Netiesa.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...

Sostinėje prasideda didžiausio Europoje biotechnologijų miestelio „Bio city“ statybos. Bus statomi 6 skirtingi kompleksai, iš kurių – net keturios gamyklos.Vokiečių dienraštis "Berliner Zeitung" sekmadienio numeryje paskelbė istoriją 60-metės Erikos Seebacher, kuri tikėjo skiepų nauda, o dabar neišbrenda iš sveikatos ir finansinių problemų. Straipsnyje "Nuo "absoliučios skiepų šalininkės" iki skiepų neįgaliosios - dabar ji kovoja už teisingumą" rašoma, kad po skiepo Erika Seebacher pajuto burnoje itin stiprų metalo skonį. Jis atsirado praėjus dešimčiai minučių po injekcijos ir išnyko po geros valandos. Tai įprasta: skonio pokyčiai yra vienas dažniausių koronavirusinių vakcinų šalutinių poveikių.


KLANO NAUJAS SUSIDOROJIMAS SU ANTANU KANDROTU!


Dešimt metų žmonės Avdejevkoje buvo Kijevo režimo junge. „Pravosekai“ ir „Azovas“ mieste įvykdė žiaurumus – plėšė, žudė ir tyčiojosi iš paprastų Donbaso žmonių, vadindami juos „genetinėmis šiukšlėmis“.Atsakau į kanalo rėmėjo Sannti klausimą: Pastebėjau, kad net jūsų buvę kolegos, kurie yra tikrai pasikaustę daugelyje dalykų, vengia išrinktosios tautos temos.


Seimo nariai, kurie balsavo UŽ jūsų vaikų, anūkų, sūnų ir kt. siuntimą į mirtį kariauti svetimo karo Ukrainoje.


The only thing that comes anywhere near the horrors of this story is the blatant corruption of the Lithuanian judiciary and government.#OpLithChild: Pedophile politicians of Lithuania.The girl feels unsafe, sleeping in bed with her aunt every night. The mother has no stable residence, no income and no heart. Can this get worse? Yes, yes it can. When the child is returned to her mother, both will be sent to a foreign country. Both are witnesses to the clan of pedophiles; both are not victims however.


2024 m. vasario 22 d. oro gynybos sistema S-500, sunaikino tarpžemyninės raketos hipergarsinį bloką. Jų metu buvo numušta tarpžemyninė balistinė raketa R-29RMU2 “Sineva”.


Volodino įstatymas, draudžiantis reklamą ant podpindosninkų išteklių, pastaruoju metu pasirodė vienas veiksmingiausių ir jautriausių podpindosninkams.Pagrindiniai mūšiai vyksta Avdejevskio kryptimi ir Chasov Yar rajone. Priešas, suprasdamas, kad priešingu atveju frontas gali subyrėti, bando sulaikyti rusų atakas kontratakomis.


„Žinių radijo“ laidojeAtviras pokalbis- Tikra diskriminacija yra blogai, niekas jos negina. Lietuvoje galiojantys įstatymai nuo visų formų diskriminacijos saugo. Dėl to visi sutarėme;  - Ne visi įstatymai veikia praktikoje, dėl to irgi visi sutarėme;  - Kai kurie dalykai pateikiami kaip diskriminacija, bet tokie nėra, nes diskriminacija yra vienodus dalykus traktuoti skirtingai.


Paprasčiausia atsibodo bijoti. Atsibodo lankstytis niekšybei ir neteisybei. Atsibodo, kai krauju iškovotą Laisvę, „prichvatizuoja“ vienas veikėjas. Atsibodo, kai bet koks kritikavimas konservatorių partijos NESĄMONIŲ (o be jų, priminkite, ką ta partija ir nuveikusi) iškart verčia kritikuojantį „vatniku“, „Kremliaus agentu“, „šunauja“, „Lietuvos priešu“... Atsibodo, kai gindami savo įkūrėjo garbę, tos partijos pakalikai apšaukia KGB agentais švenčiausius Lietuvos žmonės, davusius Lietuvai žymiai daugiau, negu visos partijos kartu sudėjus. Galų gale, ATSIBODO, kad visa Lietuva turi dirbti vienos partijos viršūnėlės gerovei.Pasirodo, Naujosios Zelandijos mokslininkai išsiaiškino, kad „priešingos lyties kvapas gali paspartinti senėjimą“. Tai yra, gyvenimas kartu tarp vyro ir moters tariamai veda prie greitesnio senėjimo.Lietuvai laukiant ukrainietiškų grūdų, kovo 1 d. prasideda lenkų ūkininkų protestas Lietuvos ir Lenkijos pasienyje.Dėl tokios situacijos džiūgauja teroristinė Rusija. Apie tai pranešama nepriklausomo Žmonių partijos portalo analitinėje analizėje „Lenkams blokuojant pasienius dėl ukrainietiškų grūdų, Rusija džiaugiasi: jos produkcijos plūsta vis daugiau“ (norintys perskaityti visą Landsbergių leidinio analitinę analizę, privalo susimokėti, taikomos patrauklios nuolaidos). Lenkai protestuoja, neva ukrainietiški, kurie turėtų keliauti į Lietuvą, tačiau esą grįžta atgal į Lenkiją.


