Netiesa.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...


Kit Kniggtly straipsnio, "40 faktų, kuriuos privalote žinoti: Tikroji "Covid" istorija", paskelbto kovo 24 d. portale Off-guardian.org. vertimas. https://off-guardian.org/2023/03/24/40-facts-you-need-to-know-the-real-story-of-covid/ I DALIS: SIMPTOMAI 1. "Covid19" ir gripo simptomai yra IDENTIŠKI. Nėra jokių simptomų ar simptomų rinkinių, unikalių arba specifinių tik "Covid" ir vien tik "Covid". Visi "Covido" simptomai yra bendri su daugeliui kitų ligų ir būklių, įskaitant visumą kvėpavimo takų infekcijų, liaudiškai vadinamų "gripu".

Aptikęs žinutę, jog vienas didžiausių vokiškų infoportalų BILD.de nerodo Rusijos federacijos rezultatų bendroje medalių įskaitoje, patikėjau, tačiau nuėjau į Bildą pasitikrinti. Mažu ką, vakarofobai, šmeiždami vakarietišką žodžio laisvę gali prirašyti. Akurat. Milžiniško, superturtingo medijos koncerno valdomas šūdportalis, kuriam skandinavų samdinių - delfio durnalistų prieglauda net į padurkus netinka, šitaip primena vargšams nacibiurgeriams, kad jeigu negali nugalėti - tai bent jau apšik.


Ukrainos prezidentas Petro Porošenko pasirašė įstatymą, sekant kuriuo Ukrainos vyriausybė įgavo teisę nevykdyti skolinių mokėjimų privatiems kreditoriams, praneša „Ukrainskaja pravda (Ukrainos tiesa)“. Šis dokumentas, ukrainiečių valdžios nuomone, leis Kijevui „išvengti negatyvių pasekmių potencialių įsipareigojimų nevykdymo atvejais“, – pažymima straipsnyje.Sekant šiuo įstatymu, vyriausybė gavo teisę priimti sprendimus dėl laikino kai kurių mokėjimų vykdymo sustabdymo „visais arba kai kurių ati


Europos sąjunga ir JAV taip nuoširdžiai palaikiusios betvarkę Kijeve valdant Janukovičiui, šiandien choru smerkia spalio 14 dienos įvykius prie ukrainiečių parlamento. Kaip tas priimta Vakaruose, apie demokratiją prisimenama, kai naudingoms marionetėms atsiranda grėsmė prarasti valdžią. “Demokratinėje valstybėje parlamentas turi turėti galimybę apsvarstyti teisėkūros iniciatyvas be prievartos ir gąsdinimų“ – pareiškė ES pasiuntinys Ukrainoje Yang Tombinski.Мы уже привыкли к тому, что любое упоминание с высоких трибун о том, что Россия – православная страна у прогрессивной российской общественности вызывает стойкое отторжение. Особое негодование традиционно вызывают слова об уникальности российской цивилизации, «русском мире» и внешнеполитических задачах России. Любая апелляция к Богу и напоминания о великом прошлом и больших задачах, стоящих перед страной, воспринимаются не иначе как проявление сектантства.


2001 metais Lietuvos žurnalistų sąjungos (LŽS) Kauno skyriaus veikla ėmė domėtis teisėsaugos institucijos. Kauno vyriausiajame policijos komisariate tiriama baudžiamoji byla, mat įtariama, jog neteisėtai buvo užvaldytas šimtus tūkstančių kainuojantis šio miesto žurnalistų turtas.Reikšmingiausias praeitos savaitės įvykis Lietuvoje – studentų organizuotas mitingas prieš šauktinių kariuomenę Vilniuje. Ši akcija parodė, kad Lietuvoje dar rusena pilietiškumas, valdžiai nepavyko galutinai sunaikinti demokratijos ir įbauginti savo piliečių, drįstančių abejoti išrinktųjų sprendimais. Nors akcija praėjo gana nedrąsiai, bet teikia vilties pats jos atsiradimo faktas. Šį renginį, kaip ir visada tokiais atvejais, bandė sužlugdyti atsiųsti provokatoriai. Kad jie buvo organizuoti, mat


Ar Lenkija ir Lietuva - suverenios šalys? Ar jos turi savarankišką politiką, ar tik vykdo kitų, didesnių, žaidėjų interesus? Štai į šiuos nepatogius klausimus tiesiai šviesiai atsako kaimyninės Baltarusijos lyderis, Aleksandras Lukašenka.


Ne kartą pagalvoju, ko nesiseka mūsų sisteminei žiniasklaidai ir politikams normaliai pateikti tikros rusiškos propagandos žiedelius, o ištempinėja antraeilius, ar trečiaeilius dalykus iš konteksto?


Šių dienų LTR yra tas pats, kas prieš tris dešimtmečius buvo „kasparvizija“: ji kovoja prieš Lietuvą. Skirtumas tas, kad tuomet šitiems Lietuvos griovėjams atlyginimus mokėjo Maskva, o dabar šiai antivalstybinei organizacijai su protu prasilenkiančio dydžio atlyginimus priversti mokėti mes! Pagrįsiu pavyzdžiais savo kaltinimus LRT. JAV prezidentas Donaldas Trampas, šalies – Lietuvos strateginės partnerės prezidentas, turėtų būti gerbiamas. Bet to nėra.
Norėjau trumpai aptarti 2023 m. kovo 5 d. Lietuvoje prasidėjusius rinkimus. Buvo renkami savivaldybių merai ir savivaldybių tarybų nariai. Į rinkimų apylinkes atėjo 48,93 proc. visų rinkimų teisę turinčių rinkėjų. Rinkimų komisijos duomenimis, pirmoje vietoje atsidūrė socialdemokratai, gavę 17,45 proc. visų rinkėjų balsų. Jie jau pirmajame ture išrinko 10 merų, o antrajame ture - 14 kandidatų.Atidžiai vakar stebėjau susirinkusius salėje. Tokia tradicija, kad per kiekvieną V.Putino pranešimą telvizijos kameros būtinai parodo visų Rusijoje veikiančių religinių konfesijų atstovus. Vasario 21 d. Vladimiro Putino pranešimas nebuvo išimtis.
Pasaulio ekonomikos forumas skelbia, kad pedofilai "išgelbės žmoniją"


