Netiesa.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...

„FAINA KUKLIANSKI TURI ATSISTATYDINTI. Faina Kuklianski savo keistais pareiškimais ir neetišku politiniu spaudimu provokuoja tautinę neapykantą Lietuvoje. Po savo viešo pareiškimo "aš jums pasakysiu labai atvirai: žydai nekenčia lietuvių daugiau, negu lietuviai žydų", ji turėjo iš karto atsistatydinti iš žydų bendruomenės vadovės pareigų.


Įdėmiai peržiūrėjau E. Vaitkaus 2-jų dalių interviu Mariui Jonaičiui. Viskas lyg ir logiška, ir suprantama. Mūsuose įprasta praktika, kai įvairūs politikai ir visuomenininkai tam, kad sudalyvauti rinkimuose pasirenka oficialiai įregistruotos politinės partijos“keltą“, kaip tai pavadino pats E. Vaitkus. Tokie, deja, Lietuvos įstatymai.


Baltijos šalių ekspertai prognozuoja, kad artimiausiu metu kils nauja energijos tarifų didinimo banga, kuri palies daug energijos naudojančius metalurgijos, chemijos pramonės ir viešojo transporto sektorius. Dabar visiškai pereisime prie elektros energijos pirkimo iš Švedijos ir Lenkijos per energijos tiltus, prie kurių prisijungė mūsų elektros tinklų operatoriai.


Šios Guarani mergaitės šeima vandenį geria tiesiai iš upės. Milžiniškoje galvijų fermoje, kur jos tėvai dirba už maistą ar kelis dolerius per dieną, karvės vandenį geria iš specialių vandens lovių, kurias reguliariai dezinfekuoja sostinės veterinarai, kad nerizikuotų eksportui skirtos mėsos kokybe.


Viceprezidentė Kamala Harris jankyne bus oficiali kandidatė į (p)rezidento postą (nuo demokratų partijos). Dar viena jankių satanistų lėlė-marionetė. Ir dar ne faktas, kad ji laimės, bet Trumpui bus sunkiau (jei jis išgyvens iki rinkimų).
Apie naują stulbinantį valdžios kenkimą Lietuvai ir lietuvių tautai buvo pranešta šių metų liepos 19 d. LNK portale. Tam buvo skirtas video siužetas "Pagaliau aiškėja, kas atsiras griūvančiuose Vilniaus sporto rūmuose." LNK portale rašoma: Pagaliau aiškėja, kas atsiras griūvančiuose Vilniaus sporto rūmuose. Vyriausybė nusprendė juose ir šalia esančiose kapinėse įrengti memorialą žydams. Taip pat ketinama įamžinti ir Lietuvos nepriklausomybės laikotarpiui svarbius įvykius. Lietuvos istorijai skirta ketvirtadalis memorialo. Ką apie tokias proporcijas ir įvykių sugretinimą mano istorikai.


Šių eilučių autoriaus andai labai atsargiai išsakyta prielaida, kad Lietuva galimai yra ruošiama kaip žydų tautos perkraustymo ar persikraustymo vieta, kitaip tariant, jau pradedama įsivaizduoti ir apdoroti kaip atsarginis Izraelis, su kiekviena diena tampa vis labiau tikėtina, kitaip nepasakysi. Kratausi šios fantasmagorinės minties kaip subjektyviai įsikalbėtos idėjos X, tačiau, antra vertus, pradėjus žiūrėti į mus apspitusių į vykių kakofoniją iš šios idėjos taško, daugybę iš pažiūros iracionalių dalykų įgyja racionalų pagrindą ir sisteminį pobūdį.


Lietuvos valdžia, ieškodama vietos branduolinėms Ignalinos atominės elektrinės atliekoms laidoti, nepaiso skaidrumo principų. Trejus metus veikianti Energetikos ministro įsakymu sudaryta branduolinio atliekyno vietos parinkimo grupė yra slapta, jos sudėties neatskleidžia nei pati ministerija, nei Ignalinos atominės elektrinės (IAE) atstovai. Apie tai trečiadienį vykusioje spaudos konferencijoje kalbėjo Kazlų Rūdos meras Mantas Varaška.


123,4)visuomenininkai https://youtu.be/OGLkKAZ4s2M   Pastarosiomis dienomis Lenkijos spaudoje pasirodė informacija, kad buvusi „Belsat“ direktorė Agnieszka Romaszewska-Guzy su savo bendrininko Szymono Puaczo įmonėmis be konkurso sudarė 248 sutartis ir užsakymus, kurių didelė dalis taip ir nebuvo įvykdyta. Bendra žala siekė beveik 2 mln. dolerių. Už tokius atvejus gresia 5-8 metai kalėjimo (5). Auditoriai teigia, kad „Belsat TV“ vadovybė sudarė IT paslaugų sutartis apeidama konkurso procedūras ir neanalizuodama rinkos. Jų teigimu, sutartys buvo sudarytos su bendrovėmis, kurios neturėjo reikiamos patirties.Kovos su korupcija patirties eksportuotojas, pažeidžiamas komunistas, Gerovės valstybės kūrėjas, Sąjūdžio laikais įstojęs į TSRS komunistų partiją ir taip iš jos ir neišstojęs, Ukrainos karių kraujo bučiuotojas, Baudžiamojo kodekso (BK) straipsnių taisytojas, alternatyvių laisvės atėmimo iki gyvos galvos bausmių iniciatorius, kasetinių bombų šalininkas Gitanas Nausėda suteikė generolo laipsnį Lietuvos karininkui Raimundui Vaikšnorui. Vakare R. Vaikšnoras ištars Lietuvos kariuomenės vado priesaiką.„Gyvename neramiais laikais.


veidaknygės įrašąVeidaknygės įraše A. Ažubalis aprauda tik ką faktiškai sunaikintą Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centrą (LGGRTC). Maža to, balsavimo išvakarėse dalyvaudamas “Neredaguota” laidoje labai tiksliai ir dalykiškai įvardijo valstybei katastrofiškus Seime dar tik ketintos patvirtinti Centro ,,reformos“ padarinius.


JAV demokratų senatorius Robertas Menendezas iš Naujojo Džersio, kuris buvo pripažintas kaltu dėl korupcijos ir kaip užsienio agentas, atsistatydino iš pareigų. Jis paliks Senatą rugpjūčio 20 d. Kelias dienas jis atsisakinėjo atsistatydinti, nepaisydamas kolegų senatorių raginimų. „Nors ketinu apskųsti prisiekusiųjų nuosprendį, taip pat ir Aukščiausiajam Teismui, nenoriu, kad Senatas būtų įtrauktas į ilgą procesą, kuris atitrauktų jo dėmesį nuo svarbaus darbo“, – sakė Robertas Menendezas laiške, kurį cituoja „Reuters“ agentūra. Robertas Menendezas į Senatą pateko 2006 m.


Lietuvoje ruošiantis karui su Rusija, liepos 23 d. į mūsų šalį iš JAV pristatyta raketų, skirtų nešiojamai vidutinio nuotolio prieštankinei paleidimo sistemai „Javelin”.Jų vertė maždaug 7 mln. JAV dolerių. „Turėti pačių sistemų neužtenka, visapusiškam atgrasymui reikalingas pakankamas raketų kiekis. Šis iš Jungtinių Amerikos Valstijų atkeliavęs pirkinys reikšmingai prisideda prie Lietuvos gynybinių pajėgumų stiprinimo bei ilgalaikio Lietuvos kariuomenės kovinių pajėgumų didinimo.
Kovos su korupcija patirties eksportuotojas, pažeidžiamas komunistas, Gerovės valstybės kūrėjas, Sąjūdžio laikais įstojęs į TSRS komunistų partiją ir taip iš jos ir neišstojęs, Ukrainos karių kraujo bučiuotojas, Baudžiamojo kodekso (BK) straipsnių taisytojas, alternatyvių laisvės atėmimo iki gyvos galvos bausmių iniciatorius, kasetinių bombų šalininkas, žodžio „vatinukai“ mėgėjas ir vartotojas Gitanas Nausėda neeilinė asmenybė.Paaiškėjo, kad savo pasakų apie Gerovės valstybę vyriškis nesugebėjo pats surašyti, todėl pasamdė garsią valstybės pinigų įsisavinimo įmonę „Idea prima“.


Baltarusijoje mirties bausme buvo nuteistas Vokietijos pilietis Rico Krieger. Kriegeris kaltinamas ekstremistine ir teroristine veikla kaip teroristinės grupės dalis. Nacis kovėsi Ukrainos pusėje, kaip nacių Zmagarų gaujos dalis.Mes minime Lietuvos patrioto, žymaus poeto Vytauto Montvilos žūties metines. 1941 liepos 19 d. fašistai jį sušaudė Kaune, VII forte. V. Montvila gime 1901 metais, mokėsi, anksti ėmė rašyti eiles. Už savo antifašistinę poziciją persekiotas,-kalėjo 1929-1931 metais, 1935 ištremtas į Marijampolės apskritį metams, gyventi policijos priežiūroje.
Liepos 13 dieną, 13 valandą Šiauliuose vyko norinčių patekti į LR Seimą susitelkimas, kuriame buvo dėliojami sąrašai ir strategija kaip „paimti valdžią”. Į susirinkimą buvo kviečiami vi…


Šioje, specialioje "Kryžminės apžvalgos" laidoje visuomenininkai K. Voiška ir L. Ragelskis kalbasi apie tarpusavio nuomonių skirtumus. Į tai įeina ir žydų tema, ir paskutiniu metu nuskambėję Lauryno pasisakymai dėl galimo branduolinio karo. Tuo pačiu, pažymimas ir pagrindinis jungiantis momentas, tai yra - bendras požiūris į visuomeninius santykius, į žmogų ir jo paskirtį šioje žemėje.


Gyvename valstybėje, kur trečdalis piliečių skursta, o 80 procentų bijo reikšti savo nuomonę. Gyvename valstybėje, kur pirmieji asmenys pilsto ubagams po lėkštę sriubos. Gyvename valstybėje, kur falsifikuojami rinkimai, o per štai tokius kreivus rinkimus paskirtas prezidentu asmuo surengia balių, į kurį sukviečia 2000 svečių ir švenčia rinkiminę apgavystę, nuskurdintų piliečių  sąskaita.


Мы уже привыкли к тому, что любое упоминание с высоких трибун о том, что Россия – православная страна у прогрессивной российской общественности вызывает стойкое отторжение. Особое негодование традиционно вызывают слова об уникальности российской цивилизации, «русском мире» и внешнеполитических задачах России. Любая апелляция к Богу и напоминания о великом прошлом и больших задачах, стоящих перед страной, воспринимаются не иначе как проявление сектантства.


Daug ką šokiravo bandymas nužudyti kandidatą į Prezidentus Donaldą Trampą. Tačiau verta žinoti, jog JAV istorijoje yra nemažai atvejų kai į politikus bei politinius aktyvistus buvo kėsinamasi. Net 4 JAV Prezidentai buvo nužudyti einantys savas pareigas. Bei daugiau negu 50 kitų renkamų politikų. Tad šių dienų yra tik „eilinė diena ofise“.Prieš 100 metų, 1914 liepos 28 dieną Austro-Vengrijos imperija paskelbė karą Serbijai. Tai tapo I Pasaulinio karo pradžia. Rusija negalėjo likti nuošalyje ir nekreipti dėmesio į sąjungininko užpuolimą. Liepos 29 dieną imperatorius Nikolajus II pasiuntė Vokietijos kaizeriui Vilhelmui II telegramą su pasiūlymu "perduoti austrų-serbų klausimą Hagos konferencijai". Rusija pradėjo dalinę mobilizaciją, nukreiptą prieš Austro-Vengriją. Tačiau dalinė mobilizacija buvo techniškai neįmanoma ir liepos 30 d


Skaitmeninė era ne taip jau smarkiai pakeitė mūsų gyvenimą. Kai 1997 metais kompiuteris IBM Deep Blue nugalėjo pasaulio šachmatų čempioną Garį Kasparovą, daug kas pagalvojo, kad peržengta svarbi riba. Žmogus pirmą kartą pralošė mašinai, ir dar savo apties veiklos sferoje - viename iš pačių intelektualiausių frontų. Pono Kasparovo pralaimėjimas sustiprino nerimą tų žmonių, kurie baiminasi mašinų sukilimo. Laikraščiai garsiai šaukė, kad mes pralaimime bedvasiams robotams visuose frontuose.


Priešingai populiariam mitui, moralinio pobūdžio samprotavimai tautų elgesiui tarptautinėje arenoje didelės įtakos nedaro – sprendimus labiau įtakoja išoriškai nematomas pinigų ir geopolitinės įtakos kokteilis. Tad, kai tik pamatote valdančios klasės atstovus pradedant demonizuoti kažkurią šalį, pirmas sau užduotas klausimas turėtų būti „kas gi čia yra pastatyta ant kortos?“ Tuo pačiu laiku Rusija, Kinija, Iranas ir Sirija tapo pažymėtomis šalimis. Kai tik suprasite kodėl – tai įvykiams, dabar v


'Pasirodo, kad Mažvydo Misiūno kalbos tėra nieko verti plepalai. Kaip ir buvo numatyta, Eduardas Vaitkus bei Mažvydas Misiūnas į Seimą žygiuos kartu su Zigmo Vaišvilos „chebryte”, o būtent, su NATO garbintojos Nendrės Černiauskienės ir Tauro Jakelaičio „Liaudies partija”.' (Vaidas Žemaitis Lekstutis)

Kad rusai mūsų jau nepuola supratome, apsilankę kariuomenės šventėje Marijampolėje gegužės 17–ą dieną, sekmadienį. Matyt, tai ir buvo svarbiausias tiek vidaus, tiek tarptautinis įvykis. Nei vienoje nei Grybauskaitės, nei Oleko kalboje (o abu politikai šventėje pasisakė po du kartus) nė karto nenuskambėjo nei Rusijos, nei Putino vardai.


Britų vyriausybės sveikatos apsaugos departamentas nurodė tučtuojau nutraukti kai kuriose šalies ligoninėse taikomą ir žurnalistinio tyrimo metu atskleistą praktiką deginti abortuotus žmogaus vaisius drauge su kitomis šiukšlėmis, kad būtų apšildomi ligoninių pastatai. Tokia praktika buvo pavadinta nepriimtina, praneša The Daily Telegraph.

Seniai akivaizdu, kad Vakarams įprasta maniera žvelgti į Rusiją iš aukšto nepriklauso nuo kokių nors konkrečių politinių momentų. Pranašumo idėja slypi Vakarų civilizacijos atstovų pasąmonės gelmėse, taip pat kaip ir patologišką siaubą vakariečiams kelianti "rusų grėsme". Vienas iš vakarietiškos pasaulėžiūros ypatumų yra tai, kad viską stengiamasi unifikuoti. Europiečio ir amerikiečio supratimu, visas aplinkinis pasaulis (mokslas, religija, ekonomika, menas ir t.t.) turi būti protingai sudėliot


Švedų integracijos ministras Erikas Ulenhagas (Ullenhag) televizijai pareiškė: „Visi žinome, kad skirtingos žmonių rasės neegzistuoja. Taip pat žinome, kad rasizmas remiasi manymu, jog egzistuoja viena nuo kitos besiskiriančios rasės ir kad priklausymas vienai rasei suteikia teisę į tam tikrą elgesį, ar net galvojimu, kad viena rasė yra aukščiau už kitą.“


Люди размышляют о глобальном экономическом кризисе, расширении НАТО, энергетической сверхдержаве встающей с колен, на полном серьёзе говорят о финансовых инструментах, рынке, войнах за ресурсы, геополитике. И оперируют при этом позавчерашними отжившими, а значит ложными категориями. Потому что происходящие сегодня в мире процессы более адекватно описывает не экономика и не геополитика, а скорее задвинутая прогрессом на задворки философии метафизика. Для большей части современного мира справедлив


Yra tokia nauja piktnaudžiavimo rūšis: kai nenori kažką tirti, prisikabini, jog nežinai, kas čia rašo. Generalinė prokuratūra žino, kas čia rašo, perdavė mano skundą dėl Jono Ohmano siuntų tirti Vilniaus apygardos prokuratūrai, o jie vargšeliai, nebežino, kas čia rašo, nors man namų adresu išsiuntė, nes nežino, kas čia rašo. Cirkas be pinigų. Patys turbūt puikiai supranta, jog stabdyti karinį krovinį ir šalmų vagystę galima buvo tik internetu. Kadangi spartanas buvo iškrėstas, atrodė, jog ty


Praėjusią savaitę Didžiosios Britanijos nacionalinis statistikos biuras paskelbė, kad vardas Muhamedas tapo populiariausiu tarp suteikiamų naujagimiams.Наш собеседник – ветеран войны в Афганистане, позже – милиционер, ныне – иеромонах. Это всё, что удалось у него выспросить, говорить о себе, как всякий инок, он не считает нужным. “Зачем? Господь всех знает, кого в сей мир призвал. Из земли я и в землю уйду”. Отец Виктор. “Наш боевой батюшка”, – с безграничным уважение величали его бойцы легендарного подразделения Моторолы. Он был с ополчением в Семеновке в период самых страшных боёв, выполнял свой священнический и воинский долг, нёс молитвенну


Iki XIX amžiaus Europoje karaliavo siaubingas požiūris į švarą.. Pamirškite tai, ką jums vaizdavo filmai ir magiškos fantastikos romanai. Tiesa – ji kvepia gerokai… hm… mažiau. Ir tai liečia ne tik gūdžius viduramžius. Apdainuotose atgimimo ir renesanso epochose iš principo niekas nepasikeitė. Beje, kaip nebūtų liūdna, dėl visų neigiamų gyvenimo dalykų Europoje kalta krikščioniškoji bažnyčia. Ir pirmiausiai – katalikų. Antikos pasaulis iškėlė higienos procedūras kaip vieną iš pagrindinių malonu


Kokį pavojų Lietuvos "elitas" parsivežė iš Ukrainos į Lietuvą - skaitykite Rusijos dienraščio "KP.ru" publikacijoje: Профессор Игорь Гундаров, поставивший экс-президенту Украины Ющенко страшный диагноз, уверен: похожие симптомы начали появляться и у политиков других стран Имя доктора медицинских наук профессора Гундарова прогремело восемь лет назад, когда заведующий лабораторией государственного научно-исследовательского центра профилактической медицины Минздрава России поставил диагноз президен


Белый конвой обязательно войдёт в историю. Вернее, он уже в неё вошёл, просто это ещё не все осознали. У всех поехавших крышей от нескольких месяцев русофобской пропаганды в Украине уже несколько дней истерика. И с каждым часом она только нарастает


Ilgą laiką buvo manoma, kad ką tik gimęs žmogus nemato skirtumo tarp "gero" ir "blogo" (jį supančių suaugusių požiūriu). Tačiau neseniai psichologijos profesorius Polas Bliumas iš Jeilio universiteto nutarė praktiškai patikrinti, ar įžvelgia mažyliai skirtumą tarp gerų ir blogų poelgių. Ir paaiškėjo, kad įžvelgia. Priimta manyti, kad naujagimio sąmonė - tai tabula rasa - švarus popieriaus lapas, o įvairios dorovinės ir moralinės-etinės normos įdiegiamos jam adaptacijos visuomenėje metu. O gal dŠį kartą Kostas neveda politekonomijos paskaitos bei nekalba sudėtingais terminais. Jis, paprasta kalba, apžvelgia bendrą situaciją bei siūlo paprastus sprendimus. O taip pat, vyko teisinį procesą dėl galimybės kurti normalų darbo žmonių judėjimą. Kuris verkiant yra mums reikalingas.


Š. m. rugsėjo 6–7 d. jau trečią kartą Medininkų pilyje (30 km į pietryčius nuo Vilniaus) vyks gyvosios istorijos festivalis. Šių metų renginio pavadinimas – „Medininkų pilies apgultis. 1402-ieji“ nusakojo turinį. XIV–XV a. karybos rekonstrukcija užsiimantys klubai susirinkskaip į karo žygį. Renginį organizuoja Senovės baltų kovų brolija „Vilkatlakai“ ir Trakų istorijos muziejus.


Ar eisi į mišką, jeigu reikės? - Žinoma, eisiu! - nedvejodamas atsakė mano bičiulis Alius Sakinis. - Aš ir dabar nueinu. Vasarą, rudenį ten pagrybauju, žiemą patyliukais pasikertu malkų... Aliau, ne malkų ir ne pagrybauti! Ar eisi, jeigu tėvynė pašauks? - Jeigu tėvynė?.. Taip, būtų labai gražu. Garbinga mirtis. Apie mane istorikai kurtų tokias gražias istorijas, žurnalistai rašytų legendas, o valdžia žūties vietoje pastatytų paminklą...


Šiandien vyksta informacinis karas. Mes regime visus jo požymius: poveikį, daroma masinei sąmonei, informacinio triukšmo kūrimą, svetimų tikslų piršimą žmonėms, faktų iškraipymą ir emocijomis pagrįsto suvokimo primetimą. Visa tai daroma panaudojant žiniasklaidą ir masinių komunikacijų kanalus (socialiniai tinklai, tinklaraščiai, filmai, literatūra, menas ir t.t.). Pasiskirstymas į "savus-svetimus" vyksta visuose visuomeninio gyvenimo lygmenyse, iki pat asmeninio lygmens šeimų viduje.


Donaldas Trumpas padėkojo Dievui už išgelbėtą gyvybę: Dėkojame visiems už vakarykštes mintis ir maldas, nes tik Dievas užkirto kelią neįsivaizduojamam įvykiui. Prieš gerą savaitę Petras Gražulis, išrinktas į Europos parlamentą, sakė: "Tikrai įvyko stebuklas. Daugelis sako, kad Dievo nėra. Dievas yra. Jeigu gavau daugiau liberalioj visuomenėj už liberalus, tai tikrai Dievas yra".Sakoma: "Jei Dievas nori nubausti, atima protą". Tuo įsitikinome NATO susitikimo metu Vašingtone šią savaitę.1922 metais vienoje iš Indo upės salų Pakistane archeologai aptiko po smėlio sluoksniu senovinio miesto griuvėsius. Vietovę pavadino Mohendžo Daru, kas vietine kalba reiškia "Mirusiųjų kalva". Manoma, kad miestas atsirado apie 2600 metais prieš mūsų erą ir egzistavo apie 900 metų. Tyrinėtojų nuomone, savo klestėjimo laikais jis buvo Indo slėnio civilizacijos centras ir vienas labiausiai išsivysčiusių Pietų Azijos miestų.


Cituoti svetimus žodžius - ne pats dėkingiausias užsiėmimas. Ir vis dėlto šiandien, kai informacinėje erdvėje griaudėja negailestingos kautynės, su dideliu malonumu skaitau Patriko Bjukineno straipsnius. Bjukinenas - Amerikos politikas, dešinysis konservatorius, apdovanotas motinos gamtos ne tik politiko, bet ir publicisto talentu. Jo mintimis norisi pasidalinti su tais, kas nemoka angliškai ir neturi galimybės skaityti originalių tekstų. Dėl to neužsirūstinkite dėl gausių citatų - toks žanras.


Alkoholis yra galingas kancerogenas, su kurio vartojimu siejamos onkologinės ligos, virškinamojo kanalo, krūties vėžys, arterinė hipertenzija ir daugelis kitų ligų. Alkoholis yra medžiaga, kuri veikia psichiką ir prie kurios priprantama. Pradėjus vartoti, net ir labai saikingai, atsiranda priklausomybė, pradiniai kiekiai jau nesukuria norimo poveikio. Taip per kelerius ar keliolika metų atsiranda priklausomybė. Visi šiandien gydomi nuo alkoholinės priklausomybės žmonės galėtų patvirtinti – iš pr


Per dešimtmetį Lietuvos dainų šventės vėliava mutavo neatpažįstamai ir iš tamsiai raudonos (burokinės), su baltu užrašu ir simboliais, tapo mėlynai-geltona. Šį pokytį pastebėjo Lietuvos visuomenė.


Slovėnijos valstybės asamblėja (parlamentas) nusprendė pripažinti Palestiną nepriklausoma valstybe. Balsavime dalyvavo 53 deputatai, 52 balsavo už ir nė vienas prieš. Taip Slovėnija tapo 147-ąja JT valstybe ir 10-ąja ES šalimi, pripažinusia Palestiną. Kaip praneša Slovėnijos radijas, prieš balsavimą vyko ilgos diskusijos. Opozicinė Slovėnijos demokratų partija (SDP) teigė, kad Palestinos pripažinimas prilygsta „paramai teroristinei organizacijai ‚Hamas‘, ir pasiūlė šiuo klausimu surengti konsultacinį referendumą. Tačiau Valstybės asamblėja atmetė SDP pasiūlymą.Kas šiandien yra Lietuvos ES? Tai Europos Sąjungos užkampis, kurį valdo visokios mažumos: žydai, lenkai ir LGBT. Jie – Europos Sąjungos piliečiai, nieko bendro neturintys su Lietuvos Respublika. Nes Lietuvos Respubliką kūrė lietuviai. Lietuviai, o ne žydai, ne lenkai sudarė daugumą – valdančiąją daugumą, – kai buvo paskelbta ir apginta 1918 metų laisva, nepriklausoma Lietuvos respublika. Lietuviai buvo pavergtoji, tremiama ir žudoma dauguma, kai Lietuvą okupavo Sovietų Rusija.


Pastaruoju metu tiek čia, tiek mano FB sienoje atsirado labai daug susidomėjusių mano pozicija dėl Ukrainos. Suprantu, kodėl taip yra. Juk Lietuvoje iš esmės nebeliko nė vieno normalaus ir mąstančio apžvalgininko, sugebančio matyti toliau savo didelio pilvo ir apipešiotos barzdos ir suvokti, kas vyksta Ukrainoje, kodėl tai vyksta ir kaip viskas baigsis.


"Laisvosios Sirijos armijos" vadas, praeitą mėnesį sulaikytas Al-Nusra Fronto islamistų sukilėlių, sulaikytas jiems sakė (yra vaizdo įrašas), kad jis kolaboravo su Izraeliu, mainais už medicininę ir karinę pagalbą. Įkeltame į YouTube video įraše, Sharif As-Safouri, Laisvosios Sirijos armijos vadas iš Al-Haramein bataliono, prisipažįsta kad kirto Izraelio sieną 5 kartus tam, kad susitikti su Izraelio karininkais, kurie vėliau jam tiekė sovietinių laikų prieštankinius ginklus ir lengvąją ginkluo


Rusijos Preaidentas Vladimiras Putinas surengė susitikimą su svarbiausių pasaulio naujienų agentūrų vadovais. 2024 m. birželio 5 d. 23:15 Sankt Peterburgas Pokalbyje dalyvavo naujienų agentūrų atstovai iš Azerbaidžano, Baltarusijos, Kazachstano, JAV, Uzbekistano, Kinijos, Irano, Jungtinės Karalystės, Turkijos, Korėjos, Italijos, Vokietijos, Japonijos, Ispanijos ir Prancūzijos. Rusijai atstovavo TASS generalinis direktorius Andrejus Kondrašovas. http://kremlin.ru/events/president/news/74223 Šiame puslapyje pateikiama pilna pokalbio, trukusio per 3 valandas, stenograma rusų kalba.


Aktorius ir kino režisierius Melas Gibsonas parašė padrąsinantį laišką arkivyskupui Carlo Maria Viganò po to, kai Vatikanas paskelbė, kad atsistatydinęs popiežiaus nuncijus buvo ekskomunikuotas. Laišką paskelbė portalas LifeSiteNaws, kurio redaktorius paaiškino: Šis Melo Gibsono laiškas arkivyskupui Carlo Maria Viganò pirmą kartą pasirodė italų žurnalisto Aldo Maria Valli interneto svetainėje.Jūs išduodate, kaip kadaise lietuviai nusisuko nuo partizanų, ir „pavargę" pradėjo kolaboruoti su naujaisiais šeimininkais. Dabar vyksta lygiai tas pats, tik viską gražiau vadinam –„karo nuovargiu". Garbiname partizanus, bet visiškai nesidomime ir pamirštame mūsų karius Ukrainoje. Jie mūsų šiandieniniai laisvės kariai, mūsų Vanagai ir Tigrai, o volontiorai – ryšininkai, kurie rizikuodami gyvybėmis, tiesia tiltus tarp laisvės karių ir mūsų.


Sankt Peterburgo tarptautinis ekonomikos forumas... 21 tūkstantis dalyvių iš 139 šalių ir beveik tūkstantis sutarčių, kurių vertė 6,4 trilijono rublių.


Liepos13 d., šeštadienį, Pensilvanijoje , 18.15 val. vietos laiku (Lietuvos laiku – 1,15 val.) JAV prezidento rinkimų kampanijos renginyje buvo pasikėsintą į respublikonų kandidatą, buvusį JAV prezidentą Donaldą Trampą. Kulka per centimetrą praskriejo pro  D. Trampo dešinįjį smilkinį ir pataikė į jo ausį veidą aptaškydama krauju. Buvo paleisti 6 ar 8 šūviai. Kulka pakirto vieną renginio dalyvį, keli žmonės buvo sužeisti. D. Trampo apsaugos pareigūnai nuo scenos jį nuvedė ir šarvuotą automobilį ir  išvežė iš renginio.


20 mitų apie Rusiją, kuriuos paneigia prancūzai: 1. Prie Putino gyventi geriau pradėjo tiktai turtingieji ir oligarchai, o vargingieji toliau vargsta. 2. Demografinės tendencijos Rusijoje tokios, kad šalies gyventojų skaičius nuo 142 milijonų sumažės mažiausiai iki 100 milijonų. 3. Prie Putino pablogėjo situacija su žmogaus teisėmis, buvo nužudyti 200 žurnalistai ir Rusija sugrįžo prie savo totalitarinės praeities. 4. Rusijos ekonomika bazuojasi išimtinai ant žaliavų, ką ir patvirtino 2009 metų


Štai jau 73-ti metai esu vilnietis. Nuo gimimo. Pergyvenau spartaus miesto augimo, jo gražėjimo laikmetį, pergyvenu ir pastarąjį Vilniaus nuosmukio ir beprotiško niokojimo periodą, kuomet mano gimtajam miestui ėmė vadovauti iš provincijos atvykę vaikinai, neturintys dvasinio ryšio su miestu, kuriems sostinė tėra pasipelnymo teritorija.  Miesto simboliais tapo kanalizacijos vamzdis, griūvantys Sporto rūmai, kuriuose vyko Sąjūdžio steigiamasis suvažiavimas, pseudo-meno šiukšlėmis subjaurotos viešos erdvės, pagaliais paramstyti griūvantys namų balkonai, sulopyti keliai ir suskaldyti šaligatviai.Vilniaus miesto savivaldybės gynybos politikos planą sudaro dvi pagrindinės – civilinės saugos stiprinimo ir paramos gynybai – dalys. „Kuo būsime stipresni ir geriau pasiruošę, tuo labiau atgrasysime galimą priešą. Prisidėjimą prie gynybos matome kaip visų Vilniaus ir šalies gyventojų bendrą interesą saugesnei ateičiai, o galimybė tai daryti skirtingais būdais rodo, kad miesto gynyboje svarbus kiekvieno indėlis“, – sako Vilniaus miesto meras Valdas Benkunskas. Sostinės miesto gynybos politikos planą sudaro dvi pagrindinės dalys.


Po nesėkmingos demokratinės revoliucijos Baltarusijoje, vykusios 2020 metais, ilgą laiką LT gyventojams buvo skelbiama, kad ši valstybė tapo ypač nesaugi.Valstybės saugumo departamentas (VSD), kitos atsakingos mūsų šalies institucijos yra ne kartą perspėjusios, kad vykti į tokią valstybę kaip Baltarusija, labai pavojinga, iš ten galima negrįžti, nes ten tyko nemenka tikimybė iškeliauti pas Abraomą.


"Dialektikos pradžiamoklis" - tai filosofijos mokslų kandidato Michailo Bugakovo (g. 1952) mini-paskaitų ciklas, skirtas supažindinti klausytoją su dialektinio mąstymo pagrindais, kaip su priemone pasaulį pažinti, suprasti ir pakeisti.


Argumentas, kad masinė migracija reikalinga BVP lygiui palaikyti ir pensijoms mokėti, patyrė dar vieną smūgį, kai paaiškėjo, kad 47,3 proc. socialinės paramos gavėjų Vokietijoje yra migrantai iš užsienio. Remiantis naujai paskelbtais vyriausybės statistiniais duomenimis, beveik pusė iš 5,49 mln. pašalpas gaunančių Vokietijos gyventojų yra migrantai iš užsienio. Tai keturiais procentiniais punktais daugiau nei 2022 m. Šiuo metu socialinei pašalpai išmokama 42,6 mlrd. eurų, palyginti su 36,6 mlrd. eurų 2022 m. "Be to, dar 6,3 mlrd.


Indrė Makarova, aktyvi Kremliaus trubadūrė, neapykantos kurstytoja, antisemitizmo bei homofobijos kurstytoja, ko gero praėjusi mokymus geriausių Rusijos propagandonų, tokių kaip Skabajava ir Solovjovas mokyklose, nestabdo. Šį kartą jai užkliuvo performansas "Spalvos sušildo" ir žinoma, jo atlikėjas, laisvasis menininkas Raimondas Šimaitis.Žemiau pateikiamas tekstas nepriklauso propagandos žanrui jau vien todėl, kad „liaudies masės“ – o būtent joms ir skirta propaganda – jo niekada neperskaitys. Jį perskaitys dalis konservatyvių pažiūrų Rusijos intelektualų. Ir todėl darosi nejauku, neramu ir net baisu. Nes šitas tekstas – ne masių „smegenų plovimui“. Tai – ne „propaganda“.


Sekmadienį, tarptautinės dienos "Už taiką" Vilniuje buvo surengtos eilinės eitynės už Ukrainą. Kaip ir nieko įspūdingo. Eilinis Lietuvą užvaldžiusių JAV-ES-NATO okupantų, buržuazinių administratorių ir jos palaikytojų pasirodymas. Tačiau šios eitynės išsiskyrė savo „margumu“ ir „įvairove“. Mūsų redakcijos kuklia nuomone, pagal įvairovės kriterijus jos niekuom nenusileido 2013 metų liepos 27 d. žydrai-vaivorykštiniam žygiui Gedimino prospektu. Net visi Lietuvos žmogaus teisių gynimo institutai


Daugelis tų, katrie kalba, kad kažkiek supranta Kabalą, pasakytų, kad Pasaulis sukurtas netobulu ir kiekvieno užduotis yra jo tobulinimas. Būtent dėl to jie stengiasi patobulinti viską ir visus, priveisiant visokių laisvųjų mūrininkų ir kitokių markės „Babilonas“ Pasaulio „tobulintojų“. Ar apskritai teisinga yra tokia nuostata? Suprantu jų minčių eigą: „Tobulumui nėra ribų“. Pasaulis juda ir vystosi, ir šis judėjimas neva ir yra tobulėjimo procesas. Na ir būtent Pasaulio netobulumas ir sukuria


Pasaulinio garso ekonominis ir politinis nusikaltėlis, globalistinės žiniasklaidos vaizduojamas „disidentu“, Michailas Chodorkovskis, sekmadienį prancūziškame laikraštyje „Monde“ paskelbtame interviu pareiškė savo pretenzijas vieną dieną paimti valdžią Rusijoje, tampant šalies prezidentu. Iš kalėjimo už savo ankstesnius korupcinius ekonominius nusikaltimus išėjęs M. Chodorkovskis šiuo metu, kartu su kitais Jungtinių Valstijų ir Europos Sąjungos (ES) interesams atstovaujančiais elementais, įsteig


Ar galima turėti dvi pilietybes, nors tai draudžia Lietuvos valstybės įstatymai?Kaip nuosekliausi ir atviriausi politikai atsiskleidė Nacionalinio susivienijimo (NS) kandidatai ­– visi 10 apklaustų politikų, tarp kurių partijos pirmininkas Vytautas Radžvilas (Nr. 1 sąraše) ir vicepirmininkas Vytautas Sinica (Nr. 2 sąraše), sutiko pasidalinti savo nuostatomis. Jie nurodė, jog ne vieną kartą paskutinėje EP kadencijoje svarstytą surogatinės motinystės praktiką laiko nesuderinamą su žmogaus teisėmis ir demokratinėmis nuostatomis.


Nors Prezidento Gitano Nausėdos rinkimai ir nebuvo skaidrūs ir demokratiški, kaip parodė Signataro Zigmo Vaišvilos spaudos konferencijoje paviešinti faktai, bet Niujorke Lietuvos Prezidentas pasirodė puikiai. Jis visą laiką stengėsi asistuoti JAV prezidentui Džo Baidenui ir pritarė Lenkijos prezidento A.Dudos siūlymui numušinėti rusų oro taikinius iš NATO teritorijos.


"Dialektikos pradžiamoklis" - tai filosofijos mokslų kandidato Michailo Bugakovo (g. 1952) mini-paskaitų ciklas, skirtas supažindinti klausytoją su dialektinio mąstymo pagrindais, kaip su priemone pasaulį pažinti, suprasti ir pakeisti.


Kas yra litvinizmas ir kaip ši idėja nepasiteisino2020 m. Baltarusijos Respubliką sukrėtė su prezidento rinkimais susiję protestai. Dėl to politinė situacija šalyje ėmė keistis: daugelis opozicionierių buvo priversti bėgti į užsienį, kai kurie patyrė represijas ir persekiojimus Baltarusijoje. Buvo koreguojama respublikoje vykdoma daugiašakė politika. Šių įvykių fone pabėgo ir buvusi kandidatė į prezidentus Svetlana Tihanouskaja, tapusi Baltarusijos opozicijos lydere. Svetlana Georgijevna apsigyveno Lietuvoje ir iš užsienio bando tvarkyti gyvenimą Baltarusijoje. Jai niekaip nepavyksta. Tačiau 2023 m.


Daugpilio miesto dienų šventės, vykusios birželio pradžioje, metu, važiuojantys visuomeniniu transportu žmonės spontaniškai užtraukė populiarią tarybinių laikų dainą "Katiuša". Dainavo, suprantama, rusų kalba, nes Daugpilyje 90 procentų gyventojų yra rusai, gyvenantys Latgalijoje nuo senų, kovų su kryžiuočiais laikų, kai dar jokios "latviešų tautos" nebuvo nė kvapo.PRISIDĖK prie Liaudies Žurnalistikos!Tik 14,99 euro!

ALGIRDAS PALECKIS
"Antrankiai minčiai" • Antras papildytas leidimas

Pramogos Tiktoke

@ragelskis.ldiena

Mūsų bendruomenė Feisbuke

....


....
Paveiksliukai


Video

Orai

Draugai

Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis


....