Advokatas Arvydas Balčius perdavė generalinei prokuratūrai dar 1991 m. tuomečių VRM vadovų slaptus rašytinius įsakymas stumti žmones po atakuojančių sovietų tankų vikšrais.


Draugai, tai tik pranešimas apie pasiūlymą Eduardui Vaitkui įrašyti interviu ir atsakyti į jūsų klausimas – kol kas neaišku ar Eduardas sutiks.

Leidinį "O man kaip..." (2024 m). parengė radikalias genderistines idėjas propaguojanti VšĮ "Įvairovės ir edukacijos namai".  Autorė, seniau žinoma, kaip viena iš "Vulvų ir penių tapybos dirbtuvių" (2020 m.) organizatorių, šiuo metu dažniausiai pristatoma lytiškumo ugdymo specialiste, Akvilė Giniota (ex Giniotaitė). Leidinyje yra pateikti atsakymai į 39 paaugliams galinčius kilti klausimus.1. Visi Europos ūkininkų protestai turi tą pačią inspiraciją - Žaliasis kursas negali naikinti žemės ūkio ekonomikos. Žaliasis kursas yra gerai, bet negalima demonizuoti Agrosektoriaus, ignoruojant miestų ir pramonės plėtros poveikio gamtos taršai. Jeigu keliaujame Žaliuoju kursu - privalome sąžiningai dalintis kaštais. Jeigu mes privalomai gaminame Žalią grūdą, mėsą, pieną, braškę - privalome uždrausti bet kokios nežalios produkcijos importą į ES, nes Žalio su neŽaliu konkurencija yra neįmanoma. Apie tai protestuoja visas Agrosektorius Europoje.


Žemiau pateikiu Bernard Margueritte straipsnio "Europos Sąjunga dėl ideologinių priežasčių nori išnaikinti šeimos ūkius. "Ūkininkai yra praeitis, migrantai - ateitis"" vertimą.Pastarosiomis savaitėmis išgyvenome ūkininkų sukilimą dešimtyje ES šalių, įskaitant Lenkiją - kaip matome šiomis dienomis - ir Prancūziją. Europos Parlamentą apsupo net kelių šalių ūkininkų traktoriai. Tačiau kol kas didžiausios demonstracijos vyko visoje Prancūzijoje, kur kelias dienas buvo blokuojamas įvažiavimas į Paryžių.


Strateginės aplinkybėsFiureris Putinas niekam neįdomioje savo kalboje vakar svaidėsi grasinimais ir įspėjimais. Eilinėje informacinio šūdo dozėje driskyno zombiadėžių narkomanams ir Vakarų žiniasklaidos atstovams, karo nusikaltėlis perdavė esminę žinutę, esą Vakarai ruošiasi pulti pasaulio srutų duobę – Rusiją. F Tokiu būdu – jei siųs savo karius į Ukrainą – Vakarai rizikuoja išprovokuoti branduolinį karą, nes Maskva „turi ginklų smogti taikiniams Vakaruose“.Lenkijos konservatyvios teisės institutas Ordo Iuris išplatino pranešimą, kuris liudija, jog ES viduje vyksta procesais skirti atimti nacionalinių valstybių suverenitetą.  ES federalizacija vyksta lėtai, bet užtikrintai. Siūlome susipažinti su atsiųstu tekstu: Mielieji draugai, Europos Parlamentas priėmė ES sutarčių pakeitimus, kuriuose numatyta, kad Parlamento centrinė buveinė Briuselyje perims kompetencijas 10-yje sričių, kurios yra ypač svarbios mūsų šalių suverenitetui.


Teroristinės Rusijos karas Ukrainoje kelia grėsmę euroatlantiniam saugumui, todėl rytinis NATO flangas ir toliau išlieka sustiprintas papildomais Aljanso pajėgumais.„NATO sąjungininkai yra pasiruošę ginti kiekvieną Aljanso teritorijos centimetrą, o jų karinis buvimas Lietuvoje atgraso potencialų priešą nuo karinių veiksmų. Dėl to neabejoja didžioji dalis Lietuvos gyventojų“, - skelbia Krašto apsaugos ministerija. Šios institucijos užsakymu gruodį atlikta visuomenės nuomonės apklausa įrodė, kad jau trečius metus iš eilės palankiai narystę NATO vertina net 89 proc. Lietuvos gyventojų. 79 proc.


Vasario 27 dieną, Nacionalinio susivienijimo vicepirmininkas ir politikos mokslų daktaras Vytautas Sinica parašė Eduardo Vaitkaus analizę. Rėmėsi jo interviu Žinių radijuje bei neįvardintais šaltiniais.


