjo 6–7 d. jau trečią kartą Medininkų pilyje (30 km į pietryčius nuo Vilniaus) vyks gyvosios istorijos festivalis. Šių metų renginio pavadinimas – „Medininkų pilies apgultis. 1402-ieji“ nusakojo turinį. XIV–XV a. karybos rekonstrukcija užsiimantys klubai susirinkskaip į karo žygį. Renginį organizuoja Senovės baltų kovų brolija „Vilkatlakai“ ir Trakų istorijos muziejus.Praėjusią savaitę Didžiosios Britanijos nacionalinis statistikos biuras paskelbė, kad vardas Muhamedas tapo populiariausiu tarp suteikiamų naujagimiams.


Kai turi brangią mašiną, gražių daiktų ir kitų statuso simbolių, pradedi jausti, tarytum brangiau kainuoji ir esi pakilęs gerokai aukščiau...

Tik 14,99 euro!

ALGIRDAS PALECKIS
"Antrankiai minčiai" • Antras papildytas leidimas

Jutūbės kanalai

Pramogos Tiktoke

@ragelskis.ldiena

Mūsų bendruomenė Feisbuke

....


....
Paveiksliukai


Video

Orai

Draugai

Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis


....