Netiesa.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...

Sutartyje dėl visapusiškos strateginės partnerystės tarp Rusijos Federacijos ir KLDR numatyta pagalba agresijos prieš vieną iš dalyvių (c) Putinas Tiesą sakant, tai reiškia, kad Rusijos Federacija ir KLDR dabar turi karinį gynybinį aljansą. Atitinkamai, per karą tarp JAV ir Pietų Korėjos prieš KLDR Rusija turės teikti pagalbą Pchenjanui. Ir atvirkščiai. Tiesioginės NATO atakos prieš Rusiją atveju KLDR mūsų broliams rusams suteiks karinę pagalbą.


Pirmiausiai faktas. Tai kgb įslaptinimas 25+75 metams, tai padarė Seimas. Nors buvo besipriešinančių, tačiau vis tiek nugalėjo kgbistai, nes niekas kitas tokios idėjos negalėjo sugalvoti. Valstybė iki šiol jų nelaisvėje. Kitas dalykas yra tas, kad vietoj žodžio „fašistas“ turi būti naudojamas žodis kgbistas arba čekistas. Čia juk prie fašizmo nespėjom priprasti, o prie kgbistų tai kasdien, visus 50+30 metų. Užsikonspiravusi komunistų partija taip pat. Yra propagandos taisyklė: 60 procentų melo ir 40 procentų tiesos, gali būti ir atvirkščiai. Taigi 100-nio melo beveik nebūna.


Eduardas Vaitkus, politinė partija KARTU SU VYČIU ir NPJ toliau skelbia gerąją naujieną apie tai, kad galima pasiekti taiką Lietuvai ir nedalyvaujant kare. Į Seimo rinkimus einame nešdami žinią, kad Lietuva neparsiduoda nei rytams nei vakarams. Tauta patikėjusi mandatą Eduardui Vaitkui KARTU SU VYČIU gaus garantiją, kad visi pažadai rinkiminėje programoje bus įgyvendinami prisiimant asmeninę atsakomybę, žmonėms bus atskleisti užsienio agentai dirbantys Lietuvoje, o korupciniams nusikaltimams nebus taikoma senatis.


Lenkijos dienraštis wPolytice toliau nagrinėja "Migracijos pakto" nuostatas, kurios diskriminuoja Lenkijos piliečius migrantų atžvilgiu. Apie lenkų diskriminaciją pasisakė buvusi Europos Parlamento narė profesorė Joanna Senyszyn. Migracijos paktas įsigalios, ir mes turėsime perkėlimą. Kol kas tiksliai nežinome, koks jis bus. Anksčiau ES komisaras teigė, kad Lenkija kitaip elgsis su milijonu ukrainiečių dėl to, kad juos priims, tačiau dabar taip nebėra- sakė ilgametė parlamentarė. Prof. Senyszyn nerimauja, kad vis dar mažai žinome apie laukiantį migrantų perkėlimą.


Pasaulyje gerai žinomas britų istoriko ir valstybės veikėjo Arnoldo J. Toinbio civilizacijų raidos modelis, kuris jau seniai pripažintas vienu logiškiausių ir universaliausių. Jis teigia, kad visuomenė išlieka ir vystosi, išlaikydama atmintį bei tradicijas. Joms žlugus – žlunga ir civilizacija. Pasak A.J. Toinbio, civilizacijos nėra statiškos, o jų dinamika pasireiškia per tam tikrus vystymosi etapus: genezę, subrendimą, įlūžį, nuosmukį, dezintegraciją. Nors mokslininkai tiksliai nesutaria dėlSeimo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcija pradeda rinkti Seimo narių parašus tam, kad būtų sudaryta Seimo laikinoji tyrimo komisija dėl Monikos Navickienės neskaidrių ryšių ir galimų grėsmių Lietuvos nacionaliniam saugumui ištyrimo. Monika Navickienė nuo Seimo ir visuomenės nuslėpė ir toliau slepia savo ryšius su abejotinos reputacijos asmenimis, tarp kurių yra ir nuteistų už sukčiavimą, bei savo sutuoktinio verslo „Foxpay“ sąsajas su nelegaliais lošimais Vokietijoje. M.
Kalbos kalbelėsŠiandien teroristinės Rusijos vladyka Putinas vyksta dviejų dienų vizito į šalį-kalėjimą Šė Korėją. Prieš jam atvykstant į Pchenjaną, Šė Korėjos valstybinė žiniasklaida paskelbė Kremliaus fiurerio komentarus, kuriuose jis dėkoja Riebuiliui Kimui už paramą jo veiksmams Ukrainoje ir patvirtina, kad abi šalys toliau glaudžiai bendradarbiaus, siekdamos įveikti JAV taikomas sankcijas. Karo nusikaltėlis Putinas Šė Korėjoje lankysis pirmą kartą per 24 metus. Tai rodo, kad Kremliaus režimas yra beveik izoliuotas, o Maskvai verkiant būtina, visų pirma, karinė pagalba.