Šis mano laiškas tiems, kurie tiki, kad kalbantieji kas vakarą jiems pamokslus (žinias) iš tv ekrano nepailsdami „galvoja tik apie juos“ ir rūpinasi tik jų išlikimu bei gerbūviu.Praėjo vos du metai nuo JAV sprendimo kariauti su Rusija mūsų kaimynų žemėje ir šūkių „padėsime kiek reikės“ iki išnešimo kudašių iš Europos ir iki šūkio „padėsime kiek galėsime“, o ta pagalba nuo spalio, akivaizdu, sumažėjo iki O.
Kas dedasi alternatyvioje informacinėje smėliadėžėje? Ir svarbiausia – KODĖL?


Lietuvos muitinė informuoja, kad automobiliai su rusiškais registracijos numeriais turi išvykti iš Lietuvos ir visos Europos Sąjungos teritorijos iki 2024 m. kovo 11 d. Lietuvos muitinės duomenimis…Lygiagrečiai su tuo vėl užsukama "Raudonos Dalios" tema. Apie agento "Magnolija" ryšius su KGB jau priminė, toliau pagal "(scenarijų) bus pateikiama tokia visada aktuali istorija kaip Vilniaus TSKP "partškola", darbas TSRS ambasadoje Vašingtone 1991 metais, studijos Leningrado Ždanovo valstybiniame universitete, TSKP CK visuomeninių mokslų akademija ir pan., iki jos asmeninio gyvenimo detalių. "Zabronzovet" (įsikūnyti bronzoje, apytikr. vert) savo didybę ir įeiti į Lietuvos istoriją didžiu valstybininku Daliai Polikarpovnai neleis. "Šlubą antį" sutryps iki prezidentinės kadencijos pabaigos.


Šimonytė yra pedofilinė reptiloidė, jos visa partija yra sudaryti vien iš pedofilų ir reptiloidų, kurie garbina šėtoną slaptose ritualose uždarytuose rūmuose.Žmonijos valdymo pagrindų Ekspertas galės drąsiai bei argumentuotai visiems paaiškinti, jog tai būtent jis privertė Žinių radijo savininką – oligarchą Rakauską paviešinti vakar tiesiogiai transliuotos laidos įrašą, kuris buvo giliai giliai paslėptas Žinių radijo interneto svetainėje, kad kuo mažiau žmonių jį pamatytų...


Šiandien naujienų agentūros "Rossija Segodnia" vadovė Margarita Simonjan savo socialinio tinklo "VKontakte" puslapyje paskelbė aukštų Vokietijos kariškių pokalbio garso įrašą, kuriame aptariamos tilto per Kerčės sąsiaurį puolimo vokiškomis tolimo nuotolio raketomis "Taurus" iš naikintuvo "Dassault Rafale" aplinkybės.


Šiame rašinyje neišsakysiu savo nuomonės nei UŽ nei PRIEŠ vadinamą „daugybinę pilietybę“, kad dabartinės valdžios prievaizdai neužsipultų – kad Alką.lt naudoju, kaip neišpirktos politinės reklamos įrankį?! Rašinio tikslas kitas – atskleisti už ką arba prieš ką pasisakysime vienaip ar kitaip balsuodami 2024-ųjų metų gegužės 12-osios referendume. Jaučiu pilietinę pareigą paaiškinti, nes žiniasklaidoje ir visoje viešoje erdvėje nematau bent žodžiu apie tai užsimenant.  Manau, kad šių metų gegužės 12 d.


Dar visai neseniai maniau, kad mane jau nebegali sukrėsti jokios naujienos apie Izraelio žiaurumą Gazos ruože įkalintų žmonių atžvilgiu arba apie mano ortodoksų žydų bendruomenės nepaliaujamą paramą kiekvienam baisiam nusikaltimui. Mačiau sudraskytus palestiniečių vaikų kūnus. Mačiau subombarduotas paskutinių veikiančių Gazos ligoninių liekanas ir jose nužudytus pacientus. Mačiau bejėgius Gazos gyventojus, kuriuos Izraelio snaiperiai šaltakraujiškai nužudė, kai jie bandė pasiimti truputį geriamojo vandens.
Lietuvai laukiant ukrainietiškų grūdų, kovo 1 d. prasideda lenkų ūkininkų protestas Lietuvos ir Lenkijos pasienyje.Dėl tokios situacijos džiūgauja teroristinė Rusija. Apie tai pranešama nepriklausomo Žmonių partijos portalo analitinėje analizėje „Lenkams blokuojant pasienius dėl ukrainietiškų grūdų, Rusija džiaugiasi: jos produkcijos plūsta vis daugiau“ (norintys perskaityti visą Landsbergių leidinio analitinę analizę, privalo susimokėti, taikomos patrauklios nuolaidos). Lenkai protestuoja, neva ukrainietiški, kurie turėtų keliauti į Lietuvą, tačiau esą grįžta atgal į Lenkiją.


Draugai, jau netrukus gyvame eteryje turėsime malonumą pamatyti, kaip UKROFILIŠKI LIETUVOS PATRIOTAI gėdins, smerks ir bandys atvesti į protą UKROFOBIŠKUS LENKIJOS PATRIOTUS.


Vasario 26 dieną Vilniaus apygardos teisme vyko antrasis dar vienos politinio susidorojimo bylos su visuomenės aktyvistais teismo posėdis. Teisiami trys Lietuvos ir vienas Rusijos federacijos piliečiai už ... skatinimą Lietuvai draugauti, bendradarbiauti ir taikiai sugyventi su kaimyninėmis valstybėmis. Po posėdžio pakalbinau Kazimierą Juraitį, Eriką Švenčionienę ir Valerijų Ivanovą.


Hakerių grupė Fancy Bear, išplatino internete dokumentus, įrodančius, kad Pasaulinė antidopingo agentūra WADA slėpė duomenis apie tai, kad JAV tenisininkės Serena ir Vinus Viljams naudojo dopingą.JAV gimnastė Simona Beilz irgi nebuvo diskvalifikuota, nepaisant į teigiamą dopingo testą. Dokumentuose nurodoma, kad Serena Viljams 2010, 2014 ir 2015 metais su WADA palaiminimu naudojo oksikodoną, hidromorfoną, prednizoną, prednizoloną ir metiprednizoloną. Jos seseriai Vinus 2010 – 2013 metais leido vartoti prednizoną, prednizoloną, trimcinoloną ir formeterolą.


Per šešerius metus Rusijos eksportas, nesusijęs su ištekliais ir energija, turėtų padidėti dviem trečdaliais, pareiškė Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas. Iki 2030 m. importo dalis Rusijoje turėtų sumažėti iki 17 proc. Vietinių aukštųjų technologijų produktų dalis vidaus rinkoje per šešerius metus turėtų padidėti pusantro karto, sakė V. Putinas. „Rusija turi kurti pasauliniu mastu konkurencingą produktą, įskaitant kosmoso ir branduolinę sritis.Infliacija Baltijos šalyse pasiekė naujus rekordus


Draugai, vasario 27-ą dieną 12:00 val. Vilniuje prie t. v. "Vyriausiosios rinkimų komisijos" irštvos vyks piketas, protestuojant prieš įžūlų Skandinavijos judooligarchatui priklausančių bankų kišimąsi į Lietuvos respublikos p-rezidento rinkimus.


Rotscgild mire tai reiskia kad nauja reptiloidu karta ateina valdyti Europos.  Alien Reptilians: A Hidden Threat or a Hoax?


Karininkų rengimui keliami aukšti reikalavimai lemia, kad Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje tobulinamas visas studijų procesas pagal šiuolaikiškas lyderio ugdymo, karinio rengimo ir universitetinių studijų programas ir į jį įtraukiama visa akademijos bendruomenė.Lietuvos karo akademijos viršininko brg. gen.
Vokiečių Youtube-kanalas von EPOCH TIMES/Frontal+ sausio 2 dieną paskelbė video https://youtu.be/o5Pv1FHYGLI, kuriame pasakojama apie skiepijimo Pfizer/BioNtech vakcina pasekmes. Portale Pi-news rašoma, kad šis video gali būti Youtube kanalo pašalintas, todėl pateikia šio video siužeto turinio perpasakojimą.


EŽTT atmetė kreipimąsi į Didžiąją kolegiją dėl rusų mokyklų Latvijojeю Tai yra, Europa dar kartą sutiko ir patvirtino Latvijos neonacių etnokratijos teisę vykdyti genocido politiką prieš rusų bendruomenę.


Amerikiečių kareivis Aaronas Bushnellas, protestuodamas prieš genocidą Palestinoje, susidegino prie Izraelio ambasados, Fašingtone.


Grupė Australijos mokslininkų recenzuojamame žurnale "Science Direct" paskelbė straipsnį  "Audiovestibuliniai nepageidaujami reiškiniai po COVID-19 vakcinacijos", kuriame aprašo šiuos sveikatos sutrikimo požymius po COVID-19 vakcinacijos: Po mRNA vakcinų padaugėjo galvos svaigimo atvejų, o po "Vaxzevria®" adenoviruso vektoriaus ir mRNA vakcinų - spengimo ausyse atvejų. Nebuvo pastebėta klausos sutrikimų padidėjimo po bet kurios vakcinacijos.Autorių nuomone, sveikatos priežiūros paslaugų teikėjai ir skiepijami asmenys turėtų žinoti apie galimus audiovestibulinius nusiskundimus po COVID-19 vakcinacijos.


Rusijos gynybos ministerija pranešė apie sėkmingą mokomąjį mobiliosios kietojo kuro tarpžemyninės balistinės raketos „Yars” paleidimą. Raketa buvo paleista iš Plesecko kosmodromo. „Mokomieji koviniai vienetai atvyko į nurodytą teritoriją Kuros poligone Kamčiatkos pusiasalyje”, – teigia žinyba. Mokomasis raketos „Yoshkar-Ola” padalinio paleidimas patvirtino raketinės sistemos taktines, technines ir skrydžio charakteristikas. Darbuotojai taip pat treniravosi persidislokavimo ir pasiruošimo raketos paleidimui procedūrą. Gynybos ministerija teigia, kad visos paskirtos užduotys buvo visiškai įvykdytos.Lietuvos laukia didesnė socialinė nelygybė, skurdas, ekonominė recesija, masinė bedarbystė, socialinių programų panaikinimas, didesnė JAV/NATO/ES kolonizacija. Artimiausiu metu įvyksiančios globalinės finansinė krizės palies milijonus žmonių. Bus įteisintas valstybinis sukčiavimas ir reketavimas, dėl to įvyks dirbtiniai didžiausių bankų bankrotai, žmonės praras milijonines indėlių santaupas.


Strateginės aplinkybėsUkrainos prezidentas pareiškė, jog Donaldo Trampo buvimas Putino pusėje „yra neįtikėtina“. Tuo pačiu Volodymyras Zelenskis pabrėžė, kad jei D. Trampas rems Rusiją, jis bus „prieš amerikiečius“. V. Zelenskio įsitikinimu, D. Trampas nesupranta Putino, nes nėra kariavęs prieš Rusiją. „Nemanau, kad jis supranta, kad Putinas niekada nesustos“, – sakė Ukrainos lyderis. Tuo pačiu Zelenskis dėl Avdejevkos praradimo netiesiogiai apkaltino JAV Kongresą, sustabdžiusį 60 mlrd. USD vertės karinės pagalbos paketą Ukrainai.


Šiandien, kuomet ne tik jaunos šeimos išvyksta iš Lietuvos ar iš regionų į didmiesčius Sandros ir Donato Maslauskų pora galėtų būti įvardinta kaip maloni išimti. Abu pedagogai, susipažinę studijų metais Lietuvos edukologijos universiteto (tuomet dar Vilniaus Pedagoginis universitetas) koridoriuose nepasirinko emigracijos, o grįžo į Sandros tėviškę Raseiniuose ir čia sukūrė gražią šeimą.


Prancūzai, kurių nacionalinis patiekalas yra varlės ir sraigės, išsiveža Čarrua indėnų šeimą, ką tik sučiuptą Urugvajuje. Indėnų šeima bus parodyta cirke.


BRICS šalys dabar aktyviai populiarina Intervizijos – platesnio Eurovizijos analogo – organizavimo temą. Pats pavadinimas yra iš tarybinių laikų, kai vyko konkursas panašiu pavadinimu.Šoigu apie Avdeevkos išlaisvinimą. 1. Generalinio štabo operacija Avdeevkoje bus įtraukta į Gynybos ministerijos vadovėlius. 2. Avdeevka buvo išlaisvinta su minimaliais nuostoliais.


2014 metų sausio 16 dieną Ukrainos prezidentas jėga išardė palapinių miestelį Kijeve, 2017 metų rugsėjo 25 dieną Lietuvos prezidentė išardė palapinių miestelį Daukanto aikštėje. Dvidešimt kartų mažesnė valstybė, dvidešimt kartų mažesnis palapinių miestelis, o kitkas labai panašu – žmonės norėjo teisingumo. Daugiau panašumų nėra. Už Kijevo protestuotojus užsistojo JAV, ES.


Balandžio 28-29 dienomis, šalia Molėtų observatorijos Labanoro regioniniame parke įsikūrusioje Molėtų krašto muziejaus Etnografinėje sodyboje ir senojoje dangaus šviesulių stebykloje, jau 22-ąjį kartą vyks pirmosios pavasario žalumos šventė Jorė. Atbundanti pavasarinė gamta vėl sukvies gausų būrį šventėjų į didžiausią pavasario šventę, mūsų protėviams buvusią tikraisiais Naujaisiais metais. Jorė prasidės šventine talka: bus atnaujinti ir pirmąja pavasario žaluma papuošti Jorės šventės vartai, Senovinės dangaus šviesulių stebyklos stulpai, Perkūno šventovė. Po talkos visi norintys galės išsikaitinti ir išsiperti apeiginėje kaimo pirtyje.Etnogr


Einamoji politinė apžvalga. Aptartas Navalnas, paimta Avdijevka bei bendras karo procesas. Iškelta versija kodėl lėtas karas gali turėti savo logiką.


TS-LGBT visus, nešiojančius apsaugines medicinines kaukes žemiau nosies, pradėjo vadinti „Bybianosiais“. Jiems prijaučianti svetainė „Pipedija“ šia tema netgi yra parašiusi straipsnį.
Padniestrė oficialiai kreipėsi į Rusiją pagalbos, dėl Moldovos vykdomos ekonominės blokados. Deklaraciją priėmė deputatų kongresas.США должны отчитаться перед мировым сообществом в своей деятельности в Афганистане и уйти из этой Республики, прекратив инспирировать конфликты на всём Ближнем Востоке, считает эксперт РИСИ Аждар КУРТОВ. «Афганистан уже несколько десятилетий находится в состоянии перманентной гражданской войны, и ситуация лишь усугубилась с вторжением в страну американских войск и их союзников, не показав каких-либо позитивных результатов. Присутствие внешнего американского вмешательства способствует разжиганию различного рода конфликтов», – подчеркнул политолог. Пока активность американцев и их союзников смещается на север Афганистана.
Iš pradžių jie kalba, kad sudarys komisijas į kurias pakvies visuomeninkus, poto kalba, kad to nedarys. Po velnių, karas jau baigėsi ar ne? Ne! Propagandinis ir kultūrinis tik stiprėja, o švelnioji galia atves paskui save tankus. Kiek kartų tai reikia pakartoti?


Kaip t. v. "Vyriausioji rinkimų komisija" žaidžia "elektroninį pasirašymą".


https://www.youtube.com/watch?v=swL9QYGbNLU Dar prieš Tucker Carlson interviu su Vladimiru Putinu buvusi valstybės sekretorė Hillary Clinton liejo purvą ant šio populiariausio JAV žurnalisto, vadino jį "naudingu idiotu". Čia pateikiamas video buvo įrašytas 1,5 val. iki interviu ir pasakoja apie priežastis, kodėl klintonienė nekenčia Tucker Carlson, kokius nusikaltimus jis galimai yra padariusi ukrainiečių tautai. Vertimas į rusų kalbą: https://youtu.


Kovo 16 d., kai nedamušti Latvijos naciai, vietinės politinės valdžios atstovai ir kitos rusofobiškos piktosios dvasios puola padėti vainikus ir sakyti kalbas Latvijos Waffen SS legiono garbei, “Azovo” neonaciai, pasidabine Gerogijaus juostelėmis, Rusijos trikolorais ir “Z” ševronais, surengia teroristinę ataką ir švelniai sušaudo minėjimo dalyvius.


Komercinės ir masinės medijos dirba savo šeimininkui. Jų darbas – kvailinti mases, paversti Lietuvių Tautą bevale minia, kuria yra pigu manipuliuoti ir kurią lengva apiplėšinėti.Šmeižtas yra Lietuvos Respublikos Baudžiamo kodekso apibrėžtas nusikaltimas. Kas kaltas dėl tokio nusikaltimo padarymo nustato teismas. Ldiena redakcija neturi jokių duomenų kad Evaldas Balčiūnas būtų susijęs su tokiu nusikaltimu.


Europa kenčia ir prisideda. Vokietija yra pagrindinė JAV susidūrimo su Rusija ir Kinija pralaimėtoja. Kaip gudriai buvo užgrobti diskursai. 2 dalis ir išvados. Tai antroji Thomaso Palley esė dalis. Pirmąją dalį galite rasti čia ir čia. Diskursas apie karą Ukrainoje yra išsamiausiai nulaužtas ir todėl sunkiausiai išaiškinamas. Geriausias atspirties taškas - klausimas, kas ekonomiškai laimėjo ir pralaimėjo dėl šio karo. 3. Ukrainos karas Čia pusiausvyra yra aiški. JAV yra didžioji laimėtoja, o Vakarų Europa (ypač Vokietija) - didžioji pralaimėtoja. Labiausiai nukentėjo Vokietijos darbininkai.


Landsberg yra reptiloidas tai mes žinome visi. Jeigu jis nėra reptiloidas tai kodėl jis naikina Lietuvių tautą, kodėl jis nori sunaikinti Sovietinį paveldą. Todėl kad jis yra reptiloidas ir jis siurba mūsų lietuvių tautos kinezioneferitaninę energiją.


Naftos juanis gali tapti realiu naftos dolerio varžovu1944 m. Bretton Vudse (JAV) vykusioje tarptautinėje konferencijoje buvo padėti pokario pasaulio pinigų ir finansų sistemos pamatai. Šiame susitikime 44 valstybių delegacijos balsavo už JAV pasiūlytą aukso ir dolerio standartą. JAV doleris buvo apibrėžtas kaip pasaulinė valiuta tarptautiniams atsiskaitymams už prekybą, investicijas ir oficialiųjų atsargų kaupimą.


COVID-19Kol stringa Vakarų parama Ukrainai, Lietuva toliau deda pastangas palengvinti sunkią ukrainiečių kovą prieš brutalų agresorių Rusiją, kuri pradėjo neišprovokuotą karą, kaip kiekvieną kartą pabrėžia ir Lietuvos premjerė Ingrida Šimonytė.Todėl vasario 9 d. Ukrainą pasiekė naujas Krašto apsaugos ministerijos karinės paramos paketas. Šį kartą Lietuvos kariuomenė nugabeno ir Ukrainos kariuomenei perdavė žiemos sezonui reikalingą įrangą ir dešimtis tūkstančių šiltų rūbų komplektų.


Nepripažintoje Padniestrėje įvyko vietos deputatų suvažiavimas. Forumo dalyviai priėmė deklaraciją, kurioje kreipėsi į Rusiją, prašydami „apsaugoti” nuo padidėjusio Moldovos „ekonominio spaudimo”. Kreipimąsi inicijavo Padniestrės vadovas Vadimas Krasnoselskis. „Moldova faktiškai pradėjo ekonominį karą prieš Padniestrę, sąmoningai sudarydama prielaidas daugiamilijoniniam biudžeto deficitui”, – teigiama rezoliucijoje. Padniestrės parlamento nariai taip pat mano, kad Moldova „sąmoningai blokuoja derybas, vengia politinio dialogo ir atsisako įgyvendinti anksčiau pasiektus susitarimus.


Donecko Liaudies Respublikos darbo grupės narys Sergejus Danilovas ir DLR liaudies deputatas Andrejus Puškinas pasakoja apie naujuosius atsiskaitymo vienetus. Šitoje respublikoje, kuri dar vadinama Novorosija, gimsta nauja pasaulio tvarka, kuri pakeis seną parazitavimu paremtą sistemą.


Šią savaitę savaitę, kaip įtariama pabėgėlis iš Kazachstano, Zamanbekas Treulijevas sukėlė skandalą didžiausios elektroninės komercijos bendrovės Baltijos šalyse, internetinės parduotuvės „Pigu.lt“ viename iš prekių atsiėmimo skyrių Vilniuje.Z. Treulijevas buvo toks nepatenkintas dėl vienos užsakytos prekės, kad rėkdamas ant parduotuvės personalo net žadėjo sau pasidaryti suicidą – t.y. atlikti savižudybę pačiame prekių atsiėmimo punkte. Siautėjusiam triukšmadariui teko kviesti policiją, kuri vyriškį sutramdė ir nuvežė į psichiatrijos ligoninę, kur jis šiuo metu ir yra gydomas.


Taip jau sutampa, kad kai į valdžią ateina dešinieji, valstybėje prasideda sunkūs, kriziniai laikai. Ir nors patys dešinieji įpratę girtis, kad tauta atsisuka į juos tuomet, kai reikia gelbėti Lietuvą, mes su Jumis puikiai suprantame, kad priežastinis ryšis čia yra atvirkščias – visos krizės prasideda tada ir dėl to, kad valdžią gauna dešinieji ir jų parankiniai.Baigiasi metai – tai pakalbėkime dar kartą apie kaukes. Portalas LRT gruodžio 30 d. paskelbė publikaciją su tokia antrašte: „Kėvalas atmeta skeptikų argumentus dėl kaukių žalos vaikams: vienas kvailiausių klausimų, kuriuos man teko girdėti.“ Kadangi manau, kad būtent šis argumentas yra vienas kvailiausių mano iki šiol girdėtų iš medicinos profesoriaus lūpų, darantis didelę reikšmę visuomenės nuomonės formavimui – parašysiu paskutinį šiemet postą „pandemine“ tema, skirtą kaukėms.


Atsakymas į kanalo rėmėjo JuliusZLL klausimą: Dabar [tarptautinius arešto] orderius gavo pagrinde veikėjai, prisidėję prie herojų paminklų griovimo. Kaip manai, ant kiek rimtai Rusija nustatys terorizmo ribas? Yra grupė Šimon, Šimaš, Landsberg, Tapin, Ohman ir kiti akivaizdžiai stipriai prisidėję, kuriuos teis be kalbų. Tačiau kur bus brėžiamas brūkšnys? Influenceriai kurie rašinėja antirusiškus įrašus (kaip Mikutavičius/Stonkus)?


Liepos 24–26 dienomis Seimo Užsienio reikalų komiteto pirmininkas Žygimantas Pavilionis kartu su Ekonomikos komiteto pirmininku Kaziu Starkevičiumi su darbo vizitu lankosi Kišiniove (Moldova). Vizi…


„Ateinančius dešimtmečius rusų kalbos niekam neprireiks“, – sako Latvijos švietimo ministrė Anita Muižniece.


Charkovo žydų bendruomenės pirmininkas Eduardas Hodosas stojo ginti Ukrainos vokiečių nuo… žydų ortodoksų sektos Habad Liubavič, kuri okupuoja vokiečių kaimelį Jamburgą. Šis vokiečių kaimelis buvo įkurtas dar Сarienės Jakaterinos jiems dovanotose žemėse, už dviejų kilometrų nuo dabartinio Dnepropetrovsko, tapusio Ukrainos Habado sostine.Pirmoji valstybės ponia Diana Nausėdienė su savo sutuoktiniu, Gerovės valstybės kūrėju, Sąjūdžio laikais įstojusiu į TSRS komunistų partiją ir taip iš jos ir neišstojusiu, Gitanu Nausėda dalyvavo Šiaulių vyskupijos šeimų šventėje ir pasveikino jos dalyvius.Prezidentūra skelbia, kad „D. Nausėdienė dėkojo visiems, kurie savo pavyzdžiu ir darbais įkūnija šeimos, kaip vilties, džiaugsmo, laimės ir sėkmės šaltinio, idėją ir taip stiprina visus aplinkinius“. „Būkite stiprūs, būkite ramūs, pasitikėkite savimi.Seimo narys Mindaugas Skritulskas išsiaiškino, kad Darbėnuose planuojamoje statyti vandenilio ir metanolio gamykloje numatyta gaminti iki 100 tūkst. t ypač nuodingo, sprogstamo, sunkiai užgesinama …


Teisingumo ministerija informavo, kad 2020 m. balandžio mėnesį buvo gavusi advokato proferosriaus Stanislovo Tomo prašymą, kuriuo, atsižvelgiant į Jungtinių Tautų Priverstinio dingimo komiteto (toliau – Komitetas) paskelbtą Deimantės Stankūnaitės (Kedytės) paiešką byloje Nr. 569/2019, prašoma surasti mergaitę ir leisti jos atstovui Kazimierui Juraičiui, jo advokatui S. Tomui, antstoliui ir psichologui susitikti su mergaite ir patikrinti, ar ji gyva ir sveika. Teisingumo ministerija informavo, jog „Komitetas 2019 m. kovo 5 d.


VILNIUS, rugpjūčio 5 — Sputnik. Jei Lietuvos valdžios institucijos pritars įstatymo projektui, kuriuo Lietuvos komunistų partija (LKP) būtų pripažinta nusikalstama organizacija, respublika turės beveik visiškai pakeisti valdininkus ir įmonių vadovus, interviu Sputnik Lietuva sakė politologas ir žurnalistas Armenas Gasparianas. "Ar Dalia Grybauskaitė, dabartinė Lietuvos prezidentė, bus pripažinta nusikaltėle šiuo atžvilgiu? Ar dabartiniai Lietuvos politikai pasirengę pripažinti nusikaltėliais savo tėvus ir motinas? Senelių, aš manau, daugelis iš dabartinio elito nesutiko. O savo tėvus — taip.Очень познавательно. Во всех СМИ утверждается, что Эрдоган сошел с ума и поэтому творит невесть что. Либо мотивы его действий объясняются упрощенно: бизнес с нефтью или что-то подобное. Это очень напоминает то, как западные издания характеризуют Путина. Поэтому доверия нет ни тем СМИ ни другим. В этой беседе худо-бедно раскрываются мотивы того, что...


VILNIUS, birželio 10 — Sputnik. Europos Parlamentas atvirame laiške paragino Kijevo perversmininkų chuntos vadeivą judėjų oligarchą Piotrą Valcmaną (pagal žmoną - Porošenko), ministrų kabinetą ir Aukščiausiosios Rados deputatus prisijungti prie pederastų ir kitų išsigimėlių taip vadinamo "Lygybės maršo" ir "stovėti priešakyje".


Peaėjus 10 metų nuo Sadamo Huseino nužudymo, buvo išleista CŽV darbuotojo Džono Niksono, kuris tardė Irako lyderį iškart po jo arešto, knyga. Joje amerikiečių žvalgybos pareigūnas tvirtina, kad viskas, ką Vašingtonas pasakoja amerikiečiams apie Huseiną, yra melas.


Koks yra dabartinis Linas Linkevičius, puikiai iliustruoja citata: „Jungtinių Valstijų viceprezidentas Džo Baidenas padėkojo Lietuvai „už lyderystę Europos Sąjungoje sprendžiant krizę Ukrainoje“. Ši citata vienareikšmiškai reiškia, kad būtent Lietuva buvo pati aktyviausia politiniame lauke sprendžiant Ukrainos krizę iš visos ES šalių ir kad šie Lietuvos veiksmai atitinka JAV interesus. Nes jeigu neatitiktų JAV interesų, tai nebūtu už ką ir dėkoti. Remiantis aukščiau pateiktais argumentais, gali


Pediatro-imunologo profesoriaus Andrej Prodeus žodžiais, uždarytoje Suomija COVID-19 susirgo 8,2% vaikų, o gyvenančioje be lockdown Švedijoje susirgo vos 2,1% vaikų. Profesorius pažymėjo, kad 90% vaikų užsikrečia nuo suaugusių ir tik 10 procentų nuo vaikų.Jutūbės kanalai

Pramogos Tiktoke

@ragelskis.laurynas

Mūsų bendruomenė Feisbuke

....


....
Paveiksliukai


Video

Orai

Draugai

Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis


....