VILNIUS, rugpjūčio 9 - Sputnik. Rusijos prezidento atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas įvertino JAV senatorių pasiūlymus pripažinti Rusijos Federaciją terorizmo rėmėja "už proto ribų", terorizmo rėmimo klausimas gali būti skirtas šalims, kurios remia likusias teroristų grupes Sirijoje. Laikraštis "Kommersant" anksčiau paviešino naujų sankcijų prieš Rusiją įstatymo projekto tekstą, kurį parengė respublikonė Lindsey Graham ir trys jos kolegos.


Silpnybę ginklams jaučiantis Krašto apsaugos ministras, labiau žinomas kaip anušauskinių KGB sąrašų skelbėjas, Arvydas Anušauskas pranešė, kad nuo vasario 24 d. bus eksponuojamas rusiškas tankas automobilių stovėjimo aikštelėje šalia Katedros aikštės.

2014 m. vasario 21 d. Janukovyčius ir opozicijos lyderiai, tarpininkaujant Lenkijos, Vokietijos, Litukrijos ir Prancūzijos diplomatiniams atstovams, pasirašė susitarimą dėl Okrainos krizės sprendimo.
Visa "pandemija" yra apgaulė
2020 - 2022 per šiuos metus ne tik pasikeitė įvairios elgesio normos ir žmonių santykiai. Per juos priimta daug precedento neturinčių politinių sprendimų, kurie sukėlė didelių diskusijų ir iki šiol kelia klausimų dėl jų pagrįstumo.

Besitęsiantys neramumai JAV didmiesčių gatvėse spėjo ne tik destabilizuoti Amerikos visuomenę, bet išprovokuoti ginčus ir lietuviškosios nesisteminės...


Politinis strateginis lygmuoZelenskio ir Baideno susitikimo Kijeve šventę vakar temdė Putino kreipimasis į „liaudį“, nauji smūgiai į Ukrainos miestus, naujos aukos, naujas kraujas. Beveik dvi valandas trukusioje kalboje kartotos daug kartų girdėtos mantros, kad Vakarai ir Ukraina kaltos dėl karo ir jog būtent Vakarai nori sunaikinti Rusiją.Masinis krikščionių atgimimas, vykstantis Kentukio Asberio universitete, išplito į daugelį krikščionių konfesijų, tokiu būdu pritraukiant tikinčiuosius iš pagrindinių protestantų bažnyčių, Biblija pagrįstų grupių bei katalikų tikėjimo.


Prieš ketvirtį amžiaus (!), 1996 m. spalio 8 d. Seime priimtas LIETUVOS RESPUBLIKOS LIETUVOS NACIONALINIO RADIJO IR TELEVIZIJOS ĮSTATYMAS pagal kurį 1997 m. liepos mėn. įsteigta ir įregistruota Vie…Lietuvoje nuspręsta patikrinti, kaip išleidžiamos Jevrosojūzo milijardinės dotacijos kelių statybai ir remontui, ir pakraupo. Tai, kad Lietuvoje Jevrosojūzo lėšos naudojamos neefektyviai - vieša paslaptis. Visi seniai apie tai žino. Ekonomistai mano, kad tik geriausiu atveju tik 10% subsidijų yra efektyviai panaudojama. 90% - tik vykdomų darbų imitacija, o nusėda jos trijose ar penkiose Lietuvos biznio šeimose. Jei skaičiuoti, kad trečdalis metinio 12 mlrd Lietuvos biudžeto yra iš Jevrosojūzo fondų, galima tik įsivaizduoti, kokia milžiniška suma buvo investuota į šalį nuo 2004 metų, kada Lietuva įstojo į Jevrosojūzą.


Šiandien vokiškas internetas svarsto vyriausybės pareiškimą apie būtinybę priimtiimigrantus iš visų karštų planetos taškų. Pirmenybė atiduodama jauniems musulmonams iš Afrikos irArtimųjų Rytų. Bundestago pranešime kalba apie stiprias rankas, kurios išgelbės Vokietijos ekonomiką. Bet pakanka paklausti: „kur visi šie mažaraščiai, nemokantys vokiečių kalbos vyrai galės dirbti?“– pasipils „rasisto“ ir „islamofobo“ etiketės.


Viena aštriausių praėjusios savaitės aktualijų – spalio 21 d. pasaulį apskriejusi žinia, kad tądien išėjusiame dokumentiniame filme „Pranciškus“, dabartinis Romos popiežius pasisakė už vienalyčių partnerysčių institutą. Natūraliai kilo priešingos reakcijos: vieniems tai patinka, kitiems – nepatinka.


Kiekvieno nors kiek pažįstamo žmogaus išėjimas anapus įjautrina neužbukusio žmogaus reakciją į melą supantį mus gyvenime, nes nelieka pakantumo toleruoti, lietuviškai būtų gerbti, aiškiai baltais siūlais siūtas nesąmones.Europos agentūros paskelbė, jog mūsų COVID-19 situacija yra blogiausia Europoje. Ne metas aiškintis, kieno koks statusas, pareigos ar postai. Yra metas veikti ir visiems susėsti prie apskrito stalo…


Palaikyk mus Feisbuke

Marabika

Paveiksliukai

Video

Orai

Draugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA
Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis