Netiesa.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...

Okraina tikrai nugalėjo.


Arkivyskupas Vigano dalijasi COVID Ethics International žinia su medikais


Pasaulio įvykių apžvalga.


Rusijos pajėgoms toliau vykdant smūgius raketomis Ukrainos energetikos sistemai, Kremlius trečiadienį pareiškė tikįs savo puolimo Ukrainoje sėkme. Apie 70% Ukrainos sutrikdytas elektros tiekimas, n…


Video darytas 2015 metais, kuris parodo nuo ko viskas prasidėjo.


Kaip jau rašėme praeituose straipsniuose, kad Lietuvoje be smurto žymių randami žmonių lavonai. Daugiausia apie rastus lavonus praneša Šiaulių apskrities policijos komisariatas. Šiaulių AVPK 2022 1…


Klausas Schwabas sako, kad komunistinė Kinija yra pavyzdys daugeliui šalių kuriant "naująjį rytojaus pasaulį"


Olego Gazmanovo daina su klipu, atskleidžianti Rusijos realijas.


Apie situaciją su energijos tiekimu po lapkričio 23 d. smūgių:


BERLYNAS. Mokytojų asociacijos pirmininkas Heinz-Peter Meidinger nurodė, kad daugėjant imigrantų Vokietijos pradinių mokyklų mokymosi rezultatai blogėja. Kuo didesnė imigrantų kilmės vaikų dalis, "tuo žemesnis, bent jau tendencingai, pasiekimų lygis - tai parodė PISA lydimieji tyrimai", - sakė jis laikraščiui "Bild-Zeitung".


Italijoje buvo pradėtas tyrimas dėl Okrainos piliečio, dėl jo dalyvavimo neonacių teroristinėje grupuotėje, kurią vietos teisėsaugos pareigūnai neutralizavo, pranešė laikraštis „la Repubblica“.


meluojaBet ne už akcijas gaunami dividendai yra vykstančio Lietuvos valstybės ir jos piliečių apiplėšimo pagrindas ir esmė.


Komentaras TV laidoje prof.Povilas Gylys išsakė nuomonę, kad Lietuva negali būti atsakinga už Vokietijos okupuotoje Lietuvoje vykdytą žydų genocidą, o JAV pretenzijos Lietuvai neturi jokio juridinio pagrindo.


Leiskite paaiškinti, kokia yra Morganos Danielės inciatyvos, sutikimo dėl seksualinių santykių esmė.Yra siūloma keisti Baudžiamojo kodekso 151 str. (Privertimas lytiškai santykiauti).


Psichologinės pagalbos vaikams telefonu tarnybos vadovas, 2006-ųjų „Lietuvos tolerancijos žmogus“, psichologas Robertas Povilaitis socialiniuose tinkluose paneigė sąmokslo teorija apie masiškai iš šeimų atiminėjamus Lietuvos vaikus. „Kaunietiška istorija iškėlė į paviršių visokių visuomenėje tvyrančių baimių, kurios jau atrodė buvo prasisklaidžiusios. Internete pastebėjau Garliavos aktyvistų atsigavimą. Žmonės pradėjo lyginti šias istorijas ir komentuoti apie šių istorijų panašumą, esą vienu ir kitu atvejais valstybė naudojo nereikalingą smurtą prieš piliečius.


Rusijos ir Baltarusijos invazija. Padėties apžvalga 2022 11 24 12:00


„Turime darbinį sutarimą su Lietuvos žydų bendruomene ir JAV Amerikos Žydų kongresu. Diskusijos vyko ilgai, dabar projektas yra pateiktas derinti ir bandyčiau šį projektą pateikti Seimui. Manau, kad šį klausimą Lietuvai reikia išspręsti – jis kyla labai dažnai, diplomatinėse įvairiose diskusijose, dvišaliu, daugiašaliu pagrindu.“


Lapkričio 23 d. Europos Parlamentas (EP) triuškinama dauguma priėmė rezoliuciją, kurioje Rusija įvardijama terorizmą remiančia valstybe. Pritarė 494 EP nariai, 58 balsavo prieš, o 44 susilaikė.


Žiniasklaida ūžia apie tai, kad Živilė Diawara, kultūros pasaulio veikėja, praleido naktį areštinėje  jos rankinėje radus, kaip įtariama, narkotikų – žolės ir haliucinogeninių grybų. Manau, kad kiekvienas normalus žmogus tokioje situacijoje („sulaikyta su narkotikais praleido naktį areštinėje“) norėtų privatumo ir ramybės.


Valstybėje susidariusi situacija, kai vakarėlis įsismarkavo ir visi pamiršo šokius, o prasidėjo tiesioginė pjankė ir bendravimo lygis maždaug toks – „jei mane gerbi, gerk su manim“, arba dar geriau, „sušniok tą šniūrą bus z...“.


Primename, kad Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) šiuo metu atlieka Generalinės prokuratūros kontroliuojamą ikiteisminį tyrimą dėl įtariamos korupcijos Valstybinėje maisto ir veterinarijos tarnyboje …


Vyriausybė pritarė Bausmių vykdymo kodekso pakeitimo projektui. Reaguodama į tai, kad už beprecedentį Šnipų tinklo Lietuvoje sukūrimą nuteistas Algirdas Paleckis, net ir būdamas už grotų skambina telefonu į „PressJazz TV“ ir kalba kas jam šauna į galvą, lapkričio 23 d. Vyriausybė svarstys Teisingumo ministerijos inicijuotą Bausmių vykdymo kodekso pakeitimo projektą.


Lietuvos nepriklausoma žiniasklaida skelbia, kad reaguodama į nuteistojo Šnipų tinklo įkūrėjo Algirdo Paleckio veiklą, Vyriausybė pritarė Bausmių vykdymo kodekso pakeitimo projektui.Mokesčių mokėtojų pinigais išlaikomas valstybinis transliuotojas informuoja, kad Teisingumo ministerijos „sprendimas inicijuoti pakeitimus kilo reaguojant į tai, kad už šnipinėjimą nuteistas Algirdas Paleckis, net ir būdamas už grotų, skambučiais toliau skleidė Kremliaus propagandą“.


Ubagė nuskurdusi Rusija buvusioje „Renault“ gamykloje Maskvoje prasidėjo serijinis „Moskvich“ automobilių surinkimas, iš iškilmingos gamybos pradžios ceremonijos praneša žiniasklaida. Pirmasis nauj…


Rusijos ir Baltarusijos invazija. Padėties apžvalga 2022 11 23 11:30


Друзья, в святой день Всех Святых литовские активисты Форума Добрососедства отдали дань уважения Воинам-Освободителям, возле осквернённого, но всё таки не снеённого памятника в воинском кладбище в Антакальнисе.


Norite neginčijamų įrodymų, kad pasaulio pabaiga jau visai čia pat? Aš juos jums tuoj pateiksiu: Zuikis. Iš vištienos. Netikras. Maximoj. Lietuvėlėj. Marijos žemelėj!


Gal aš ir klystu, bet žeminti ir melžti europiečius Amerikoje sugalvota kita priemonė: „Holokausto industrijos“ mutantas, jos pakaitalas – juodųjų rasizmas.


Buvęs Stokholmo LGBT asociacijos darbuotojas buvo nuteistas už kelių prieglobsčio prašytojų, kurie kreipėsi į jį pagalbos, išžaginimą ir seksualinį išnaudojimą.


Napoleonas užpuolė Rusiją — atsaku tapo Paryžiaus užgrobimas. Tačiau noras įspausti Rusiją į kampą, sutriuškinti (o dar geriau — likviduoti) post-Napoleono laikotarpiu įkvėpia europiečius vėl ir vėl. Be to, kuo labiau vieningesni jie tapdavo, tuo stipresnis buvo šis jausmas. Ir tuo pačiu metu jie elgiasi pagal tą pačią schemą.


Gabrielius yra kuiliukas. Pakalbam atvirai ir paprastai – jam niežti kiaušiukus kuo greičiau padėti į aksominį seimo nario krėslą. Išoriškai to niežulio nepastebėtum – droviai perkreipta burna, tvirta kaip uola žmona šalia ir visose priešrinkiminėse nuotraukose Anūkas apkibęs kekėmis vaikų. Kiek ten jis jų turi?


Liberali ideologija šiandien neatpažįstamai pasikeitė. Jau XX amžiuje liberalai pradėjo skelbti, kad atvira visuomenė turi priešų. O tokių priešų laisvė gali ir turi būti ribojama.


„Šių metų rugsėjo pradžioje VšĮ „Ekspertai.eu“ norėjo atidaryti sąskaitą Lietuvoje veikiančiame užsienio banke SEB. Užpildė visas prašomas anketas, pateikė visą prašomą informaciją (visi susirašinėjimai su SEB banku yra).Po kiek laiko iš SEB banko paskambino moteris ir pranešė, kad sąskaitos neatidarys, o to priežasčių pasakyti negali. Paprašius paaiškinti priežastis, moteris informavo, kad tikrai nežino priežasčių, tačiau pažadėjo išsiaiškinti ir artimiausiu metu perskambinti bei pateikti informaciją, kodėl neatidaroma sąskaita.


Renginio organizacinis komitetas protesto-mitingo kviečia gvildenti šias temas: už teisingas energijos kainas, prieš lietuvių emigraciją, už išankstinius Seimo rinkimus, prieš konstitucijos laužymą, už žodžio ir minties laisvę, prieš vykdomą valdžios politiką, už nepriklausomą žiniasklaidą, prieš žmonių skurdinimą, už protingą vidaus ir užsienio politiką, prieš verslo žlugdymą, už orią valstybės ir žmonių ateitį, prieš valstybės griovimą.


Dar vienas Okrainoje sunaikintas britų samdinys.


JK suteikė 400 mln. svarų sterlingų pagalbą, kad finansuotų sukarintas pajėgas, dalyvaujančias mirties būrių, kankinimų ir turto prievartavimo veikloje.


Valstybės Dūma, per paskutinį trečiąjį svarstymą, priėmė federalinį įstatymą, draudžiantį LGBT propagandą, pedofilija ir lyties keitimą reklamoje, knygose, filmuose ir žiniasklaidoje.


2015 metų lapkričio 23 dieną Krymo energetinė blokada iš tikrųjų prasidėjo po to, kai lapkričio 20-23 dienomis Krymo pasienyje su Okraina sprogo elektros perdavimo bokštai (buvo Okrainos nacių susprogdinti).


"Sveikatos teisės institutas" persekioja žmonijos gelbėtoją nuo trečiojo tūkstantmečio maro - bendrovę "Pfizer". Reikia padėti mūsų gelbėtojams!


1. Gyvename visuomenėje, kurioje ilgalaikis stresas tapo mūsų gyvenimo dalimi - jį įveikti galėsime tik tuomet, kai neturėsime didelių lūkesčių ir pretenzijų ateičiai, tačiau su viltimi gebėsime apkabinti mums duotą dabartį.2. Žmonės bijo parodyti savo širdį kitiems, nes jie nemato tokių, kurie parodytų savo širdį patys. Tačiau jeigu ir įmanoma pažadinti Meilę pasaulyje - tai tik įdėjus savo paties indėlį. 3.


Ar kada susimąstėte, nuo ko dabar miršta žmonės? Kodėl daugėja be smurto žymių randamų lavonų?


Rusijos valstybės Dūma trečiadienį per antrąjį, pagrindinį, svarstymą priėmė įstatymo projektą, numatantį dideles administracines baudas – iki 10 mln. Keičiamas Rusijos Federacijos administracinių …


The home address of Klaus Schwab, world Great Reset engineer


Ši  ES “tryda“  panaši į fanatikų kliedesius kurie “patiki“ arba yra “pritikinami“ be jokių faktų. 28 Europos Sąjungos narės pritarė britų teiginiui, kad dėl vasarį Solsberyje įvykusio buvusio dvigubo Rusijos agento ir dukros apnuodijimo greičiausiai kalta Maskva, rašo „Financial Times“. Kur faktai ir įrodymai? Užtenka vien tik GREIČIAUSIAI?


Kijevo parduotuvėse tuščios lentynos, žmonės išpirko duonos gaminius, – apie tuščias lentynos, pranešė Ukrainos naujienų portalas Strana.ua. „Vietos visuomenė skelbia vaizdo įrašus su tuščiomis len…


Valstybės pažangos tarybos posėdyje aptarti šiuo metu rengiamos Valstybės pažangos strategijos „Lietuva 2050“ galimi Lietuvos ateities scenarijai bei ryškėjančios strateginių ambicijų ir ateities vizijos kryptys.


Lapkričio 25-27 d. Seimo Užsienio komiteto pirmininkas Žygimantas Pavilionis (šaikos narys) dalyvaus Konrado Adenauerio fondo rengiamoje konferencijoje „Saugumo kūrimas Europoje“ Kadenabijoje (Ital…


Aborigenų administracija yra neteisėta


Kreipimasis į vyruką, vardu Gitanas


1919 metų balandį Vilniuje ir aplink jį klostėsi dramatiški įvykiai, iš esmės nulėmę visus tarpukario Lietuvos ir Lenkijos santykių aspektus. Balandžio 20 dieną, diplomatui Jurgiui Šauliui Varšuvoje derantis dėl Lietuvos pripažinimo, Lenkijos kariuomenė staigiu ir netikėtu manevru užėmė Lietuvos sostinę.


Palaikyk mus Feisbuke


Paveiksliukai

Video

Orai

Draugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA
Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis