Netiesa.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...

PSO praneša, kad naujoji COVID-19 atmaina „Omikron“, jau aptinkama dešimtyse šalių, dar nesukėlė nė vienos mirties. Atitinkamą informaciją pranešė AFP Prireiks dar kelių savaičių, kol bus nustatyta…


VSS (Voice for Science and Solidarity) Balsas už mokslą ir solidarumą. Mokslo naujienos pandemijos metu #1 https://www.voiceforscienceandsolidarity.org/scientific-blog/vss-science-updates-during-pandemic-times-1 Tikslas: Mūsų naujienlaiškio tikslas - reguliariai teikti naujausią informaciją apie dabartinės pandemijos mokslinius duomenis ir tiesą. Mes siekiame pateikti tikruosius mokslinius duomenis ir parodyti, kaip tiesa paneigia dabartinį pasakojimą, kuriam dabar vis labiau trūksta mokslinių įrodymų. Naujienas pateiksime kas dvi savaites (pirmadieniais ir ketvirtadieniais).


Pokalbis su Kazimieru Juraičiu, kaip jis daėjo iki šitokio gyvenimo:


„Mūsų TV“ studija ant ratų – „Sraigius“ – apsilankė Trakuose ir Prienuose. Miesteliai pasitiko šventiškai ir skoningai pasipuošę. Žmonių pasirašyti už referendumą taip pat atėjo nemažai…


Самое страшное, когда в уборщицу вкладывают ответственность за страну.


Valstybinis transliuotojas pranešė, kad „kariuomenės ir Vidaus reikalų ministerijos analitikai teigia, kad Baltarusijos vykdomos propagandinės atakos nuolat kinta, tačiau išlieka itin aktyvios“.„Lietuvos analitikai, kovojantys su propaganda, teigia, kad situacija išlieka įtempta, o kova – tarsi su vėjo malūnais“, - atskleidžiama analitinėje analizėje „Rankos kartais svyra nuo absurdo“ – Baltarusijos propagandos srautai dar nepasiekė piko“.


Lenkų Ordo Iuris (https://en.ordoiuris.pl/who-we-are) Lenkijos teisininkų organizacija, ginanti socialinė santvarką ir žmogaus teises, neapėjo ir su SARS-CoV-2 „pandemija“ kylančių problemų. Tuo ši organizacija gimininga su lietuvišku Sveikatos teisės institutu (https://sti.lt/). Labai rekomenduoju pasidomėti kaimynų lenkų kova už žmogaus teises šios feikinės pandemijos - „Great Reset“ sąlygomis. Mūsų valstybėms ir visuomenėms kyla tos pačios grėsmės, turime tą patį priešą, kuris, moraliai degradavęs Vakarų Europą, užtvindęs ją imigrantais, veržiasi į Rytus ir neša mums neofašizmą.


Nepriklausoma Lietuvos bei pasaulio žiniasklaida jau daug kartų skelbė, kad Rusija karinę invaziją į Ukrainą pradės 2022 m. sausio, o vėliausiai vasario mėnesį.Dėl šios bėdos taip nuolat informuojantis leidinys respublika.lt, taip pat dar kartą skambina pavojaus varpais, kada Rusija jau puls Ukrainą. „JAV žvalgyba išsakė prielaidą, kad Rusija įsiveržimą į Ukrainos teritoriją planuoja 2022-ųjų pradžioje. Tokią informaciją, remdamasi neįvardintu šaltiniu prezidento Džo Baideno (Joe Biden) administracijoje, paskelbė „Associated Press“, - rašoma gruodžio 6 d. respublika.


Prieš 85 metus, 1936 metų gruodžio 5 dieną, ypatingame VIII TSRS Tarybų suvažiavime buvo patvirtinta įžymioji Stalino Konstituciją – pati demokratiškiausią (geriausia to žodžio prasme) Konstituciją pasaulyje. Tai tikrai buvo liaudies, palanki darbo žmonėms Konstitucija.


Filosofė Nida Vasiliauskaitė, kurianti politinę partiją „Antroji Lietuva“, paskelbė įvadinį rengiamos programos skyrių ir bendrą viziją. Informuojama, kad „sąmoningai rašyta ne taip, kaip rašomos programos – butaforinių partijų „mirusioms sieloms“, medine biurokratų kalba – kurių niekas neskaito ir neaptarinėja, o taip, kad skaitytų ir aptarinėtų.“ BENDRAS SITUACIJOS VERTINIMAS Žodžiai „politika“ ir „partija“ Lietuvoje nuo pat Sąjūdžio laikų įgavo neigiamą prasmę.


