Netiesa.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...

Prieš 100 metų, 1914 liepos 28 dieną Austro-Vengrijos imperija paskelbė karą Serbijai. Tai tapo I Pasaulinio karo pradžia. Rusija negalėjo likti nuošalyje ir nekreipti dėmesio į sąjungininko užpuolimą. Liepos 29 dieną imperatorius Nikolajus II pasiuntė Vokietijos kaizeriui Vilhelmui II telegramą su pasiūlymu "perduoti austrų-serbų klausimą Hagos konferencijai". Rusija pradėjo dalinę mobilizaciją, nukreiptą prieš Austro-Vengriją. Tačiau dalinė mobilizacija buvo techniškai neįmanoma ir liepos 30 d


Vakarų kryptimi Lietuvai kelią tiesęs prezidentas p. V. Adamkus vis paragina tautą netylėti, aiškiai reikšti nepasitenkinimą neteisybe, skelbti ir kritikuoti varguolių likimu nesidominčius, savo priešrinkiminių pažadų netęsiančius politikus. Vakarietiškai mąstančiam buvusiam gerbiamam p. Prezidentui sunku suvokti, kad Lietuvoje menkiausios kritikos pasireiškimus vis dar valdo nematomų sovietinių politinių despotų rankos. Kas yra mėginęs viešai pareikšti savo nuomonę, nesutampančia su valdančiųjų nubrėžta baudos linija, tas jau seniai įsitikino.


Kalbos kalbelėsŠiandien teroristinės Rusijos vladyka Putinas vyksta dviejų dienų vizito į šalį-kalėjimą Šė Korėją. Prieš jam atvykstant į Pchenjaną, Šė Korėjos valstybinė žiniasklaida paskelbė Kremliaus fiurerio komentarus, kuriuose jis dėkoja Riebuiliui Kimui už paramą jo veiksmams Ukrainoje ir patvirtina, kad abi šalys toliau glaudžiai bendradarbiaus, siekdamos įveikti JAV taikomas sankcijas. Karo nusikaltėlis Putinas Šė Korėjoje lankysis pirmą kartą per 24 metus. Tai rodo, kad Kremliaus režimas yra beveik izoliuotas, o Maskvai verkiant būtina, visų pirma, karinė pagalba.


Šiaurės Korėjos centrinė telegrafo agentūra (ŠKCTA) paskelbė KLDR ir Rusijos visapusiškos strateginės partnerystės sutarties tekstą. Joje visų pirma numatomas karinės pagalbos teikimas vienos iš šalių užpuolimo atveju. Dokumentą, kurį sudaro 23 straipsniai, pasirašė Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas ir KLDR vadovas Kim Jong Unas.


Tęsinys. Ankstesnės dalys ČIA. Kai aukščiausios vertybės nuvertėja, tai viskas eina tik į į tai, kas blogiausia ir į tuštybę. (Heidegeris) Pedofilijos slopinimo politika. Kur ji? 61. „Necivilizuota civilizacija“. Nuo blogio žmonės bėgo visais laikais, tik skirtingai įsivaizdavo jo sukėlėjus. Dažniausiai prie jų buvo priskiriami priešai, užkariautojai, grobikai, laukiniai (barbarai), svetimšaliai, nepažįstamieji, nusikaltėliai, vagys, skriaudikai, apgavikai ir pan. Keisčiau ir nemaloniau atrodo, kai blogis surandamas patį aukščiausią pažangos lygį pasiekusioje moderniojoje civilizacijoje.Senovės žydai pavardžių neturėjo, jie išsiversdavo su vardais, tėvavardžiais ir pravardėmis. Mes pamėginome išsiaiškinti, iš kur pas žydus atsirado pavardės, ką bendro turi tarpusavyje Koenai ir Levinai, Šusteriai ir Sandleriai. Rusijoje pavardes žydams teikti pasiūlė Gavrilas Deržavinas. Jis reikalavo, kad pavardės būtų kuriamos „mažarusišku stiliumi“ ir atspindėti ne tik žmogaus charakterį, bet ir valdžios požiūrį į jį. Uždari žmonės gaudavo pavardę Zamyslovatyj ar Zamysliukas, žvitrūs ir sum


Kalbos kalbelėsNATO svarsto galimybę paskelbti branduolinių ginklų parengtį ir dislokuoti daugiau branduolinės ginkluotės, atsižvelgiant į didėjančią Rusijos ir Kinijos keliamą grėsmę, pareiškė NATO generalinis sekretorius Jensas Stoltenbergas. Aljanso lyderio teigimu, NATO turi parodyti pasauliui savo branduolinį arsenalą ir taip pasiųsti tiesioginę žinią savo priešams. J. Stoltenbergas pridūrė, kad šiuo metu vyksta konsultacijos dėl raketų paėmimo iš saugyklų ir jų parengties.


Seniai akivaizdu, kad Vakarams įprasta maniera žvelgti į Rusiją iš aukšto nepriklauso nuo kokių nors konkrečių politinių momentų. Pranašumo idėja slypi Vakarų civilizacijos atstovų pasąmonės gelmėse, taip pat kaip ir patologišką siaubą vakariečiams kelianti "rusų grėsme". Vienas iš vakarietiškos pasaulėžiūros ypatumų yra tai, kad viską stengiamasi unifikuoti. Europiečio ir amerikiečio supratimu, visas aplinkinis pasaulis (mokslas, religija, ekonomika, menas ir t.t.) turi būti protingai sudėliot


Sutartyje dėl visapusiškos strateginės partnerystės tarp Rusijos Federacijos ir KLDR numatyta pagalba agresijos prieš vieną iš dalyvių (c) Putinas Tiesą sakant, tai reiškia, kad Rusijos Federacija ir KLDR dabar turi karinį gynybinį aljansą. Atitinkamai, per karą tarp JAV ir Pietų Korėjos prieš KLDR Rusija turės teikti pagalbą Pchenjanui. Ir atvirkščiai. Tiesioginės NATO atakos prieš Rusiją atveju KLDR mūsų broliams rusams suteiks karinę pagalbą.


Šiandien Lietuvą ginantis frontas yra Charkove. Todėl nėra svarbesnės kovos Lietuvai šiandien, negu ta, kuri vyksta Charkovo laukose. Europos gynybos linijai Charkove lūžus, mūsų saugumas blogėja dramatiškai. Šalin putinizmą. Putinistinė Europa būtų ruso-fašizmo pergalė pagal planą. Viskas pagal planą. Ir žmoniškumo civilizacijos galas.Mes matome pirmuosius taikos šauklius, vaikščiojančius Vilniaus gatvėse, besirenkančius Vengrijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje. Matome labai daug norinčių. Nes jis, Putinas, investuos būtent į tuos žmonės, kurie jam padėtų trečią kartą pasiekti taiką.
Šį pirmadienį (birželio 17 dieną) pasirodė informacija, jog Eduardas Vaitkus į Seimą eis partijos „Kartu su Vyčiu“. Koks pirmas įspūdis ir kas tai per partija? Ramiai, be šmeižto ir isterijos, apžvelgiama esama situacija.
Seimas skubos tvarka pradėjo svarstyti teisingumo ministrės Ewelinos Dobrowolskos pristatytą projektą, kuriuo siūloma denonsuoti 1992 m. liepos 21 d. Vilniuje pasirašytą Lietuvos ir Rusijos sutartį dėl teisinės pagalbos ir teisinių santykių civilinėse, šeimos ir baudžiamosiose bylose, ratifikuotą Aukščiausiosios Tarybos nutarimu. Tokiu būdu siekiama nepalaikyti glaudesnio teisinio bendradarbiavimo su valstybe agresore.Strateginės aplinkybėsUkrainos gynybos ministras Rustemas Umerovas atskleidė, kad nuo metų pradžios Rusija Ukrainoje numetė beveik 10 000 valdomų bombų. Jis paragino stiprinti oro gynybą ir sakė, kad Kijevas apie tai diskutuoja su sąjungininkais „kiekvieną dieną ir kiekviena proga“. Reikšdamas užuojautą žuvusiųjų ir sužeistųjų šeimoms dėl gegužės 25 d.
CHALIAVA – nuo hebrajiško žodžio „chalev“ – „pienas“. Prieš šimtą metų sionistų organizuotas vajus rinkti pinigus pienui žydų vaikams Palestinoje arba Rusijos „sėslumo zonoje“ pavertė žodį „chalev“ nemokamo daikto/dovanos sinonimu. Iš to ir yra kilusi frazė „na chaliavu“, reiškianti „einu pasiimti nemokamo pieno“.


Politinė Europa seniai nebuvo tokia pakrikusi kaip dabar. Permainos Amerikoje, žvalūs prezidento Trampo pareiškimai apie tai, kad NATO atgyveno, o santykiai su sąjungininkais – nebe dogma, toliau tebesitęsiantys štormai palei ES perimetrą, pradedant Artimaisiais Rytais ir Balkanais, baigiant Ukraina ir Moldavija – visa tai sukėlė Europos isteblišmentui tikrą šoką.Gruodžio 19-ą dieną žiniasklaidos šlovinamoje „demokratinėje“ Pietų Korėjoje Konstitucinio teismo sprendimu buvo uždrausta už šalies nepriklausomybę nuo JAV-NATO diktato pasisakiusi Vieningoji Pažangos Partija (VPP), apkaltinus kai kuriuos jos vadovus neva planavusius karo atveju rengti perversmą prieš esamą valdžią ir glaudžiai bendradarbiauti su Šiaurės Korėjos pajėgomis.Liuksemburge įsikūręs Europos Sąjungos teismas ketvirtadienį priimtame sprendime nurodė Vengrijai sumokėti vieno milijono eurų baudą už kiekvieną vėlavimo laikytis taisyklių dieną, nes ji neįvykdė 2020 m. gruodžio mėn. teismo sprendimo dėl Priėmimo sąlygų direktyvos ir Grąžinimo direktyvos pažeidimo. Apie tai rašoma Vengrijos dienraštyje "Magyar hirlap".


Atsakymai į žurnalistų klausimus po vizito Uzbekistane. http://kremlin.ru/events/president/news/74132 http://static.kremlin.ru/media/events/video/ru/video_low/OXfO9oiwhrNZVXJDneZQmCn8B5YPBHpJ.mp4 Rusijas Prezidentas Vladimiras Putinas atsakė į Rusijos žiniasklaidos atstovų klausimus po valstybinio vizito Uzbekistane. Kreipimasis į spaudos atstovus vyko Taškento oro uoste. Pavelas Zarubinas, televizijos kanalas „Rossija“. Atsiprašau, turiu du klausimus iš karto, ir abu jie gana ilgi. Pirmasis.


Nelygioje kovoje už demokratiją krito dar vienas pinigų rinkikas Minedas. Ir kaip jis krito? Na, tiesiog pasisavino tuos pinigus, kuriuos per savo fondą iš žmonių rinko, kaip paramą Ukrainai.Praėjusią naktį pasaulį sujaudino žinia apie „Noamo Chomsky mirtį“, kurią paskleidė daugybė „rimtų“ žiniasklaidos priemonių, o sukurtos klastotės, kurią atskleidė jo žmona betarpiškai ilgai negalėjo pralaužti pasaulinės klastotės sienos. Daugelis Chomsky draugų ir gerbėjų, nepatikrinę informacijos, suskubo rašyti nekrologus...


Orveliško postmodernizmo pasaulyje tiesa nėra svarbi. Todėl karas finansuojamas per "taikos fondą" nacių režimas vadinamas demokratija, o visų žmogaus teisių panaikinimas – europietišku keliu.


Ukrainiečių žurnalistas ir politikas Anatolijus Šarijus žaismingai papasakojo apie G7 susitikimą, į kurį buvo pakviestas ir V.Zelenskis. https://www.youtube.com/watch?v=W_3Vj7yXN5Y Vis tiktai, centrine figūra italų spaudoje tapo nusenęs JAV prezidentas Dž.Bidenas. https://www.youtube.com/watch?v=pKtudwc9Y-0 Virusiniu tapo vaizdo įrašas, "kuriame G7 šalių vadovai stebi Folgore brigados desantininkų pasirodymą, o J. Bidenas akimirkai nusigręžia, bet jį atgal pakviečia Giorgia Meloni, kuri paliečia jo ranką". Apie keistą JAV prezidento elgesį parašė Italų dienraštis Corriere it.


Perrinkimo antrai kadencijai valstybės vadovo pareigoms proga Gerovės valstybės Gitaną Nausėdą pasveikino užsienio šalių vadovai.Sveikinimuose išreiškiamas lūkestis plėsti dvišalį bendradarbiavimą, tęsti produktyvų bendradarbiavimą Europos Sąjungoje ir NATO, drauge ir toliau remti Ukrainą, skelbia Prezidentūra.. Lenkijos prezidentas Andrzej Duda ir Prancūzijos Prezidentas Emmanuel Macron sveikino G. Nausėdą lietuvių kalba. Savo sveikinimuose jie džiaugėsi galimybe ir toliau tęsti produktyvų dvišalį bendradarbiavimą, dirbti kartu kuriant stipresnę ir atsparesnę Europą.


Lenkijos visuomenėje pasipiktinimą sukėlę tai, kad pagal Migracijos paktą priimta Prieglobsčio direktyva "pabėgėliams" (kiekvienas nelegalus migrantas pagal Migracijos paktą įteisinamas kaip potencialus pabėgėlis) suteikia teisę į nemokamą aukšto standarto apgyvendinimą, socialines išmokas, visapusišką ir nemokamą medicininę priežiūrą, galimybę patekti į darbo rinką. Prieglobsčio direktyva leidžia pabėgėlių šeimų susijungimą (1, 2). Didelį susirūpinimą sukėlė tai, kad migrantai visoje ES gaus vienodas išmokas.Ukrainai po kelių savaičių gresia bankrotas. Per derybas su obligacijų pirkėjų grupe nepavyko susitarti dėl maždaug 20 mlrd. dolerių (apie 18,7 mlrd. eurų) siekiančios tarptautinės skolos restruktūrizavimo, kaip buvo pranešta pirmadienį. Laikas yra labai svarbus: Rugpjūčio 1 d. baigiasi dvejus metus trukęs mokėjimų įšaldymas. Dėl to buvo susitarta su tarptautiniais vyriausybės obligacijų pirkėjais, nes šalį ekonomiškai žlugdo Rusijos agresyvus karas. Ukrainos finansų ministras Sergejus Marčenka sakė, kad derybos bus tęsiamos. Jis tikisi, kad vyriausybė pasieks susitarimą iki rugpjūčio mėn.The only thing that comes anywhere near the horrors of this story is the blatant corruption of the Lithuanian judiciary and government.#OpLithChild: Pedophile politicians of Lithuania.The girl feels unsafe, sleeping in bed with her aunt every night. The mother has no stable residence, no income and no heart. Can this get worse? Yes, yes it can. When the child is returned to her mother, both will be sent to a foreign country. Both are witnesses to the clan of pedophiles; both are not victims however.


Люди размышляют о глобальном экономическом кризисе, расширении НАТО, энергетической сверхдержаве встающей с колен, на полном серьёзе говорят о финансовых инструментах, рынке, войнах за ресурсы, геополитике. И оперируют при этом позавчерашними отжившими, а значит ложными категориями. Потому что происходящие сегодня в мире процессы более адекватно описывает не экономика и не геополитика, а скорее задвинутая прогрессом на задворки философии метафизика. Для большей части современного мира справедлив


1944 metų birželio 19 dieną čia buvo sudeginti 44 žmonės, iš jų 29 vaikai, 13 moterų ir du vyrai. Vyriausiajam iš mirusiųjų, seneliui Kuprijanui, buvo aštuoniasdešimt metų. Jauniausiajam, Kostiai Kukcharenok, maždaug dveji... Dalvos gyventojų atminimas įamžintas ir Chatyno nekropolio memorialinėse plokštelėse su šimtų Baltarusijos kaimų, sudegintų kartu su gyventojais, pavadinimais.Kalbos kalbelėsUkrainos prezidento kanceliarijos vadovas Andrijus Jermakas Šveicarijoje vykstančiame Taikos aukščiausiojo lygio susitikime paskelbė, kad svarbiausia su partneriais suderinti taikos planą ir tada jį bus galima pateikti Rusijai. Tuomet esą, tai yra antrajame susitikime, galės dalyvauti ir Maskvos atstovai. Šveicarijoje šiuo metu vykta bene didžiausias pastarojo meto pasaulio lyderių suvažiavimas, kuriame dalyvauja 100 delegacijų iš 92 šalių bei 8 organizacijų.


Vos prieš nepilnus metus didžiulė dalis „kairiąja“ tada buvusia A. Butkevičiaus socialdemokratų vyriausybe nusivylusių lietuvių bėgdami prie balsadėžių dėjo viltis į naujai „iškeptąją“ R. Karbauskio „Valstiečių ir žaliųjų sąjungą“ – ši partija pristatė save kaip tariamą užguitosios daugumos, tautos reikalų gynėjų, pasiryžusią iš kažin ko ir kažin kaip „atsiimti mūsų valstybę“. Tačiau naująja valdžia susižavėjusių liaudies naivuolių ir vadinamosios „valstiečių“ vyriausybės medaus mėnuo baigiasi – lyg yla iš maišo lenda ir jų tikrasis veidas.


Tai tikra bomba! Vovanas ir „Lexus“ dar kartą pabedravo su amerikiečių politiku – šį kartą buvusiu JAV prezidento patarėju nacionalinio saugumo klausimais Johnu Boltonu. Jis nuoširdžiai manė, kad kalbasi su Petro Porošenka, todėl pasakė daug nereikalingų dalykų.


Skaitmeninė era ne taip jau smarkiai pakeitė mūsų gyvenimą. Kai 1997 metais kompiuteris IBM Deep Blue nugalėjo pasaulio šachmatų čempioną Garį Kasparovą, daug kas pagalvojo, kad peržengta svarbi riba. Žmogus pirmą kartą pralošė mašinai, ir dar savo apties veiklos sferoje - viename iš pačių intelektualiausių frontų. Pono Kasparovo pralaimėjimas sustiprino nerimą tų žmonių, kurie baiminasi mašinų sukilimo. Laikraščiai garsiai šaukė, kad mes pralaimime bedvasiams robotams visuose frontuose.


Krašto apsaugos ministras Laurynas Kasčiūnas baigė istorinį vizitą NATO gynybos ministrų susitikime Briuselyje, kurio metu aptartas NATO gynybos ir atgrasymo stiprinimas bei sąjungininkių parama Ukrainai. Tai paskutinis Aljanso narių gynybos ministrų susitikimas prieš viršūnių susitikimą Vašingtone liepos mėnesį, skelbiama Krašto apsaugos ministerijos pranešime visuomenei „Ruošiantis NATO viršūnių susitikimui Vašingtone – Lietuvos raginimas didinti lėšas gynybai“. „Mūsų lūkestis Vašingtono viršūnių susitikimui – pasiekti sprendimus dėl NATO kolektyvinės gynybos stiprinimo.


A girl just three years old was pimped out by her own mother to three adult men; for 4,000 Euros per month. Those three men are high ranking members of the Lithuanian Government. Most of the key figures in this story are dead — murdered — with the exception of the mother, and the court has forced the child to live with her again — this child is the last breathing witness. Did you pay attention to the word "Government members". Yes, those corrupt officials who satisfied @h@their devilish lust with a 3 years old infant, how can you imagine giving the future of your country @h@in their cursed hands!


Nuo 2022 metų vasario įsižiebęs karinis konfliktas Ukrainoje palaipsniui privedė prie krizės šioje šalyje. Tokios krizės, kuri realiai veda link dugno, akivaizdu, jog Ukrainai gresia tikras žlugimas jau artimiausių dviejų metų bėgyje. Per tą laiką nuo konflikto pradžios labai daug žmonių pabėgo iš Ukrainos. Bėgo nuo karinių veiksmų, ir nuo betvarkės, kuri buvo akivaizdi dar 2022 metais. Tai, kas vyksta Ukrainoje, ryškiai peržengė žmogiškumo ribas. Vienas iš tokių reiškinių: tiesiai iš savo būstų, iš gatvių ir net poliklinikų prievarta į kariuomenę velkami piliečiai.Pažiūrėjau Britų nacionalinio transliuotojo BBC interviu su Lietuvos Užsienio reikalų ministru Gabrieliumi Landsbergiu. Jis svarbus tuo, kad parodo, kokią Lietuvą mato Vakarai ir kaip mes matome patys save. Tai du paraleliniai pasauliai. Kelia susižavėjimą BBC žurnalisto pasirengimas interviu. Žinoma, tai ne vieno žmogaus, o visos komandos darbas. BBC be didelių pastangų atskleidžia Lietuvos politikos nenuoseklumą ir prieštaravimus. Lietuvos žiniasklaida nei siekia, nei nori tai atskleisti ar parodyti. Tuos kas mėgina tai padaryti, apklijuoja Kremliaus etiketėmis.


Tai ne šių dienų Ukraina ir jos sostinė Kijevas. Tai 2003 m. vaizdai iš Irako sostinės Bagdado, kuomet Vakarai stengėsi įdiegti toje šalyje demokratiją ir kitas svarbiausias civilizuoto pasaulio vertybes.


Pasakysiu savo trumpą nuomonę dėl taip vadinamų pabėgėlių situacijos.Tai antra pagal svarbumą problema po feikines pandemijos, kurios neliesiu, nes pakankamai daug dalinausi informacija feisbuko paskyroje, bei savo mintis publikavau kituose portaluose. Šiai dienai nelegalių migrantų skaičius perkopė pustrečio tūkstančio. Tokio kiekio išlaikymas per mėnesį atsieina virš 2 mln. eurų, o vieno nelegalo išlaikymas dienai kainuoja 30 eurų. Aritmetika paprasta. Kiekvieną dieną atvyksta naujų po 100 ar 200.


Eduardas Vaitkus, politinė partija KARTU SU VYČIU ir NPJ toliau skelbia gerąją naujieną apie tai, kad galima pasiekti taiką Lietuvai ir nedalyvaujant kare. Į Seimo rinkimus einame nešdami žinią, kad Lietuva neparsiduoda nei rytams nei vakarams. Tauta patikėjusi mandatą Eduardui Vaitkui KARTU SU VYČIU gaus garantiją, kad visi pažadai rinkiminėje programoje bus įgyvendinami prisiimant asmeninę atsakomybę, žmonėms bus atskleisti užsienio agentai dirbantys Lietuvoje, o korupciniams nusikaltimams nebus taikoma senatis.


Jungtiniuose Arabų Emyratuose, Abu Dabyje, baigti statyti "Abraomo šeimos namai", rašoma lenkų portale Polonia Christiana. "Monoteistinį kompleksą" sudaro bažnyčia, sinagoga ir mečetė.  Jis skirtas skatinti vadinamųjų "Abraomo religijų" išpažinėjų tarpreliginį dialogą ir bendradarbiavimą siekiant taikos pasaulyje.Bene gausiausiai turistų lankomame Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto M. K. Sarbievijaus kiemelyje pakabintos dvi pederastų ir kitų seksualinių iškrypėlių „vaivorykštės“ vėliavos. Socialiniame tinkle „Facebook“ apie tai pranešta iš oficialios Filologijos fakulteto paskyros.


За то что, 90 копеек за 1 доллар? Может из-за того что, это была держава с самой лучшей экономикой и с которой считался весь мир? А может быть из-того что, это самая спортивная страна в мире? А может из-за того что, это первая страна в мире с бесплатной медициной и с самой лучшей системой образования, (тоже бесплатной) которое было на 1 месте?


Mūsų karo vanagai – konservatoriai ruošia pasauliui naują projektą kurį pavadinčiau „Paverskime Ukrainą naujuoju Afganistanu“. Leidinys Newsweek publikuoja buvusios aukštos JAV Centrinės Žvalgybos valdybos (CŽV) pareigūnės ir nacionalinio saugumo ekspertės Rebekos Kofler (Rebekah Koffler) įžvalgas: „Ukraina verčiama naujuoju Afganistanu, pumpuojant į ją ginklus ir pinigus…“. Būtent ji savo knygoje numatė Rusijos invaziją į Ukrainą. G.Atvirų šaltinių duomenimis, okrainos įvykiuose oficialiai dalyvavo maždaug 12 tūkst. Samdinių.Anno | 2018-06-15 | Smagumai | 1615 | 9 16 6

STALINAS

Tai tik nedidelė žodžių apie Vadą dalis.. Jis nieko nepaliko abejingais. Jo veiksmus ir orumą pripažino tiek draugai, tiek priešai. Ir jei jau kam kalbėti apie jį, tada tik panašaus masto asmenybėms..


Guel-er-Rišatas – tai milžiniška žiedinė struktūra Sacharoje, kurią visu gražumu galima pamatyti netgi iš kosmoso. Kai kurie mokslininkai mano, kad būtent ji yra senovinio Atlantidos miesto liekana. Savo forma ši struktūra yra pakankamai taisyklinga. Toks įdomus reiškinys iškart krinta į akis, patraukdamas dėmesį ne tik savo išvaizda, bet ir paslaptingumu. Sunku patikėti, kad ji gali būti natūralios prigimties. Būtent dėl to kai kurie specialistai mano, kad tai Atlantidos paveldas.


Pateikiu kitokį suvokimą apie šio pasaulio sandarą. Tai prieštarauja tiek mokslui, tiek religijoms. Tai paremta tam tikra asmenine patirtimi. Pateikiu savotiška alternatyvos forma. Tai gan tiksliai atitinka situaciją.


Ir, kaip aš suprantu, galėtų sugyventi/išgyventi toks neįtikėtinas skaičius, jei teisingai paskirstytų resursus arba kitaip sakant - būtų geri/kokybiški žmonių santykiai. Kiek tie skaičiai tikroviški - ne man spręsti, bet šie skaičiavimai verčia susimąstyti.


Audrius Bačiulis jau yra praturtinęs lietuvių kalbą vaizdingais ir kūrybiškais terminais, o dabar į vartseną įvedė dar vieną naują sąvoką - politinės pedofilijos.Kokia pavojinga yra šiuolaikinė medicina, darosi akivaizdu, kai prasideda gydytojų streikai. Kai 1976 metais Kolumbijos sostinėje Bogotoje visi gydytojai, išskyrus greitosios pagalbos medikus dingo iš savo darbo vietų 52 dienoms, mirtingumo lygis smuko 35 procentais. Tas pats nutiko Izraelyje 1973 metais, kai gydytojai apribojo kontaktus su pacientais iki 7000 vizitų, lyginant su ankstesniais 65 000. streikas vyko mėnesį laiko. Per tą mėnesį hospitalizuotų pacientų skaičius sumažėjo 85%. Jeruza


Konservatoriai ir liberalai nėra įpratę atidėlioti savo pažadų. Rinkėjai paprašė legalizuoti narkotikus? Štai ir gavo. Nedidelio kiekio narkotikų dekriminalizavimo įstatymo projektas jau perėjo pirmąjį Seimo svarstymą. Be to, ministrė pirmininkė Ingrida Šimonytė sakė, kad visi alkoholio pardavimo laiko apribojimai, kuriuos priėmė ankstesnė "valstiečių" Vyriausybė, netrukus bus atšaukti.


AfD federalinio sekretoriaus pavaduotojas Georg Pazderski pasmerkė nusikaltėlių gaujas, kurios Viduržemio jūroje užsiima „gelbėjimo operacijomis“. Jis pasakė: Yra visiškai aišku ir teisinga, kad dauguma Viduržemio jūros šalių uždaro savo uostus nevyriausybinių organizacijų (NVO) laivams. Priešingu atveju jie taptų bendrininkais nusikaltėlių gaujų. Prie jų priklauso de-facto ir pačios pasiskelbusios gelbėjimo organizacijos, kurios šiuo metu mutavo į svarbias neteisėtos masinės migracijos grandis į Europą. To pasekoje geri žmonės ir profesionalūs nusikaltėliai jau senai tapo bendrininkais.


Kaip žinoma iš Europos Komisijos pranešimų, krizei dėl koronaviruso pandemijos Lietuvoje įveikti iš ES biudžeto bus skirta beveik 2,2 mlrd. eurų. Suma įspūdinga. Kokiais tikslais vyriausybė ketina pinigus išleisti? "Europos Sąjungos Ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo fondas yra unikali galimybė pakelti Lietuvos ekonomiką į aukštesnį lygį, pagerinti Lietuvos žmonių gyvenimą.
Lietuvoje kuriasi nauja partija – TEISINGUMO AUŠRA. Tai kairioji, patriotinė jėga. Jos idėjos išdėstytos vaizdo įraše: [embed] Šiuo metu vyksta partijos steigėjų telkimasis, kad būtų įstatymų…


Vizito Ukrainoje metu jaunasis Lietuvos užsienio reikalų ministerijos vadovas Gabrielius Landsbergis davė laisvę savo vaizduotei. Šalies, kurioje gyvena mažiau nei trys milijonai žmonių, atstovas dalijo visuotinio masto pažadus. Jis pažadėjo pateikti vakciną 40 milijonų Ukrainos gyventojų ir grąžinti Krymą Kijevui, netgi palaikė Ukrainos energetikos sistemos atjungimą nuo Rusijos ir Baltarusijos iki 2023 metų pabaigos.


Vakar pasaulį apskriejo džiugi žinia vengrų tautai ir visiems Europos tautininkams. Buvo pranešta, kad „susidūrę su vis didesnėmis Vengrijos politinės ir teisinės terpės represijomis“ Rotšildų finansinės imperijos patikėtinio milijardieriaus Džordžo Sorošo Atviros visuomenės fondai (AVF) perkelia savo tarptautinių operacijų vykdymą ir personalą į Berlyną. Ar atsitiktinai parinktas Berlynas? Ne, jį valdo Vokietijos „žalieji“, kurie tvirtina, kad Vokiečių tauta iš viso neegzistuoja! Apie vokiečių tautos nebuvimą pareiškė „žaliųjų“ partijos lyderis Robert Habeck laikraščiui Junge Freiheit.


Š. m. gruodžio 1 dieną prie Turkijos ambasados SLF surengė piketą, kurio tikslas – išreikšti protestą prieš Turkijos vyriausybę dėl Rusijos lėktuvo numušimo. Akcija ne masinė, ja siekta tik užfiksuoti patį protesto faktą, bet ne sukelti masinius bruzdėjimus ar protesto mitingus. Renginio organizatoriai patikino, kad jokios informacijos apie protesto akciją nei spaudoje, nei per socialinius tinklus niekam neteikė. Todėl apie planuojamą protesto piketą asmeniškai nekviesti jo dalyviai galėjo sužinoti tik slapta pasiklausant telefoninių pokalbių.


Kai kurie žmonės nenori turėti vaikų, jiems atrodo, kad palikuonys trukdys laimingai gyventi. Realybėje viskas priklauso nuo to, ką laikote laime. Jeigu laime laikote linksmą ir nerūpestingą gyvenimą, tada vaikai išties jos nepridės. Vaikai – tai didelė atsakomybė, jaudinimasis ir problemos. Bet jeigu laime laikote visišką savo galimybių atskleidimą, nesiliaujantį tobulėjimą, tada vaikai taps jums unikalia charakterio tobulinimo mokykla, kuri leis suformuoti ir ištobulinti daugybę naudingų bruožų. Tai, žinoma, nenutiks automatiškai, kai tik susilauksite vaiko.Gerbiami televizijos žiūrovai, štai jūs ir vėl su mumis. Leiskite mums papasakoti jums, ką jums reikia klausyti, žiūrėti, valgyti, dėvėti, kaip jūs turite gydytis, kuo pasitikėti, ką pirkti, kaip elgtis, už ką kariauti. Pasodinkite greta savęs vaikus, mes mylime vaikus. Leiskite mums užsiimti jų auklėjimu. Niekas negali išauginti jų geriau už mus. Pasitikėkite. Atsipalaiduokite.


Artėja diena, kai Alepo mieste Sirijos kariuomenės apsupti „Islamo valstybės“ teroristai, iš įvairiai perdažytos Al-Kaidos gaujų, o ten ten jų, ekspertų teigimu, 50 tūkstančių galvažudžių, po 5,5 metų praktikos pjauti „netikėliams“ galvas, bus sunaikinti arba sugrįš į Europos Sąjungą, JAV, ir ten tęs savo piktadarybes. Taip ir tiktai taip pasibaigs šis siaubingas JAV ir jų vasalų iš ES, tų „elitų“, didžiausias XXI amžiaus nusukaltimas žmonijai.


Rusijos ir Baltarusijos invazija. Padėties apžvalga 2022 10 09 11:00


Jos diena prasidėdavo anksti ryte, kai atsikėlusi eidavo melžti karvių. Dabar ten nebekelia kojos. - Nebegaliu ten įkelti kojos. Taip graudu pasidaro, kad norisi verkti, - prisipažįsta Angelė. Tvarte - nė vienos karvės. Atrodo, kad jų gulyklos dar šiltos. Ėdžiose likę po saują šieno. Kitame tvarto gale nuleidusi galvą stovo viena telyčia. Vienam gyvuliui liūdna. Kampe po lempa cypsi būrelis viščiukų. Ir tai - visas jų likęs ūkis! O buvo 11 galvų.


Sausio 1-ąją sveikuoliai kviečia sutikti eketėse savo miestuose. Paskelbtos ledinės nuotraukos varžytuvės jau laukia nuotraukų. Pastarieji du metai kaip niekada apnuogino prastą Lietuvos žmonių sveikatos būklę. Nei viena valdančioji dauguma per visus nepriklausomybės metus neskyrė tinkamo dėmesio užkirsti kelio lėtinių ligų epidemijai, fizinio aktyvumo ir sveikos gyvensenos skatinimui, o dabartinė vyriausybės politika sveikatos apsaugos, alkoholio ir narkotikų kontrolės srityje dar labiau gilina ir blogina jau beviltiška tapusią padėtį.Infiltratoriai sąmoningai kolonizuoja svetimą teritoriją, tam, kad susikurtų sau ateitį. Teritorijos šeimininkai išmetami per bortą.Pagaliau atėjo ilgai laukta sausio 25-oji. Šiandien pagrindiniai referendumo koordinatoriai: Zigmas Vaišvila, Nendrė Černiauskienė ir Tauras Jakelaitis turėjo paskelbti skaičius, kiek jau yra surin…


Liūdna žinia leftistų troliukams - V.Sinica ir vėl buvo teisus! Nanto katedrą padegė "pabėgėlis" iš Ruandos, keršydamas Prancūzijos valdžiai už nepratęstą leidimą gyventi


Пора признаться. Шесть лет назад я был ещё очень наивным и идеалистичным.Prašau seimo nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto bei LR valstybės saugumo departamento: 1. Kadangi mano telefoniniai pokalbiai nuolat sekami, prašau leisti susipažinti su Kazimiero Juraičio ir Artūro Paulausko 2015 m. lapkričio 27 d. 12:44 val. pokalbio įrašu. Tikslas – dar kartą išsiaiškinti, ar teisingai supratau seimo nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininko rekomendaciją UŽSIČIAUPTI. 2. Prašau išaiškinti nuomonės reiškimo ribas. 3. ...


Vilnius Kaip Lietuvos Respublikos sostinė turi būti „perskaitomas“ tiek bendrapiliečių, tiek ir užsienio svečių. Tokiam „perskaitymui“ būtini paminklai iškiliausioms asmenybėms, svarbiausiems praeities įvykiams. Toks įamžinimas ir įpaminklinimas tiesiog būtinas save gerbiančiai valstybei, tautai. Net ir kultinė asmenybė – Vytautas Didysis yra ištremtas į Gedimino kalno papėdę, Nacionalinio muziejaus kieme.


Pasakyk žmonėms, kad esi anarchistas, ir greičiausiai sulauksi kokios nors reakcijos. Galbūt jie ims trauktis arba dės į kojas apimti siaubo (galų gale, juk tu gali turėti bombą ir žinai, kaip ją panaudoti!). O gal jie spjaus tau į akis arba bandys įkišti į cypę. Tačiau dažniausiai esu apipilamas klausimais. Populiariausių klausimų sąrašo viršūnėje yra šie: 1. Argi buvimas anarchistu vyriausybių kontroliuojamame valstybių pasaulyje nėra utopija ir net šarlatanizmas? 2. Ar anarchistai tikrai ti


Vengrijoje užfiksuotos 6,29 mirtys 100000 gyventojų. Tuo tarpu Belgijoje - 86,38 mirtys 100000 gyventojų. Ar vien koronaviruso baimė sąlygojo Vengrijos karantino sugriežtinimą? Mano manymu, Vengrijos valdžia puikiai informuota, kad COVID-19 yra daugiau informacinis-politinis virusas, manipuliavimo visuomene technologija, negu reali grėsmė.


Dar vienas demonstratyvus „maidaninės“ valdžios spjūvis į ukrainiečių veidą. Nejaugi tarp 40 mln. ukrainiečių neatsirado nieko, kas būtų galėjęs užimti Odesos gubernatoriaus postą ir kandidato reikėjo ieškoti užsieniečių tarpe? Nejaugi į miestą, pergyvenusį gegužės 2 d. tragediją, reikėjo paskirti žmogų, kuris savo gimtinėje tapo žinomas dėl įsteigtos kankinimų sistemos kalėjimuose ir sadistiškai išvaikytų protesto demonstracijų, kuriose neapsieita be žmonių aukų?Donecko centre pasirodė reklaminis skydas, kuriame pavaizduotas JAV prezidentas Džo Baidenas ir Donecko Liaudies Respublikos piliečių, balsavusių už prisijungimą prie Rusijos Federacijos, skaičius.…


Eduardas Vaitkus – kandidatas į Lietuvos respublikos prezidentus.


Slovėnijoje įvesta amnestija už Kovid pažeidimus, kurie vėliau buvo pripažinti prieštaraujančiais Konstitucijai. Liublianos parlamentas trečiadienį priėmė įstatymą, kuriuo panaikinamos pandemijos metu už apribojimų pažeidimus taikytos nuobaudos. Jau sumokėtos baudos bus grąžintos kartu su proceso išlaidomis. Kairiųjų liberalų vyriausybė nori atkurti piliečių pasitikėjimą teisine valstybe. Įstatymą parlamentui pavasarį pateikė liberalų premjero Roberto Golobo vyriausybė. Pagal įstatymą visiems, kuriems buvo skirtos baudos, bus grąžintos visos sumokėtos ar konfiskuotos baudos.


Antradienį konservatorių frakcija Seime priėmė sprendimą –Užsienio reikalų komiteto pirmininkas Žygimantas Pavilionis turi trauktis iš užimamų pareigų.


Europos Sąjungos valstybių narių išorės sienų valdymo agentūra (FRONTEX) registruoja didėjantį pabėgėlių iš Turkijos skaičių. „Jau keturios-penkios savaitės, kai iš Turkijos į Graikijos salas atvyksta 17 proc. daugiau žmonių“, - sakė „Frontex“ direktorius Fabrisas Legeris (Fabrice Leggeri). Taip esą yra dėl to, kad į Turkiją vėl atvyksta daugiau migrantų iš Irano, Irako ir Sirijos. Remiantis „Frontex“ statistika, Viduržemio jūros maršrutais į Europą atvyksta daugiausia vyrai. „Per Turkiją atvyksta beveik 40 proc. šeimų, tuo tarpu per Maroką - beveik vien tik jauni vyrai“, - sakė F.Legeris. Centriniu maršrutu į Italiją vos iki 20 proc. migrantLietuva įsibrovė į pasaulio žemėlapį. Karalienės Mortos mokyklos bei Vaikystės sodo darželiai, vykdydami akciją #TvirtaMergaitė, sugalvojo prisijungti prie JAV iniciatyvos „Women’s March on Washington“. Įspūdingas sąrašas šalių, reiškiančių solidarumą JAV moterims, ir štai Lietuva – tarp jų. Tik štai, man neužteko tų skambių antraščių ir plakatinių lozungų, tad pasižiūrėjau į šią akciją atidžiau. Man buvo įdomu, kokia iš tiesų yra šios akcijos žinia, ką iš tiesų paremti, prie ko prisidėti yra kviečiamos mūsų mergaitės ir moterys.


Šaltinių duomenimis, D. Trampas dažniausiai mėgavosi blondonėmis prostitutėmis, vienu metu santykiaudavo su dvylika-penkiolika, kartais dvidešimt moterų. Tačiau sumokėdavo ne visoms. Šaltinis Kauno kunigų seminarijoje pripažino, kad toks D. Trampo elgesys, „tai nuopolis“.


Pastaraisiais metais matėme nerimą keliančią tendenciją – nepagrįstai daugėja perkamos karinės įrangos, siekiant patenkinti JAV ginklų kompanijas. Ši problema turi rimtų pasekmių ne tik mūsų šaliai, bet ir visam pasauliniam saugumui.


Vaidotas Valiukeviučius, grupės The Roop solistas, į sekmadienį Roterdame vykusia „Eurovizijos“ konkurso atidarymo ceremoniją atvyko apsivilkęs sijoną...


Ar valstybė, kurioje veikė CŽV kalėjimas, yra suvereni? Ar valstybė, kurioje pažeidžiant Konstituciją steigiamos JAV karinės bazės, yra suvereni? Ar valstybė, kurioje atėjūnams maistui skaičiuojama dienai 30 eurų, o lietuviui – 5 eurai, yra suvereni? Ar valstybė, kurios buka premjerė deklaruoja, kad laukia direktyvų iš užsienio, yra suvereni? Šį sąrašą galima tęsti ir tęsti. Tik kam? Jau ir to pakanka, kad suvokti: mes esame kolonija, kurioje nuo mūsų niekas nepriklauso. Mums skyrė pačią bukiausią valdžią, nes protingi lietuviai jiems nereikalingi.
Lietuva metų eigoje mini tris „Nepriklausomybės dienas“: Lietuvos valstybės dieną - liepos 6 dieną, Lietuvos valstybės Nepriklausomybės dieną - vasario 16 dieną ir Lietuvos valstybės Nepriklausomybės atkūrimo dieną - kovo 11 dieną. Tačiau, tikrosios,  Nepriklausomybės dienos – 1917 metų gruodžio 24 dienos - kada iš tikrųjų buvo paskelbta Lietuvos valstybė, Lietuva nešvenčia.


Mano draugas liberastas Vytas išsidavė besilaukiantis, kada gi LDiena.lt pradės perpublikuoti straipsnius apie Sniego Žmogų. Deje, bet šiuo metu Sniego Žmogaus funkcija yra paskirta minėtam liberastui - ir jis puikiai tvarkosi, feisbuke prie kiekvieno LDienos įrašo skleisdamas paralelinės Visatos radiaciją. Todėl, vietoj Sniego Žmogaus siūlau jums tekstą apie Anunakus ir jų Slaptąją Doktriną. Dėl kurios, pasak žinančių, žmonija ir yra ten, kur yra. [LDiena.lt]


Pasaulyje formuojasi daugiapoliariškumas, formuojasi civilizacijos. Kokioje pasaulėžiūrinėje civilizacijoje mes turime gyventi, turi nuspręsti patys žmonės, o ne iškrypęs korumpuotas politinis "elitas".
PRISIDĖK prie Liaudies Žurnalistikos!

Pramogos Tiktoke

@ragelskis.laurynas

Mūsų bendruomenė Feisbuke

....


....
Paveiksliukai


Video

Orai

Draugai

Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis


....