Ateityje Ignalinos atominės elektrinės (IAE) radioaktyviųjų atliekų saugykloje gali būti saugomos mažos galios branduolinių reaktorių atliekos. IAE generalinis direktorius papasakojo, kad gilios saugyklos statybai buvo atrinktos 77 potencialios vietos 29 savivaldybėse.Birželio 17-ą dieną lygiai vidurdienį Lietuvos respublikos pilietis Raimonndas Šimaitis patikrino ar jis turi lygiai tokias pat teises į protestą kaip Sorošo universiteto augintinis, profesionalus homoseksualistas, pedofilų ir narkomanų partijos atstovas Lietuvos Seime – Raskevičius. Atlikdamas savo Pilietinio nepaklusnumo akciją R. Šimaitis viešai sudegino tas pačias knygas, kurias toje pat vietoje sudegino aukščiau minėtas Raskevičius.


Šiaurės Korėjos centrinė telegrafo agentūra (ŠKCTA) paskelbė KLDR ir Rusijos visapusiškos strateginės partnerystės sutarties tekstą. Joje visų pirma numatomas karinės pagalbos teikimas vienos iš šalių užpuolimo atveju. Dokumentą, kurį sudaro 23 straipsniai, pasirašė Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas ir KLDR vadovas Kim Jong Unas.Taip jau sutampa, kad kai į valdžią ateina dešinieji, valstybėje prasideda sunkūs, kriziniai laikai. Ir nors patys dešinieji įpratę girtis, kad tauta atsisuka į juos tuomet, kai reikia gelbėti Lietuvą, mes su Jumis puikiai suprantame, kad priežastinis ryšis čia yra atvirkščias – visos krizės prasideda tada ir dėl to, kad valdžią gauna dešinieji ir jų parankiniai.


Mes matom, kad disidentas ir  kovotojas prieš komunistine valdžią tos komunistinės valdžios engtas ir ištremtas(juk galim taip teigti?) iš gimtosios TSRS po 40 metų ima apdovanojimą iš komunistų partijos ne pačio žemiausio lygio funkcionierės D. Grybauskaitės. Tomai? Kas jums?
Baigiasi metai – tai pakalbėkime dar kartą apie kaukes. Portalas LRT gruodžio 30 d. paskelbė publikaciją su tokia antrašte: „Kėvalas atmeta skeptikų argumentus dėl kaukių žalos vaikams: vienas kvailiausių klausimų, kuriuos man teko girdėti.“ Kadangi manau, kad būtent šis argumentas yra vienas kvailiausių mano iki šiol girdėtų iš medicinos profesoriaus lūpų, darantis didelę reikšmę visuomenės nuomonės formavimui – parašysiu paskutinį šiemet postą „pandemine“ tema, skirtą kaukėms.


Šį pirmadienį (birželio 17 dieną) pasirodė informacija, jog Eduardas Vaitkus į Seimą eis partijos „Kartu su Vyčiu“. Koks pirmas įspūdis ir kas tai per partija? Ramiai, be šmeižto ir isterijos, apžvelgiama esama situacija.


Jau mažai ką stebina jaunimo bendravimo kalba – dažnai, kalbėdami lietuviškai, atrodo, nei iš šio, nei iš to pereina prie anglų kalbos. Mat esą taip lengviau pasakyti mintį, anglų kalbos žodžiai talpesni, ypač kai aptariamos internete plintančios gyvenimo naujienos.


Ukrainai po kelių savaičių gresia bankrotas. Per derybas su obligacijų pirkėjų grupe nepavyko susitarti dėl maždaug 20 mlrd. dolerių (apie 18,7 mlrd. eurų) siekiančios tarptautinės skolos restruktūrizavimo, kaip buvo pranešta pirmadienį. Laikas yra labai svarbus: Rugpjūčio 1 d. baigiasi dvejus metus trukęs mokėjimų įšaldymas. Dėl to buvo susitarta su tarptautiniais vyriausybės obligacijų pirkėjais, nes šalį ekonomiškai žlugdo Rusijos agresyvus karas. Ukrainos finansų ministras Sergejus Marčenka sakė, kad derybos bus tęsiamos. Jis tikisi, kad vyriausybė pasieks susitarimą iki rugpjūčio mėn.
Stanislovas Tomas – geriausias advokatas Lietuvos istorijoje, Paryžiaus Sorbonos daktaras, Maskvos profesorius, jauniausias profesorius lietuvių tautos istorijoje, poliglotas, mokantis 17 kalbų. Laimėjo Rolando Pakso bylą EŽTT ir JTO, laimėjo Baltarusijos Vyriausybės bylą prieš Lietuvą JTO, laimėjo pirmąjį Viktoro Uspaskich bylos etapą EŽTT, laimėjo pensininkų bylą JTO, keliautojas (132 valstybių). Veda daug garsių ir skandalingų bylų prieš Lietuvą ir dar prieš 40 kitų pasaulio valstybių. PRISIRAŠYKITE PRIE KANALO ;) Advokatas yra išėjęs į pensiją


Gerovės valstybės kūrėjas, Sąjūdžio laikais įstojęs į TSRS komunistų partiją ir taip iš jos ir neišstojęs, Gitanas Nausėda Šveicarijoje vykstančios Ukrainos taikos konferencijos paraštėse susitiko su Moldovos prezidente Maia Sandu. Susitikime valstybių vadovai aptarė Moldovos eurointegracijos procesą, skelbiama Prezidentūros pernešime visuomenei „Prezidentas: derybos su Moldova ir Ukraina dėl narystės ES turi prasidėti kuo greičiau“.


Radviliškio rajone Baisogaloje ruošiantis rudenį pradėti statyti Vokietijos firmos „Rheinmetall“ bombų gamyklą, miestelio gyventojai trykšta džiaugsmu ir optimizmu. Žmonės pripažįsta, kad Baisogala nebejotinai taps vienų saugiausių vietų Lietuvoje. Tie kurie tuo abejoja, siūloma pasižiūrėti į karą Ukrainoje, kur Rusija pirmiausia naikina visus civilinius objektus, o juk bombų gamykla, tai ne civilinis objektas. Todėl ši saugi zona bus traukos laukas ir didelė perspektyva jaunimui, kuris ieško darbo. „Žodžiu, Baisogala pakils kaip ant mėlių, liaudiškai sakant“, - džiaugiasi baisogališkiai.


Praėjusią naktį pasaulį sujaudino žinia apie „Noamo Chomsky mirtį“, kurią paskleidė daugybė „rimtų“ žiniasklaidos priemonių, o sukurtos klastotės, kurią atskleidė jo žmona betarpiškai ilgai negalėjo pralaužti pasaulinės klastotės sienos. Daugelis Chomsky draugų ir gerbėjų, nepatikrinę informacijos, suskubo rašyti nekrologus...Ir Jonaitis aiškiai pasakė, kad nuomonė gali keistis pagal situaciją. Programa ir vertybės gali keistis pagal atėjusius naujius žmones.Pvz vakar NATO buvo agresyvus blokas, šiandien būtina LT išlikimo sąlyga. O kokia situacija pasikeitė, taip ir nesupratau. Supratau tik tiek, kad noras patekti prie lovio pateisina visas priemones.


Orveliško postmodernizmo pasaulyje tiesa nėra svarbi. Todėl karas finansuojamas per "taikos fondą" nacių režimas vadinamas demokratija, o visų žmogaus teisių panaikinimas – europietišku keliu.


Kaip žinia, neužilgo įvks Rusijos Federacijos Prezidento Vladimiro Vladimirovičiaus Putino vizitas į Korėjos Liaudies Demokratinę Respublią. Ta proga Rusijos Prezidentas parašė straipsnį, kurio vertimą talpinu čia.


Atsakingieji teisėsaugos pareigūnai, susimąstykite kokią priesaiką esate davę: tarnauti Tėvynei, ginti žmones (savo kaimynus, draugus ir tame tarpe savo artimuosius) ir valstybę!  Virš Lietuvos valstybės ir jos žmonių, kaip ir virš viso pasaulio šalių ir tautų yra pakibusi dirbtinai sukelta Covid-19 krizė, kuri naudojama tik skaldymui ir valdymui bei Naujosios Pasaulio Tvarkos įvedimui.  Covid-19 yra jų išrastas naujas idealus priešas kurio bijo tik perdėtai išgąsdinti ir užmiršę apie Dievą, žmonės.


Andrulėnas Zenonas. KREIPIMASIS Į LRT DĖL INFORMACIJOS SUTEIKIMO Lietuvos Respublikos alkoholio kontrolės įstatymo 23 straipsnio 3 dalį Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos laidose ne rečiau…Brigados generolas Raimundas Vaikšnoras mano, kad būtina keisti požiūrį į privalomąją karo tarnybą atliekančius eilinius. Kartu jis neneigia, kad vyresniųjų vadų požiūris į eilinius, pašauktus 9 mėnesiams, nėra žmogiškas.Мы уже привыкли к тому, что любое упоминание с высоких трибун о том, что Россия – православная страна у прогрессивной российской общественности вызывает стойкое отторжение. Особое негодование традиционно вызывают слова об уникальности российской цивилизации, «русском мире» и внешнеполитических задачах России. Любая апелляция к Богу и напоминания о великом прошлом и больших задачах, стоящих перед страной, воспринимаются не иначе как проявление сектантства.


LRT rašo, kad užsienio kapitalo įmonės BNS atliktas tyrimas parodė, kad net 39 proc. apklaustųjų priimtų migrantus, o 34 proc. mano, kad geriau mokėti pinigus ir tegul migrantais rūpinasi kitos valstybės. Tačiau net 27 proc. neturi nuomonės arba neatsakė į klausimą. O ar daug kas Lietuvoje žino ką nors apie šį "Migracijos paktą?"


Vokietijos (IV reicho sostinės) užsienio reikalų ministrė Annalena Bärbock, atsakydama į žurnalistų klausimus apie leistinumą Ukrainos kariuomenėje naudoti Trečiojo Reicho simbolius.
Spalio 17 buvo pažymėta Pasaulinė kovos su skurdu diena. Ta proga badaujantiems Lietuvos gyventojams Prezidentė dalino maisto paketus. Gaila, kad taip vėlai ji susirūpino badaujančiais lietuviais!O, kad taip anksčiau būtų susirūpinusi! Gal tada pas mus nebūtų dujų geldos „nupendence“, gal mūsų kariuomenėje tuomet nebūtų auksinių šaukštų, brangiausių haubicų, šarvuočių, naujų miestų NATO partnerių treniruotėms. Gal tada lietuvių rankose ir toliau šlamėtų mūsų nacionalinis Litas, o kainos būtų tokios pačios, kaip buvę, ne pakilusios 3,5 karto.


Nepaprastas susitikimas Šveicarijoje artėja prie galutinės NATO parengtos deklaracijos. Tai, kad vakaroidinėje žiniasklaidoje šis renginys vadinamas „taikos konferencija“, geriau nei bet kuris Kremliaus propagandistas paaiškina organizatorių esmę ir tikruosius tikslus.


Vokietijos teismas nutarė, kad septyni islamistai, kurie suformavo baudėjų grupę, skirtą užtikrinti šariato įstatymų vykdymą Vupertalio gatvėse, nepažeidė Vokietijos įstatymų ir tiesiog realizavo savo teisę į žodžio laisvę.


Šiandien Rusijos federacijos prezidentas Vladimiras Vladimirovyčius Putinas švenčia savo 62-ą gimtadienį. Ir pirmą kartą per paskutinius 15-ą metų šia proga Rusijos vadovas pasiėmė laisvadienį. Savo gimtadienį jis praleis Sibiro taigoje - toli nuo civilizacijos. Kas bus kartu su juo - nepranešama.Britų vyriausybės sveikatos apsaugos departamentas nurodė tučtuojau nutraukti kai kuriose šalies ligoninėse taikomą ir žurnalistinio tyrimo metu atskleistą praktiką deginti abortuotus žmogaus vaisius drauge su kitomis šiukšlėmis, kad būtų apšildomi ligoninių pastatai. Tokia praktika buvo pavadinta nepriimtina, praneša The Daily Telegraph.


NATO šalys pradėjo konsultacijas dėl branduolinių ginklų kovinės parengties įvedimo, pranešė Aljanso generalinis sekretorius Jensas Stoltenbergas. Jis pareiškė, jog skaidrumas padeda siųsti „tiesioginę žinią”, kad NATO yra „branduolinis aljansas”. J. Stoltenbergas interviu laikraščiui „The Daily Telegraph” sakė, kad blokas turėtų parodyti pasauliui savo branduolinį arsenalą, kad pasiųstų „tiesioginį signalą savo priešininkams”. „Nesigilinsiu į operatyvines detales apie tai, kiek branduolinių galvučių turi būti veikiančių ir kaip jas laikyti, tačiau šiais klausimais turime konsultuotis.


Priešingai populiariam mitui, moralinio pobūdžio samprotavimai tautų elgesiui tarptautinėje arenoje didelės įtakos nedaro – sprendimus labiau įtakoja išoriškai nematomas pinigų ir geopolitinės įtakos kokteilis. Tad, kai tik pamatote valdančios klasės atstovus pradedant demonizuoti kažkurią šalį, pirmas sau užduotas klausimas turėtų būti „kas gi čia yra pastatyta ant kortos?“ Tuo pačiu laiku Rusija, Kinija, Iranas ir Sirija tapo pažymėtomis šalimis. Kai tik suprasite kodėl – tai įvykiams, dabar v


Ir nesvarbu, kad lietuviai naikina žemaičių kalbą, papročius, tradicijas bei skleidžia melą, kad žemaičiai neturi savo kalbos. Tai nieko nekeičia.


Litukrai, o tiksliau fašistinė chunta, užgrobusi valdžią Lietuvoje, ištikimi sau. Bet kokios žinios iš Baltarusijos atominės elektrinės suvokiamos taip: rašo skundą-kreipimąsi ir reikalauja uždaryti objektą.Tie narkotikai jau atsėlino net iki mūsų kaimo! Taip savo nerimu dalinasi regionų gyventojai. Jei dar prieš kelis dešimtmečius mokyklose, kaip su grėsminga blogybe, buvo kovojama su rūkymu ir alkoholio vartojimu, tai dabar prie šių priklausomybių prisidėjo nevaldomai plintantys narkotikai. Atokesnių rajonų gyventojai sako, jog apie narkotikus buvo galima išgirsti tik per televizorių, skaityti laikraščiuose, atrodė, kad tie baisumai vyksta tik kažkur užsienyje, didmiesčiuose, bet dabar jau jaučiame, kad ši problema palietė mūsų jaunimą.


1944 metų birželio 19 dieną čia buvo sudeginti 44 žmonės, iš jų 29 vaikai, 13 moterų ir du vyrai. Vyriausiajam iš mirusiųjų, seneliui Kuprijanui, buvo aštuoniasdešimt metų. Jauniausiajam, Kostiai Kukcharenok, maždaug dveji... Dalvos gyventojų atminimas įamžintas ir Chatyno nekropolio memorialinėse plokštelėse su šimtų Baltarusijos kaimų, sudegintų kartu su gyventojais, pavadinimais.


Negaliu suprasti ir to, kodėl krūtų portalo redaktoriai mano, kad jų skaitytojai yra tokie kvaili, kad galėtų patikėti, kad kai Sandrai buvo šešeri, ji galėjo užsisakyti picą ir vaikščiojo į United Colors of Benetton parduotuvę Gedimino prospekte. Šiaip tai tų redaktorių kvailumas nebūtų jokia probolema, Problema yra kitur. Monikos išugdyti kvaili krūtų portalo redaktoriai ugdo skaitytojus, dalis kurių galbūt patiki tuo, ką rašo Sandra. Nes galbūt tada, kai atsidarė pirmasis McDonald‘s Vilniuje, jie net nebuvo gimę. O kadangi krūtų portalas skelbiasi esąs „pagrindinis naujienų portalas Lietuvoje“, tai kaip netikėsi tuo, ką rašo to portalo „ap


Lenkijos visuomenėje pasipiktinimą sukėlę tai, kad pagal Migracijos paktą priimta Prieglobsčio direktyva "pabėgėliams" (kiekvienas nelegalus migrantas pagal Migracijos paktą įteisinamas kaip potencialus pabėgėlis) suteikia teisę į nemokamą aukšto standarto apgyvendinimą, socialines išmokas, visapusišką ir nemokamą medicininę priežiūrą, galimybę patekti į darbo rinką. Prieglobsčio direktyva leidžia pabėgėlių šeimų susijungimą (1, 2). Didelį susirūpinimą sukėlė tai, kad migrantai visoje ES gaus vienodas išmokas.


Tai ne šių dienų Ukraina ir jos sostinė Kijevas. Tai 2003 m. vaizdai iš Irako sostinės Bagdado, kuomet Vakarai stengėsi įdiegti toje šalyje demokratiją ir kitas svarbiausias civilizuoto pasaulio vertybes.


O dabar pažiūrėsime, kuo baigsis štai tokia "profesionali globa", kurią aptiko į pasimatymą su savo atimtu vaiku atėjusi mama. Taipogi įdomu, kas įvyko, kad šeimoje buvęs nenustygstantis, emocionalus, viskuo besidomintis berniukas "profesionalioje globoje" tapo vangus ir į didžiąją dalį klausimų atsako tuo pačiu "nežinau". Vėl Kaunas, deja.


Vienas garsiausių dabarties kovotojų su korupcija, pažeidžiamas komunistas, Gerovės valstybės kūrėjas, Sąjūdžio laikais įstojęs į TSRS komunistų partiją ir taip iš jos ir neišstojęs, Gitanas Nausėda Vilniuje pasveikino Tarptautinės antikorupcijos konferencijos dalyvius.Valstybės lyderis kreipdamasis į konferencijos dalyvius pažymėjo, kad „aukšto lygio dalyvių iš viso pasaulio buvimas didžiausioje tokio pobūdžio konferencijoje atspindi bendrą tarptautinės bendruomenės pasiryžimą įveikti korupciją ir apsaugoti demokratines vertybes“.Kalbos kalbelėsNATO svarsto galimybę paskelbti branduolinių ginklų parengtį ir dislokuoti daugiau branduolinės ginkluotės, atsižvelgiant į didėjančią Rusijos ir Kinijos keliamą grėsmę, pareiškė NATO generalinis sekretorius Jensas Stoltenbergas. Aljanso lyderio teigimu, NATO turi parodyti pasauliui savo branduolinį arsenalą ir taip pasiųsti tiesioginę žinią savo priešams. J. Stoltenbergas pridūrė, kad šiuo metu vyksta konsultacijos dėl raketų paėmimo iš saugyklų ir jų parengties.


Breaking News In search engine on Twitter,facebook and others show resultats the tweet: “ZOMG algis ramanauskas greitai is a Hermaphrodite!


„Pabėgėliai“ musulmonai Vokietijoje, netoli Diuseldorfo, sudegino 10 milijonų eurų kainuojantį konferencijų centrą ir sužeidė 26 žmones švento musulmonų mėnesio Ramadano metu, nes manė, kad vokiečiai jiems per mažai duoda šokolado ir saldainių, rašoma Donaldą Trampą remiančiame portale "Braitbart".


Žmonės, kurie vartoti kanapes pradėjo ganėtinai anksti, mąsto lėčiau, sutrinka jų atmintis, gebėjimas rišliai dėlioti mintis. Tyrimo metu analizuoti ir genetiniai bei aplinkos faktoriai, tačiau nustatyta, jog šie sutrikimai kilo būtent dėl kanapių vartojimo. „Mes norėjome sužinoti ar ankstyvas kanapių vartojimas nėra susijęs su kognityvinių funkcijų sutrikimu,“ sako tyrimo vadovas, Kolorado medicinos universiteto psichiatrijos departamento mokslininkas, Dr.


Ypač niekingai atrodo moterystės paniekinimas. Atrodytų, kovojama kaip tik už „moterų teises“, tačiau jomis tik iš pradžių buvo prisidengiama, o šiuo metu apie moteris jau retokai beužsimenama, nes genderizmo ideologija peržengė moteriškumo supratimą – jis tapo nebepriimtinas.Landsbergių šeima ir Dalia Grybauskaitė stato ant proamerikietiško Vėgėlės per ateinančius rinkimus. Igno Vėgėlės oligarchas tėvas tūkstančiais litų rėmė D. Grybauskaitę.


Jei kas nepastebėjo, kad Kinija (o ne JAV ir ne Vakarai kaip visuma) tapo didžiausia "naujomis rinkomis" vadinamų šalių kreditore, tai atsirasdavo norinčių apie tai pasisakyti


Rašyti asmenvardžius LR pasuose lietuvių abėcėlėje nesančiomis raidėmis jau galima. Kol kas – tik QWX, БЗГДЦЩШЖЮЯИ – dar teks palaukti. Sausio 18 d. Seimas priėmė istorinį sprendimą, įteisindamas piliečių asmenvardžių rašymą Lietuvos pasuose mūsų kalbos abėcėlėje nesančiomis raidėmis ir pagal kitų šalių valstybinių kalbų rašybos taisykles. Tuo žengdamas pirmą žingsnį link lietuvių valstybinės kalbos statuso panaikinimo. Einama link to, kad jau nebebus galimybės užsirašyti žmogaus vardo ir pavardės vien iš klausos – vis dažniau teks prašyti žmogaus padiktuoti paraidžiui.


Žvaigždžių naujienose siautėja audra dėl naujausio N. Portman interviu dienraščiui "The Independent". Pasaulio spauda aktyviai aptarinėja jos mintis - pasisakė net antilietuviškais pareiškimais garsėjantis skandalingasis E. Zurofas. Ir tik mūsų spauda demonstratyviai jo "nepastebi". Kas gi nutiko, ko taip subruzdo Holokausto industrijos vadybininkai ir reklamos agentai?


Kaune yra tokia biudžeto lėšas įsisavinanti nevyriausybininkų kontora Všį Šeimos santykių institutas, glaudžiai bendradarbiaujanti su Soroso Atviros Lietuvos fondų ir skleidžianti pažangią norvegiško Barnevarneto vaikų atiminėjimo patirtį. Jie yra patapę metodiniu centru pedagogų kvalifikacijos tobulinimo srityje ir reguliariai vykdo visokius mokymus bei veda seminarus Lietuvos mokytojams. Vieno tokio seminaro klausytoja viešai pasidalino jai kilusia nuostaba - kokių keistų dalykų juos moko tos kontorėlės specialistės, psichologiją baigusios VDU ir dirbančios šeimos mediatorėmis.Lietuvos vasalai 12-14 dienomis teiks ataskaitą savo šeimininkams iš JAV Spalio 12-14 dienomis, Lietuvos Seimo ir Užsienio reikalų ministerijos kvietimu, Lietuvoje lankosi Jungtinių Amerikos Valsti…


Несмотря на то, что вероятность встречи лидеров Северной Кореи и США, которая должна состояться в Сингапуре, крайне высока, пока остаётся туманным, до чего могут договориться стороны, считает эксперт РИСИ Роман Лобов. Причина этой неясности – несовпадающие позиции по ключевому вопросу переговоров – денуклеаризации Корейского полуострова.


Prieš porą dienų įvyko naujo architektūrinio ansamblio Vasario 16-osios g.1 (stiklainių kompleksas aplink Šv.Pilypo ir Šv.Jokūbo bažnyčią) viešasis pristatymas. Deja, negalėjau jame sudalyvauti. O taip norėjosi pasižiūrėti į begėdes kiaulės akis to projekto užsakovams, autoriams ir stūmėjams bei pasidomėti - ar nebijo, kad jų anūkams teks keistis pavardę, kai nusibos ją nuolat girdėti didžiausių Vilniaus paveldo ir urbanistinio kraštovaizdžio niokotojų sąrašuose?


Vilnius sąmoningai provokuoja Kiniją. Deja, ankstesnė patirtis nieko neišmokė Lietuvos politikų. Religinio lyderio 2013 metų vizitas į Lietuvą , kuris buvo pristatytas kaip "privatus" pas Lietuvos Respublikos Prezidentę Dalia Grybauskaitę, atsisuko nenusakomais sunkumais Lietuvos verslui, siekiančiam patekti į Kinijos rinką. Būsimas Dalai Lamos vizitas į Lietuvą neišvengiamai susilauks Kinijos ekonominių sankcijų, kas galutinai palaidos Vilniaus ambicijas tapti logistikos intermodaliniu tiltu tarp Rytų ir Vakarų.


Neseniai ministras A.Veryga kreipėsi į naktinių klubų, barų ir kavinių lankytojus. Jis paragino naktinėtojus fiksuoti bei pranešti apie kaukių dėvėjimo reikalavimų pažeidimus.Izraelio internetinė televizija „Iton-TV“ Yotube kovo 22 dieną paskelbė video „Koronavirusas – tai išgelbėjimas nuo „gojų kultūros“? „Iton-TV“ Youtube puslapyje rašoma:  „Rabinas Šlomo Aviner, „Ateret Jerušalaim“ jašivos vadovas padarė sukrečiantį teologinį atradimą. Rab. Aviner pareiškė, kad koronaviruso epidemija yra ir teigiamas faktorius: izoliuota „gojų kultūra“, atšauktos gojų pramogos ir išvykos į užsienį, kur tikratikius žydus tyko marios gojiškų gundymų.Bet kokia veikianti sistema bazuojasi ant kelių labai paprastų ir aiškių dalykų. Tokių kaip suprantamos ir niekieno neginčijamos žaidimo taisyklės, o svarbiausia – pasitikėjimu tomis taisyklėmis. Ant ko bazavosi pati vakarietiškos civilizacijos modelio patrauklumo sąvoka? Tai buvo tikėjimas, kad prieš įstatymą visi lygūs, kad teisė į privačią nuosavybę yra neliečiama, taip pat pagarba juridinėms procedūroms, pradedant žmogaus teisėmis, baigiant valstybių sienų neliečiamumu.VILNIUS, balandžio 8 — Sputnik. Stačiatikių ir katalikų Velykų datos dažnai nesutampa dėl 14 dienų skirtumo, atsirandančio dėl Julijaus ir Grigaliaus kalendorių naudojimo. Viso pasaulio krikščionys tą pačią dieną švenčia Velykas tik kas 4-5 metus. Katalikai nekreipia dėmesio į žydų Pesacho šventės datą, o stačiatikiams tai yra labai svarbu. Jėzus Kristus pagal žydų kalendorių buvo nukryžiuotas Nisano mėnesio 14 dieną, per Pesachą ir prisikėlė po jo. Stačiatikiai siekia, kad Velykų laikas kuo labiau atitiktų tikrąją datą, todėl jas švenčia tik po žydų Pesacho.Lietuvos balsas ES struktūrose skamba vis garsiau. Prezidentas Gitanas Nausėda pradeda tvirtai ginti valstybės interesus visos Europos arenoje. Pavyzdžiui, pokalbyje su Europos Komisijos vicepirmininku Valdžiu Dombrovskiu buvęs bankininkas atkreipė dėmesį į aukštų ES pareigūnų darbo trūkumus formuojant septynerių metų konsoliduotą ES biudžetą.


Žiūriu į jų raudą ir darosi keista. Sunku patikėti, bet jie iš tiesų verkia. Taip, jie mylėjo tą popierių, tą popierinį ženklą su kumeliu. Gal ne patį banknotą, bet kumelį. Tai jų mylimosios simbolis. Ar patriotai, visi tie, kurie myli valstybę, iš tiesų sveiko proto? Ar jie bent žino, ką šneka ir kas yra jų neapsakoma meilė?


MES pradėjome KARĄ prieš Rusiją.Mes - Vakarų šalys, o tiksliau - Vakarų šalių valdantieji .To karo tikslas - sunaikinti Rusiją. Tas karas pradžioje pasireiškė MŪSŲ karinės infrastruktūros pritraukimu prie Rusijos sienos. TSRS laikais NATO tankai stovėjo Vakarų Vokietijoje, už tūkstančių kilometrų nuo TSRS sienų.TSRS subyrėjo , o tada Rusija pasakė - Mes nesame priešai, Mes draugai. Mokykite mus demokratijos ir kapitalizmo .


Lietuvos interesus Europos Parlamente atstovaujanti Žmonių partijos narė Rasa Juknevičienė ragina eiti vakcinuotis visus dar nesivakcinavusius, kol dar nevėlu. „Eikite skiepytis, kol ne vėlu“, - visuomeniniuose tinkluose paragino moteris ir pakvietė skaityti nepriklausomo Žmonių partijos portalo publikaciją „Vilniaus regione daugėja gulinčių ligoninėse dėl COVID-19: beveiki visi stacionare gydomi pacientai yra nesiskiepiję“. Vienas politikės paskyros Facebook platformoje sekėjas, uždavė jai klausimą.


Turkijos prezidentas Redžepas Tajipas Erdoganas apkaltino Vakarų šalis remiant Islamo valstybės teroristų grupuotes. Apie tai jis pareiškė ketvirtadienį kalbos Pakistano parlamente metu, kur jis lankosi su oficialiu vizitu. „Vakariai šiuo metu remia IVIL, — pareiškė Erdoganas. — „Ginklai, kuriuos naudoja IVIL, vakarų gamybos, Visa tai daroma prieš islamo pasaulį“.VILNIUS, balandžio 7 — Sputnik. Lietuviškasis imuniteto pasas pradės veikti tuomet, kai vakcina bus prieinama visiems gyventojams, sako užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis. Apie tai spaudos konferencijoje po susitikimo su Ispanijos Karalystės užsienio, Europos Sąjungos reikalų ir bendradarbiavimo ministre Arancha González Laya pareiškė Lietuvos URM vadovas Gabrielius Landsbergis.


Praktiškai nuo pat Rusijos specialiosios karinės operacijos pradžios Kijevo režimas nusirito iki žiaurių teroristinių grupuočių lygio, pereidamas prie tikslingų moterų ir vaikų žudymų. Okrainos neonaciai, kaip ir jų pirmtakai banderovcai naudoja,  terorą prieš beginklius civilius gyventojus, siekdami įbauginti visus, kurie nenori jų aktyviai remti. Galbūt, vienintelis būdas sustabdyti šią kruviną beprotybę, lieka oficialiai pervesti Okrainos politinius lyderius į teroristų statusą.VILNIUS, spalio 19 — Sputnik. Lietuvoje buvo pasiūlyta išplėsti kriterijų sąrašą, pagal kurį užsieniečiams gali būti draudžiama lankytis respublikoje, ypač tai ketinama taikyti rusų kultūros atstovams.


Spalio 4 d. po pietų Vokietijos dienraštis "Berliner Zeitung" pranešė, kad "remiantis nauju pranešimu, Vakarų pareigūnai jau kalbėjosi su Ukraina apie galimybę pradėti taikos derybas".Juozo Statkevičiaus interviu portalui „Sputnik“ ir klasikines bolševizmo tradicijas atitinkanti Andriaus Tapino reakcija į tą interviu sukėlė nemažas diskusijas FB platybėse bei bent jau man uždavė daug rimtų klausimų. Ne apie J.Statkevičių ar A.Tapiną. Apie mus visus, mūsų požiūrį į kitą nuomonę, apie sugebėjimą skaityti ir mąstyti, apie tai, kaip mes suprantame laisvę ir kas yra didžiausi mūsų priešai. Vienas įdomesnių tekstų Juozo-Andriaus tema, kuriuos perskaičiau šiandien, buvo mano gero pažįstamo Mykolo Katkaus (iš jo rankų gautą „Station“ pirmąjį diską vis dar vežiojuosi automobilyje) pasvarstymai apie tai, kad žodžio laisvė yra iš esm


COVID-19


Bernevarneto įtakos agentai jau lenda į spaudą bei portalus, bandydami kaip nors sumenkintį tą baisų įspūdį, kurį lietuviams paliko švedų tarnybų atlikto pabėgusio nuo žmogienos pirklių berniuko perdavimo Bernevarnetui istorija. Jie vis dar bando pasakoti pasakėles iš rūsio apie tai, kad vaikus Norvegijoje atiminėja tik iš smurtaujančių ir geriančių tėvų, o kitiems neva niekas negresia. Niekas tais pliauškalais nebetiki - net kvailiausi Delfio komentarų lankytojai. Nes net Lietuvos ambasados dKodėl padorioje draugijoje nepriimta tikėti sąmokslo teorijomis? Ogi dėl tos pačios priežasties, dėl kurios mokslas neaptarinėja viso to, kas atkirsta Okamo skustuvu. Okamo skustuvas – tai instrumentas, skirtas greitam hipotezių patikrinimui. Jis reikalauja atkirsti visas pernelyg sudėtingas detales, kurios aiškina kokį nors fenomeną. Kitaip sakant, jeigu, pavyzdžiui, Egipto piramidžių atsiradimą galima paaiškinti žmogaus rankų da...VILNIUS, balandžio 22 — Sputnik. Lugansko Liaudies Respublikos milicija pranešė apie Lietuvos ir Gruzijos snaiperių atvykimą į fronto liniją. Apie tai praneša naujienų agentūra "RIA Novosti" su nuroda į oficialų Lugansko Liaudies Respublikos gynybos departamento atstovą Andrejų Maročko. Pasak jo, užsienio snaiperiai, kariaujantys Ukrainos smogikų pusėje, atvyko į Katerinovkos srytį, kur yra Ukrainos kariuomenės 10-sios atskiros kalnų puolimo brigados zona. Pasak Maročko, į Donbasą atvyko 12 Lietuvos ir Gruzijos samdinių.


Žmonės, nesuprasdami kas dedasi tarp Eduardo Vaitkaus ir jo buvusio trubadūro Vaido Lekstučio, užpylė pastarąjį klausimais.Kvaili žmonės, kurie dedasi protingais, dažniausiai atsiskleidžia būtent per savo kvailumą. Mano asmenine ir subjektyvia nuomone, krūtų portalo (delfi.lt) vyriausioji redaktorė Monika Garbačiauskaitė-Budrienė yra kvaila.


Mūsų dienomis žodis „demokratija“ įgijo pašėlusį populiarumą. Apie ją mums aiškinama per televiziją, radiją, spaudą, internetą ir visada tik teigiama prasme. Susidaro įspūdis, kad demokratija – toks pats neginčijamas ir visuotinai pripažintas gėris kaip deguonis, vanduo ir taika visame pasaulyje.Manęs daug kas klausė, kodėl valdantieji nepalaikė priešlaikinių rinkimų. Atsakymas labai paprastas – nepalaikėme, nes opozicija nėra tokia, kokia dedasi viešumoje. Išankstinių rinkimų ji siekia nuo pirmos dienos, kai tik sužinojo, kad teks dirbti opozicijoje. Ji nuolatos stengiasi kurti tam palankias situacijas. Tačiau dabar, kai politinės korupcijos skandalas įgauna pagreitį ir jame ima aiškėti detalės, klampinančios ir konservatorių lyderius, man tampa aišku, kodėl priešlaikiniai rinkimai opozicijai buvo tokie reikalingi.


Lenkija pirks suskystintąsias gamtines dujas iš JAV beveik 30 proc. pigiau negu dabar perka gamtines dujas iš Rusijos koncerno „Gazprom“.


Nigerijos Boko Haram teroristinė grupuotė prisiekė ištikimybę Irako ir Levanto Islamo Valstybei (ISIL). Tokia žinia šeštadienį buvo išpublikuota Twitter puslapyje, kuriame buvo įdėtas garso įrašas, kuriame girdisi panašus į Boko Haram lyderio – Abubakaro Šekau balsas (kol kas to dar nėra oficialiai patvirtinta). Savo kalboje Šekau sakė, jog grupuotė yra pasiruošusi klausyti ir vykdyti Kalifo įsakymų tiek sunkiu, tiek palankiu metu.


-Jūs kalvis? Balsas už nugaros pasigirdo taip netikėtai, kad kalvis net krūptelėjo. Be to, jis negirdėjo, kad kažkas būtų pravėręs duris ir įžengęs vidun. -O belstis neišmokote? – grubiai atsakė, pyktelėjęs ir ant savęs, ir ant landaus kliento. -Belstis? Hm… Ne, nebandžiau. – atsakė balsas. Kalvis pasiėmė nuo stalo skudurą, nusivalė rankas, lėtai atsisuko, nutaręs išsakyti viską, ką galvoja apie ši klientą ir jo vėlyvą vizitą. Tačiau taip ir nepratarė nė žodžio, pamatęs, kas tai per klientas.


В живом эфире спросим делегацию граждан Литвы, о визите в Белоруссию: "А что это было?!" Смотрите на канале  @Литовец РУБИТ ПРАВДУ!PRISIDĖK prie Liaudies Žurnalistikos!

Pramogos Tiktoke

@ragelskis.laurynas

Mūsų bendruomenė Feisbuke

....


....
Paveiksliukai


Video

Orai

Draugai

Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis


....