Austrų portale Wochenblick pateikiamas reportažas apie vakar Vienoje įvykusią demonstraciją prieš privalomą skiepijimą. "VYRIAUSYBĖ TURI IŠEITI!" - reikalavo demonstrantai, kurių Austrijos sostinėje susirinko per 100000 žmonių. Su šūkiais "Prieš privalomą skiepijimą", "Už taiką, laisvę ir demokratiją" jie iki pat vakaro žygiavo Ringstrasse gatve ir prekybos gatvėmis. Demonstrantai skelbė "Jūs niekada mūsų nepasieksite" ir "Mes esame žmonės". Pažymima, kad tarp šeštadienį ryžtingai pasipriešinusių KORONOS DIKTATŪRAI buvo daugiau moterų nei vyrų, daug vaikų.


Šiam pamąstymui mane įkvėpė Prof. Povilo Gylio straipsnis „Amputuota Landsbergio biografija.“ Autorius į dienos šviesą dar kartą išvilko 30 metų Lietuvą naikinusio „Dėdulės“ biografijos dalį, kuri, jo žodžiais, buvo „amputuota“. Prof.


Simboliška, kad Lietuvą Varšuvoje vykstančioje ES konservatyvių partijų lyderių konferencijoje atstovauja ne Gabrielius Landsbergis, o Valdemaras Tomaševskis. Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai mutavo į partiją-transgenderį, neatstovaujantį nei konservatyvių, nei krikščioniškų vertybių, nei Lietuvių tautos, nei Lietuvos valstybės interesų. Tai valstybės priešai ir kenkėjai, griaunantys šeimą, diegiantys lytinius iškrypimus, naikinantys valstybės ekonomiką, valstybės tarptautinius santykius.


Kaip rašoma portale Novosti Rosii gero elgesio kultūros „pabėgėliai“ buvo apmokyti iš esmės. „Sprendžiant iš vietinių atsiliepimų, migrantai bandė slėptis net privačiame sektoriuje, kur juos surasdavo ir „auklėjo“. Jei ne atvykusi policija, reikalai būtų visai prasti, ypač Murmansko šalčių fone“, - rašoma portale. Rezultatai: 18 migrantų ligoninėje, 33 – trypia vietinės areštinės grindis ir labai nori namo!!!


Europiečių užsispyrimas neturi ribų. Ko nori šie keisti žmonės? Naujausia istorija, ko gero, nežino tiek į krūvą susikaupusių idiotizmų, kurių kiekvienas atskirai gali iškelti klausimą dėl skubaus įsikišimo, kaip minimum medikamentinio.


Medikai pastebi, kad daugėja į ligonines patenkančių COVID–19 sergančių pacientų nespėjusių pasiskiepyti trečiąją, sustiprinančiąją doze, skelbia leidinys lrytas.lt. „Tokie ligoniai jau sudaro daugiau nei trečdalį visų sergančiųjų, todėl medikai ragina neatidėlioti trečiojo skiepo“, - informuojama publikacijoje „Į ligonines plūsta vis daugiau vėluojančių pasiskiepyti trečiąja doze: uždelsę tampa sunkiais ligoniais“. Taip pat primenamas mokslininkų raginimas, kad „praėjus 6 mėnesiams po skiepijimo, nesvarbu kiek antikūnų žmonės turi, stiprinamąja doze vis tiek turėtų pasiskiepyti“.


Prieš kelias dienas (lapkričio 30 d.) garsus Prancūzijos rašytojas, žurnalistas Éric Zemmour galutinai paskelbė, jog dalyvaus prezidento rinkimuose, kurie vyks kitų metų balandžio mėnesį. Zemmour Prancūzijoje jau yra sukėlęs nemažai diskusijų savo aštriais pasisakymais, o šie priekaištai dažniausiai ir kyla iš politinės kairės, oponentų, kurie paprasčiausius pasisakymus prieš neribojamą migraciją laiko rasizmu.


„Iš visų vakcinų, kuriomis esu pasiskiepijęs per savo gyvenimą, pvz., skiepų nuo stabligės, tymų, kiaulytės, poliomielito, raudonukės, meningito, HIB, difterijos, kokliušo - apie dabartinę sakau štai ką: Aš NESU "antivakseris", aš esu farmacijos kompanijos kruvina pagalvėlė su visais skiepais, kuriais skiepijausi per daugelį savo gyvenimo metų! Niekada nesu girdėjęs tiek melo ir apgaulės dėl vakcinos, kurioje teigiama, kad turiu dėvėti kaukę ir laikytis socialinio atstumo, net jei esu visiškai paskiepytas, ir kad net ir visiškai paskiepytas galiu VIS TIEK užsikrėsti ar platinti virusą.


„Mes ir jie“. „Elitas ir kolūkiečiai“. „Patriotai ir runkeliai“. Šį sąrašėlį būtų galima tęsti ir tęsti. Tačiau esmė ne pavadinimuose. Pabandysiu apibūdinti fenomeną, kuris neturėtų daryti garbės jokiai demokratiškai valstybei. Tas fenomenas galėtų būti pavadintas teisumo monopoliu. Visi, kurie jam nepriklauso, turi „žinoti savo vietą“, arba, jei nenori viešo pasmerkimo, turi tylėti apie tai, kad turi kitą nuomonę ir prijaučia „runkeliams“.


Jie dirba sinchroniškai, vienas viešėdamas Kipre, kitas Lenkijos pasienyje, jie mums rodo vienodus satanistų ženklus, už jų nugarų stovi tie patys Rotšildai su jų trilijonais ir Sorošu užantyje, abu jie remiasi masonų (ES tėvo Kudenhove Kalergi) ideologija.


Lietuvoje veikiantis socialinis tinklas Facebook už jų „bendruomenės“ neatitinkančią nuomonę jau ne vieną tūkstantį lietuvaičių kasdien pasiunčia 30-čiai dienų „atostogų“. Bet mūsų užsienio ministr…


Su kiekviena diena kyla vis didesnis gėdos jausmas rodant paklusnumo ženklą (valdžia jį vadina GP, tiesa aš naudoju ES sertifikatą, bet jis Lietuvoje taip pat paverstas paklusnumo valdžiai simboliu).Gėda prieš tuos žmones, kuriuos nubaudė, gėda prieš tėvus, prieš artimuosius, prieš Kūrėją. Visgi pirmomis dienomis, kai gavau tą QR kodą ir jį panaudojau, nes reikėjo nueiti į Senukus nusipirkti sujungimą, pajaučiau puikybę.


Prieš A.Lukošenkos susitikimą su V.Putinu Sočyje šiam skambino I.Makronas, kai prasidėjo karas tarp Armėnijos ir Azerbaidžano – Putinui ir vėl paskambino I.Makronas. Geriausi draugai. Vilniuje mūsų rusofobai irgi neišgirdo iš Makrono nieko karingo Rusijos atžvilgiu.


Rusijai vis garsiau žvanginant ginklais, su pėstininkų kovos mašinų „Vilkas“ projekto įsigijimą vykdančios tarptautinės organizacijos OCCAR ir mašinas gaminančio konsorciumo ARTEC atstovais Krašto apsaugos ministerija aptarė projekto eigą. Susitikime Krašto apsaugos ministerijoje pasirašytas OCCAR ir ARTEC dokumentas – sprendimų planas, kuriame numatomas pristatytų kovos mašinų garantijų pratęsimas, priėmimo procedūrų pakeitimas ir kt. Įsigyjant naują kovos mašinų sistemą, gamybos procesu metu, derinant skirtingas sistemas, teko susidurti su iššūkiais.


Valstybė rūpinasi žmonių sveikata ir laiduoja medicinos pagalbą bei paslaugas žmogui susirgus. Įstatymas nustato piliečiams nemokamos medicinos pagalbos valstybinėse gydymo įstaigose teikimo tvarką. (LR Konstitucijos 53 straipsnis.)Nuo 1996m. metodiškai reformuojama,griaunama ir naikinama valstybinė sveikatos apsaugos struktūra. Paskelbtas 800 milijonų EU fondas bus išleistas galutinam likusios valstybinės medicinos įstaigų veiklos sunaikinimui ir sistemos privatizavimui.


Prieš maždaug mėnesį pusantro pradėjau propaguoti mintį, kad šis karas savo esme filologinis. Trumpai drūtai, atsisakai leftistų peršamų sąvokų ir esi patikimai pasiskiepijęs nuo jų beprotybės. Laiko praėjo dar nedaug, bet tam tikrus poslinkius jau matome. Pradėsiu nuo savęs. Mano paskyroje ir apskritai gyvenime dingo susileidėliai, drąskantys man akis kodėl ir aš nesusileidžiu.


„Ford“, „General Motors“ ir „Stellantis“ susitarė apsaugoti „United Auto Workers“ sąjungos narius nuo privalomo skiepijimo, kuris pamažu tapo sąlyga, siekiant dirbti automobilių pramonėje. Jie taip pat turės teisę į privatumą dėl klausimo, ar yra vakcinuoti ir turės galimybę šią informaciją apie save atskleisti savo nuožiūra.Tiems, kurie vertina medicininį privatumą ir pasirinkimo laisvės principus, tai yra didelis laimėjimas.


Ukrainos karinė žvalgyba prognozuoja, kad Rusija pradės karinę invaziją sausio pabaigoje arba vasario pradžioje. Tačiau vargu ar prezidentas Vladimiras Putinas laikysis šio grafiko. Būtų protinga manyti, kad Putinas svarsto kažkokį puolimo scenarijų tuo atveju, jei bus pažeistos jo „raudonosios linijos“ Ukrainos atžvilgiu. Lapkričio 30 dieną, kalbėdamas investicijų forume, jis atvirai pasakė apie tokias „raudonąsias linijas“: „Jeigu Ukrainos teritorijoje atsiras kažkokie smogiamieji kompleksai, Maskva bus pasiekiama per 7-10 minučių, o viršgarsinio ginklo dislokavimo atveju - per 5 minutes.


Ilgai laukta privaloma (priverstinė) vakcinacija nuo koronaviruso bus. Aukščiausi Europos politikai teturi tik susitarti, nuo kada Europos Sąjungoje (ES) eksperimentinis medicininis preparatas turės būti suleistas kiekvienam Bendrijos piliečiui į petį.Gruodžio 1 d. Europos Komisijos (EK) pirmininkė Ursula von der Leyen informavo, kad „ES turėtų „pagalvoti apie privalomą vakcinaciją“ nuo COVID-19“. EK vadovė priminė didelį nerimą keliančius skaičius – net trečdalis iš 450 mln. ES gyventojų vis dar yra nepasiskiepiję nuo koronavirusinės infekcijos.


Jungtinė Karalystė pagrįstai laikoma šalimi, turinčia geriausią farmakologinės priežiūros sistemą. Čia 1964 m. buvo įdiegtas metodas, skirtas nustatyti nepageidaujamą (neigiamą) vaistų poveikį po to, kai jie buvo įregistruoti ir pateikti į rinką. Ši sistema buvo pavadinta geltonosios kortelės ataskaitų teikimo sistema.


Fašistuojančiam Europos režimui nepavykus nuversti Baltarusijos prezidento, nuspręsta taikyti sankcijas. A. Lukašenka: JAV organizavo nužudyti mane ir mano šeimos narius (video) Šiandien, gruodžio …


Leftistai ėmėsi naujo puolimo prieš žmoniją. Dabar liepia, kad nesakytumėte žodžio "kalėdos". Šis žodis žeidžia muzlimus, sako jie. Iš tiesų tai žeidžia pačius leftistus, nes jiems nesmagu kai vartojate nepaklusnumą jiems skatinantį žodį. Sakykite "šventės" ir leftistas bus laimingas. Kaip nekošernas žydas pasakysiu: jei krikščionis negali normaliai ištarti žodžio "kalėdos", tai dvasinis nususimas, gal net apsigimimas.


Projektas „Mūsų TV“ tęsia turą po Lietuvą. Simboliškai turas prasidėjo nuo senosios Žemaitijos sostinės – Tverų. Mobili „Mūsų TV“ studija laukia bendraminčių ir visų žmonių, kurie nori ir turi gali…


Gerb. Vytautai, šiuo metu Varšuvoje ES patriotai ieško galimybių telktis, kovoti už tai, kad ES netaptų federacija, kad tai būtų suverenių valstybių sąjunga. Apie šį renginį rašiau vakar: http://lebionka.blogspot.com/2021/12/lietuva-konservatoriu-konferencijoje.html Keista, bet Lietuvą šioje konferencijoje atstovauja Valdemaras Tomaševskis!? O kodėl šiame susitikime nėra Jūsų, gerb.


„Faktų tikrintojai“ (fact-checkers) stengiasi diskredituoti kritišką informaciją, pateikiamą žiniasklaidoje ir socialiniuose tinkluose apie kovido vakcinas. Tačiau informaciją apie neigiamą vakcinų poveikį renkančios organizacijos VAERS ir „EudraVigilance“ kalba apie didžiulį mirčių ir sužeidimų nuo skiepų skaičių.


Welcome to hell vaccine passports in Lithuania


JAV Gynybos departamentas mano, kad būtina sustiprinti Rusijos nulaikymą Europoje, sakė Pentagono politiką atsakinga aukšto rango pareigūnė Mara Karlin. Anot jos, Džo Baidenu vardu departamentas ba…


Kai valdo antraštės. Šis įrašas apie žiniasklaidą, kuri vis dar turi problemą – skelbti su turiniu prasilenkiančias antraštes.Sekmadienį LrytoTV rodė laidą 24/7, kurioje dalyvavau kartu su liberalu V.Mitalu. Diskusija buvo konstruktyvi, išsakyti pagrindiniai mūsų ir šios liberalios valdžios skirtumai. Jie juk trypia ne tik per tradicines vertybes, bet ir narkotikų dekriminalizavimu bei alkoholio kontrolės atlaisvinimu kėsinasi į visuomenės sveikatą.


В 1917 году революция высвободила русский народ от невежества.


"Cirko kvieslys, užaugęs su sidabriniu šaukšteliu burnoje, kurio širdis neturi kuo pasidalyti su pasauliu". Dr. Klausas Martinas Schwabas, Pasaulio ekonomikos forumo (WEF) prezidentas, nuo praėjusių metų tapo viena iš pagrindinių pasaulio politikos figūrų. 2020 m. jis pasiūlė "Didžiojo perkrovimo" planą, kuriuo siekiama visiškai pakeisti pasaulio tvarką. Švabas šį planą išsamiai išdėstė savo knygoje "COVID-19: didysis perkrovimas", kuri bus išleista 2020 m. vasarą. Švabas tęsė šią temą 2021 m.


Rita Miliūtė - kruvinoji VSD marčia, turtingiausių Lietuvos žmonių ir verslo grupių advokatė, moteris pagal kurios dūdelę šoka VSD, STT, moteris su kuria per lovą karjerą padarė Jakilaitis, kruvinoji mirties našlė, žmogus iki šiol galintis pakreipti ištisus politinius procesus norima linkme. Rita Miliutė, žemaitė. Kretingiškė, buvusi pionierių vadovė. Komjaunuolė. Dar būdamas jauna žurnalistė sugebėjo apsukti galvą tuometiniam Valstybės saugumo departamento generaliniam direktoriui Arvydui Pociui.


FDA (JAV maisto ir vaistų administracija) duomenų, susijusių su "Pfizer" vakcina COVID-19, paviešinimas šokiruoja. Iš viso buvo 42 086 pranešimai apie nepageidaujamas reakcijas (25 379 mediciniškai patvirtintos, 16 707 mediciniškai nepatvirtintos), iš viso 158 893 įvykiai. Daugiau nei 25 000 įvykių buvo priskirti "Nervų sistemos sutrikimams". Prieš kuri laiką FDA kreipėsi į federalinį teisėją, prašydama įpareigoti visuomenę iki 2076 m. atskleisti visus duomenis ir informaciją, kuriais ji rėmėsi išduodama licenciją "Pfizer" vakcinai COVID-19. Tai ne rašybos klaida.


Žmonės plūsta į gamtą, prie vandens, susitinka su seniai matytais draugais kavinėse ir baruose. Lietuvos kurortai sausakimši, tačiau čia vis dar galime įsitikinti, kad mūsų „išmintingieji“ valdžios…


LR Aplinkos ministerija po ilgų svarstymų, gąsdinimų ir klaidinimų, be platesnių diskusijų su visuomene, kaip jau tapo įprasta šioje Vyriausybėje, pagaliau išgrynino automobilių apmokestinimo koncepciją. Siūloma atsisakyti šiuo metu galiojančio automobilių registracijos mokesčio ir palikti tik taršos mokestį, kuris įneš dar daugiau sumaišties, negu buvo iki šiol.


Vilniaus Rokantiškių kapinėse yra mano artimiausių giminių kapas. Labai skaudu, kai prie jo aš nuolatos randu dideles krūvas šunų išmatų. Tai ne benamių gyvūnų išmatos. Kapinėse savo šunis vedžioje kapinių kaiminystėje gyvenantys vilniečiai. Tokia yra Vilniaus gyventojų šunų auginimo kultūra. Buvo įdomu sužinoti, kaip Vokietijoje yra reguliuojama naminių gyvūnų priežiūra. Deutsche Welle rašoma, kad Vokietijoje yra apie 30 milijonų namų augintinių. Skiepai Vokietijoje nėra privalomos naminių gyvūnų vakcinacijos. Skiepai daromi laisvanoriškai arba veterinarijos gydytojams rekomendavus.


Portalas alkas.lt pranešė, kad „gruodžio 1 d. trys visuomeninės organizacijos ir virš trisdešimties mokslo, kultūros ir visuomenės veikėjų viešu laišku išreiškė paramą Lietuvos Respublikos Prezidentą Gitanui Nausėdai“. „Gruodžio 1 d. trys visuomeninės organizacijos ir virš trisdešimties mokslo, kultūros ir visuomenės veikėjų viešu laišku išreiškė paramą Lietuvos Respublikos Prezidentą Gitanui Nausėdai.


Gruodžio 1 d. 10.30 val. įvyks Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro Zigmo Vaišvilos spaudos konferencija „Vyriausybė mano, kad esame nemokšos ir kvailiai“.Spaudos konferencijoje dalyvauja ekspertai.eu ir „PressJazz TV“ atstovas Audrius Nakas ir klinikinė mokslininkė, embriologė Aušra Blažėnienė.


Skandalinga Lietuvos valdžios nuo žmonių slepiama informacija apie taip vadinamos „BioNTech-Pfizer“ vakcinos nuo COVID-19 ligos klinikinius tyrimus, draudimas Lietuvoje kontroliuoti šio preparato siuntų atsekamumą, masinis beatodairiškas žmonių skiepijimas tariamomis vakcinomis nuo COVID-19 ligos privertė pasidomėti ne „sąmokslo“ teorijomis („Visą informaciją apie „Pfizer“ vakciną nuo Covid-19 ligos, sužinosime 2076 metais“), bet valdžios apie šią ir kitas taip vadinamas vakcinas nuo COVID-19 ligos skelbiama oficialia informacija, kurią nežinia, ar patys valdžios atstovai skaito.


Lenkija nepritaria Europos Komisijos pasiūlymams sušvelninti kai kurias prieglobsčio procedūras nelegalams ES šalyse, rašo Lenkų radijas. Trečiadienį, gruodžio 1 d., Europos Komisija pareiškė, kad ji siūlo naujus susitarimus, atitinkančius Lenkijos, Lietuvos ir Latvijos lūkesčius, nes šios šalys patyrė migracijos spaudimą, kurį inicijavo Baltarusija, remiama Maskvos, siekdama daryti spaudimą Europos Sąjungai. Europos Komisija visų pirma siūlo iki 16 savaičių pailginti prieglobsčio prašymų, kuriuos pateikia neteisėtai ES sieną kirtę migrantai, nagrinėjimo terminą.


Advokatas Arvydas Balčius perdavė generalinei prokuratūrai dar 1991 m. tuomečių VRM vadovų slaptus rašytinius įsakymas stumti žmones po atakuojančių sovietų tankų vikšrais.


Užaugo karta, kuriai vos ne kiekvieną dieną kalė ir kala į galvą, kad jie yra laisvi, buvo suformuota ir formuojama laisvės sąvoka tokia, kokios reikia tiems, kurie čia daro biznį ir didžiulį biznį, bet apie tai kitame rašinyje, kuriame atskleisiu, kas šeimininkauja mūsų teritorijoje.


Palaikyk mus Feisbuke


Paveiksliukai

Video

Orai

Draugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA
Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis