Netiesa.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...

413 Vokietijos gydytojai, sveikatos priežiūros darbuotojai ragina nedelsiant sustabdyti vakcinų vartojimą.


Žirinovskis visai padorus tipas buvo.


Fauci ir Gateso vakcinos eksperimentas žlugo, todėl "Moderna" buvo priversta atsisakyti milijonų dozių.


Kinijos komunistų partija palaiko JAV "klimato kaitos" fašizmą


Europos sąjunga ir JAV taip nuoširdžiai palaikiusios betvarkę Kijeve valdant Janukovičiui, šiandien choru smerkia spalio 14 dienos įvykius prie ukrainiečių parlamento. Kaip tas priimta Vakaruose, apie demokratiją prisimenama, kai naudingoms marionetėms atsiranda grėsmė prarasti valdžią. “Demokratinėje valstybėje parlamentas turi turėti galimybę apsvarstyti teisėkūros iniciatyvas be prievartos ir gąsdinimų“ – pareiškė ES pasiuntinys Ukrainoje Yang Tombinski.


Tulpiniai – viena žiauriausių Lietuvos nusikalstamų grupuočių. Apie Kęstutį Skrebį spaudoje buvo rašyta, kad jam balotiruojantis į Futbolo federacijos prezidentus, jį atlydėję asmens sargybiniai (V…


Rugpjūčio 8 d. įvyko „Tarptautinio geros kaimynystės forumo“ pirmininkės Erikos Švenčionienės spaudos konferencija. Dalyvauti šioje spaudos konferencijoje buvo kviečiamas ir Valstybės saugumo departamento (VSD) direktorius Darius Jauniškis. VSD Strateginės komunikacijos skyriaus vadovė Aurelija Vernickaitė atskleidė, kad Lietuvos saugumiečių lyderis dalyvauti šioje spaudos konferencijoje neturi jokios galimybės. Minėta spaudos konferencija buvo tiesiogiai transliuojama „PressJazz TV“ bei „ekspertai.eu Telegram“ kanaluose.


Šiam pamąstymui mane įkvėpė Prof. Povilo Gylio straipsnis „Amputuota Landsbergio biografija.“ Autorius į dienos šviesą dar kartą išvilko 30 metų Lietuvą naikinusio „Dėdulės“ biografijos dalį, kuri, jo žodžiais, buvo „amputuota“. Prof.


2008-08-08 LRT melavo savo piliečiams, kad užtikrintų jų paramą Lietuvos režimo užsienio politikai.


Izraelio gandonas, kvalifikuotas granatsvadininkas, galimai palestiniečių žudikas Arkadij Vinokur bando dykai pavažiuoti ant Rusijos-Ukrainos konflikto.


Nacionalinio susivienijimo (NS) bendražygis A. Stankūnas laiku ir taikliai sureagavo į infa.lt portale paskelbtą p. J. Blažytės išverstą New York Times „svečio“ rubrikoje paskelbtą straipsnį. Teksto publikacija pradedama pašaipia vertėjos užuomina, kad straipsnis nepatiksiąs tariamiems Lietuvos patriotams -- neatsitiktinai šis žodis rašomas su kabutėmis.


1945 m. rugpjūčio 6 d., prieš 77 metus, JAV numetė atominę bombą ant Hirosimos. Po trijų dienų antrasis miestas Nagasakis buvo sunaikintas. Kuris nekėlė jokios grėsmės. Vašingtonas nužudė šimtus tūkstančių civilių vien siekdamas parodyti savo galią ir įbauginti visą pasaulį.


Vilniaus Rotary (žmonės kalba, kad ir Masonų ložės) klubo narys, vienas iš Landsbergių partijos steigėjų ir ilgametis šios partijos bendražygis, teisininkas Kęstutis Skrebys priminė šiuo metu į kalėjimą pasodinto Algirdo Paleckio ir jo senelio niekšybę.


Rusijos Federacijos gynybos ministerija toliau analizuoja JAV ir jos sąjungininkų karinę biologinę veiklą Ukrainoje ir kituose pasaulio regionuose, atsižvelgdama į gautą naują informaciją išlaisvintose teritorijose.


Ar pastebėjote, kaip prasidėjo Ukrainos vėliavų, juodų kvadratų ir atminimo žvakių nuėmimas nuo avatarų?


Svietka Tichanovska, lietuviško seimo paskirta Baltarusijos “prezidente” ir kainuojanti Lietuvos mokesčių mokėtojams 35 000 eurų per mėnesį, arba 420 000 eurų per metus, sėdėdama ant Lietuvos gyventojų sprando, prisipiso dar vieną išperą, kurią taip pat reikės išlaikyti Lietuvos mokesčių mokėtojams.


Klausas Švabas ir Ketvirtasis reichas


Švedų gandonas dop*zdelsya.


Šiomis dienomis daug pagrįstos kritikos ir pasmerkimo sulaukė daugiau nei skandalinga, Rusijos propagandą atkartojanti ir taip Kremliaus karo nusikaltimus pridengianti „Amnesty International” ataskaita melagingai kaltinanti Ukrainos kariuomenę neva ji į pavojų stato civilius gyventojus. Šią ataskaitą jau pasveikino karo nusikaltėliai Maskvoje. Taip, teisingai perskaitėte.


Vienas didžiausių Ukrainos turtų - žemės ūkio paskirties žemė, daugiausia juodžemis. Ukrainoje yra beveik trečdalis pasaulio juodžemių - geriausio žemės ūkiui tinkamo dirvožemio. Tačiau išanalizavus šios žemės nuosavybės struktūrą paaiškėjo, kad iš tikrųjų ji priklauso privačioms JAV bendrovėms. Tai reiškia, kad JAV Ukrainoje gina ne mitinę demokratiją, o savo realią teritoriją.


„Labiausiai korumpuotas žmogus pasaulio politikoje, Džordžas Sorošas, moka daugeliui politikų, jų skaičiuje tiems, kurie dabar nori šantažuoti Vengriją ir Lenkiją“, - pasakė Orbanas ir nurodė, kad „nėra nieko neįprato tame, kad galima be sąžinės platinti melą apie Vengriją, bet Sorošo pareiškimas apie tai, kad kai kuriose Vengrijos kaimo gyvenvietėse nėra slapto balsavimo, „išeina iš visų rėmų“.


Premjerė Ingrida Šimonytė savaitgalį dalyvavo Ariogaloje vykusiame Lietuvos tremtinių, politinių kalinių ir Laisvės kovų dalyvių sąskrydyje „Su Lietuva širdy“. Savo kalboje premjerė pasidžiaugė besitęsiančia tradicija skirtingų kartų žmonėms kasmet susiburti Dubysos slėnyje ir išreikšti pagarbą Laisvės kovų dalyviams, aukojusiems save dėl nepriklausomos Lietuvos. „Turėjome galimybę savu kailiu pažinti sovietinės imperijos klastą ir žiaurumą. Deja, tokios patirties neturėjusių valstybių lyderiai mūsų perspėjimų apie potencialią grėsmę nevertino rimtai.


Visų UAB-ų pelno deklaracijos pateiktos VMI iki birželio 15 d. Visų jų pajamas ir pelnus galima matyti viešai - atsiverskit bet kurio UAB-o, tarkim, kad ir Maxima.lt paskyrą rekvizitai.lt ir įsitikinsit. Tik ko ten nerasit - tai praeitų metų landsbergių biznio pajamų ir pelno. Pažiūrėkit - visi kiti duomenys yra net už 2022 metus, o pajamas ir pelną rodo tik užpernykščius. Matyt, taip išsipūtė, kad nebepatogu rodyti viešai, reikės kreiptis oficialiai, kad paaiškintų.


Mane sukrėtė istorija apie radikalų išpuolį prieš Azerbaidžano ambasadą Didžiojoje Britanijoje. Šviesią dieną į diplomatinės atstovybės teritoriją įsiveržė visa minia vandalų, išniekino valstybės simbolius, apgadino pastatą. Ačiū Dievui, niekas nenukentėjo.


Ispanijoje prasidėjo teismas itin garsioje byloje dėl labai žymios politikės, provincijos premjer-ministrės Izabelės Karasko nužudymo. Provincijos vyriausybės galva vidury baltos dienos buvo nušauta miesto centre keliais šūviais į nugarą. Kaltinama šešiasdešimtmetė teigia, kad keršijo netradicinės orientacijos politikei už tai, kad ši įžūliai bandė priversti jos dukrą, savo pavaldinę, tapti sugulove...


Prieštaringai vertinamas Gabrielius Landsbergis socialiniame tinkle „Twitter“ pasveikino N. Pelosi žingsnį, kelionę į Taivaną: „Dabar N.Pelosi gerokai plačiau atvėrė duris į Taivaną. Esu tikras, ka…


Sekmadienį į Taivaną atvyko delegacija iš Lietuvos, vadovaujama susisiekimo viceministrės Agnės Vaičiukevičiūtės. Tai pranešė salos užsienio reikalų ministerija. „Taivanas nuoširdžiai sveikina Agnę…


Švabo garbintojo Sauliaus Skvernelio Demokratų frakcijos „Vardan Lietuvos“ nariai kreipiasi į Ministrę Pirmininkę Ingridą Šimonytę, kad ši įvertintų iš skandalų neišbrendančio aplinkos ministro Sim…


Didžioji dalis karinės pagalbos, kurią Vakarų šalys siunčia Ukrainos pajėgoms, nepasiekia galutinio tikslo šalyje. Tokius vertinimus pateikia JAV televizijos kanalo CBS žurnalistų dokumentinis film…


Spalvinimas vaikams – vienas paprasčiausių ir prieinamiausių būdų įdomiai ir naudingai praleisti laiką. Kokia gi galėtų būti spalvinimo nauda? Spalvindamas objektą, žinomą ar dar nematytą, vaikas papildo žinias apie objekto formą, spalvą, treniruoja pastabumą. Iš pradžių piešinyje ir saulė gali būti žalia, ir krokodilas oranžinis. Viskas normalu: vaikas susipažįsta su pasauliu, perkelia jį ant popieriaus lapo, bandydamas atkartoti to pasaulio spalvas. Tai nėra paprasta. Galima pasikalbėti apie vaiko spalvinimo objekto paskirtį ir savybes. Tuo pačiu praplėsime vaiko akiratį.


Kaliningrado srities valdžia laukia oficialesnio Vilniaus komentaro dėl geležinkelio tranzito per Lietuvos teritoriją nuo rugsėjo 1 d. Apie tai pranešė "RIA Novosti", remdamasi regiono vyriausybės spaudos tarnybos vadovu Dmitrijumi Lyskovu. "Dabar laukiame oficialesnės nei komentaras žiniasklaidoje Lietuvos valdžios institucijų reakcijos dėl to, kaip nuo rugsėjo 1 d. veiks tranzitas", - sakė jis.


„Minskoblagroservis“ žemės ūkio filialas yra naujų ūkių kūrimo pavyzdys“, -tai pareiškė Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka per darbo kelionę į Miadelio rajoną. Apie tai pranešė Baltarus…


Man pasistojo!Toks klausimas!Ištvirkėliai jūs. Kodėl ten visokios išbučiuotos Rūtos ar kitokio kailio tapkinai labai pergyvena, kai koks garbus žmogus (ne žmoga), kaip pvz Dr.


Lapkričio 9 d. prie Lenkijos-Baltarusijos pasienio sutelkta 10000 islamo užkariautojų armiją. Išvakarėse jų buvo 4000. Kad galutinai demoralizuoti ir taip nuo tolerancijos ir genderizmo išprotėjusius krikščionims, užkariautojai inscenizuoja verksmingas scenas su vaikais, kurių gamyba – vienintelis amatas, kurį gerai išmano šita musulmonų orda. Lenkijos Radijas šiandien pranešė, kad Jungtinės Valstijos griežtai smerkia Aleksandro Lukašenkos režimo naudojimąsi migrantais kaip ginklu prieš Lenkiją.


Rygos išvaduotojų paminklo nugriovimas yra tikro Latvijos valdžios požiūrio į nacizmą rodiklis.


Lietuvos žmonėms nusibodo valdžios meilė svetimšaliams, kai vietos žmonės vos suduria galą su galu. Lietuviai kyla ir reiškia nepasitikėjimą valdžia, kuri išlaiko, kaip renginio organizatoriai sako…


The_Market_for_Liberty


Šioje laidoje bus aptartos dvi svarbios temos, ir viena iš jų yra svarbesnė už kitą. Ta svarbioji yra tai, kad Lietuvoje veikiantis režimas išjunginėja opozicinę žiniasklaidą, o kita – „mažiau reikšminga“ – kad Ukrainoje veikianti Zaporožės atominė elektrinė buvo apšaudyta ir yra pavojingoje situacijoje.


Globalistai planuoja atstatyti taip vadinamus "Кеlrodžius akmenis", kuriuose prisakė išnaikinti "perteklinius žmones".


„Mes nupjovėme sausgysles ir privertėme jį plaukti, kad pamatytume, kaip jis plauks be sausgyslių. Mums buvo įsakyta nepaimti priešo į nelaisvę. Auka buvo iš Vidurio Rusijos. Jam buvo apie 18 metų “, – apie rusų kareivio žudynes netoli Charkovo kalbėjo amerikietis Benas Velcro.


Ukrainiečių į Lietuvą šiais metais atvyko per 60 tūkstančių. Ukrainos prezidentas V.Zelenskis vakar paskelbė apie priverstinę Donbaso gyventojų evakuaciją. Numatoma evakuoti 250000 gyventojų, tarp jų 50000 vaikų. Labai tikėtina, kad ukrainiečių skaičius Lietuvoje po šios evakuacijos peržengs 100 tūkstančių ribą.


Vaizdo įrašo pradžioje Eduardas Hodos kalba apie dažniausiai sutinkamas savo video komentarų temas. Dažnai jų tematika liečia Anatolijaus Šarijaus asmenybę. O štai Šarijų jo prenumeratoriai dažnai klausia dėl pajamų šaltinio jo puikiam gyvenimui Europoje ir jis visuomet apsukriai išsisuka nuo tiesaus atsakymo nuo klausimo. Jo žodžiais „individualiai užsidirba pragyvenimui“. Eduardas Hodos pasakoja apie Šarijaus pajamų šaltinį analizuodamas jo veiklą internete.


Pastaruoju metu renginiuose ir viešojoje erdvėje nematyti ne tik plačiai aptarinėjamo SEL`o, bet ir tikros muzikos legendos - Gyčio Paškevičiaus. Po to, kai šoumenas Arūnas Valinskas savo rašinyje atlikėją ir jo sūnų pasiuntė ant „trijų raidžių", šiandien socialiniame tinkle kyla G.Paškevičiaus palaikymo banga. O neseniai pranešta, kad atlikėjas pagaliau susitiks su savo klausytojais - jis pasirodys per Žolinę vyksiančiame festivalyje Naisiuose.


Nikolajus Baskovas yra pidarasas


Kuo daugiau žmogus vakcinuojasi nuo Covid-19 ligos, tuo labiau mažėja vaisto veiksmingumas. Tai rodo JAV atliktas tyrimas, skelbia leidinys science.org. Vasario–spalio mėnesiais išanalizavę 780 225 skirtingo amžiaus ir lyties JAV veteranų duomenis, mokslininkai padarė nerimą keliančią išvadą, nes kai kuriais atvejais vakcinos veiksmingumas sumažėjo nuo 89,2% iki 13,1%. Nors kovo mėn. vaisto veiksmingumas po infekcijos buvo: „Modernos“ 89,2%, „Pfizer“ 86,9% ir„ Janssen“86,4%, tai rugsėjį visa tai sumažėjo iki atitinkamai 58%, 43% ir 13%.


JAV portale "Life Site News" rašoma, kad Dr. Theo Schettersas išanalizavo Nyderlandų duomenis ir nustatė glaudų ryšį tarp ketvirtųjų COVID skiepų ir per didelio mirtingumo. COVID papildomi skiepai nužudo 1 iš 800 vyresnių nei 60 metų amžiaus žmonių, teigia pagrindinis vakcinų ekspertas. https://rumble.com/v1ej1x3-dr.-robert-malone-data-doesnt-lie-mrna-vaccines-and-correlation-to-all-caus.html Dr.


Trečiadienį, rugpjūčio 3-ąją, šalia sostinėje esančios Generalinės prokuratūros bado akciją pradėjo visuomenininkė, mokytoja Astra Genovaitė Astrauskaitė. Kol kas mokytoja planuoja badauti 10-imt dienų, tačiau jeigu per šį laiką ji taip ir liks neišgirsta, bado akcija bus tęsiama.


Ilgokai nesuprantu kodėl sovietai, dabar – Putino pakalikai, tokią zoologinę neapykantą reiškia ukrainiečių Stepanui Banderai? Šita pribloškianti knyga (Serhijaus Plochyjaus knyga „Žmogus, šaudantis nuodais“) viską paaiškina: todėl, kad jis buvo nuoseklus kovotojas už nepriklausomą Ukrainos valstybę, priešinosi visiems pavergėjams – ir lenkams, ir vokiečiams, ir rusams.


Prancūzijos Respublikos prezidentas Emmanuelis Macronas išvyko į Afriką ir grįžo namo labai įsižeidęs. Prieš tai Afrikos valstybėse lankėsi Rusijos Federacijos užsienio reikalų ministras Sergejus Viktorovičius Lavrovas.


Dėl teroristų apšaudymo Donecko centre per atsisveikinimo su Olga Kačura ceremoniją mieste žuvo mažiausiai 5 žmonės, 6 buvo sužeisti. Gaisras kilo nuo amerikietiškų haubicų M777.


Palaikyk mus Feisbuke


Paveiksliukai

Video

Orai

Draugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA
Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis